Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?

Autor tony66 
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
30. 06. 2011 22:31
lubin,
Zvažoval jsem Slovinsko,ale,dodal jsi mně odvahu,projet opět starý Goričan.
Samozřejmně na hranicích to není jasné, co a proč a kdy to hledaj._?confused smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
30. 06. 2011 22:31
Jaj sorry, VW nemám. Na ožehavé značky som nepomyslel.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
30. 06. 2011 22:38
Jel jsem 18.5. a na Macejlu filcovali dokonce Chorvati Chorvaty.Starší manželé s Puntem vykládali věci na stolek.To jsem teda ještě nezažil.Naštěstí mě v pohodě odmávli.Zpátky 28.5. jsem ztvrdnul na stejné hranici asi půl hodiny,filcovali jak Chorvati,tak i Slovinci!Je mi záhadou,a to není poprvé,že se na mě vykašlali,ačkoliv jedu sám ve velkém autě.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
30. 06. 2011 22:54
M.K.
Ještě nám schází ročník a název tvého míláčka.(Výrobce)confused smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
01. 07. 2011 12:30
My jsem se vrátili 27.6. a vše v pohodě. Nikdo nás neprohlížel, vše jsem projeli hladce. Jen zpět jsem jeli po staré cestě a před Knínem je dost blbá objížka přes hory a hlavně pořád omezení rychlosti. Což nás trochu zdrželo.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
01. 07. 2011 21:51
Dnes v noci sme sa vratili z Metajny na PAGU. Odchadzali sme v sobotu okolo 5.30 z Bratislavy - Rajka - Gyor - Zirc - Veszprem - Letenye - Zuta Lokva - Senj a trajektom z Prizny na Pag. Cesta bola bez problemov, madarsku dialnicnu znamku sme kupovali na slovenskej strane hranice / za EUR. Cesta bez problemov, necakali sme nikde, ani na hraniciach, ani na trajekt. Na Lucku bolo vela aut hlavne v smere od mora, ale Chorvati to mali vyriesene. Mali otvorene vsetky terminaly, smerom k moru pustali osobne auta aj cez prechody pre ENC a kvoli zrychleniu premavky obsluha rozdavala karticku.
Naspat sme mali cestovat az v piatok 1.7., ale kedze vo stvrrok prsalo, vystartovali sme okolo 15.00 z Metajny - trajekt bez cakania. Naspat sme zvolili cestu cez Karlobag a za Gospicom sme sa napojili na dialnicu, dalej po dialnici az na Letenye, a madarskou dialnicou po Szekesfehervar a potom mimo dialnice po Gyor a potom opat na dialnicu az do Bratislavy. Tato cesta je trocha dlhsia ako cez Veszprem, ale v noci sme volili radsej tuto cestu. Prichod do Bratislavy okolo 24.00.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
02. 07. 2011 22:34
Dnes návrat z Privlaky. Odjezd tam ve čtvrtek 23.6. ráno, objížďka Slo. dálnice Lenart - Ptuj (pumpa Petrol benzin 1,26 euro), před přechodem Macelj dopoledne 7km kolona (hlášeno v rádiu) - objížďka na Rogatec - už tama nepojedu, 40min. úzká cesta, samá zatáčka, stoupání a klesání. To, co jsem spálil benzínu navíc bych spálil i v té koloně a čas. úspora žádná.
Benzín ve vnitrozemí HR mimo dálnici 9, 61kn
Nazpět vše OK, všechny mýtnice v pohodě, platby kartou bez problémů jako každý rok. V protisměru (k Jadranu), z naší strany před Lučkem, hromadná srážka, okamžitá tvorba zácpy.
Demerje prázdné, Lučko čekání odhad 20min, jenom jsme opět jako každý rok nechápavě kroutili hlavama.
Hranice HR - SLO (poledne) směr do EU volně průjezdné, přestože Chorvati i Slovinci pracovali, v opačném směru stojící či krokem jedoucí souvislá kolona aut, podle dopravních informací v radiu už z Mariboru, my opět na Ptuj (pumpa Petrol benzin 1.25 euro) a Lenart po téměř prázdné cestě. V A na Graz ( Ahoj Fanky) a Vídeň, 90km před Vídní omezený provoz na 2 zúžené pruhy v délce 8 km - plynulý provoz, průjezd Vídní plynulý furt rovně 2 pruhy na Favoriten ( A2 - A23 - S2 - A5), ignorovat směrovky CZ na Schwechat.
"V patách" jsem měl Ajaxe, KvětuCa a Jareda, kteří se vraceli z Hvaru. Podají další informace.
Jo, ve čtvrtek 30.6. otevřeno 10km dálnice Ravča - Vrgorac či tam někde za účasti předsedkyně vlády (Vijesti Nova TV).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
03. 07. 2011 10:26
Luis napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dnes návrat z Privlaky. Odjezd tam ve čtvrtek
> 23.6. ráno, objížďka Slo. dálnice Lenart - Ptuj
> (pumpa Petrol benzin 1,26 euro), před přechodem
> Macelj dopoledne 7km kolona (hlášeno v rádiu) -
> objížďka na Rogatec - už tama nepojedu, 40min.
> úzká cesta, samá zatáčka, stoupání a klesání. To,
> co jsem spálil benzínu navíc bych spálil i v té
> koloně a čas. úspora žádná.
> Benzín ve vnitrozemí HR mimo dálnici 9, 61kn
> Nazpět vše OK, všechny mýtnice v pohodě, platby
> kartou bez problémů jako každý rok. V protisměru
> (k Jadranu), z naší strany před Lučkem, hromadná
> srážka, okamžitá tvorba zácpy.
> Demerje prázdné, Lučko čekání odhad 20min, jenom
> jsme opět jako každý rok nechápavě kroutili
> hlavama.
> Hranice HR - SLO (poledne) směr do EU volně
> průjezdné, přestože Chorvati i Slovinci pracovali,
> v opačném směru stojící či krokem jedoucí souvislá
> kolona aut, podle dopravních informací v radiu už
> z Mariboru, my opět na Ptuj (pumpa Petrol benzin
> 1.25 euro) a Lenart po téměř prázdné cestě. V A na
> Graz ( Ahoj Fanky) a Vídeň, 90km před Vídní
> omezený provoz na 2 zúžené pruhy v délce 8 km -
> plynulý provoz, průjezd Vídní plynulý furt rovně 2
> pruhy na Favoriten ( A2 - A23 - S2 - A5),
> ignorovat směrovky CZ na Schwechat.
> "V patách" jsem měl Ajaxe, KvětuCa a Jareda, kteří
> se vraceli z Hvaru. Podají další informace.
> Jo, ve čtvrtek 30.6. otevřeno 10km dálnice Ravča -
> Vrgorac či tam někde za účasti předsedkyně vlády
> (Vijesti Nova TV).


V patách byl pouze Ajax. Kvetaca a Jared ještě válí šunky na pláži v ID.
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
03. 07. 2011 21:27
Ajaxi proč proboha svatýho kopíruješ celé sdělení od Luise ???? Okopíruješ jeho 32 řádků a potom k tomu dodáš jeden nic neříkající řádek svůj. Tohle opravdu nechápu a neděláš to na fóru sám. PROBOHA PROČ.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
03. 07. 2011 22:05
Protože program sám nekontroluje, jestli se text citace shoduje s celým bezprostředně předcházejícím příspěvkem, aby tu citaci nedovolil odeslat, dokud ji aspoň nepokrátíš.
A moderatizace se tu jaksi neprovozuje, aby to někdo smázl ručně.
Omlouvám se za OT.
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
03. 07. 2011 22:31
Ono je to hlavně o zdravém rozumu a trošce přirozené inteligence. Tímto nechci nikoho urazit, pouze aby se dotyční trochu nad sebou zamysleli.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 07:26
Hille,
počítačům moc nerozumím ale příliš nerozumím ani tomu, co si chtěl říci svým příspěvkem z 22:05.
Ajax to přece mohl napsat klidně takhle. eye rolling smiley

Luis napsal(a):
-------------------------------------------------------
> "V patách" jsem měl Ajaxe, KvětuCa a Jareda, kteří
> se vraceli z Hvaru. Podají další informace.

V patách byl pouze Ajax. Kvetaca a Jared ještě válí šunky na pláži v ID.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 08:32
i to je dlouhé....
vždyť stačilo, když už se tu všude motá skupina kamarádíčků, kteří si pletou fórum s chatem, napsat :
"Luisi - v patách byl pouze Ajax. Kvetaca a Jared ještě válí šunky na pláži v ID."
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 09:15
Zajímavé, reakce na Ajaxův příspěvek určitě zabrala více řádků, než Ajaxovo citování předešlého. A pak kdo to tady zapleveluje.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 10:58
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zajímavé, reakce na Ajaxův příspěvek určitě
> zabrala více řádků, než Ajaxovo citování
> předešlého.

Michale,
pokud budeš mít zájem, ráda se Ti budu o prázdninách věnovat. Zopakovat počítání do stovky by nám nemuselo zabrat mnoho času ... smileys with beer
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 11:46
Nabídka zní zajímavě.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 12:49
Chtělo by to znát míry, hmotnost, případně foto.
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 13:55
Možná i pohlaví....
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 15:39
Ahoj.Je tam fajn.Podívej se na croczech a nebudeš mít s dovolenou
žádné starosti. Pebo.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 15:54
Pro Učitelku na vysvětlenou (poučovat nechci a jako bývalý školník si nedovolím, ale vysvětlení to chce) a pro ostatní také, když dovolíte:
na každém fóru, kde je dovoleno citovat, tedy nejen tady, se najdou takoví, kdo "pro jistotu" citují celé předchozí příspěvky. Co, kdyby je někdo smazal, že?
A taky to není věc počítačů, chyba vzniká vždycky mezi klábosnicí a židlí, jen někde mají program tak chytrý, že na to přijde sám a uživateli nedovolí odpověď s úplnou citací celého bezprostředně předešlého příspěvku odeslat, protože je jasné, nač a komu odpovídá.
Jinde to řešíme moderatizátoři například hláškami typu:
Zbytečná citace celého předchozího příspěvku vymazána.Viz PRAVIDLA, odst.14b)
Zbytečná citace celého předchozího příspěvku vymazána. Používej konečně tlačítko "Zaslat odpověď " nad a pod vláknem!
Tak - a teď na mě můžete vytáhnout další (jinde) standardní hlášku: Vlákno už dávno neřeší původní dotaz!!!
a ještě později Je to marné, je to marné, je to marné.LOCK & KOŠ

Rychle si na to zvykli i nováčci na fóru a to se stalo výrazně přehlednějším.
Všem, kdo citují jen to nejnutnější, se tímto omlouvám za nepřípadný příspěvek, čili OT.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 17:17
Pebo, strč si ten zájezd za 50 tisíc bez pár korun za 6 dnů pobytu pro 3 lidi do pr.........
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 18:22
mack [ Soukromá zpráva ]
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? nový
04. 07. 2011 08:32
i to je dlouhé.... vždyť stačilo, když už se tu všude motá skupina kamarádíčků, kteří si pletou fórum s chatem, napsat :


macku, čím to bude ... že je ta skupina kamarádíčků čím dál větší ? ...
asi proto, že se dokážou bavit, pomoci si, poradit, sejít se ... poklábosit o Jadranu, případně i něco vypít a hlavně nejsou vulgární ...
P.S. už jsi byl na sraz několikrát pozván taky a pořád se tomu vyhýbáš jak čert křížu ... grinning smiley
Tomme ... myslíš .... že by ... až tak ? smileys with beer
tak a teď se přiznávám, že jsem se spolu s dalšími ... pokusil zaplevelit toto vlákno ... všichni jsou mí kamarádíčci ... tak ... a a... a vůbec ... hot smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (04. 07. 2011 18:26).
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 18:26
Nojo, Bessy, co když je učitelka šerednej, zarostlej smrdlavej chlap?
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 18:29
... Tomme ... tak to teda prrr .... jednou tady paní učitelka vystavila své pozadí a věřím, že bylo její ...
pravda dál už z anonymity nevystoupila ... tak jako my, členové Bratrstva kočičí pracky ... ale u toho auta stála ... baba ... smileys with beer
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 18:31
Tak toto jsem nechtěl pánové a dámo. Já už budu hodný dědečku.confused smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 19:03
... Ajaxi ... neke...
jasně, že jsi chtěl vidět učitelku v plné parádě ... já Tě znám ... yawning smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 20:16
Pro Macka:
Jako novocián musím říct že ta partie kamarádíčků je velice příjemná,jen to zkusit ja píše Bessy.smileys with beer
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 20:48
Teď už chybí pouze členské legitimace a já bych vybíral členské příspěvky.Mackovi ucpeme hubu funkci místopředsedy.Předsedu si demokraticky zvolíme.Někoho chytrého,co vše ví,má přehled,všude má kámoše.Nikdy jsem ho osobně neviděl,ale je tu jediný,kdo přicházi v uvahu.Ten, kdo to neví nemá mezi námi co pohledávat. Aby , ti co stále neví o koho jde:někdo mezi "dědou mrázem a politrukem".

K tématu:Ještě jsem nevyjel,ale cesta byla dobrá.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil postak (04. 07. 2011 20:50).
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 21:47
Postak - to je zas len tvoja predstava.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 07. 2011 21:49
Tomm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nojo, Bessy, co když je učitelka šerednej,
> zarostlej smrdlavej chlap?

To bych potom asi byla hodně podobná na Tebe, viď ...smoking smiley
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 243
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.