Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

"Ceny paliv cestou do Chorvatska"

Autor jaksek 
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
10. 04. 2008 13:35
Ahojky cena LPG se již několik let drží okolo 3,4 Kn. Takže určitě výhoda, a čerpací stanice už jsou taky častěji, Ale doporučuji tankovat dřív než nádrž vyjedu, dost často "nema plina" confused smiley
Radek
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
10. 04. 2008 20:37
Strit napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak mě tam jako čerstvému majiteli LPG udělala
> radost cena plynu, v přepočtu něco kolem 12,- Kč
> spinning smiley sticking its tongue out jen aby to vydrželo

TO já už hrnu na plin 17 let a spokojenost. Chorvatský plin je kvalitnější. Všem příznivcum LPG zdar.
Nevite nekdo kde se da natankovat lpg v rakousku a slovinsku pri ceste na makarsko?
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
13. 04. 2008 07:16
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nevite nekdo kde se da natankovat lpg v rakousku a
> slovinsku pri ceste na makarsko?


Kdybys se pořádně díval tak to tady najdeš. Nebud líny.smileys with beer
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
15. 04. 2008 15:54
Pro Zubtel & Ajax,

nevím tedy jak malou máte nádrž, ale pokud natankujete plnou ještě v čechách tak musíte dojet až do Chorvatska a netankovat v Rakousku ani ve Slovinsku.
Hlavně nedoporučuji tankovat na té poslední benzince v Mikulově má to krapek předražený, asi 10 km před Mikulovem je benzinka asi o 1,50,-Kč levnější na ltr.
Já mám feldu a tam to mám místo rezervi takže asi tak 35l.Jedna čerpačka lpg je v rakousku na A2 asi tak necelých 100km za vídní.Ale možná se stou vzdáleností pletu.Takže bych asi nedojel až do chorvatska.Snad když dotankuju v rakousku tak snad jo.smileys with beer
Radek Bene napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pro Zubtel & Ajax,
>
> nevím tedy jak malou máte nádrž, ale pokud
> natankujete plnou ještě v čechách tak musíte dojet
> až do Chorvatska a netankovat v Rakousku ani ve
> Slovinsku.
> Hlavně nedoporučuji tankovat na té poslední
> benzince v Mikulově má to krapek předražený, asi
> 10 km před Mikulovem je benzinka asi o 1,50,-Kč
> levnější na ltr.
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
15. 04. 2008 18:04
Radek Bene napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pro Zubtel & Ajax,
>
> nevím tedy jak malou máte nádrž, ale pokud
> natankujete plnou ještě v čechách tak musíte dojet
> až do Chorvatska a netankovat v Rakousku ani ve
> Slovinsku.
> Hlavně nedoporučuji tankovat na té poslední
> benzince v Mikulově má to krapek předražený, asi
> 10 km před Mikulovem je benzinka asi o 1,50,-Kč
> levnější na ltr.


Nacpu tam 55litru. Takže dojedu na Madarsko Chorvatské hranice. Loni jsem do Gradace projel necele 2 nádrže .990km. Pežout 406. 1.8l sekvenční vstřikování.
avatar Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
17. 04. 2008 11:42
o tankování LPG jsem napsal něco tady
avatar Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
17. 04. 2008 11:57
Vždy jsem jezdil do HR na naftu, letos poprvé na benzín a tak se v těch označeních nevyznám. Který se shodný s našim Natural 95?
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
17. 04. 2008 16:58
Jestli se nepletu tak má uznačení Eurosuper 95 ale pokud vezmeš do ruky zelenou pistoli s číslem 95 tak se trefíš všude :-)
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
17. 04. 2008 17:04
Nepleteš se, je to takthumbs upyawning smiley
Znáte někdo www odkaz na ceny PHM ve Slovinsku? Myslím tím něco jako je v Rakousku [www3.arboe.at] a v Chorvatsku www.ina.hr Chtěl bych se před odjezdem podívat na aktuální ceny nafty a benzínu.
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
30. 04. 2008 15:22
Zkus třeba petrol.si, nebo omv.si
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
30. 04. 2008 16:48
Údaj z dnešního tisku: Podle Ústředního automotoklubu vyjde cena Naturalu 95 v HR na 28,50 Kč, ve SLO na 27,00 Kč ( v přepočtu)
cena nafty v HR asi o 2Kč levněji než u nás
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
30. 04. 2008 17:21
to Zubtel
První rok jedu do chorvatska na naftu , ale doposud jsem jezdil na plyn. V rakousku se dá natankovat asi tak jak zde bylo řečeno asi 100 km za Vídní na Gratz , ovšem minulé léto to vyšlo asi 25 kč za litr, když jsem , ale přepočítával benzín tak ten tam vycházel na nějakých 35 kč za litr. Ovšem nepamatuji si o jaký benzín šlo ( bo mě benzín nezajímal, ale kolega mi vpráci říkal, že jde o nejdražší banzíku při cestě do Chorvatska. Pak se dá ještě natankovat v Mariboru u viaduktu ale amjí tam jen omezený provoz myslím od 7 hodin ráno tka do 3 hodin odpoledene. Měl jsem feliciii 1,3MPI - 50 kW na plyn , nádrž toroid na místě rezervy. Obsah nádrže 36 litrů. M"žu Vás ujistit , že pokud pojedete tak 120 km/ hodinu tak spolehlivě dojedete , až do chorvatského Karlovacu ( je to přibližně na té úrovni na dálnici , a tam dotankujete ) .Navíc odpadlo zdržení a popjíždky na hranicích Rakousko - Slovinsko. Nevím proč , ale při cestě zpět jsem dojel někam k
Poysdorfu najel jsem na chorvatský plyn asi 486 km . Normálně jsem u nás na nádrž najel , tak 430km.S plněním nádrže v Chorvatsku není problém , pumpy jsouna dálnici na každém rohu. Dalibor
jirka2
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
30. 04. 2008 19:01
Cena je Okolo 9kn


[dnevnik.hr]
To Lubin a ostatní.Srdce by jásalo,ale....už loni v Trogiru nafta 7.42 KN a teď na netu čtu B 95- 8.25 HKN a nafta 8.69 HKN ale to už předemnou někdo zveřejnil.
avatar Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
30. 04. 2008 22:23
...jakon...v Dnevniku...baba hezká...ale hlas....hrůza....eye popping smiley
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
01. 05. 2008 22:52
ajax napsal(a):
> TO já už hrnu na plin 17 let a spokojenost.
> Chorvatský plin je kvalitnější. Všem příznivcum
> LPG zdar.

Já zatím dva roky a přesto můžu říct, že kvalitou plynu jsou balkánské plyny mnohem lepší (též Černá Hora, Bulharsko, Srbsko, Rumunsko).
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
02. 05. 2008 06:20
residents napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ajax napsal(a):
> > TO já už hrnu na plin 17 let a spokojenost.
> > Chorvatský plin je kvalitnější. Všem příznivcum
> > LPG zdar.
>
> Já zatím dva roky a přesto můžu říct, že kvalitou
> plynu jsou balkánské plyny mnohem lepší (též Černá
> Hora, Bulharsko, Srbsko, Rumunsko).

Jezdím třetím rokem na naftu a už bych neměnil. Loni cesta do Č.H. včetně mnoha pojížděk, jak jsem zvyklý neustále něco objevovat, průměrná spotřeba 5,3 l/100km a to plně naložené auto po střechu vč. klimy.A vůbec residents, kam letos jedeš? Já letos jedu do Bulharska, jako ty loni,a nazpátek, aby toho nebylo málo, ještě na pár dní se zastavím v Č.H.
prt
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
02. 05. 2008 09:13
Asi letos pojedu do chorvatska s poloprázdnou nádrží a benzín naberu až tam, protože bude asi levnější a je určitě kvalitnější aspoň u INA kde vždy tankuju.
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
02. 05. 2008 21:32
Ceny PHM k 1.5.2008:

Super 95 - 8,56
super plus 98 - 8,89
Diesel - 8,80
Eurodiesel - 8,97

Tak nevím nevím, já bych raděj naplnil ve Slovinsku !!!!!!
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
02. 05. 2008 22:31
Tak to já se na Slovince vysoce vys... !!! Za ty jejich známky natankuju až v HR ač to bude o nějakou pětku dražší angry smiley
Tom
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
04. 05. 2008 13:18
Taky jako Luboš... vemu to za Gratzem přes maďary a naberu v HR.
sta
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
04. 05. 2008 18:01
Čau všichni příznivci Chorvatska,koho trápí ceny PHM cestou,hoďte voko sem - [www.hak.hr]
Je to poprvé v historii co je v HR levnější benzín než u nás.Mnoho štastných km všem.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil sta (04. 05. 2008 18:05).
avatar Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
05. 05. 2008 18:59
...a proto...kdo jede pod Makarskou na Dubrovník...rozhodně tankovat v Neumu...BiH.......thumbs up
avatar Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
05. 05. 2008 20:11
Bessy - výborný postřechthumbs up,já jsem ty kluky bosňácký úplně přehlídnul.Dík!!!!!!!!!
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
04. 06. 2008 14:08
a určite tankovať v HR len na benzínkach INA.
cestou tam som tankoval na dialnici v HR na inej benzinke (pamätám si len to, že bola žltočierna - bolo to pred 2 rokmi) ako INA.
to čo som natankoval sa mi aj veľmi rýchlo míňalo. a pritom som išiel po dialnici stále rovnako rýchlo ako pred dotankovaním.
cestou naspäť som tankoval už len na benzínkach INA.
prt
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
04. 06. 2008 17:59
taky doporučuju INA, nejlépe nějaká větší benzinka na dálnici. Asi je to jen můj pocit, ale zdá se mi že to po tom chorvatským benzínu nějak líp jede. No prostě přijedu domů a všechno stojí za h...., auto nejede, kyselo je moc kyselý, nížiny moc nízký, hory moc vysoký a voda špinavá.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.