Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
Re: auto
12. 02. 2013 11:04
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> .


Darko, neboj se prezentovat svůj názor, proč to mažeš po pěti hodinách od prezentace a já nemám možnost si Tvou skvělou myšlenku přečíst, třeba takové srovnání Tvého vynikajícího vozu s Trabantem. Napiš třeba SZ, když se to tady stydíš prezentovat.
Ale jinak pokud pojedeš s dětmi do ZOO Zlín, klidně se stav, alespoň nebudeš platit za parkovné.To myslím opravdu a bez vedlejších úmyslů. Jsem docela kamarádský, není třeba se mě bát.
avatar Re: auto
12. 02. 2013 11:12
Karle, fanatik nejsem, jenom nesouhlasím s tvým názorem a to ti vadí. Jinak v roce 2003 jsem měl objednanou škodovku, ale když jsem zjistil, že jiné značky jsou levnější a mají lepší výbavu, tak jsem objednávku během dvou dnům zrušil a koupil peugeota a toho mám do teď. A kromě výměn oleje a brzd se nekazí, což do teď nemůžeš překousnout.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil elton (12. 02. 2013 11:19).
Re: auto
12. 02. 2013 13:08
Ja se radši vyjadřovat nechci,nebudu se snižovat na Karlovu úroveň.už plánuji kam letos na dovču.mrknu na google street a nechám se inspirovat..
Re: auto
12. 02. 2013 13:27
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ja se radši vyjadřovat nechci,nebudu se snižovat
> na Karlovu úroveň.už plánuji kam letos na
> dovču.mrknu na google street a nechám se
> inspirovat..


Bohužel jsi se snížil Ty v minulosti již mnohem hlouběji neustálým rýpáním do škodovek. Nebýt toho, tak jsem neobjevil nějaký Citreon Xsara Piccaso 1,8 a jeho zázračné kvality na úrovni 80. - tých let minulého století.Apropo, abys pro značku něco udělal a šťastní majitelé obdobných vehiklů mohli pro své miláčky také něco tzv. DODO udělat, když již to neumí sama automobilka, zveřejni prosím Tě, jakou úpravu jsi na svém voze udělal, aby Ti jen tak v těchto mrazivých dnech ten olej z motoru nevytekl pod auto? Myslím, že Tvá zásluha na tomto fóru bude jiným k nezaplacení a my všichni tuto snahu jako obvykle oceníme.
Re: auto
12. 02. 2013 13:40
elton napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karle, fanatik nejsem, jenom nesouhlasím s tvým
> názorem a to ti vadí. Jinak v roce 2003 jsem měl
> objednanou škodovku, ale když jsem zjistil, že
> jiné značky jsou levnější a mají lepší výbavu, tak
> jsem objednávku během dvou dnům zrušil a koupil
> peugeota a toho mám do teď. A kromě výměn oleje a
> brzd se nekazí, což do teď nemůžeš překousnout.


Mě to může být šuma fuk, jezdi si třeba na trakači, já to klidně překousnu. Zákazníci, nejen Ti z Č.R., ale celosvětově, ohodnotili výtečné dílenské zpracování Peugeotu propadem za loňský rok-15 procent v prodejnosti. Sakra, zapomněl jsem, vše je zfalšované, jak se Ty rád oháníš. To víš, nejsem tak bohatý, abych si kupoval za každou cenu levné věci .
avatar Re: auto
12. 02. 2013 13:57
V autohit psali propad nejen v ČR o 8,2 procent. Koukni na Rapida jak se vehementně prodává, totální trhákthumbs up smiley. Proboha, kde ty čísla pořád bereš. Ty bys dostal asi infarkt, kdyby se to otočilo. A projeď se konečně něčím novím než jen škodovkou a hodnoť. když jsem jel loni 800km novou dva dny starouk oktávkou, tak bych zrovna to dílenské spracování moc nechválil, Vystouplý šroub v rukojeti, nesedící dvířka od kastlíku z vrchu palubky a tím pádem se pořád otvíraly atd. Víš já si ty auta zkouším a ne jen o ních čtu. Před čtrnásti dny jsem vezl jednoho mechanika co dělá v autorizáku škody a byl velmi mile překvapenej ze spracování. Kdybys četl čerstvé časopisy tak tam už nepíší o spracování staárých 405. Kájo je 21 století a nikdo si nedovolí udělat špatné auto. A abys neřekl, že jsem zahleděnej do Peugeota tak ti můžu říct, že pokukuji po nové Kia Sorento, hodně muziky za málo peněz.
Re: auto
12. 02. 2013 14:02
Tomm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Trosečníku, Michele Moutonnová především zazářila
> v Audi quatro, a to tak, že to Waler Rohl
> neumesůl a prohlášil, že s takovýžm autem by
> vyhrávala i cvičená opice. Byla to tehdy z toho
> výroku tochu aférka. Nedávno jsem ji biděl v TV
> jako dámu pozdně středního věku a pořád má šmrnc a
> švih. Nevím čím to je, nepotkal jsem a nespatřil
> jsem Francouzku, o níž by se dal říci opak.


Moutonová jezdila ve své době v Audi S1 Quatro, sk. B. Nádherné pokoukání, repliku auta předvedl nedávno na Barum rally Dodo Studenič ze Slovenska. A pak ještě v Uh. Brodě na rally show, bohužel , akce byla pak předčasně ukončena kvůli havárii jiného auta do diváků..
Re: auto
12. 02. 2013 14:13
ELTONE, mohu Ti říct, že z minulosti nežiji a pokud bys mě jenom trochu znal, tak v této oblasti jsem neustále v obraze a kolem motorismu i rally sportu se neustále pohybuji, ač to není z mé rodiny někomu možná po chuti.Mám spoustu známých mechaniků, s kterými se v ledačem svezu. A nebudu tady ani komentovat, jak o některých autech mluví, to mé komentáře lze ještě uveřejňovat. A taky, nepopírám, kupuji s touto tematikou i časopisy, ale pro Tebe jsou zase zfalšované, takže se nemá cenu bavit. Nejde jen o to, že auto vydrží třeba pár desítek tisíc kilometrů,ale kvalita se pozná hlavně po sto i více tisících kilometrů. Samozřejmě, pokud někdo bere auto jako čistě spotřební věc, situace se může měnit.
avatar Re: auto
12. 02. 2013 14:35
Taky znám dost mechaniků co se nějak vyjadřují k autům a to by si taky zrovna nebyl nadšenej z toho co říkaj.
Tom
Re: auto
12. 02. 2013 15:21
Táááááák a teď to tady Karel M rozseká grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out VW
Re: auto
12. 02. 2013 17:41
Tak nevím kterým mám přijet na sraz.confused smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil ajax (12. 02. 2013 17:44).
avatar Re: auto
12. 02. 2013 17:53
Karle, volba je jednoduchá. To poslední ....... je nejlepší thumbs up smiley
Re: auto
12. 02. 2013 18:43
Variabilitu vymyslel už třeba Zetor v šedesátých letech, možná to bylo o chvilku dřív, kdy vymyslel UŘI, neboli unifikovaná řada, kdy komponenty byly záměnné mezi traktory s ruzným výkonem. Takže nic nového. Na tyto stavebnice dojel třeba Jaguár, protože když ho Ford koupil, tak používaly obě automobilky stejné komponenty na svých vozech a rozdíl byl jen v tom "plechovém obalu". Zákazník se ptal, proč si má koupit Jaguára za pár mega, když si může koupit třeba Mondeo za třičvrtě. A má defakto stejné auto. Ford se musel vrátit ke starému systému, kdy každý měl svoje. Takže budoucnost ukáže, že VW tímto zašlápne svou mateřskou továrnu a lidé budou kupovat levnější vozy sester.
avatar Re: auto
12. 02. 2013 18:46
avatar Re: auto
12. 02. 2013 19:24
Jenom by mě zajímalo zda tím pádem VW slevní auta na jejich správnou hodnotu, nebo to lego bude stejně drahé. Ale musí to být super pocit dát mega za passata a mít to defacto natažené polo. Uvidí se čas ukáže. Docela jim fandím když půjdou ceny dole.
avatar Re: auto
12. 02. 2013 21:08
Re: auto
12. 02. 2013 21:38
Skvělá kvalita přináší ještě skvělejší zítřky : [www.auto.cz]. Hoši, trh s velkým T rozhoduje, ne Vaše hloupé kecy.
avatar Re: auto
12. 02. 2013 21:47
Karla na hrad a povinně každý vyfasuje oktávku. Karle mě jsou takové články úplně volné. prostě tě pořád nepřešlo, že má někdo něco jiného než ty.
Re: auto
12. 02. 2013 22:23
elton napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karla na hrad a povinně každý vyfasuje oktávku.
> Karle mě jsou takové články úplně volné. prostě tě
> pořád nepřešlo, že má někdo něco jiného než ty.

A že Tě to baví neustále reagovat. Ale kdo je hluchý, slepý, tomu není pomoci. Apropo, co jsi měl ve škole z češtiny? Z předešlých příspěvků je poznat, že velmi často máš problémy s i, y. Jezdit možná umíš, ale česky Tě ještě nenaučili.Víš,jsem pedant nejen na auta, ale i na používání mateřského jazyka. I v tomto smyslu se u mě projevuje určitá sounáležitost k českému národu, nejen, že si prvotně kupuji věci, které byly vyrobeny v Č.R. Možná si to neuvědomuješ ve svém obdivu ke všemu francouzskému, ale i Ty se možná máš dobře z toho, že u nás automobilový průmysl zatím funguje. Těch firem, co vyrábí a dodávají díly pro automobilový průmysl , je u nás až nezdravě mnoho. A to i včetně oboru, v kterém pracuji já, t.j. gumárenský průmysl.
Klidně si jezdi s čím chceš, mě to osobně vůbec nevadí.Teď jdu spát, Ty můžeš dál přemýšlet, popř. dál psát nesmysly. Myslím, že to již v tomto vláknu stačilo.
Ještě by však mohl reagovat Darko, na jeho zlepšovák ohledně uchycení olejové měrky jsem obzvlášť zvědavý. Třeba by se podařilo u francouzské automobilky pro něj vyřídit nějakou odměnu za DO DO, nebo-li dodělej doma. Takovou snahu by mohli Francouzi ocenit, ale Darko je velmi skromný člověk, ten o to asi nestojí.
Re: auto
12. 02. 2013 23:32
Nic ve zlém. Viděl jsem Octavii 3.
Velký vůz ve všem. Skutečně. A ten motor diesel a za 4 lt průměr. Vše se mi na ni líbí.thumbs up
Re: auto
13. 02. 2013 06:30
70 procent dílu na škodovku je ze západu.
Re: auto
13. 02. 2013 08:24
To karel m. Kup si brýle a laskavě si nalistuj stranu 104.
Jinak ti může být u zádele čím jezdím,třeba i na trakaři.Já jsem spokojen a ty to nejak musíš strávit.
Re: auto
13. 02. 2013 09:06
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To karel m. Kup si brýle a laskavě si nalistuj
> stranu 104.
> Jinak ti může být u zádele čím jezdím,třeba i na
> trakaři.Já jsem spokojen a ty to nejak musíš
> strávit.

Ty se ale nějaký podrážděný. Vždyť je hezké pomáhat bližnímu svému. Mě by třeba zajímalo, jak takový "límec" kolem měrky vypadá. Jsem zvídavý a určitě i pomůžeš majitelům podobných vehiklů. Nebyl by třeba náčrtek nebo fotka? Ty se velmi rád vším chlubíš, tak se nestyď a zveřejni alespoň fotku. Mohli bychom třeba zažádat o uznání patentu, každá koruna dobrá.
Re: auto
13. 02. 2013 10:36
Hele už se na mě laskavě vy..r !
Re: auto
13. 02. 2013 10:45
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hele už se na mě laskavě vy..r !

A hele proč si furt tak nervózní. Máš přece diskutovat ( od slova diskuze) a pokud máš vynikající nápad, což zřejmě máš, bylo by vhodné se s ostatními podělit. Jednou já, podruhé Ty. Pokud si najdeš mé příspěvky z minulých dob, tak jsem se zde také podělil o závady, co se vyskytly na mém voze. Já se s tím vůbec netajím. Tak se nečil a s pravdou ven, no nestyď se.
avatar Re: auto
13. 02. 2013 12:06
Jen přidám ten zázračnej motor bez chyb 1,2 htp ve fabii 1 tam ,žádnej problém neni ?? To ,že octávka má jeden motor super držák 1,9 TD 66kw 81kw ,o pardon ještě motor 1,8 20V turbo a povedenej je též 1,9SDI držák . ,ale třeba problém fabii 1 zatékání dveřmi do vozidla ,nebo slabé přední nápravy (silembloky ramen )
Frantík má zase blbě udělané zadní uložení nápravy ,už od Peugeota 205 .
Nevim co se tady řeší jste jak malé děti.
Myslím ,že by to mělo být o radě a pomoci a ne o tom kdo má jen tričko a kdo již má na košili.
smiling smiley
Re: auto
13. 02. 2013 13:10
Marťasi , palec nahoru. Třeba u té Fabie, ať stále jenom ty škodovky nechválím, byly pokud vím problémy s elektroinstalací. Dokonce jeden známý ji musel celou vyměnit, že do ní snad zatékala voda a korodovala. Ani ložiska na přední nápravě neměla Fabie zrovna moc kvalitní, ale to bylo u prvních aut,jak je to teď nevím. Jinak, jestli zatékalo do kabiny i dveřmi také nevím, ale to není problém opravit - zvláště my vycvičení z Favoritů nebo Felicií si s tím lehce poradíme.
Jinak jsem rád za názor o spolehlivosti motorů 1,9 TDI 81 KW.Sám mám dobré zkušenosti, zatím mě nic neodešlo, ani váha, ani turbo a to mám najeto přes 200 tis.km. Je to asi i o údržbě a zacházení, měnit vzduchový filtr a po příjezdu, zvláště při extrémním zatížení motoru, nechat motor ještě chvíli běžet, aby se ochladilo turbo a nedošlo k deformacím lopatek. Chtěl jsem koupit Octu II, ale ten motor PD není tak vydařený, jak mám já. No uvidíme u Octy III, tam se montuje nová generace motorů a bude dobré ještě počkat nějaký čas, jak se osvědčí.
avatar Re: auto
13. 02. 2013 13:33
Vyhnívá cambus vedení před řidičem ve svazku mezi torpédem a pod baterii komunikace abs atd. jinak fabka neni moc dobře odvedené auto klekaj serva TRW atd. Jak píšeš záleží na chování se k autu a je jedno jaká je to značka . To je jako Kia sorento 2,5 nafta super Kia Carnival hrůza . Občas se najdou anomálie a auto které je tabulkově Ko maká jak šroub a to které je tab. super je propadák . Závodní auta to je jiná kategorie a záleží na týmu jaké má zázemí a peníze . Kolega jezdil donedávna rally Nissan Sunny 2GTI a finance to je oříšek. Tady pár fotek nejen poslední jízdy
avatar Re: auto
13. 02. 2013 14:48
Karel M. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Marťasi , palec nahoru. Třeba u té Fabie, ať stále
> jenom ty škodovky nechválím, byly pokud vím
> problémy s elektroinstalací. ........
> Jinak jsem rád za názor o spolehlivosti motorů 1,9
> TDI 81 KW.Sám mám dobré zkušenosti, zatím mě nic
> neodešlo, ani váha, ani turbo a to mám najeto přes
> 200 tis.km. ...... Chtěl jsem koupit Octu II, ale
> ten motor PD není tak vydařený, jak mám já.

Karle, taky na Fábiích odchází zadní silentbloky předních ramen a to dost krutě. Ale je to řešitelý, že se tam dají ty zesílené.
Pokud máš 1,9 TDI 81kW, tak máš rozhodně nejlepší motor jaký v Octaviích byl (absolutní tragédie, ale fakt tragédie je benzínová 1,6ka) a máš-li 200tis.km, tak je jen lehce zajetý :-)
S PD v OctII souhlas. Uvidíme, co přinese OctIII, ale zatím vede jedničková :-)
avatar Re: auto
13. 02. 2013 18:57
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 194
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.