Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?

Autor tony66 
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 21:56
vezmu to přes Madary a tam si to ještě užijeme někde v termálech. Vidím to tak na dva tři dny a to při cestě tam i zpět.Mám tam svoje oblíbený a je to při cestě.Borgáta to jistí u Sarváru či samotný Sarvár.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 21:56
Ze soboty na neděli? Proč by měl být velký provoz?
Nástupní den je sobota. Proto jsou silnice narvané v noci z pátku na sobotu směrem k moři a v sobotu odpoledne směrem od moře.
V noci ze soboty na neděli jsou silnice liduprázdné i na vrcholu sezony. Jel jsem tak několikrát a vždy bylo volno.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 21:56
Halóóó a kdo se tedy už opravdu vrátil?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 21:57
dnes jsem přijel ze Splitu domů přes Maďary okolo 17.00 hod a vypadalo to, že dálnici stavěli jen pro mne. Cesta do Splitu něco hrozného. 500 km v Chorvatstku průtrž mračen, u Zadaru pod tunely svítila 40km vítr a voda na cestě nestačila odtékat, normálně jsem nabyl dojmu, že mám defekt, jak mi auto plavalo na cestě i při 30km/hod. Počasí stálo za prd, ale tady ve Valmezu bylo hůř (dům mi to neodneslo, to je hlavní)
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 21:59
to antrafus - tak to jsem nikdy nezkusil , vždy jsem jezdil ve čtvrtek či neděle- pondělí. Akorát byl problém s ubytováním.Někdy nechtěli třeba pobyt jen do čtvrtka a podobně.Jindy jsem zase našel pobyt od pondělí do pondělí. Jindy vezmu malý stan a v Maďarsku si dám oddych a termál na zotavení uje vždy bezva.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:02
to ablemen - a když by jsi vzal to zas*rané počasí den po dni ?? Tady dle těch kamer to vypadalo hrozně. Prognozy taky denně tu hlásili bouřky ale teplo, nyní třebas takový Pažin na kameře jen 8st. ..... bylo to tak nebo to přeháněli prognostici ??
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:04
já taky..jen bud pondělí,úterý,středa,čtvrtek..noci..třeba..jinak ne..
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:04
to dada21: já taky přes HU..přeju ti štastnou cestu..
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:06
jinak dada21: já info hltám od té doby co mi bylo potvrzeno že se jede..takže od začátku června..hot smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:08
no pátkům tam a nedělím , zět jsem se vyhýbal jak jen to šlo , a to i za cenu , že zkrátím dobu pobytu. Hlavně mě vždy odpradilo hlášení že před tunelem Sveti Rok hlásiliv němčině, že je kolona i 20km........někdy jen 16km , no tak to ne. KOlega tam jednou do ní najel a 5km jel asi 4 hodiny , no nevím , asi by mě kleplo. Navíc tehdy ve felině jsem neměl klimu..angry smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:10
njn..bohužel..,ale ted by to mělo být ok..jsou oba tubusy..jak u Sv. Roku tak Mala Kapela..grinning smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:12
To hrvat - taky přeji štastnou cestu. No zrovna tady někdo vzpomínal na tu autonehodu z Chorvatska jak jeli dvě auta z Hodonínska a přežil to z rodiny jen 12 letý chlapec......je to děs. 5idič patrně tehdy usnul za volantem ...... tak proto tu cestu dělím na 2 kratší přes Madary.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:14
no to je..teda...chudák.. se narodil už po 3 tehdy..
jiank díky..já jezdím přes madary pmalu odjakživa..jak dlouho je jedeš..?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:15
jj vím o těch zprovozněných tubusech, paráda to bude až zprovzní příští rok dálnici Drasenhofen- Wolkersdorf- Poysdorf- Vídeń, to pak bude šrumec thumbs up smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:16
pro mě úplně neznámý úsek..grinning smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:17
no já když to sečtu takových 14-15 hodin to jedu z Mělníka - Mikulov - Split, to samé přes , když jedu přes Madary
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:19
no ono to jde i přes Rakousko do Maďarska jak to tady propagoval Bessy.. /// Vy taky někde stavíte v Madarech ???
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:21
nn nestavíme...my jedeme beze spánku..vzládáme v poho..tedy oec..já jen pomáhám..
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:21
a když jsme u toho Bessyho..docela dost mi pomohl v rozhodování...
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:22
mno budu končit mějte se fajn ,a ať se daří.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:24
měj se.. budeš tu zítra ne..? můžem zase pokecat..spinning smiley sticking its tongue outgrinning smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:26
jo to jo on byl propagátor cesty přes madary mikulov víden - před Gratzem odbočit vlevo na Kormend - Lenti - Lendava a dolů . Mě se to přes madary líbí , hlavně kvůli tem termálům a lacinému jídlu. Pokud tedy čkověk nejede přes noc . Pokud přes noc tak to ženu bez zastavení přes Rakousko- Slovinko. Raději Madary kor po té co zavedli slovinci tu vychcan*ou známku. Tak jen už z principu...
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:28
jj chodím sem často ale žena to nerada, nechápe co tady pořád kde slídím a hledám , ale jsou tady bezva informace třeba o tom tunelu , ani nevím pořádně kde je .....počasí , a podobně. Z toho počasí mám upřímně strach , taková ta jistota už není ... jak byvala
.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:29
nejspíš tu zítra budu ....
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:30
máš pravdu..já mám taky trochu strach..,ale ty už to snad budeš mít ok..já horší..,ale je tam prý pěkně kamarád psal..smiling bouncing smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:30
to dada211 přijel jsem v sobotu 17.00 hod.Nebyl to úplně Split byla to Slatine na ostrově naproti. Cesta na privát pod vlnamy z moře na cestě místama až 30 cm vody při jedné pořádné vlně mi přestalo jet auto na plyn, tak jsem tomusel přepnout na benzín. Domácí na mne už nedočkavě čekal a mohu říct, je mi 38, ale ještě jsem nestál venku při takovém dešti a to jsem to musel ještě vybalit.Pršelo až do rána. Na pláži byl takový bordel, že jsem si to ani nedokázal představit, že to někdo někdy uklidí. V neděli vlny jak v Bulharsku, velký vítr teplota vzduchu tak max 24.Pondělí až pátek už bez větru a vln a teplota vzduchu rostla každý den tak o stupeň až do cca 30 spíš a to ještě tak, že některé dny půl dne propršelo. Moře nevím kolik mělo, ale tak studené jsem zažil naposled na Baltu. Nejpěkněji bylo dnes cca 10,5 hod cesta a 9 hod zaplá klima jak bylo dusno a teplo. Celkový dojem mám takový, že na ostrovech, i když je to jen o pár km dál je lepší počasí, aspoň nad Splitem to z našeho pohledu celou dobu stálo za prd.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:32
no pěkně , ale když koukneš sem je to jinak ...[wetter.web.de]
no a tohle tam je už od soboty a pořád stejné akorát se mění teploty
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:35
for dada21 : na to nemysli.. a věř počasí..grinning smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:36
for ablemenn: to čumím..kamarád dnes přijel..je v Crikevnici a hned ráno tam bylo cca 28 stupnů..
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 06. 2009 22:37
dada211: vysvětli to manželce takk..že hltáš info jako každý.. a hlavně potom co se tam dělo..eye popping smiley
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 243
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.