Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
avatar Re: auto
31. 08. 2014 20:07
Podle me to jako "kombi" vypada, ale to je jedno... Jinak nevim co bych si vybral od Lexus, mozna GS350, to by asi jediny pripadalo v uvahu, IS moc maly, ES predni nahon, LS bylo jeste v predesle generaci podle me dobry auto a ted vypada moc jako ES, sice na jezdeni po dalnici nejlepsi Lexus ale pro me protoze jezdim 95% miles po meste nevyuzitelny a zbytecne drahy auto....smiling smiley
Re: auto
31. 08. 2014 20:46
Vypadá, ale na kombi (v klasickém pojetí) je to sakra malinký i málo místa vzadu.Je to hatchback i oficiálně. Jj GS je super, překvapivě nový IS je vevnitř (u řidiče) fakt prostorný a v hybridu příjemný ježdění. Nejnej (prý) byl LS z roku 1998 až 2001, totál nerozbitný (teda když nebouráš). A nový LS souhlas, mě se taky líbí to starší, ono se to vůbec trochu plete (To IS jsem si taky spletl s GSem, když za mnou s ním kámoš přijel). Mě se líbí RX450h, to bych mohl.yawning smiley
avatar Re: auto
31. 08. 2014 20:56
... schválně jsem si auto pustil z více pohledů, pač už na první pohled ... se mi to zdálo mnohem kratší než Passat Variant ...
smileys with beer
Re: auto
31. 08. 2014 21:12
No je TO asi jako Golf....smiling smiley
Re: auto
01. 09. 2014 08:35
Ale pokud jsem rozuměl Bessyho otázce dobře, poptával americká auta, nikoliv japonská, německá či švédská, ty jezdí i tady. Že by amíci nevěřili vlastním výrobkům?
avatar Re: auto
01. 09. 2014 11:31
DavidLC napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vypadá, ale na kombi (v klasickém pojetí) je to
> sakra malinký i málo místa vzadu.Je to hatchback i
> oficiálně. Jj GS je super, překvapivě nový IS je
> vevnitř (u řidiče) fakt prostorný a v hybridu
> příjemný ježdění. Nejnej (prý) byl LS z roku 1998
> až 2001, totál nerozbitný (teda když nebouráš). A
> nový LS souhlas, mě se taky líbí to starší, ono se
> to vůbec trochu plete (To IS jsem si taky spletl s
> GSem, když za mnou s ním kámoš přijel). Mě se líbí
> RX450h, to bych mohl.yawning smiley

Kombi (station wagon) jak uz jsem jednou zminil, tady neni popularni, je videt na silnicich velmi zridka (mluvim konkretne o Floride), tak prpto jsem zminil Luxus CT 200h jako kombi, protoze si opravdu aut tohoto druhu nevsimam a nic jinyho me nenapadlo....smiling smiley
avatar Re: auto
01. 09. 2014 11:41
Jo, clovek se porad uci...yawning smiley
Ted jsem googloval station wagon a tady je vysledek, jak mam BMW rad tak muzu zodpovedne napsat ze je to skaredy auto!!!thumbs down
[www.autotrader.com]
Re: auto
01. 09. 2014 12:49
Však jo, ono kdo potřebuje prostor, koupí "Véna" a je tosmiling smiley Ale viz výše jak píšeš, "fůlsajz" jsem si vyzkoušel, měl jsem chvíli Ford Expedition 5.4 a dobrý, ale po městě je to peklo (a to jsem zvyklej na velký auta) ale je to fakt dost a nejen délka, ale i šířka. Ale na cestování je to parádayawning smiley
avatar Re: auto
01. 09. 2014 13:44
Proti minivan nic nemam, ale hodne lidi ho proste nekoupi jenom proto ze je to dopravni prostredek pro "soccer mom" (omlouvam se ale tezko se to da prelozit do cestiny), ale myslim si ze pro rodinu s detmi je to nejparktictejsi dopravni prostredek.
Jinak full-size SUV nebo pickup truck bych si chtel jednou koupit, ale problem je v tom ze pokazdy kdyz si ho treba na den vezmu na vyzkouseni, tak uz po chvilce jezdeni jsem z toho "unaveny" nebo spise receno "unudeny", protoze na jezdeni po meste, at si snazim namlouvat co chci, je pro me nejpraktictejsi to v cem jezdim...
[www.ramtrucks.com]
Re: auto
01. 09. 2014 14:20
Tak tak, měl jsem Renault Espace (grand) a praktičnost nadevše.Líbí se mi nová Toyota Sienna, to je fakt obýváksmiling smiley
avatar Re: auto
01. 09. 2014 19:03
... zdar Florido z Brna yawning smiley ... to BMW vypadá dobře, takže asi zůstanu u evropských aut ...
smileys with beer
avatar Re: auto
01. 09. 2014 19:14
Bessy, neblázni to je trojková řada, tudíž na tebe malé... to je menší jak Golf v kombajnu natož Pašík smileys with beer
... do toho ten závěsný motor s člunem vážně nenacpeš thumbs down
avatar Re: auto
01. 09. 2014 19:26
Bessy vem tohle BMW




Upraveno 1krát. Naposledy upravil petr70 (01. 09. 2014 19:28).
avatar Re: auto
01. 09. 2014 20:33
... chlapi, na BMW a náhradní díly nemám ( i když je hezké ) ... evropská auta ( v množném čísle ) znamená to, že Ameriky nejsou pro mě ... není na zvážení i japonec ... nekdy yawning smiley
smileys with beer
Re: auto
01. 09. 2014 20:51
Japonec nakonec a to není myšleno vůbec tak, jak se to říkaloyawning smiley protože kdo zkusil, většinou zůstává smiling smiley
avatar Re: auto
01. 09. 2014 21:04
Sice se většinou říká: "Japonec až na konec", ale občas se něco i hodně povedlo thumbs up ... tím nemyslím verze Nisan = Renault apod... Na druhou stranu rčení: "Auto s k*ndou na kapotě, motor přede jako kotě" (platí pouze pro benzíny) má něco do sebe.
... nicméně ty jsi zajisté spokojený "koncernový" uživatel smileys with beer... byť B6 těch k*rvítek má celkem dost sad smiley
avatar Re: auto
02. 09. 2014 11:54
DavidLC napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak tak, měl jsem Renault Espace (grand) a
> praktičnost nadevše.Líbí se mi nová Toyota Sienna,
> to je fakt obýváksmiling smiley

I kdyz teda preferuju Hondu pred Toyotou, tzn. Odyssey bych bral tadeji nez Sienna pokud bych takovy auto potreboval, Sienna je vynikajici minivan a myslim si ze mnohem lepsi a praktictejsi nez vsechny kombiky, samozrejme BMW bude mit lepsi ovladatelnost a jizdni vlastnosti...


...a takhle to vypadalo vcera v 8 rano po ceste do prace na silnicich protoze byl Labour Day...drinking smiley

avatar Re: auto
02. 09. 2014 11:59
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... zdar Florido z Brna yawning smiley ... to BMW
> vypadá dobře, takže asi zůstanu u evropských aut
> ...
> smileys with beer

Bessy z Vyskova, zustan si u toho co mas rad, co se Ti libi a co Te dela stastnym...smileys with beer
avatar Re: auto
02. 09. 2014 12:12
DavidLC napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Japonec nakonec a to není myšleno vůbec tak, jak
> se to říkaloyawning smiley protože kdo zkusil, většinou
> zůstává smiling smiley


Ja jsem mel auta v poradi takto Pontiac, Cadillac, Honda, Honda, Acura, BMW, Audi, BMW, Infiniti, Infiniti... a co bude priste zatim jeste nevim, uvidime...smiling smiley

[www.sarasotaford.com]
avatar Re: auto
02. 09. 2014 15:02
Slavkov, DavidLC, yawning smiley ja ja hoši, srandičky ...
... ale automechanik mě láme do benzinovýho Japonce a dovozce zase do Ford Mondeo combi ( ne starší 3 roky ) ...

Florido ... " Bessy z Vyskova, zustan si u toho co mas rad, co se Ti libi a co Te dela stastnym ..."
... zatím VW Passat Variant chodí ( že má muchy ... to tu hoši píšou ... no má, o vstřicích jen dobře eye rolling smiley ) ... na Infiniti nemám ... ale to nemusí být Definiti ... yawning smiley
smileys with beer
Re: auto
02. 09. 2014 15:34
Bessy, jestli jdeš z dieselu do benzínu, tak máš moje palce nahoru, já to tak udělal před 14dny po 7letech taky. Z čistě rozumových důvodu s finanční stránkou se pojících. (a hlavně mám zase normální poplatky na HR dálnici smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Japonce pokud vezmeš mazdu v benzínu nesmrtelný. Pokud toyotu, bacha jen na 6ti st. převodovku. Mondeo je velke, ale už za zenitem a já, kterej byl na rally deutschland a slintal, když válčil Gronholm s Focusem a sám jsem měl 3 focusi, bych už do toho fordu nešel....
Podívej se na včerejší cerné ovce, jaké měl pán problémy s fordem.
avatar Re: auto
02. 09. 2014 16:03
Couddy: Jaké poplatky myslíš???
Re: auto
02. 09. 2014 16:08
Jirkotoledo: myslím, poplatky pro nad 190cm a pod 190cm smileys with beer
avatar Re: auto
02. 09. 2014 16:14
couddy, a co jsi si teda vybral???
Pokud si vzpomínám, tak jsme před nějakým měsícem řešili trajekt vs. Vivaro.
Pak jsem zaznamenal: "Tedy návrat ke kořenům z diselu na benál, z krabice na kombi. značka zůstala (ze zvyku)."

Tudíž mi z toho vychází nějaký sOpel kombi s benzínovým motorem... zejména vybraná motorizace mě fakt zajímá eye rolling smiley
V kontextu s tímto: "Bessy, jestli jdeš z dieselu do benzínu, tak máš moje palce nahoru, já to tak udělal před 14dny po 7letech taky. Z čistě rozumových důvodu s finanční stránkou se pojících..." ještě víc smoking smiley Kolik ročně najedeš?
Re: auto
02. 09. 2014 16:29
Astru jsem měl, a nyní i mám. "long story" smiling smiley pošlu Ti sz. smiling smiley
Nicméně pro nezasvěcené: stručně: chtěl jsem zafiru - v čr taková není (bouračky, podvody, historie) - diesel bych už po těch zkušenostech vzal vzal jen 1.7 74kw isuzu (ale ne 81, 92kw kde je dpf, nebo se už kazí). Takže abych utekl novodobým hrůzám vstřikovačů, turb, setrvačníků, čerpadel, egr atp. smiling smiley jsem se rozhodl pro starý benzín (jinak bych chtěl samo novou mazdu smiling smiley kvůli motoru smiling smiley.
avatar Re: auto
02. 09. 2014 16:37
Jeden mladý kolega o nové Mazdě uvažoval... už ho to přešlo smoking smiley

EDIT: Nicméně ty atmosférické benzíny jsou OK



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Slavkov (02. 09. 2014 16:38).
Re: auto
02. 09. 2014 16:46
Chápu, všechno má něco.
Ono to bude vypadat, že jsem řešil cenu, což je nyní pravda. Ale za rok můžu třeba přidat kilo a shánět tu žirafu. Nicméně primárně co mě moje nejdražší (myšleno doslovně) vivaro zlobilo a koukal jsem po všem možných i nemožných alternativách a jakožto "rally fanoušek" a "požitkový řidič k vozu" a nechuten už "dodávek" pro mne připadá možné jen řešení v podobě:
1.nebouraného, 2.s historií, 3. pěkného (což mi astra splňuje) = to vše kombíku.
Lehce se dá dojít, kde a v jakých vodách jsem brázdil a na mobile.de ty auta jsou už taky pasé. Takže jsem z 300Tis km dieselů začal hledat to samé v benálu a koukal jsem, že existují i varianty: stejně staré ale půlka najeté, protože to stojí doma u garáže pro "nemeckou" rodinu. smiling smiley
avatar Re: auto
02. 09. 2014 17:08
... Slavkov ... služebně cca 40 tis. km ...
rodinný Passat potom najede ročně do 10 tis. km ( z toho půl na půl s Evou )
smileys with beer
Re: auto
02. 09. 2014 17:51
CTčko ? To je co. Pro mne je to normální kombi. Za chvíli se v těch názvech našinec nevyzná.angry smiley
Re: auto
02. 09. 2014 18:14
Bessy jestli jdeš měnit "motorizaci" i s kastlí smiling smiley Tak diesel nech firmě a domů si kup co uznáš za vhodné, třeba vodík smiling smiley
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 212
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.