Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?

Autor tony66 
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 04. 2009 12:54
Plně souhlasím s Modenou,jelikož mám úplně stejnou zkušenost s tohoto hr.přechodu.
A to jsme tam přijeli kolem půlnoci začátkem srpna ve čtvrtek a fronta,no děs.Co jsem si všiml tak kontrola okolních stát.příslušníků velmi důkladná,turistů většinou s EU namátková,ale jeden Polák musel vyložit celý kufr.Nevím jestli to byla náhoda,pravidlo nebo se jim prostě ten člověk nelíbil.Víc to raději nebudu komentovat.
Ale ani to mě neodradí se zase někdy podívat do Černé Hory.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 04. 2009 14:13
Ahoj všichni právě jsem dostala soukromou zprávu od qwertz, že zasírám toto vlákno mimo, téma tak se Vám tímto omlouvám on ostatně qwertz nemá nic jiného na práci než napomínat co kdo a kam napsal blbě.yawning smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 04. 2009 15:01
cha, cha, kolega qwertz mě taky bombarduje soukromými zprávami na dané zasírací témata. Je to celkem síla a až toho bude povícero, zřejmě to tady zveřejním.
Asi by to chtělo z něj udělat moderátora, spolu s rado by pak mohli banovat a banovat….. až by tady byli sami yawning smiley
Zdraví Pako, co je pako
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 04. 2009 15:04
Také se připojím, vidím, že má indikace nemoci byla asi správná. Opravdu to tedy vypadá, že se asi necítí býti úplně zdráv.
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 04. 2009 16:24
I mne qwertz obšťastnil...
Ač nejsem věřící, přece jen z výraziva věřících rád cosi pouiju: blahoslavení chudí duchem....
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 04. 2009 16:34
J
V 16,31 mne qwertz obšťastnil další souh´kromou zprávou. namadá mne, ADMINE, není na čase jej eliminovat?


ako odpověď na [www.ihvar.cz]

Tomm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> I mne qwertz obšťastnil...
> Ač nejsem věřící, přece jen z výraziva věřících
> rád cosi pouiju: blahoslavení chudí duchem....


tak jaká byla letos cesta????
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 04. 2009 17:39
mě taky zasral qwertz SZ zprávama..thumbs up smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 04. 2009 17:53
člověka potěší, když dostane soukromé zprávy, že na něho někdo myslí, že není tak sám na tom netu yawning smiley....
akorát mi zamrzelo, že mne qwertz oslovuje jako dámu..smiling smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 04. 2009 20:05
Ježíš tak to mě spadl kámen ze srdce, že nejsem sama. Tak a dostanu další červenou, ale slibuju, že až se vrátím z Chorvatska tak do tohoto vlákna napíšu, abych se polepšila.smileys with beer
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 04. 2009 22:34
tak se zase vracím.

letos jsme v Chorvatsku už byli 2x a musím upozornit,že situace s tankováním se změnila. Ve Slovinsku vyjde tankování dráž (díky kurzu EURa) než v Chorvatsku. Takže jsme jim tam nenechali opravdu nic. :-)))

Fakt už se zase těším,jak za měsíc pofrčíme směr Zadar.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
20. 04. 2009 11:47
Tomm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> I mne qwertz obšťastnil...
> Ač nejsem věřící, přece jen z výraziva věřících
> rád cosi pouiju: blahoslavení chudí duchem....


Mluvíš mi z duše - též jsem byla poctěna upozorněním pana qwerze spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
20. 04. 2009 17:34
mack napsal(a):
-------------------------------------------------------
> člověka potěší, když dostane soukromé zprávy, že
> na něho někdo myslí, že není tak sám na tom netu
> yawning smiley....
> akorát mi zamrzelo, že mne qwertz oslovuje jako
> dámu..smiling smiley

taky jsme si vyměnili nějaké veselé zprávyhot smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
20. 04. 2009 18:08
Ještě jsem letos nebyl v Chorvatsku a vím, že tento příspěvek není k tématu, ale pořád o mně tady píšete, tak jsem se musel ozvat.

Nechtělo by toto téma přejmenovat na "Komu napsal qwertz??"thumbs up smiley ??

Tady to jen dokazuje, že potrefená husa se ozve.

Přečtěte si, kdo se "chlubí tím, že jsem si na něho vzpomněl" a pak jejich poslední příspěvky k tomuto tématu.

Je zajímavé, co s některými lidmi udělá jen taková maličkost, když je někdo upozorní, že něco nedělá úplně správně.
To se tady nehodí napsat ani po 22. hod.

Ale já si z toho nic nedělám, jsem v klidu.drinking smiley

Ten kdo chce na můj příspěvek reagovat, tak prosím už více nepište tady, ale prosím SZ. Můžeme si vyměnit "veselé zprávy jak psal sparrow75 grinning smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
20. 04. 2009 18:18
Jdi s tím k šípku.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
20. 04. 2009 19:21
Už neotravuj nikdo na tebe není zvědavej.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
20. 04. 2009 21:56
jen ho nechte aspon není nudasmileys with beer
Hele ty filuto né abys mě zase hned psalyawning smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
20. 04. 2009 22:05
qwerz mě také oblažuje, jsem rád, že nejsem sám. Když jsem se podíval do historie, tak tento nekňuba nevyprodukoval vůbe nic, tedy kromě upozorňování, že se někdo nedrží tématu. Jsem rád, že alespoň jeho příspěvky jsou narozdíl od těch mejch přínosem pro tohle fórum :-D



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jarik (20. 04. 2009 22:09).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
20. 04. 2009 22:08
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blankam (08. 05. 2011 20:10).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
20. 04. 2009 22:10
Každý rok se tady objeví nějaký moula. S tím nic neuděláš.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
20. 04. 2009 23:14
> > > > > jen ho nechte aspon není nuda
> > > > > Hele ty filuto né abys mě zase hned
> psal
> > > >
> > > >
> > > > opět příspěvek, který nesouvisí s daným
> > tématem
> > > >
> > > > nepoučitelny, nikoho to nezajíma
> > > > jestli chceš reagovat na někoho příspěvek
> > > použij
> > > > SZ
> > >
> > >
> > > dej už pokoj
> >
> >
> > Máš smůlu, dokud nebudeš psát k danému tématu
> > pokoj nebude. Jasné?????
>
>
> tak si piš já to rovnou smažu a je to :-)


rovnou ta smaž, ale už nepiš ty svoje bludy, nikoho to nezajíma

už jsi to pochopil??????????????
Co s nímspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
21. 04. 2009 08:19
Včera jsem napsala Michalovi - adminovi, ať se mu podívá na zoubek.
Jinak se fórum promění v mrtvou pustinu, kam občas nějaký jedinec napíše suchou informaci. Bez reakcí, bez humoru, bez života a nadšení z toho, jak se k Jadranu těšíme.

Vždyť tohle období je na fóru každý rok a jakmile se začne vyjíždět, informace k tématům se jen hrnou. thumbs up
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
21. 04. 2009 23:10
Taky by mě zajímalo, kdo letos už projel a jak se jelo. Už se na tu naši štreku moc těšíme. Byla bych ráda, kdyby sem dal zprávu někdo z těch, co se rozhodli koupit si 1/2 roč.slovins.dáln.známku. Mají vůbec 1/2 roční známky k dispozici, kde ji koupit - na benzince hned za hranicemi? jsou non-stop? lze platit PK?

Díky moc za čerstvé informace - tj. z letošního roku 2009.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 04. 2009 08:05
V pondeli jsem to jela a byla jsem moc neprijemne prekvapena, jelikoz placenou dalnici objizdim tak, ze jedu pres centum Mariboru a vyjedu tesne pred kruhacem. Ale v pondeli ejhle, oni ten vyjezd zatarasili , takze jsem se musela opet vratit na zacatek Mariboru, koupit pulrocni znamku( ty mensi jeste nemaji). Kamaradka jela tudy v sobotu a jeste to bylo pustene.
Oni proste udelaji to, ze zatarasi vsechny mozne cesty, aby se to nedalo objet a kdyz tak s velkou zajizdkou. Jsou to mizerove a moje definitivni rozhodnuti je ze , vsichni slovinci budou mit drazsi apartmany a je to !
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 04. 2009 08:23
...přesně to jsem Jitko popisoval několikrát...a týká se to i dálších úseků Slovinska ...( přechody ) podle informací přátel, žijících v Mariboru...i za cenu... tzv. rezidentních cest...pro místní...thumbs down
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 04. 2009 09:03
Jestli jsem to dobře pochopil, tak zatarasili Šentiljskou cestu někde před nájezdem na odbočku na Kungotu ve směru od Mariboru.

avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 04. 2009 09:19
Jitka2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Oni proste udelaji to, ze zatarasi vsechny mozne cesty, aby se to nedalo objet a kdyz tak s velkou zajizdkou. Jsou to mizerove ....
-------------------------------------------------------

pro mě prostě další důvod to vzít přes Maďarsko a je jedno zda "Bessyho" trasou, či normálně přes Blavu a po 86-tce. Podle mého zjištění druhá varianta v době zvýšeného turistického náporu (z pátku na sobotu) cca o 2 hodiny rychlejší než klasicky přes Maribor. Každopádně z Duče jsem byl v Praze za něco málo přes 12 hodin (přesně podle odhadu navigace), tedy pohodička a Slovinci ať si dělají zátarasy, kde chtěji...spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 04. 2009 09:21
Tohle skutečně nemá ve světě obdoby to je síla co je to za kreténythumbs down
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 04. 2009 11:10
že oni sledují toto forum a když už je cesta pracně popsaná mimo dálničního poplatku - FUK tam zátarasu.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 04. 2009 12:26
To je dost možný, já už to podezření mám od loňska, když jsem vícekrát objížděl na Pesnici atd. Buzerovali tam policajti kvůli blbostem a co jsem si všiml "přepečlivě se věnovali" zvláště nám čechům...dá se to letos ve větší míře předpokládat i na jiných objížďkách a rada pro všechny - buďto přes maďary a už o tom moc veřejně nepsat - těch typů je tu snad už i pro slepce ( nechť mi prominou ) a každý snad má mapu nebo dokonce navigaci a odpovídat se dá přece "konspiračně" přímo na mail i soukromou zprávou a nebo si koupit vinjetu
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 04. 2009 12:51
Od: qwertz
Komu: sparrow75
22. 04. 2009 12:39
Jako odpověď na [www.ihvar.cz]

sparrow75 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tohle skutečně nemá ve světě obdoby to je síla co
> je to za kretény


opět příspěvek, který nesouvisí s tématem
spinning smiley sticking its tongue out
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 201
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.