Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?

Autor tony66 
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 07. 2011 07:26
Já cesta tam(7.7.) i zpět(22.7.) celkem v pohodě - 12hod.Trasa Mělník-Vídeň-Graz-Maribor-Zagreb-Šibenik-Rogoznice. Ale při cestě zpět jsem míjel neskutečnou kolonou směřující do HR. I na rakouské dálnici to vypadalo celkem nahuštěně(směrem k moři). Jen bych chtěl poprosit řidiče, kteří navštěvují toto fórum, aby si když jedou plně naložení, seřídili světla. Myslím, že to moc lidí nedělá a pak to vypadá, že jedete proti dálkovým světlům, což není úplně příjemné. Jinak přeji všem, které teprve dovolená čeká, šťastnou cestu.
A bacha na piráty. Já jednoho potkal při návratu kousek za Prahou. Hodil mi klasickou myšku, když jsem jeli v koloně cca 8 vozidel, tak jsem si dovolil si zanadávat v autě(asi to viděl ve zpětném zrcátku) a odměnou mi bylo několikeré prudké zabrždění a následná zpomalovací jízda na 30km/h a vyčkávání, zda začnu předjíždět. Už jsem chtěl zastavit, protože mi borec naznačoval, že mi podřízne krk. Ale na nálehání manželky a dcery jsem to neudělal. Teď toho lituju. Možná bych dostal po hubě, ale takhle nevím a borec v autě si nadále myslí jaký je king. Takže na tyhle osly si fakt dejte bacha.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 07. 2011 10:09
Hill napsal(a):
-------------------------------------------------------
Mostaru už o kuny moc zájem není (asi tam u pokladen nemají tolik přihrádek v šuplíku), ale vezmou je taky .


Ja som v Mostare vbehol do takého malého obchodíku na štýl Konzumu a nechceli ani Eurá, ani Kuny.
Ale taká mladá predavačka mi zobrala 5€ niekam odbehla, a za minútku mi doniesla 10 KM.
Tak som ich tam musel minúť.

A čo sa týka cesty, tak ani do BiH ani naspäť sa nám nepozreli do pasov, iba nás odmávli, že môžme ísť.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil rado (27. 07. 2011 10:11).
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 07. 2011 11:41
to MartinR
Cesta, ktorú opisuješ je pre mňa z východu obchádzka. Medzi výjazdom z M6 pri Mohácsi a nájazdom na A5 pri Osijeku je len cca 60 km pohodovej cesty. Cez BiH sme šli cca 4 hod. s 2x tankovanie - 1.prázdna nádrž, 2.pred hranicami využiť ešte lacný benzín a jedna pauza. Nepočítal som veľkú nákupnú pauzu v Livne a vyššie uvedené čakanie na hraniciach to by bolo cez 6 hod.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 07. 2011 16:49
17.07.11 odejzd Olomouc směr Podgora. Cesta Olomouc - Mikulov - Vídeň - Graz - Maribor - Zagreb - Split ... po všech dálnicích včetně slovinské. Vyjeli jsme z neděle na pondělí jako každý rok, jelikož jezdí méně aut, než z pa na so a ze so na ne. Jak jsme předpokládali, tak jsme na cestě potkali jen malé množství aut, tzn. cesta naprosto bez problému ( 1100 Km ujeto za 12,5 hod při spotřebě 6,4 L / 100 km ( mazda 3 1,6 b). Na hraničních přechodech prázdno, slo i hr se podívali na doklady a hned jsme jeli. Doporučuji tankovat převážně ve slovinsku benzin na dálnici OMV Super 100 - 1,300 e. V chorvatsku i rakousku ceny vysoké ( v HR za 95 natural cca 9 - 10,5 kn a v A za 95 natural 1,500 e i více).

Cesta zpět naproto totožná a bez problémů. Tak šťastnou cestu všem.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 07. 2011 17:04
Břeclav-Split-podstrana 10.7.: Vídeň-Ilz-B66-Feldbach-BadRadkersburg-Lenart-Ptuj-Lučko-Karlovac-Plitvičky-u Udbiny na dálnici-Split-podstrana. přes noc z NE na PO, 805 km, pravděpodobně nejkratší trasa, v mírném tempu 10 hod + 2 hod spánek. B66 trochu divočejší kopeček dooolina, v noci problém natankovat. /trochu nervy/. Podařilo se až v SLO automatická pumpa Benedikt 1,222/litr nafty. Nikde žádné kolony. Zpět 22.7. odpoledne, po dálnici /Kolony 10km v protisměru - havárka u Karlovace. Zaplať pánbůh za Demerje/ až na starý Goričan, tankování, komáři žrali jak šílení, lilo jak z konve. Bessyho trasa. . M70 poplatek stále nad 3,5t, dále 10 km frézované silnice ale dalo se to, provoz minimální. Opět trocha nervů s koupí A dáln.známky - v Kormendu na výjezdu Shell nonstop na kartu. Až domů v pohodě 9hod 40min. 885 km. Jel bych zas, a hned
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
28. 07. 2011 11:02
... odjezd sobota, 16.07. ... 17:25 ... Vyškov ...
18:20 / 18:30 tankování, kafe, Mikulov Shell ... plynulý průjezd Vídní ...
20:15 / 20:40 A2, pauza Zóbern ... na 138 km z A2 na Maďarsko ( po E65 ) ... Kórmend ( 86 ) Zalabaksa, Lenti, Tornyiszentmiklós ( M70 )
průjezd Maďarskem za 1 hodinu 40 minut při dodržení předpisů a rychlostních omezení ... jedny semafory na maďarské 86ce ... zdržení 2 minuty ... na komunikacích mají ještě hodně co zpravovat, zejména v délce 4 km od Kórmendu na jih, dále u Zalalóvó a Lóvászi ... ale je vidět, že silně rekonstruují tuto trasu a navíc místy rozšiřují o další jízdní pruh na každé straně vozovky ...
na 86ce jen několik kamionů, od Lenti na hranice HU / HR kamiony žádné ... jedna liška v Rakousku, druhá v HU na 86, žádnou jsem netrefil ... yawning smiley
23:35 hladký průjezd přechod Letenye / st. Goričan
při první platbě v Chorvatsku za dálnici A4 ( 36 HRK ) jsem dal 50 kunovku ... mýtník vrátil 4 HRK a otočil se zády ... říkám ... to je vše ?... s úsměvem mi podal lístek s 10 kunami ...
00:45 ... Lučko ...
... na odmorišti ZIR jsem chtěl několik hodin odpočinout, protože příjezd do Splitu byl původně plánován tak, abychom jeli na Hvar trajektem v 08:30 ... spát se ale nechtělo, takže rychlejší tempo po prázdné dálnici A1 ... na trajekt ... s odjezdem ze Splitu v 05:00 ...
příjezd do přístavu Split v 04:35 ... 07:00 Stari Grad ... tunel Pitve / semafory fungovaly ... 07:30 Ivan Dolac ... apartmán byl již připraven, okamžité ubytování ...

odjezd středa, 27.07. ... 06:50 Ivan Dolac ...
odjezd trajektu, Stari Grad ... 07:45 ... Split 09:45 ... nákup Lídl ... odjezd ze Splitu 10:40
15:50 ... st. Goričan / Letenye jen dvojitá kontrola pasů, celníky jsme nezajímali ...
kamiony až na 86ce ... jedny semafory, zdržení 2 minuty ... hranice HU / A 17:30
hladký průjezd Vídní ... viz. názor Zahajského, Vasnivehokolisty ad.
cit.: " nereflektovat na vídeňské značení ... tedy na ukazatel CZ, Praha ... který vede do prava a ke Schwechatu ... je třeba jet stále rovně do centra po A23 ... " teprve v centru jsou ukazatele Praha, Brno A23, později A22 a Brno ... A5 ...
příjezd Vyškov ... 21:00

největší zážitek byl pro mě při tankování nafty v Jelse, cestou domů ... měl jsem 400 kun, eye rolling smiley natankoval za 400 kun, zaplatil a chtěl jsem odjet ...čerpadlář za mnou vyběhl k autu a podává mi 200 HRK s tím ... že jsem mu dal ne 400, ale 600 kuna ... thumbs up
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
28. 07. 2011 11:49
Bessy, stretli sme tvojho colníka na st. Goričane -
"Máte niečo na preclenie?"
"Nie, všetko len osobné veci"
S úsmevom sa pýta ďalej "Pivo, víno?"
"Mám jedno pivo a liter a pol vína"
"Tak šťastnú cestu"
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
28. 07. 2011 12:03
... Ĺubo ... asi to byl ten náš loňský ...grinning smiley
otázka ... " cigereten ? " ... odpověď ... " ne nekouříme "
následovalo ... " ale daco malo pijete ... " šibalsky mrkl okem a zvedl závoru ... yawning smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
28. 07. 2011 13:00
Sorry, že mimo vlákna. Ale čo sa týka peňazí, nejako mi chýbalo 80 kuna, nevedel som kde sú. Našla mi ich Táňa vo vrecku kraťasov, keď vešala vypraté prádlo.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
28. 07. 2011 14:19
Ľubo,
už máš základ na budúci rok....hot smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
28. 07. 2011 22:31
Bessy, přesně to samé se stalo i nám na Sv.Heleně 1.7.2011. Dávám 50Kn, panáček vrátil 4Kn a zvedl závoru, tak se podívám na něho, jako že něco chybí a přesně s úsměvem podívá lístek i 10Kn. winking smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
29. 07. 2011 01:01
Nám na Sv. Heleně taky vrátil jen 4kn...ale dával jsem 40kn tongue sticking out smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
29. 07. 2011 07:55
ahoj,včera jsem se vrátil z Pisaku.Cesta tam 14,7 zodjezd 21,25 z Kladna zcela bez problemů.Trasa Kladno ,Praha,Hatě,Wien ZAgreb,Split,Pisak.Menší objíždka v Rakousku před Vídní,jinak vše bez problémů.Se zastávkami a potom s flákáním pod Splitem cesta 13 hodin.Zato návrat včeratongue sticking out smileyisak odjezd 7,25 po10 minutách déšt který v různých intenzitách trval 1100km,všude většinou omezení na dálnicích 80,100km.Víden menší kolony ,které slušně popojížděly.Návrat Kladno 22:30.Všem jinak přeji štastný návrat a hezkou dovču.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
29. 07. 2011 08:00
Prosím thumbs up smileytě dala by se upřesnit obj.ve Vídni jedem odpol a každý poznatek je přínos díkes
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
30. 07. 2011 10:03
Ahoj,
jsem každodenním čtenářem tohoto fóra a jen matně si vzpomínám, že tu někde byl rozpis (tabulka) pravděpodobné hustoty provozu. Jelikož jezdíme vždy v červnu takřka po prázdných silnicích a dálnicích, nevím, co můžeme čekat od jízdy z 1.9. na 2.9. Nevzpomenete si někdo, v jakém vláknu ta tabulka byla? Díky a všem,co na svou dovču teprve čekají, přeji příjemnou cestu a hezčí počasí, než je teď tady i v Chorvatsku.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
30. 07. 2011 10:24
Jarko, najdi si vlákno "Hustota provozu" tam na str.1, 3. příspěvek od trosečníka, a kliknutím na TOHLE najdeš tabulku, kterou asi hledáš. Ale je pouze do 31.8.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
30. 07. 2011 11:25
nebo tady



Upraveno 1krát. Naposledy upravil deda (30. 07. 2011 11:27).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
30. 07. 2011 16:12
Dnes cesta zpatky. Split->Zahreb->Marcej->Ptuj(vyjezd az na krizovatce kterou zacina dalnice, stale neplacene)->Lenart->Mureck->Rakouska A9->Regensburg->Rozvadov
Zadna uzavirka, zadne opravy (s vyjimkou staveni druheho tubusu tunelu)
Hranice Chorvatsko->Slovinsko prujezd 2:00 v noci, cekani neco pres hodinu. Fronta opacnym smerem byla minimalne 15km az na konec dalnice a mozna i dal, jeli jsme na Ptuj (odtud zadna fronta za krizovatkou nepokracovala).
Chorvatsko nafta 9.19 - 9.26kn/l (30.7.2011).
Mytnice Demerje bez cekani, na Lucko byla fronta asi 100m (nevim na jak dlouho, jen jsem koukal pri prujezdu kolem).
Hranice A/D Rakouska dalnicni kontrola, asi znamky, jen nas odmavli.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil jdobry (30. 07. 2011 16:32).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
30. 07. 2011 18:09
guttenberg napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já cesta tam(7.7.) i zpět(22.7.) celkem v pohodě -
> 12hod.Trasa
> Mělník-Vídeň-Graz-Maribor-Zagreb-Šibenik-Rogoznice
> . Ale při cestě zpět jsem míjel neskutečnou
> kolonou směřující do HR. I na rakouské dálnici to
> vypadalo celkem nahuštěně(směrem k moři). Jen bych
> chtěl poprosit řidiče, kteří navštěvují toto
> fórum, aby si když jedou plně naložení, seřídili
> světla. Myslím, že to moc lidí nedělá a pak to
> vypadá, že jedete proti dálkovým světlům, což není
> úplně příjemné. Jinak přeji všem, které teprve
> dovolená čeká, šťastnou cestu.
> A bacha na piráty. Já jednoho potkal při návratu
> kousek za Prahou. Hodil mi klasickou myšku, když
> jsem jeli v koloně cca 8 vozidel, tak jsem si
> dovolil si zanadávat v autě(asi to viděl ve
> zpětném zrcátku) a odměnou mi bylo několikeré
> prudké zabrždění a následná zpomalovací jízda na
> 30km/h a vyčkávání, zda začnu předjíždět. Už jsem
> chtěl zastavit, protože mi borec naznačoval, že mi
> podřízne krk. Ale na nálehání manželky a dcery
> jsem to neudělal. Teď toho lituju. Možná bych
> dostal po hubě, ale takhle nevím a borec v autě si
> nadále myslí jaký je king. Takže na tyhle osly si
> fakt dejte bacha.

Mě se stalo něco podobného ale ve slovinsku při cestě zpět.Kolona přijížděla ke spojojení dvou pruhů do jednoho.Předemnou jele cisterna a vlévém pruhu nějakej slovák co se rozhodl na poslední chvíli se zařadit.Ten řidič cisterny měl co dělat aby to ubrzdil.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
30. 07. 2011 21:18
Odjezd v pátek 15.7. z Brna, asi v 17.30 směr ostrov Murter. Nájezd na D1 v Brně - Bohunicich. Pěkně ta cesta začíná. Kolona až skoro k sjezdu z D1 na Wien. Hned ze startu, půl hoďky zdržení. Kámoš co na nás čekal v Modřicích na benzince už si myslel, že jsme si odjezd na dovolenou rozmysleli. Cesta dále na Wien. Průjezd přes ní už byl v naprostém pořádku, bez dalšího zdržení. Rakouská dálnice - mírný provoz. Výjezd z dálnice na 226 směr Murek, Lenart, Ptuj. V Ptuji na třetím kruháču výjezd směr Ormož po silnici č. 2. Za obcí Spuhlja v pravo silnice 228 směr Zavrč. Odbočka se nedá minout. Pokračuje se po krásné silnici, průjezd dvou dědinek a už jsme na hranici. My jsme tam dorazili v 01: 00. Přechod úplně prázdnej, jen naše dvě auta. Proběhla prohlídka pasů, mávnutí a odjezd. Ani nedomýšlím, jak to touto dobou vypadalo na Macelju. Loni jsme jeli ve stejný termín a stáli jsme v koloně už od nájezdu na 9 v Ptuji. Za hranicí se pokračuje po silnici č. 2. Následuje několik na sebe navazujicích obcí. Za obcí Haščica velká křižovatka a odbočení v pravo na nový obchvat Varaždinu směr čvor Varaždin, Zagreb. Opět vše perfektně značeno. Stále jsme se na silnici pomale báli. Nulový provoz. Následoval nájezd na dálnici směr Zagreb a připojení se k Vám, kteří jedete přes Maďary. Mítnice sv. Helena pár aut. Provoz zhoustl až po nájezdu na A1, ale to už bylo pomale cítit moře a nastala všeobecná pohoda. Na Murteru jsme byli s klidným stylem jízdy v 6.30 hod. Cesta zpět : odjezd v úterý 26.7. v 19.30. Jelikož jde o všední den, tak byla trasa Zagreb, Macejl, Ptuj, Lenart, Mureck, Graz, Wien, Mikulov, Brno bez nejmenší komplikace. Doma jsme byli v 05.00. Objízdnou trasu přes Zavrč vřele doporučuji.
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 07. 2011 09:24
ambec
kdo to zkusil, jinudy již ani nepojede. I když bude dálnice hotová, na Macelju bude narváno "immer furt" jak říkáme správně česky.grinning smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 07. 2011 09:35
Akorát je to o 70km a 1.hodinu delší! Proč proto najet přes Cvetlin?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 07. 2011 11:33
Dá se přes "Cvetlin" jet i letos v září ?
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 07. 2011 12:22
I v zimě.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 07. 2011 12:36
Tak pak to nemá chybu a za měsíc vyzkouším pokud bude potřeba...
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 07. 2011 16:04
Cvetlin vypadá lákavě, ale na mapách se to zdá jako ještě větší hýždě světa než Rogatec. Jsou ty silnice v pohodě?
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 07. 2011 17:03
O tom tu je přece taky třeba tady, něco taky tady, zkrátka je to tu rozstrkané ve více vláknech a ještě se tu na střídačku objevují příspěvky k jiným přechodům. Takže třeba toto by se mělo řešit v jednom z nich.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 07. 2011 19:53
ahojte, uz som spat aj ja

odchod piatok 22.7. cca 21:30 z TO, cez HU po dialnici, cesta bez problemov aj bez zdrzania, iba mala kolona nadranom niekde v HR na dialnici, prichod do hotela na Brac - Bol cca 9:30 bez problemov, pohodova jazda s niekolkymi prestavkami

naspat sobota 30.7. cca 17:00 Bol, navsteva nejakych supermarketov v Splite, odchod zo Splitu cca 20:00, cez HU po dialnici, cesta absolutne bez problemov v pohode s niekolkymi prestavkami, prichod do TO cca 4:15

smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil juro (01. 08. 2011 09:40).
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 07. 2011 21:52
tak tento rok to tiez uz mame za sebou.
cesta tam odjazd v piatok 15.07. o 21:20 zo Ziliny cca okolo 23:30 prechod do HU po 86 pohoda vela opravenych usekov iba okolo Zalalovo to maju este rozbite ,ale da sa ..no a tento rok dokonca ani ziadna zver na ceste grinning smiley . jedno veeelke minus poopravovanej 86tky je nezmyselne(aspon podla mna) obmedzenie rychlosti na 40km/h a neoznacene konce(zaciatky) novych povrchov ,teda riadne skoky hlavne v noci. ... dalej prechod do SLO cez lendavu SLO - HR hranice pokoj ziadne auta,len pohlad na pasy a mavnutie,dalej smer Varazdin a najazd na HR dialnicu hustota provozu na dialnici bola dost pekelna ale nikde sa nestalo na mytniciach max do 5 minut za Zagrebom to hustlo ale stale sa dalo ist tych 100-110 ,... hustota sa nezmensila ani za rozdelovnikom Rijeka - Split no stale to slo dalo sa ist aj 130 ale bezpecnejsie to bolo drzat stale do tych 110km/h , prijazd do Zadaru okolo 11:00.........
23.07. odjazd zo Zadaru 8:30 smer juh zacal slusny lejak tak sme chceli pred tym ujst no marne, vo Vodiciach prietrz mracien na ceste miestami pol metra vody a v tomto krasnom pocasi som hladal apt. ..na druhy pokus sme sa ubytovali ,samozrejme hned na to prestalo prsat inak pocasie celu dovolenku pre mna super ziadne upeky ale more teplucke .

odjazd z Vodic 30.07. o 10:20 cesta od mora pohoda iba na lucku zdrzanie cca 20 -30 minut. odbocenie na "only card" "no cash"kde ma skoro piclo ked pred nami 3 HU auta a vsetci chceli platili hotovostou confused smiley..... potom uz pohoda az na prichod na SK ,toto pocasie to je hadam len sen.zaparkoval som 22:40 . zasa raz v celku pohodova cesta .

PS: ti co isli vcera (30.07.) k moru sa museli vyzbrojit riadnou davkou trpezlivosti, neviem presne v ktorom to bolo tuneli ale uzavreli ho vatrogasci a ta kolona to bol des a hruza, ludia tam uz zacinali kempovat.
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 07. 2011 22:09
Taky jsem nazpět, odjezd dnes (31.7.) v 9:30 z Viru, příjezd 19:30 do Uherského Hradiště. Trasa HR dálnice-Slovinsko bez dálnice přes pesnický kruháč-Rakousko po dálnici-Poštorná.

Na chorvatské dálnici jsme projeli pár dešti (jeden byl dost silný), ale všechny byly jen chvilku. Občas jsme se pověsili za nějaké "prase" (dle mamky každý, kdo jel rychleji než předpisy + něco málo grinning smiley ) ze Zagrebu nebo Německa, aby nám pěkně čistilo cestu. Tak se na tachometru objevilo na chvíli i 190 km/h eye popping smiley (chrochtající koně cítily maštal).

Na Lučku - CASH kolona tak 40 minut minimálně, na Demerji - tradáááá - nikdo. Tak jsme si ušetřili čas.
Zaprešić pohoda.
Na Trakošćanu jsme najeli na Express card (oranžově označené budky) s tím, že si to pořešíme sami a budeme pryč. Místo automatu nás přivítala děvčica v budce. Zeptal jsem se ji, jestli to je pokažené, a ona že není, jenom je gužva a lidi s tím moc neumí, tak aby to bylo rychlejší grinning smiley

HP Macelj - chorvatský celník si akorát prošel pasy a celkově to na chorvatské straně odsýpalo. Slovinci byli o dost pomalejší, poskakovali jsme tak čtvrt hodiny v koloně. Kontroloval nás jak policajt, tak i celník. Normálně kontrolovali snad všechny, ale viděli CZ značku, tak mávli a jelo se dál.

Na Slovinsku jsme měli po zdárném minutí čerpací stanice v Podlehniku (byla plná) trošku problém koupit A dálniční známku, protože v neděli se tam jaksi nedělá, na první otevřené (Agip) nám řekli, že známky nemají a ani vůbec nevedou, a že "sljedeči". To byla OMV v Mariboru hned za nájezdem na dálniční obchvat MB. Tam měli, takže vše OK. Maribor jsme projížděli okolo 14:30÷45, ale byla neděle, takže provoz poměrně slabý = bezproblémový průjezd městem.

Rakousko jsme "prostřelili" bez zastávky, až do Vídně bylo vše v pohodě, v některých místech trochu hustší provoz. Ve Vídni jsou nějaké práce na A23, tak se tam utvořila zácpa a nějakých 20 minut jsme poskakovali v koloně. Za zúžením bylo vše v pohodě a plynulé až domů.

Zastávka na OMV v Břeclavi-Poštorné kousek za hranicemi a nákup v Albertu kousek dál.

Dojezd domů v pohodě.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 227
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.