Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
Re: auto
08. 02. 2013 13:27
Mě ty kecy Praha - Morava rozesmívaj. Asi to bude tím, že jsem rodilý Pražák, žiju na vesnici o třiceti barácích, manželku mám Brňandu, otec je Slovák ....
Všude je chleba o dvou kůrkách.
Re: auto
08. 02. 2013 13:35
No mám také výhrady k pravopisu, ať již to jsou i, nebo y, ale rozhodně nemusím ani ej.
Ale vraťme se k tématu a to je auto.
avatar Re: auto
08. 02. 2013 19:45
Pani ukazuje renolta
[www.q3.cz]

_______________________________________________________



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Peter1 (08. 02. 2013 19:46).
Re: auto
08. 02. 2013 20:21
Kdyby to bylo u pravého renaultu, tak by mohli třeba nalákat nějaké zákazníky. Další inspirace na reklamu, sakra aby ještě Češi pomáhali Frantíkům v prodeji..
Re: auto
08. 02. 2013 21:22
a sakra, další hřebíček do rakve..[life.ihned.cz]
avatar Re: auto
08. 02. 2013 21:46
Karle, to je tak hezké, jak nemůžeš překousnou, že si někdo pořídí něco jiného než škodovku. Kdy už se přestaneš navážet do jiných. Vždyď by to byla nuda, kdyby každý jezdil jen v octavii 1,9tdi.
Re: auto
08. 02. 2013 22:01
elton napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karle, to je tak hezké, jak nemůžeš překousnou, že
> si někdo pořídí něco jiného než škodovku. Kdy už
> se přestaneš navážet do jiných. Vždyď by to byla
> nuda, kdyby každý jezdil jen v octavii 1,9tdi.

To víš, já se v poslední době frantíkům a jejich zaslouženým skvělým výsledkům zvlášť věnuji, na rozdíl třeba od japonských aut, tam je to samá nuda a samé jedničky.
Posledním povedeným autem byla R osmička v provedení GORDINI, ale to je již 40 let, to Ty nepamatuješ.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Karel M. (08. 02. 2013 22:05).
Re: auto
08. 02. 2013 22:12
karlosk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tomm je to grandtour 1.6 81kw .model
> Advantage.Také spokojenost a jsem rád že to někdo
> také ocení.thumbs up

Made in TURKEY?
Re: auto
09. 02. 2013 08:40
sen českého motoristy ? Konvekční auto bez desingerských kudrlinek,nevyskoušených technologií,velkého úložného prostoru ,motoru Tdi a české výroby ? Odpovědˇ je jen jedna . Tohle : [www.sauto.cz] thumbs up smiley
avatar Re: auto
09. 02. 2013 08:55
Karle, když se tak oháníš čísly prodeje, tak v Autohitu 04/2013 píší, že Škoda auto loni prodala celosvětově 939 200 aut, zato tebou nenávidění frantíci PSA prodali prodali loni celosvětově 2,82 milionu aut. Trošku nepoměr.
Re: auto
09. 02. 2013 09:40
Karel vidí jen kolik se prodá čeho u nás. To je stejné, jako by vychvaloval prodeje seatu ve Španělsku. Jen by mě zajímalo, až škodovce rupne v bedně a odstěhuje svou výrobu komplet do Číny nebo Indie, jestli se bude dál chlubit svým vozítkem.
A ke strategii Renaultu zde v ČR? Jen připomenu okrájení výbavy či zmenšování motorů škodovek při zachování či navýšení ceny. Pro mě je to stejné šizení, jako snižování hmotnosti balení při zachování ceny u potravin.
A teď do mě.
avatar Re: auto
09. 02. 2013 09:47
Zahajskej, máš naprostou pravdu. thumbs up
avatar Re: auto
09. 02. 2013 10:53
jo je to tu jak v dnešním Autosalonu na TV iPrima, kde se imaginárně porvali nafťáci a benzíňáci thumbs up smiley Kdyby člověk netušil jaký kdo má z Vás auto, tak by to tu stejně odhadnul podle toho za co kope.
Já jsem sice majitelem motoru 1,9TDI, ale již několikrát jsem tu nastínil, že nijak fanatickým. Uznávám spoustu výhrad ke Škodovce, ale také zárověň nějakým řízením osudu jsem při posledních třech autech u ní zase skončil. Jak jsem ale uvedl jen z důvodu motoru,kufru a při posledním voze taky faku, že jsem koupil Tourku a nafta byla jen asi o 10t dražší než benzín. Nějak mi ale nejde do hlavy například srovná ní prodeje ala elton ( Škoda auto loni prodala celosvětově 939 200 aut, zato tebou nenávidění frantíci PSA ). Když srovnávám Škodovku, tak zase s jednou značkou. Jinak srovnávej WV jako koncern a pak klidně s PSA.....teda tak to cejtím já.Výsledek by byl třeba stejný, ale o to nejde.
Jinak pochybuju, že by našinec v momentální finanční situaci v ČR schválně cpal penáze do Škodovky jen z důvodu, že se vyrábí u nás.Nějakej důvod to asi má. Já jsem už koukal na Peugeota 5008, Citroen C4 Grant....jen se omlouvám, ale Renault mi ze záběru stále nějak uniká ( ale vzhledově OK ). Jelikož jsem ale debil, kterýmu se několik let nezdálo Stavební spoření že v tom bude nějaký háček, tak jsem na tom třeba teď stejně s Renaultem yawning smiley. Kurňa je vidět že je ještě zima a nemám co dělat, že jsem se tak rozepsal. Normálně se tu jen bavím bratrovražedným bojem thumbs up smiley

Okouknul jsem znova video od Karlose a znova říkám, GrandTour je z venku fakt hezké auto, ale přístrojovka je stejně hnusná jak u mé staré Tourky. No ale přístrojovka auto nedělá.Mám taky dojem, že se Renault konečně naučil česky ( snad )....že mu to ale trvalo.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil trosečník (09. 02. 2013 11:02).
avatar Re: auto
09. 02. 2013 10:53
Karel M od 32 sekvence at se něco dozvíš [prima.stream.cz]
avatar Re: auto
09. 02. 2013 11:16
Trosečníku, PSA je peugeot a citron, WV Group je asi 10dalších značek. Trošku nepoměr. Takže když vydělím 2,82 dvěma, tak to stejně vychází na 1,41 mega na značku. Což je pořád víc než 932 200 škodovek. jedno je pravda, Škoda se ve světě za rok zvedla a PSA kleslo, ale není to o tolik jak Karel vyřvává konec Frantíků.
ps. To jsou zase debaty, ať už je jaro a řeší se jadran.
Re: auto
11. 02. 2013 11:53
Trosečník, palec nahoru.
Podle eltona jsou všechny testy zfalšované - to nemá cenu se bavit.
Darko, byť Tebou, tak se raději neozývám, chápu, že když pominuly trochu mrazy, tak si myslíš, že z Tvého žebráčku již olej nevyteče. Pro mě však takové auto je úplný šunt, to bych raději jezdil v Trabantu, tam to nehrozí, abych zůstal úplně bez oleje stát, nebo že by mě olej neustále ubýval.
Jinak pro ostatní méně chápavé - důležitý je vývoj v prodeji aut, pokud stoupá, tak je fajn - jako když letadlo stoupá. Jak již jde dolů a mnohdy nekontrolovaně padá, tak se ještě utěšujeme , že jsme někde v 5 kilometech výšky a země je ještě daleko. To víš, MADE in TURKEY vše jistí, jinak fabriky po Evropě se zavírají.
Karlosk - nedíval jsem se na video, ale Tvůj vynikající stroj až tak vynikající není, např. málo místa, neergonomické ovladače apod.O spolehlivosti se raději bavit nebudu, jako u všech Renaultů.

Jinak pro nasrání všem Frantíkům a zvlášť odborníkovi přes rally eltonovi. VW jel s Polem svou druhou soutěž MS ve Švédsku a ejhle vypálil všem chytrolínům rybník. Dlužno podotknout, že na první soutěži v Monte Carlu skončil VW na druhém místě. Citroen již pár roků jezdí, přijde blbý VW, kterému mimo jiné v tomto směru radila totálně hloupá škodovka a mocný Citroen i s mistrem světa Loebem sedí na nočníku.
[www.ewrc.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Karel M. (11. 02. 2013 13:03).
avatar Re: auto
11. 02. 2013 12:02
Karle v podstatě stojíme na stejném břehu, ale tohle je podle mne trochu mimo. Soutěžní auta nemaj podle mne s klasickým prodejem vůbec nic společného....teda mimo značky. Když mechanici překopou celý auto a většina dílů není vůbec sériová, tak co pak porovnávat. Ale tom já jen aby řeč nestála drinking smiley
avatar Re: auto
11. 02. 2013 12:29
Karle prosím o vysvětlení co je to neergonomické ovladače?
avatar Re: auto
11. 02. 2013 12:39
Karle, jinak v pořadí týmu Citron vede: [www.sport.cz]
Re: auto
11. 02. 2013 13:03
elton napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karle prosím o vysvětlení co je to neergonomické
> ovladače?

Neergonomický ovladač jest malý,nebo umístěný v místě, kde jej ergonomicky neočekáváš., abys jej mohl použít, tak musíš odvést pozornost od situace v dopravě, což je vyloženě nebezpečné, totéž, jako když za jízdy používáš mobil. Jinými slovy, naprd a chaoticky zbytečně umístěné ovladače všeho možného i nemožného, které při požití odpoutávají pozornost od silničního provozu. A ještě jinými slovy - pro ty ještě méně chápavé - být za každou cenu originální.
Re: auto
11. 02. 2013 13:11
elton napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karle, jinak v pořadí týmu Citron vede:
> [www.sport.cz]
> r-vyhral-svedskou-rallye-a-vede-ms-prokop-znovu-se
> dmy.html#section-artcl


S natvrdlými jedinci jako jsi Ty ( abych byl spravedlivý - asi si na to jen hraješ) je zbytečné komunikovat.Je vidět, že o rally, jezdcích a technice prd víš.
Re: auto
11. 02. 2013 13:20
Trosečníku, já bych s rally sportem tady nezačínal, ale když již před časem tady samozvaný expert elton vychvaloval díky rally Citroen, tak mě to hold nedalo. Jinak souhlasím, je to specifická disciplína, ale o to je víc obdivuhodné, že VW s velkou pomocí Škody dokázal postavit auto, které je schopné ihned po svém 2 .startu v MS vítězit. To se normálně nestává a Citroenu nepomohl ani sedminásobný mistr světa v rally Loeb. A to nebylo díky nějakému zaváhání, ale prostě na něho neměl.
avatar Re: auto
11. 02. 2013 14:03
No natvrdlej a zaslepenej jseš tady TY. Jenom se do každého navážíš a když ti někdo začne oponovat, tak hned vyskakuješ a urážíš.
Re: auto
11. 02. 2013 14:49
Nevím co kdo má proti citroenu a Loebovi. Kdyby zde byl tehdy pořádný servis na Citroeny, tak jezdím dodnes s touto značkou a nehuntuju se jak cikán v mercedesu a jak podnikatel v AUDI.
Vysvětlivka : za bolševika jezdil v MB hlavně cikán a v Audi vekslák.
Proto žena nikdy netoužila po autě těchto značek. Rallye bylo rallye a citroen to bylo pohodlíčko. Kolem baráku R12 s motorem Hakspeed a na dálku Citroen. Tak se nehádejte. drinking smiley
Jo a Loeb je stejně nejlepší. Tak jako byl Sandro Munari a u nás Vlaďa Hubáček. A moje láska Michaele Mouttonová - ta kdyby vás předjížděla, oprýskala by z Vás barva, protože máte auta z těch volkokapacitních teletníků. A tam to prskají automaty. To již není ta ruční práce. thumbs up smiley
Ta krása když byl ten motorek nafórovaný a řadil dolů - to křápání do výfuků již dnes neslyšíš.confused smiley Bohužel.
avatar Re: auto
11. 02. 2013 14:55
Václave já slyším křápání každej den, ale už je to bohužel jen v kolenou thumbs up smiley
Jinak Michaele Mouttonová byla vážně kočka. Já ji měl na fabrice na stole pod sklem a to tenkrát jezdila mám dojem s Renaultem Fuego.
avatar Re: auto
11. 02. 2013 15:29
Karel M. Tak koukám jak si vzdělanej. Divím se že tvé chytré zkušenosti ještě nevyužila žádná automobilka.Nebo by si mohl rovnou dělat ministra automobilového průmyslu.A co se týče toho prostoru tak vyzkoušej Octaviithumbs down a Mégane,ale asi si to zas nějak zdůvodníš že?Hlavně si zjisti,který typ Renaltu se vyrábí v Turecku a který ve Španělsku. Kde máš v F1 zn.ŠKODA... Moderní modely Renault jsou zaměřeny na celou světovou populaci a mají uspokojit každého zákazníka. Kromě spolupráce se spoustou světových značek v podobě GM Europe a Volva se Renault zařadil i do seriálu Formule 1, kde získal šest titulů mistra světa. Se svými závodními speciály se samozřejmě angažuje i v jiných motoristických sportech.thumbs up Chorvatsku zdar!!!
Re: auto
11. 02. 2013 16:17
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil darko (11. 02. 2013 21:06).
Anonymní uživatel
Re: auto
11. 02. 2013 17:26
Trosečníku, Michele Moutonnová především zazářila v Audi quatro, a to tak, že to Waler Rohl neumesůl a prohlášil, že s takovýžm autem by vyhrávala i cvičená opice. Byla to tehdy z toho výroku tochu aférka. Nedávno jsem ji biděl v TV jako dámu pozdně středního věku a pořád má šmrnc a švih. Nevím čím to je, nepotkal jsem a nespatřil jsem Francouzku, o níž by se dal říci opak.
avatar Re: auto
11. 02. 2013 21:48
... tak mě synátor svezl v tomto A S4 biturbo ( pozor, to není naše video ) a po rovině ... to je po prvé, co se mi nepodařilo natočit palubovku dvěma rukama jako spolujezdci ... zvuk je ovšem přesně stejný ( bez jekotu pneu ) a zrychlení něco přes 5 vteřin / 100 ...
snad ho bude držet na uzdě zdravý rozum, cena benzinu ... a ochrana shůry eye rolling smiley
upozornil jsem ho ... ať nikdy nezkouší to, co je na videu ...


Re: auto
12. 02. 2013 10:54
karlosk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karel M. Tak koukám jak si vzdělanej. Divím se že
> tvé chytré zkušenosti ještě nevyužila žádná
> automobilka.Nebo by si mohl rovnou dělat ministra
> automobilového průmyslu.A co se týče toho prostoru
> tak vyzkoušej Octaviithumbs down a Mégane,ale asi si to
> zas nějak zdůvodníš že?Hlavně si zjisti,který typ
> Renaltu se vyrábí v Turecku a který ve Španělsku.
> Kde máš v F1 zn.ŠKODA... Moderní modely Renault
> jsou zaměřeny na celou světovou populaci a mají
> uspokojit každého zákazníka. Kromě spolupráce se
> spoustou světových značek v podobě GM Europe a
> Volva se Renault zařadil i do seriálu Formule 1,
> kde získal šest titulů mistra světa. Se svými
> závodními speciály se samozřejmě angažuje i v
> jiných motoristických sportech.thumbs up Chorvatsku
> zdar!!!


Propad prodejů RENAULT v roce 2012 - 25%. To se jen tak někomu nepovede, tedy kromě FIATU, ten pro skvělou kvalitu propadl raději o více než 30 procent. Je to dáno i díky zkušenosti zákazníků s těmito skvělými vozy. Jinak rally sportem bych se tady ani neoháněl, i když se tím oborem docela zabývám, ale začal to elton, další nezřízená střela a fanatik přes francouzská auta, který se netají tlouci kladivem znak VW.Jak krásně vychvaloval Citroen, a pak přijde nějaké VW a ještě samozřejmě hloupější Škoda v podobě Fabie S2000 ( těm méně zdatným tento typ nic neříká, ale mohou si ho klidně objednat ve Škodě za cca 7 milionů), a pak všem to neznámé VW vypálí rybník hned ve 2. závodě MS, bez ohledu na to, že Citrón jezdí s tímto typem již několik let, a VW za technického přispění Škody teprve do tohoto šampionátu vstoupilo.Ale jinak dobré..
A jestli se dělá Renault v TURECKU - třeba verze GENERATION, nebo ve Španělsku, to je již zcela jedno, je tam velmi kvalifikovaná pracovní síla. A to platí i o SEATU, i když je v koncernu VW.
Ale na druhou stranu musím pochválit KARLOSKA - z těch nabízených motorů je opravdu 1,6, 81 KW asi to nejlepší, co si mohl v danou chvíli vybrat. A to tentokrát myslím opravdu vážně.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 260
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.