Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Sezóna 2022 - Cestovní omezení a souvislosti

Autor radekh 
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
12. 06. 2020 19:55
couddy, takovej starej chorvatskej pardál, a bojí se, aby mu někdo nezalehl píseček ??? grinning smiley
O pár příspěvků výše to píšu PROČ? 11.6. 10:17

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
12. 06. 2020 20:02
Hopkirk promiň, já jsem to přehlédl. Jo chápu, vyplním. Rozumím. Jen jsem si fakt nebyl jistý, jestli ještě nyní je to povinné. Jinak to chápu. Trošku smiling smiley Covid projekt na mapách mi smysl nedává. Je to jen přeprodej dat a již tak informaací o nás, já jako marketér jsem striktně proti tomu. Nemám rád sledovací státy. Ale tady to asi dává smysl. Takže vyplnit i s dítětem, dle občanky...
ps: a jak tam tedy vyplňujete to kolonku Prošel COVID? smiling smiley
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
12. 06. 2020 20:13
Vyplňěno, je to nadlouho. Takže potřebuij to mít vytisklé s sebou? - omlouvám se poslední dotaz.
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
12. 06. 2020 20:48
Ten kdo bude mít papír vytištěný a za sklem, bude v případě více aut na hranicích převeden do rychlejšího pruhu. Jinak to musí každá posádka auta hlásit až na místě a ruku na srdce, 4 lidi v autě a všechny údaje, to bude minimálně 8 minut. Mít takových 10 aut před sebou, je to hodinový zásek na hranicích. Jedeme teď v neděli, podám pak info, jak to celé probíhalo.
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
12. 06. 2020 21:34
Za info budem jistě rádi,ty informace z ministerstev, velvyslanectví apod. jsou prostě "od stolu". Teď přemýšlím,jak někdo v Česku zjistí,zda jsem byl např. v Molunatu a ne až v Černé Hoře?

Karel



Upraveno 1krát. Naposledy upravil KarelS (12. 06. 2020 23:11).
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
13. 06. 2020 07:15
Tak ten formulář jsem vyplnil doma online a nic si netisknul.. Chorvatska policistce jsem to jen řekl a ona ze OK. Podle mě to vidí když nacte pas ,tak se jí to sparuje s tím papírem.
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
13. 06. 2020 14:15
Vytisknuto je a tedy to chapu pomuze to na granicich. Ok a jsou prosim dane prechody kudy jet? Nebo už je to jedno a uz jste to tu resili.
Navic jak s touto sobotou?
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
13. 06. 2020 14:32
V pátek padla poslední omezení na maďarsko-chorvatských hranicích, mělo by se jet zcela normálně. Já to poznám až zítra.
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
13. 06. 2020 15:03
Tak napis. Ja v patek nebo sobotu. Kamoska jezdí na to stejne misto B sobotu pres den pres madarsko. Ja vetsinou na noc rakouskem. Ale mam tolik vyřizovani, ze nevim jeste kdy pojedu ale roky zkušeností jsem zvykly treba odjezd ctvrtek kdykoli.
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
13. 06. 2020 21:45
couddy: jasně, podám, do Chorvatska bychom měli vstoupit na Goričanu zhruba kolem 13:00, ale fakt nečekám nic neobvyklého.
avatar Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
13. 06. 2020 23:07
Kamarád je ode dneška v M. Čistem (Makarská). Cesta ČR,A,SLO,HR,na hranicích včera ještě požadovali Chorvati ten vyplněný formulář a ještě rezervaci ubytování. Snad se to od pondělí změní. Asi podle všeho jako dříve,záleží na náladě celníka. Jinak u moře celkem mrtvo.

MirekŠi
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
14. 06. 2020 10:22
Já rezervaci od ubytovatele tedy nemám. Píšeme si po messengeru grinning smiley. Tož to by asi celník zíral smiling smiley
avatar Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
14. 06. 2020 10:30
Taky nemám rezervaci ubytování, ale můžu celníkovi předložit e-mail v chorvatštině. "Ahoj, přijeďte čekám Vás." smiling smiley
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
14. 06. 2020 11:03
Teď jsme projeli přes starý Goričan, kontrola OP a TP, nikde nikdo, pohoda.
avatar
mdr
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
14. 06. 2020 11:31
Technický průkaz? Ten mi nikde na hranici nekontrolovali. Maximálně tak zelenou kartu na hranici Černé Hory.
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
14. 06. 2020 13:05
Tak u mě TP chtěli jak prosinci, tak v únoru i dnes. Netuším proč.
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
14. 06. 2020 14:01
Možná jde o typ auta Passat apod. A jak s nájezdem na dálnici? Dík K
avatar Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
14. 06. 2020 15:38
ja vyjizdim za par hodin, ve 4 rano...to uz bude podle vseho omezeni zruseno...az dojedu, podam zpravu...
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
14. 06. 2020 19:37
Je tam krátká objížďka, relativně dobře značená, otázka 3 minut a člověk se napojí na dálnici. Když se dívám přes aplikaci mapy.cz, tak se od přechodu jede souběžně s cyklostezkou R3 a na dálnici se sjíždí hned na prvním kilometru.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil TOTTI (14. 06. 2020 19:39).
avatar Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
15. 06. 2020 13:37
Když budete jen doma poslouchat ty bláboly,tak asi letos skutečně nikam nepojedete.Vyjeli jsme 12.6 večer z Bavor a nikde nikdo po nás nic víc kromě pasu nechtěl (pasy pouze SLO/HR a vzhledem k tomu, že nám ujel ráno trajekt na Pelješac tak ještě Neum - Bosna Hercegovina). I když osobně musím pochválit soudruhy za dobře odvedenou práci, neb tak prázdné pláže jsem nezažil ani v květnu 2009,ba ani v říjnu 2014thumbs up.
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
15. 06. 2020 15:37
Prosím o radu: dcera s rodinou si ode mne půjčí auto na dovču do HR. Potřebují ode mne nějaké potvrzení? Mají jiné příjmení. Děkuji za info.
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
15. 06. 2020 16:12
Myslím, že se to tu už řešilo - téma "Služební auto a cesta do Chorvatska", mělo by to být na třetí stránce tématu "Doprava". Vím, že tam dával někdo i odkaz na formulář k zapůjčení vozidla. Taky jsme to jednou řešili, formulář jsme raději měli s sebou, ale nikdo ho po nás nikde nechtěl. Jenže náhoda je bl..c, že?spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
15. 06. 2020 16:37
… tohle je při zapůjčení auta od fyzické osoby … nejlíp ověřit u notáře … jako doklad pro zahraničí …


POTVRZENÍ O ZAPŮJČENÍ VOZIDLA
Pan / paní ................................................................................
tímto souhlasí s používáním vozidla panem / paní ..............................................................,
s číslem OP (cestovního pasu) ...................................................
Platnost zapůjčení od ...............................do ..................................
Identifikace vozidla
Model: ............................................................................................
Reg.značka: ............................................................................................
VIN: ............................................................................................
Datum: ........................................ Místo: ......................................
Podpis: ................................. .


USE OF A PRIVATE CAR CERTIFICATE
Mr. / Mrs. ................................................................................ ,
hereby agrees with the use of a private car by
Mr. / Mrs .....................................................................................,
ID-no. ...................................................
Validity: from ...............................to ..................................
Car identification
Model: ............................................................................................
Registration number: ............................................................................................
VIN: ............................................................................................
Date: ........................................ Place: ......................................
Signature..............................…


smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (15. 06. 2020 16:40).
avatar Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
15. 06. 2020 16:40
Ahoj vsichni, tak cesta probehla bez vetsich obtizi...jedina kontrola dokladu na hranici SLO/HR, jinde jen odmavnuti rukou...zdrzeni na SLO/HR hranici cca 30 minut...pocasi hrozne, temer celou cestu prselo...na miste prijemnych 24 stupnu, polojasno...lokalita - rogoznica...plaze prazdne, cesty od zagrebu taky....ve meste pusto grinning smiley tak spechcejte smiling smiley
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
15. 06. 2020 16:53
To Bessy a Martina B: děkuji za info
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
15. 06. 2020 19:38
Ověřený podpis nemusí dělat notář, ale udělá to každý czechpoint na poště za 30 Kč.
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
16. 06. 2020 10:23
Výborná správa :

[www.idnes.cz]
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
16. 06. 2020 11:38
Pisálkové objevili Amerikusmiling smiley A ta baba ležící s rouškou na pláži (na ústech, na rozdíl od některých celebrit) taky dobrý.
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
16. 06. 2020 11:55
Jak je tam napsaný. Je to fotka z 12. dubna.
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
16. 06. 2020 15:51
Jak je to čerstvě s přechody z Rakouska a Maďarska do Slovinska, viz.zde Odkaz na info jsem získal ze Slovinské ambasády v Praze. Tedy lépe řečeno z jejich odkazů vydoloval. Dostal jsem i odkaz na jejich xichtoknihový profil, ale pro mě bohužel, protože bez vlastního profilu na xichtu se nepodívám, viz.xichtokniha
Resumé....nařízení je platné od 15.6., takže objíždění SLO dálnice v nejbližší době nepřipadá v úvahu.
Hmmmm, proto kontrola známky na SLO/HR hranici, jak zde již kdosi uvedl. Holt chtějí dohnat propad v prodeji známek. Asi fakt pojedu přes Maďary.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

mdr
Hosté: 190
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.