Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?

Autor pavli 
Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
07. 03. 2024 18:16
Vikouši to dáš, my taky v pátek ale musíme počkat až nám vnoučata přivezou po vysvědčení z Čelákovic. Loni jsme zvládli vyrazit až v 10:50. Bratislava 16:00 na Lučku 21:20 za Malou Kapelou chrupka a v 9 hod. Živogošče. Nejhorší HK, Svitavy a Brno pak už dobrý.
avatar Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
07. 03. 2024 22:34
Tobě trvá cesta 22 hodin? Jasně, byla tam ta chrupka, ale i tak mi to přijde hodně. Zvlášť, když se loni poprvé nestálo na SLO/HR hranicích.
Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
08. 03. 2024 07:22
To. Valeri. Se kochal asi. I cesta je cíl.thumbs up smiley
Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
08. 03. 2024 09:33
Dal bych itinerář ale to neumím. Tak jen k těm 22 hodinám. HK 10:50 oběd Sebranice 1 hodina, odpočívka na M86 40 min, trochu zajížďka v Záhřebu chtěli jsme se najíst na Sesvete ale bylo zavřeno tak sem sjel z dálnice do Záhřebu někde kde se dalo zastavit jsme jedli a zpět na dálnici jsem musel pustit navigaci páč jsem nevěděl kde jsem. Chrupka byla od půlnoci do 5:40 pak kousek přejezd na další odmoriště 6:25- 6:50 snídaně no a 9:00 kemp. Hned jsme dostali klíče od mobilhoumu a dali kafe. Auto psalo: cesta 1125km, čas jízdy 14:19hod, průměrná rychlost 78km/hod a spotřeba s širokou rakví 5,4 l/100. Jedu na dovolenou, no to je špatně mám dovolenou celý rok, jedu k milovanému moři tak neletím a jedu opatrně vždyť vezu drahocenný náklad 8 a 10 let.
Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
08. 03. 2024 10:57
Karlíku. Však ty pulku cesty projíš a prospíš.thumbs up smiley Nám na cestu stačí jeden masový štrudl a to ještě dojídáme zbytek na apartmánu.hot smiley
avatar Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
08. 03. 2024 11:26
@Karle, kde si prosim te davate pauzu na M86 (mate nejake hezke misto)?
btw: nam to trva stejne dlouho, nikam neletim, cilem neni prijet prvni ;-)
Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
08. 03. 2024 12:28
Odpočívka na M86 je na kilometru 135 asi 10 km pod Csornou. Jsou tam je sociálky a hlavně hřiště pro děti kde se trochu vyřádí a chvilku neprudí jako kdy už tam budem ap.
Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
14. 03. 2024 09:07
Dám sem tip na zastávku na 86 u Zalalova.
Je to malá přehrada na jejímž břehu je přírodní koupaliště. Upraveno, WC, pár stánků, místní večer vaří guláš na ohni v kotlíku a dají ti ochutnat smiling smiley
Vstupné je symbolické. Není to past na turisty, místní si udělali koupaliště. . .

Stavujeme se tam při cestě zpět. Ráno vyjedeme z HR a kolem oběda jsme tam. Řidiči se vykoupou a ve stínu stromů hodí šlofíka, děcka mezitím blbnou ve vodě a na hřišti.
domů vyrážíme až k večeru, Jsou to už jen 4 hodiny.Borostyan-tó
avatar Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
14. 03. 2024 09:51
@Dejff to vypada super. Idealne na zastavku a odpocinek. To si ukladam!

Prosim te, a prijezdova cesta je jen tam od jihu ke hrazi, nebo je mozne se tam dostau nejakou to polnackou z vychodu? tj tudy: link
Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
14. 03. 2024 12:55
To: patrikHR
To je standardní ústupová trasa smiling smiley akorát loni tam, v tomhle místě byl takový hup, způsobený lijákem a překopem cesty, že jsem si to s plně naloženou oktávkou rozmyslel a jel okolo. Kdyby oktávka neměla břicho tak proklatě nízko, tak to přejedu. Zbytek cesty je vyasfaltovaní polňačka.
avatar Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
14. 03. 2024 13:39
grinning smileyD

Jeste jednou diky za tip, to urcirte vyuzijeme. Takove mista mne osobne prijdou nejlepsi na skutecny odpocinek (ted nemyslim ty stanky, ale to ze je tam voda, stromy = stin, priroda).

PS: uz aby bylo leto a jelo se do Chorvatska! smiling smiley
avatar
mdr
Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
14. 03. 2024 21:19
avatar Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
15. 03. 2024 06:15
spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Musel jsem si to dat do prekladace.
thumbs up
avatar Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
15. 03. 2024 19:45
Přes Savu budou opravovat postupně všechny mosty
https://net.hr/danas/vijesti/pocinje-rekostrukcija-jadranskog-mosta-ceka-nas-pola-godine-kolapsa-u-prometu-1fe3d552-d7d0-11ee-9c68-16217f2998db]Jadranski most[/url]

___________________________
Baxoid
... vím, že nic nevím ... Platón o Sokratovi
avatar Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
15. 03. 2024 20:12
Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
15. 03. 2024 21:22
Uzávera Jadranskeho mosta

Len upresním, kde sa "Jadranski most" nachádza, aby tu nevznikol dojem, že naše putovanie k moru sa tým predĺži:
[www.waze.com]
[www.google.com] (zbaľ si bočný panel šípkou vľavo, alebo potiahni myškou mapu doprava, uvidíš tam Lučko)
Nás by sa to týkalo, keď sa možno bude v budúcnosti opravovať "most Sava - Ivanja Reka", a to pre tých, čo chodia cez HU:
[www.google.com]

smileys with beer
avatar Re: Kudy do Chorvatska v hlavním náporu?
24. 03. 2024 11:45
Slavkov díky
vlado tt ano, je to tak, ale dočtete se, že postupně opraví všechny mosty přes Savu, nevím jestli i ty dálniční od Krapiny a Varaždinu. Ale neznamená to že všechny najednou. A mohlo by to zajímat někoho, kdo by rád cestou navštívil hlavní město.

___________________________
Baxoid
... vím, že nic nevím ... Platón o Sokratovi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 165
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.