Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?

Autor tony66 
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
21. 06. 2011 20:57
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Racetiger (23. 06. 2011 19:08).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
21. 06. 2011 22:41
Zdravím. Chtěl bych se prosím zeptat, jestli po projetí Zavrče těsně před Varaždinem za obcí Haščica odbočíte vpravo a Varaždin objedete? Nebo rovně přes město a na dálnici tudy. Děkuji
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
21. 06. 2011 22:49
Mám dojem, že jezdím přes město! Je to dobře značené !!!
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 01:09
V Hraščici odbočím doprava směr čvor Varaždin. Milane, nevidím důvod jet přes město směr Zamlaka čvor Koprivnica.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 05:28
ambec napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím. Chtěl bych se prosím zeptat, jestli po
> projetí Zavrče těsně před Varaždinem za obcí
> Haščica odbočíte vpravo a Varaždin objedete? Nebo
> rovně přes město a na dálnici tudy. Děkuji


0 Chorvatsko
14 Čakovec za cedulí na KO vpravo
17 Čakovec u Kauflandu na stopce vpravo směr Varaždin
27 Ve Varaždinu na prvním semaforu vlevo - směr Novi Marof
28 výjezd za OMW před KO vpravo (výjezd součástí KO)
30 KO výjezd rovno
33 KO výjezd vlevo (u Citroenu) k dálnici
36 Nájezd na dálnici vpravo směr Zagreb (vyzvednout lístek) - potom 46 km
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 09:12
ambec napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím. Chtěl bych se prosím zeptat, jestli po
> projetí Zavrče těsně před Varaždinem za obcí
> Haščica odbočíte vpravo a Varaždin objedete? Nebo
> rovně přes město a na dálnici tudy. Děkuji


Zdendo ambec jede z Ptuje na Spuhlju doprava na Markovci, přechod Zavrč / Dubravka Križovljanska přes Vratno gor. Majerje, Sračinec a Hraščicu. Tam doprava, podjede Varaždin a jede na čvor Varaždin a dál směr Zagreb.
To co mu vysvětluješ,- přes Čakovec - je cesta z HU (Redicz) nbo z Ptuja po č, 2 přes Ormož. A to je zbytečné tam zajíždět. Skutečně je lepší to valit přes Vratno gor. po krásné nové silnici. Hlavně je to blíže.
V sobotu večer vyrážím a jedu také tudy, Jenom ještě nevím zda na Mureck nebo Pjesnicu.To až podle provozu a času.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 10:15
Tak to jsme si nerozuměli - oba dva ale najedem na dálnici, která nás dovede k moři a to je hlavní !!!! A třeba i po vedlejších !!! Už aby to bylo !!!!
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 12:16
Další blb z Česka (Racetiger), který ohrožuje ostatní. Pravděpodobně i oholená hlava a tetování.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil hanah (22. 06. 2011 12:18).
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 12:24
Tvoje reakce je blbá, jak víš, že ohrožoval ostatní? Nezastávám se ho, ale přesně toto se tu řešilo minulý rok s fotkou rennonouse na dálnici...a ta diskuze byla dost o ničem...dle mého rychlost - nerovná se automaticky bezohlednost apod... Prosimvás, nepište tu konkrétní rychlosti, protože to nemá smysl z pohledu diskuze.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 12:46
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Racetiger (23. 06. 2011 19:06).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 12:55
Včera návrat, cesta tam byla 14.6. Trasa ČB-Linz-Graz-Maribor-Ljublana-Rijeka-Crikvenica, zpět stejně, maximum možné trasy po dálnicích. Oběma směry celkem OK. Omezení jsou ale co jsem si všiml tak až na drobné vyjímky jsou ty 100ky a 80ky před a v tunelech, tak doufám že Racetiger netestoval svoje kW právě tam. Cestování ve všední den odpoledne má tu výhodu, že cesty jsou prázdné :-) alespoň tedy nám to vyšlo.

Odjezd z Crikvenice 13:00, příjezd ČB 22:00 asi s padesáti zastávkama (2-letý špunt potřebuje čůrat :-) Rychlost podle limitů, skoro celou cestu na tempomat max. +10 km/h. Po-ho-di-čka :-) Jediný stín na dovolenku vrhlo vyloupení pokoje během poslední noci :-( Hotel Slaven, Selce.

Btw. jestli to ještě frčí, tak mám slovinskou známku s platností do 14.7. s dokladem a útržkem :-) Jestli to někdo umíte sloupnout je vaše za nanuka ;-)
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 13:07
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Racetiger (23. 06. 2011 19:05).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 13:19
Šak já to nemyslím nijak zle smileys with beer

My narazili cestou tam jen na jedno malování - asi 4 km v jednom pruhu. A zpět jsme jeli asi 15 minut po objížďce. Ale vzhledem k hustotě dopravy to nic neznamenalo.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 13:33
JJ možná místo sečení chtěli malovat, ale čáry mi přišly docela ok.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 14:12
Aaaaha, takže notářsky ověřený podpis a úředně ověřený podpis (na městském úřadě/matrice) není to samé?
V tomhle se opravdu nevyznám :-)


Ttom napsal(a):
-------------------------------------------------------
> TO: farnell jak říká ajax musí to být od notáře !!
> do zahraničí může podpisy ověřit pouze notář.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 16:30
to ambeck: já se omlouvám,viděl jsem Varaždin tak jsem si myslel že jedeš tou naší trasou.
Už stárnu a blbnu smoking smiley
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 17:10
hanah napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Další blb z Česka (Racetiger), který ohrožuje
> ostatní. Pravděpodobně i oholená hlava a tetování.

Co až povolejí na dálnici 160 kmhod. Těch 130 je opravdu málo. To budeme blbové všíchni ?
12.7.1971 Zprovozněn úsek dálnice D1 Praha - Mirošovice. To nás bylo kolik se tam jelo jen tak projet. Já s FIATEM 125 S. 100 PS max nějakých 168 km/hod. Copak já dojel, ale kolik bylo těch zavařených MB a Octavií. No a když povolejí, myslím že přes těch 160 pojedou jenom někteří.
Já se přiznám, jedu standartně 140 aby jsem nebyl proti ostatním. Zapnu tempomat a hotovo. Přes A raději pod 140. Po rovinách jsem předjížděn, nevadí mi to, nenadávám. A v kopcích vše zase předjíždím já. Ten výkon motoru se v kopcích ukáže. Racetinger - výkon 160 kw - 216 ps také slušné. No to musí také jet. Pokud nemá číslo 2222 angry smiley je mi jedno kolik jede. Zatím mne nikdo moc neohrozil.grinning smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 17:25
Až Ti někdo v místě, kde je omezení na 100km/hod sestřelí v 160km/hod dítě dítě, tak nad rakví řekneš co? "To je OK?Oon tam nebyl žádnej provoz, jen to auto s naším mladým"?
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 17:44
Nic ve zlém. Ještě jednou jsem si přečetl můj příspěvek. Takže pokud se Tvoje odpověď týká mne, nikde jsem ve svém příspěvku nenašel něco o snížení rychlosti. Přikázané snížení rychlosti zcela logicky mění situaci.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 17:54
Šatava thumbs upthumbs up

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 18:06
hanah napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Další blb z Česka (Racetiger), který ohrožuje
> ostatní. Pravděpodobně i oholená hlava a tetování.

Niekoľko malých poznámok z mojich skúseností,aj keď mimo témy:
1. Je úplne možné,že Racetiger ide aj pri tachometrových 160,čo je niečo cez 150 bezpečnejšie,ako niekto,kde práve manželka vystriedala unaveného taťku a pritom ona celý rok jazdí len ako vodič pripitého z osláv.
2. Kedysi dávno som tiež nechápal rozdiel medzi autom a vozidlom. Racetiger má pravdepodobne auto.
3. Viem o čom hovorím,mám na osobákoch cez 2 200 000km.Otočiť Zurich,Frankfurt,Rimini,Luxemburg,Miláno (všetko cez 2000km) do 24h je pre mňa normálne,ale neviem štrikovať ani variť a krompáč som tiež ešte v ruke nedržal.
4.Čestne priznávam,že pri 120 som schopný jesť,piť kávu,SMS-kovať.Keď však ručička tacho príde k 150, som maximálne sústredený na premávku a hľadanie policajtov a potencionálnych radarov. Teda čím rýchlejšie,tým bezpečnejšie a 160 neprekračujem nikdy.
5.Hlavu mám takmer bez vlasov,ale neholím si ju.Tetovanie nemám,ale mám v SPZ 555.Ak sa vám pokazí auto,nemám problém vás ťahať 250km cez celé Maďarsko ako minulý rok za ďakujem.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil onical (22. 06. 2011 18:22).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 18:40
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 18:54
Ale chlapci nehádejme se oni mlýny melou pomalu a jistě,jinak jsem holohlavý a tetování mám taky ale rozhodně nejsem cvok abych se při cestě tam nebo kamkoli zabil nedej bože někoho ostatního.Myslím že je to blázen co nezná hranic,ale čert ho vem.A nechme vlákno tím čím má být,jinak tu bude takovej hokej že to ani hokejistí nevybruslí.thumbs up smileythumbs up smiley
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 19:02
Asi jsme dobří řidiči. Všichni jsme se VŽDY vrátili domů.grinning smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 20:01
Chvála pánu bohu . jako že do kostela nechodím !!!!
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 20:32
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Racetiger (23. 06. 2011 19:04).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 20:44
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Puamik (23. 06. 2011 18:40).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 20:47
Doufám, že všichni používáte zrcátka. Ať při 160 versus 120, tak 110 vs 160 km v hod. .....hot smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 20:53
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Racetiger (23. 06. 2011 19:03).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 06. 2011 21:00
Ono mužeš zabýt i při 50. Já to taky hrnu po Chorvatsku 150 až 170. Pokuty si zaplatím sám. ještě jsem neplatil. Pro někoho je 130km v hod. třeba moc tak se diví že ho někdo předjíždí.. Nedávno jsem se vrátil s německa kde jsem v pohodě vyprašoval 180 a žádný problém. Dojedu do Brna sjíždím na Břeclav a málem mě sejmul slušný řidič s Fábkou. Prostě jel. Takže pánové nekritizujte někoho kdo je vyježděný a má nějaké Km za sebou. Clověk se musí dívat hlavně za sebe kdo ho asi bude předjíždět. Mám dost silné auto a le když za sebou vydím třeba BMW tak ho pustím a potom jedu. Takže na dovču na pohodu a Dobro došli.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 234
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.