Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Poplatek za řidiče auta na trajektu?

Autor Saša 
Poplatek za řidiče auta na trajektu?
25. 05. 2007 13:38
Nevíte, jestli je pravda, že řidič osobního auta si na trajektech v Chorvatsku nemusí kupovat lístek? Že jízdenku musí mít jen jeho spolucestující? Nikdo mě na to nikdy neupozornil a předpokládám, že ani většinu ostatních ne.
avatar Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
25. 05. 2007 13:41
trajektem jsme jeli hodně krát a vždy jsem coby řidič platil za lístek. Vždy auto + počet osob.
avatar Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
25. 05. 2007 14:23
No tak na tomto som sa veru dobre pobavil. Dúfam Sašo, že tomu sám/sama neveríš.
Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
25. 05. 2007 14:39
Saša,
na hlavní stránce nahoře než klikneš na "Diskuzní fórum" jsou odkazy. Je zde i odkaz "Lodní doprava". Tam se dozvíš vše.
Přemek
Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
25. 05. 2007 18:37
No možná ses dobře pobavil, ale před 3 roky jsem na trajektu Prizna-Žigljen opravdu jako řidič za sebe neplatil. Jeli jsme 4 a platil jsem za 3 osoby a auto. Když jsem mu do te budky řekl, že jsem říkal že jsme 4, že se spletl, tak malvl rukou a řekl, že řidič neplatí. Netvrdím, že to tak musí být i dnes, ale tenkrát to tak rozhodně bylo.
Radek
Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
26. 05. 2007 08:17
a je to stále,řidič je v poplatku za auto,nebo jste viděli jet auto bez řidiče?
Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
26. 05. 2007 08:48
Takže jak vidím, každý má jinou zkušenost a jiný názor, ale kde je pravda? Platí se za řidiče auta na trajektu, nebo neplatí?
Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
26. 05. 2007 09:36
na Pelješac nebo Hvar ,jsme platili auto zvlášť a osoby taky zvlášť,ale na Rab je platba auto s řidičem +osoby
Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
26. 05. 2007 10:25
Na Hvar, Mljet přes Boku Kotorskou vždy auto zvláštˇ a osoby zvláštˇ.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (07. 06. 2007 17:28).
Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
26. 05. 2007 22:35
Potvrzuji, ze Splitu na Hvar auto + osoby ! Rodina jde pěšky chytnout flek na sezení a já frčím do lodi. Je fakt, že za dodávku ( KIA Prégio )bych měl platit o kategorii navíc, ale kupuji si vždy na os. auto, lístky za sebe a auto nechám tomu co to sbírá a k tomu jedno pivko a nema probléma !!
To může napadnout jenom Čecha!
Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
07. 06. 2007 18:24
A že se ten "druhý" vůbec nebrání !!Ba naopak, úsměv a hajde !
chi555
Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
08. 06. 2007 21:56
plati teda vodic pri ceste na RAB?
sta
Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
11. 06. 2007 21:56
Konkrétně na RAB se za řidiče neplatí jen za další osoby.U jiných trajektů záleží na provozující společnosti a určité lince,bývá to různé.Nejlépe se zeptat u pokladny.
Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
12. 06. 2007 12:36
Saša napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nevíte, jestli je pravda, že řidič osobního auta
> si na trajektech v Chorvatsku nemusí kupovat
> lístek? Že jízdenku musí mít jen jeho
> spolucestující? Nikdo mě na to nikdy neupozornil a
> předpokládám, že ani většinu ostatních ne.

Ve Splitu i na Hvaru ve St.Gradu nám u budky vždy pro čtyřčlen. rodinu vydali jeden lodní lístek AUTO + 1 osoba a druhý lístek 1 osoba + 2 děti.
avatar Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
12. 06. 2007 13:28
Samozrejme, v cene za auto je už započítaný vodič + ostatné osoby platia navyše. Niekde to môžu mať zvlášť len za auto a zvlášť za vodiča + za ostatné osoby. Predsa je logické, že nepríde auto bez vodiča.
avatar Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
12. 06. 2007 13:48
Romane ve většině případech to tak není,snad jednou s mála výjimek je ten Rab.Jinde se počítá vše zvlášť-auto + osoby.Stačí se podívat na stránky trajektů.

MirekŠi
avatar Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
12. 06. 2007 14:02
Súhlasím, myslel som to tak, že v cene za auto je už započítaná osoba vodiča (Rab). Inde to majú zvlášť za auto a zvlášť za vodiča vrátane ostatných osôb.
Re: Poplatek za řidiče auta na trajektu?
19. 06. 2007 14:47
Jezdím na Pag a vždy jsem také platil za sebe jako řidiče jestli máte jiné zkušenosti dejte vědět děkuji
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 166
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.