Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?

Autor tony66 
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
16. 07. 2011 11:52
Na Petrolu v Pakoštane mi projeli kartu navíc ještě nějakou krabičkou. Tak se ptám, co to je. Že je to pro jejich evidenci. Nekomentoval jsem to a hlídali výpisy. Naštěstí nic. Kdoví, co to bylo.
Pokud někdo používá žehličku, nemusí ani nic fotit. Číslo má celé a CVV kód si na chvilku zapamatuje.
Že je karta blokovaná na internetu, ještě neznamená, že je blokovaná na telefonické platby. To bohužel zablokovat nelze, jak mi sdělili v KB.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
16. 07. 2011 14:29
Ještě jsem se nevrátil ale popisuji cestu do HR.
Vyrážel jsem v pátek 15.7 v 18 hod z 30 ho km D1 směr Mikulov. Cesta bez problému až na karambol nějakých nešťastníků těsně před sjezdem z D1 na Mikulov. Průjezd Vídní kolem 21:30 bez problémů. Přechod do slovinska přesně o půlnoci, v 1:00 jsem přejížděl chorvatskou část SL-Hr přechodu zde zdržení asi 20 minut, Chorvati se snažili, ale zdržovali to. Jinak cesta po SL dálnici bez problému a bez zdržení. Na mýtnicích v HR max 5-10 minut (Lůčko jsem projížděl po 02:30. Menší zdržení asi 20 minut na výjezdu v Šestanovci, vše placeno kartou. Cesta přes Makarskou v koloně, ale šlo to. V Drveniku v 10:30 asi 10-15 minut po Baculce.
Naplánování času se mi tedy povedlo dá se říci perfektně . Omlouvám se za tu skladbu, ale mám toho už nějak dost.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
16. 07. 2011 17:12
čert17 napsal(a):
---------------------------------------------------------------------
> Jestli to nevadí Vám,že s kartou odejde do budky kde na ni nevidíte,tak mě ano.Jsem již poučen z
> asi jejího bleskového ofocení a pak jsem jen hleděl,co jsem si přes internet koupil.


Hmm, tak to chápu když máte za sebou špatnou zkušenost. Na druhou stranu ale si neumím představit, jak by se na mýtnicích platilo způsobem že vystoupím a půjdu s kartou do budky. Ty kolony by byly asi příšerné.

Já platím všude kde na kartu vidím, určitě bych například nedal kartu do ruky číšníkovi někde v restauraci který by s ní odešel jinam, to je jasné. Jedinou výjimkou jsou mýtnice, tam dám obsluze kartu do ruky současně s lístkem a on mě ji pak vrátí současně s účtenkou. Cenu jakou tam účtuje vidím na displeji který je na budce umístěn tak abych na něj jako řidič viděl, když mě vrátí kartu tak ještě zkontroluji sumu na účtence a odjíždím. Že bych vystupoval z auta a chodil někam do budky si fakt neumím představit.
Pokud bych tento běžně zaběhnutý způsob bezhotovostní platby na mýtnicích nebyl ochoten akceptovat, tak mám možnost zaplatit v hotovosti. Prostě můžu si vybrat ze dvou možností tu která mě vyhovuje. Určitě by mě nenapadlo vystupovat z auta a dohadovat se s obsluhou o jiném způsobu zaplacení který se běžně nikde na mýtnicích nepraktikuje a zdržovat tím zbytečně všechny ostatní řidiče za mnou.
Jinak kartu mám samozřejmě blokovanou pro provádění transakcí bez přítomnosti karty.

** Petr **



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PetrK (16. 07. 2011 17:15).
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
16. 07. 2011 17:18
Globík napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Že je karta blokovaná na internetu, ještě neznamená, že je blokovaná na telefonické platby.
> To bohužel zablokovat nelze, jak mi sdělili v KB.


O tom slyším poprvé, to fakt existují platby i po telefonu?
Já mám ve své bance u karty napsáno "transakce bez přítomnosti karty - blokováno". Tudíž pokud existuje i možnost platby po telefonu, je to myslím z mého pohledu stejné jako přes internet, taky je to platba bez fyzické přítomnosti karty.

** Petr **



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PetrK (16. 07. 2011 17:19).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
16. 07. 2011 20:15
Tak my sme uz tiez doma. cesta tam 4.7. o 5,00 rano presov, kosice, madarsko dialnica, budapest obchvat, chorvatsko dialnice. prichod do vrsi o 16,00. pohodova jazda s milion prestavkymi bez akehokolvek cakania na mytniciach a hraniciach. jediny problem na obchvate v budapesti opravovali vyjazd z M0 tak sme minuli vyjazd pred tym (tabulka 40x10 cm) a museli sme sa vracat cca 5 km. Inak uplne v pohode. 7.7. do bašky vody uplne bez problemov. cesta spat 14.7. odchod z B.V. o 9,00 prichod do PO o 22,30. Opat bez akychkovlek cakani ci na hranici alebo mytniciach. tento krat aj bez bludenia na M0. jedinou nevyhodou bolo 38 stupnov von pocas skoro celej trasy v aute bez klimi.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
16. 07. 2011 20:34
Dám příklad: udělám si telefonicky, emailem nebo na rezervačním systému, který sám nestrhává peníze z karty, rezervaci ubytování. Poskytnu číslo karty a event.další údaje. Hotel si strhne např.zálohu. Je to běžná záležitost. Chtěl jsem alespoň kreditku s vysokým limitem proti tomuto zablokovat, ale v bance (Kcool smiley mi řekli, že to nelze.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
16. 07. 2011 20:43
Zdravím,otázka jaká byla cesta,vrátili jsme se včera ráno,cesta přes Chorvatsko,dále Ptuj,Lenart,Rakousko,Česko bez kolon a zdržování.Vše o.k.Škoda že je to už za náma.bylo moic dobře.Luiss.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
16. 07. 2011 23:32
Zdravím všechny,

tak i my, už jsme se bohužel vrátili, v 5:20 jsme už vybalovali věci z auta...smiling smiley

Cesta do Chorvatska - opět Alfou Romeo GT 1,9 JTD

Odjezd - 4.7. v 19:30 z Ovy..

Česko - dálnice poloprázdné až na pár Poláků, jedoucích k moři, občasné přeháňky deště (aspon se sklo mylo samo.. thumbs up smiley), rychlost se dala zvolit podle vkusu, my 140 km/hod..na tempomatu a pohoda..smiling smiley

Slovensko - před Bratislavou liják, jak svi*ě a doprovázel nás až na Rajku, jinak Bratislava poloprázdná, pár aut..

Maďarsko - koupena Vignetta na hranicích, něco přes 7 Euro (byla tam Slovenka, takže domluva bez problémů). Na dálnici pár Čechů, Slováků, Poláků, Maďarů a Rumunů, kteří jeli k moři. Velmi časté a dlouho trvající přehánky.. a k tomu zima jak v Rusku...

Chorvatsko - hranice v 1:30 - na hranicích, +/- 5 min čekání, nechtělo se jim robit, stála se jen jedna řada, +/- 20 aut.., občas si kohosik hodili na bok..a šlustrovali, aby se neřeklo.., nám jen koukl do pasů..a pustil nás bez problémů.... Na dálnici provoz minimální, občas pár aut, teplota do 17°C . Lučko bez problémů a bez zdržení, dokonce jsme měli tu čest vidět transport jakésik větší lodi, měla doprovod.. , který si pak pauzu dával na OMV za Lučkem (ve videu bude vidět ta lod). před Malou Kapelou teplo, za Malou Kapelou zima zase, auto pomalu žádné, za Sv. Rokem déšt a zima.. až do Zadaru, Zadar sjezd před půl šestou ráno.. poté hledání ubytování.. a zapíchnuto v Pakoštenu..

Najeto +/- 1170 km (dost dělalo hledání uybtování), cesta do Zadaru trvala 10 hod..se spotřebou do 6ti l/100 km..smiling smiley Alfa byla docela naložená.. a po cestě bylo i dost kopců, takže to udělalo své, ale co..i tak byla šikovná..smiling smiley



Cesta z Chorvatska

Odjezd - 15.7. v 19:20 z Pakoštenu

Chorvatsko - nájezd na dálnici v 19:40 na nájezdu Benkovac, provoz takový střední, bylo docela dost aut, i ve směru od moře, i ve směru k moři, samozřejmě k moři to bylo horší..smiling smiley , Sv. Rok i Mala Kapela bez problémů, v pohodě se dalo jet i podle představ řidiče, na Lučku v 21:50, vystána cca 10 min. fronta (psal jsem patakovi, at vyfotí Alfu..a on mi v*l řekl, že nás neviděl, přitom jsme stáli přímo v řadě jak je kamera thumbs up smiley), za Lučkem kapku hustý provoz, než se to rozdělilo na Slovinsko a Maďarsko.. smiling smiley Sv. Helena bez zdržení, NP Goričan pár aut, jinak také bez zdržení, na hranicích jsme byli +/- v 23:20,stání 10-15 min.., synci hold dělali jen směr k moři, takže směrem od moře během chvíle slušná kolona.., po čekání se rozhodli, že vemou zase jen směr od moře, u nás si vzal pasy..a chvíli meditoval kdo je kdo, pak se optal..a pustil nás, (Maďaři a Rumuni museli otevírat kufr)..

Maďarsko - projeto bez problémů, auta pomalu žádné, až na pár občasných cvoků co to prali 170-180 km/hod.. , Vignetta zakoupena hned na hranicích..

Slovensko - pomalu žádný provoz od moře, k moři hafo aut i kamionů.., Bratislava prázdná..

Česko - také prázdné, občas auto a pár chrápajících řidčiů kamionů za jízdy.., v 5:15 jsme už stáli doma na dvoře..a vybalovali věci z auta..

Najeto cca 1140-1150 km, spotřeba byla kolem 5,7 l/100 km.. (míně kopců a auto bylo prázdnější)..smiling smiley , jinak cesta i s pauzama trvala 10 hodin.., takže takový normál..až optimum..smiling smiley

Jinak, musím pochválit Alfu, podruhé jsme s ní byli a o5 bez problémů, takže běda Vám, pomlouvat Alfy...!! smiling smiley


Ps: Pozor!! Crvena Luka je zavřená..!! Není to sice na ceduli napsáno, ale po 5 km se před Vámi objeví stanoviště..a brána, koupil to nějaký Němec a celou ji přestavuje..

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hrvat Mishell (17. 07. 2011 11:02).
Bea
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
17. 07. 2011 20:20
Vrátil sa niekto z dovolenky v Gradaci? Nevieme sa rozhodnúť, či ísť cez Makarskú alebo cez Ravču...
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
17. 07. 2011 21:48
Bea - Makarská..smiling smiley my byli v Gradaci před 2ma lety.. a cesta přes Ravču byl děs..
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
17. 07. 2011 21:51
Jestli rádi jezdíte po nezpevněných cestách, tak Ravča. Pokud ne, tak přes Šestanovac. tongue sticking out smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
17. 07. 2011 22:43
Zdravím z Trpanje.Cesta sem přes Hatě,doporučuji jet ale na Mikulov,za Hatěma je uzavřená silnice a objíždka známka se dá koupit až ve městě Hollabrun u Agipu jinde nemaj.Rakousko až na průtrž mračen v pohodě pak na Maďary na 138 km přes Kormend na Lenti.Moc nedoporučuji cesty nic moc.Nové ale bez krajnic v noci pozor!Ale dá se to.Na Goričanu nákup ENC 500 kn.kredit 555 kn.Nesnímá to přesn sklo,které je odstíněné,nevím proč,když jsem vyndal z okna v pohodě.Po dálnici A4 a A1 do Vrgoracu...suběktivně?radši bych sjel v Ploči.Stejně vás to navádí zpět na Ploče.Dál na Dubrovník a objezd přesBIH v pohodě cestou jsme zahlédli 2 šakalíky a 1želvu.Tady teplota moře 27.9 st. a vzduch kolem 35 st.Dnes Mala Duba zítra Divna.Zdá se že je tu dost Čechů jinak obsazenost cca NECELÝCH 70%.Ceny stejné jako loni jen pečivo lehce zdražilo.Tankoval jsem u OMV v Rakousích a pak u poslední pumpy na dálnici A1 cena OMV 1,45€ ale auto jelo jak urvaný na tu naftu potom je línější.Cena 9 kn....dal jsem aditivum VIF.Platby kartou v pořádku bez problému.Trajekt mírně zdražil.Zpět s ním ale pojedu,pak dám vědět.Mějte se.Zdraví

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
18. 07. 2011 02:46
Bea - oponuji Hrvatovi. Je sezona a přes Makarskou je to běs ! Naopak přes Ravču resp. Vrgorac, je to lahůdka. Prodlouženo sice pouze o nějakých 10 km ale do Gradacu pěkná cesta. Kolem Bačinskich jezer. Krásná příroda. A není tady provoz kamionů.
To se nedá říci o Makarske.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
18. 07. 2011 06:35
Jezdím po staré cestě a pokud se mi nepodaří dojet do Šestanovace do 5.00 najíždím na dalnici(při cestě na Pelješac)a jedu přes Vrgorac.Je to kilometrově stejná cesta, ale časově nesrovnatelné.Před pátou jedu po magistrále.
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
18. 07. 2011 09:50
Postaku,
myslíš po č. 1 potom na č.60 a do Šestanovce po č. 39 ? Není to samá zatáčka ??? A v těch kopcích. Na ten Vrgorac je to potom jasné. Přes Ploče na Jadranskou magistralu a přes Mali Ston na Pelješac.To ano, jen mi nesedí ta č.60. a č. 39. Nebylo by lepší z č. 1 na Dugopolje a dál po dálnici.?
Jinak výletová trasa je to velmi krásná. Zcela jistě.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
18. 07. 2011 12:29
Máš pravdu,ale já sjíždim z dálnice ji Karlovacu a vracím se jedině pokud nestíhám na pátou hodinu Bašku Vodu.To je tradice.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
18. 07. 2011 14:15
Cesta na Pelješac[[/color]/u].Má někdo nejčerstvější informace jak pokračuje dálnice z Ravća ?confused smiley A jaká je nejlepší cesta na Pelješac ?yawning smiley A co most na Pelješac ?eye rolling smiley

Slunce a mír v duši!
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
18. 07. 2011 14:23
Dálnice končí u Vrgorace, dál je to lepší na Ploče, přes Prolog se jede místy po staveništi. Most na Pelješac zatím nic.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
18. 07. 2011 21:52
Crvenu Luku podla infa od našeho domáceho už prerábajú na 5 hviezdičkový uzavretý komplex sad smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Ilja (18. 07. 2011 22:04).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 07. 2011 09:23
lija - mysleli jsme si to..smiling smiley Domácí jen říkali, že to koupil ital...,Když to koupil celé, tak to 100% bude nějaké luxusní sídlo.., takže snad to tam pak nebude v budoucnu okolo děs..a hrůza..
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 07. 2011 10:05
Bea napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vrátil sa niekto z dovolenky v Gradaci? Nevieme sa
> rozhodnúť, či ísť cez Makarskú alebo cez Ravču...


Tak přes Ravču ani náhodou, jednou jsem to jel omylem a nikdy víc. Jeď normálně při pobřeží, stáhni si okýnka a v klidu vyhlídkovou jízdou je to nejlepší
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 07. 2011 12:50
Jsem momentálně na istrii ve Vrsaru, sobotu odjezd z Olomouce-Brno-Videň-Graz-Maribor-Ljublanja-Koper-Poreč-Vrsar.
Odjezd ve 24:00 příjezd v 7:00, cesta v pohodě bez čekání.

Známá odjížděla v neděli a cesta bez jakéhokoli zdržení....
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 07. 2011 13:01
Mishelli dúfam, že to tam moc nezpizdia, lebo okolo Pakoštane je to naša srdcovka na Jadrane.moody smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 07. 2011 15:43
Tak zdravím všechny přátelé Jadranu již z domova. Dorazili jsme ráno kolem 1 hodiny. V HR-sluníčko, MLR po dálnici-déšť, SK- průtrž mračen a doma 16 stupínku.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 07. 2011 20:10
2.7 v nedelu sme odchadzali o 16.00 z Martina do Pisaku. Na hranici SR-HU (205 km) sme boli po kratkej pauze okolo 19.20. Potom sme sli cestou cislo 13 (nezisli sme na M1 hned pri Komarne) a neskor sme sa napojili na cestu 81 a smerovali sme smer Szekesfehervar. Od hranice SR-HU po napojenie je to 82 km a asi hodinka jazdy po celkom pohodovej ceste - aj ked sem tam je nejaka zaplata, ale nie je to nic, co by malo nasinca zvyknuteho na cesty v SR (aj mozno v CR) mohlo prekvapit. Cestou sme fyzicky prechadzali len cez 2 obce (aj ked podla mapy to bolo viac - Mor a Szekesfehervar), takze v pohode. Bola nedela podvecer a cesty boli takmer prazdne. Na M7 prestavocka a po dalsich 173 km a cca po 1:40 hod aj s prestavkou sme boli na starom Goricane. Takze HU celkovo 255 km a 2:40 hod. Dialnica v HU smerom k moru vyzerala akoby ju zavreli - sem tam auto. Cim blizsie k hranici, tym prazdnejsie. Na hranici HU a HR total nuda - nikto nic nekontroloval, chceli - len pasy. HR colnik sa asi naozaj moc nudil a asi sa potreboval porozpravat. A tak sme mali rozhovor na temu kam a na ako dlho a navyse chel nabrat rozumy o tom preco niektore auta zo SR maju resp nemaju STK a tak som mu spravil miniskolenie. Podakoval, pozdravil a po tomto pokece hura smer Pisak. Cestou sme povecerali, dost dlho sme spali (asi 4 hodky ), potom ranajky, ranna kava, nakup v Konzume v Splite. A tak po 550 km a 11 hodinach (jazda, spanok, WC, vecera, ranajky, kavicka) sme vybalovali v Pisaku. Cesta bez problemov. Celu cestu sme sli podla znaciek a dodrziavali sme rychlost. Ked 90-ka, tak 90-ka. Od 1.7. stupli v HU pokuty a tak naco riskovat kvoli nejakej polhodine - to skor tie korunky uzijem v HR.
V Pisaku pocasie super, aj ked v nedelu a pondelok bola voda trosicku studensia - ale bola v pohode - dalo sa. V utorok 5.7. sme pri nasom siestom pobyte v Pisaku konecne zazili poriadny dazd (aspon mi troska oplachlo auto smiling smiley)) ) ale isli sme na vylet do Trogiru a bolo vyriesene. V Trogire poloblacno, ale bez dazda. Vecer zas v Pisaku husty dazd. No a od stredy zacalo pripekat. Troska paradoxne nas zachranil poziar na Braci, lebo dym z neho zatienil aj slnko a horucavy polavili. More teple ako kava - skratka super. Posledne tri dni horucavy trosicka ustupili, ale aj tak sa drzali okolo 30-ky. Skratka parada. Nazad v pondelok 18.7 o 7.30 - smer Sestanovac a dalej tou istou cestou ako k moru - celkovo 1005 km cca aj s prestavkami (obed, kava, tankovanie, WC) 11:30 hod jazdy. Mytne aj PHM vsade platene kartou - bez problemov. Jedine comu nerozumiem resp. som doteraz nepochopil, preco sa nedaju v HU kupit odrazu hned dve 4-dnove dialnicne znamky. Stalo sa mi to minuly aj tento rok. Ale nic tragicke sa nedeje. Stray Gorican resp. Letenye to isti. Jednoducho znamku si kupim cestou spat tam - taketo malickosti ma predsa nemozu zdeptat. Vsetkym ktori maju cestu este len pred sebou prajem stastnu cestu. Nie je dolezite ju prejst co najrychlejsie, najdokonalejsie, najlacnejsie ci co ja viem este ako naj... Dolezite je ju prejst v pohode, poriadne sa dat pri mori do kopy, oddychnut si a bezpecne sa vratit domov - bez lamania akychkolvek rekordov, aj ked je pravda, ze aj taketo individua cestou clovek stretava. Dovolenka nekonci zamknutim apartmanu, ale vypnutim motora na nasich autickach pred barakom. Este raz prajem vsetky stastnu cestu...
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 07. 2011 21:16
Odjíždím tím směrem v pátek. Jaké máte počasí?





RadekN70 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jsem momentálně na istrii ve Vrsaru, sobotu odjezd
> z
> Olomouce-Brno-Videň-Graz-Maribor-Ljublanja-Koper-P
> oreč-Vrsar.
> Odjezd ve 24:00 příjezd v 7:00, cesta v pohodě bez
> čekání.
>
> Známá odjížděla v neděli a cesta bez jakéhokoli
> zdržení....
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
20. 07. 2011 06:30
Takže také již návrat. Tam v neděli 10.7. přes Maďarsko po 86 -tce, zcela bez kamionů, paráda.Ubytko na 1 noc u Plitvic, pak Brodarica u Šibeníku. Zpět 18.7 stejnou trasou, jen přes Maďary velké množství kamionů.Jinak nádherné počasí, většinou až 37 - 38 stupňů, moře teploučké. Pouze formální hraniční kontroly, zpět Slovinci nechtěli vidět ani pasy, tímto Mursko Srediště jako obvykle nezklamalo.U mýtnic téměř bez čekání. Jediný déšť při zpáteční cestě na dálnici u Bratislavy.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
20. 07. 2011 15:40
Popisovat celou cestu nemá smysl, takže podstatné info, výjezd z Prahy v pátek 8.7. v 19 hodin přes Vídeň po A23 (bez problémů i přes zúžení), SLO objezd dálnice přes Maribor bez problémů, hranice SLOxHR (Macejl) cca 2 hodiny v noci fronta cca od Podlehniku a rychle narůstala. Jelikož minimální pohyb objezd přes Rogatec. Silnice po Rogatec hodně zatáčková (rychlostní průměr cca 50 km/h) víceméně bez křižovatek, takže navigačně bez problémů. Na přechodu v Rogatci nebyl nikdo, takže odbavení bez čekání. Taktéž na dalším přechodu (Dobovec) z toho co jsem viděl to bylo bez čekání. Navigace na Durmanec k dálnici opět bez problémů, silnice již rovnější (průměr 60 km/h). Dále až k moři bez problémů. Pravda cca v 9 hodin hlásili v radiu, že na Lučku se stojí a na dálnici jsou nehody, takže se začínají tvořit kolony.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
20. 07. 2011 16:10
Moraváku, prosím tě, kolik km jsi cca najel Ptuj-Durmanec?

edit 20.36: Už jsem to našel na mapách - 48km a 1:16hod., to je fakt drsnej průměr...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Alda (20. 07. 2011 20:36).
JHC
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
20. 07. 2011 16:41
Dobrý den, můžete prosím napsat bližší informace o uzavírce a objížďce mezi Znojmem a Vídní ?
Děkuji



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JHC (20. 07. 2011 16:43).
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 242
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.