Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
avatar Re: auto
31. 12. 2011 11:17
patak napsal(a):

> A co se týče té první části, tak by se přestupku
> nedopustili jen pokud by po podjetí zůstali ve
> svém pruhu.

Tak to taky není úplně pravda. Pokud pojedu v pravém pruhu a dojedu "střelce" v levém pruhu, pokračuju dál v tom svém pravém a předjedu ho. Pokud je následně předemnou auto v pravém pruhu, které jedu pomaleji než já, tak do levého pruhu samozřejmě přejedu, jinak bych ho totiž nedokázal předjet.

Přesptupek by to byl pouze v případě, kdyby ty auta jely v levém, přejely do pravého a následně se vrátily do levého. ALE ten přestupek by zcela jistě nenastal, kdyby se přestupku nedopustil již dříve ten, který jel trvale v levém pruhu, i když ten pravý byl volný.
avatar Re: auto
31. 12. 2011 11:41
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> že by Patak ?

Bohužel denodenní obraz na našich cestách. A tihle potom nejvíc kričí, že je zprava předjíždějí "piráti". :-/
Re: auto
03. 01. 2012 18:38
Hoši, co se děje??? To máte ještě po Silvestru v žíle,nebo jste už odevzdali řidičáky, že se tu už 3 dny nejezdí ? Já se čtením na tomto vláknu bavil. Letos mi bude 60, trochu jsem taky pojezdil a doufám ,že ještě pojezdím a k Jadranu se už začínám těšit, i na tu cestu. Karel.
Re: auto
03. 01. 2012 19:02
Karle máš pravdu. Vlákno usnulo. Ale ono se probudí. Jen někdo napíše jak jel na Silvestra piclej a hned to začne.
Já tedy néééééé.

Zahájskej, jedu po dálnici a málokterý kamion jede 80 ! Tak 100 i 120 si to dnešní šoféři valejí. To víš, pod zadkem i 500 koníků. to se jim jede. Ale brzdy to má stále na těch 200 koní jako před 30ti lety.angry smiley
Ale jsou mladí a tuhle mi takový asi 25 letý zobáček - když jsem ho upozornil, že nás (asi pět osobních aut) předjížděl nebezpečně a na zmrzlém s dodávkou - odpověděl: pane to je moje věc. Já na to že ano ale jenom do té doby něž někoho nezabije.
Jeho odpověď byla fascinující : dědo, já jezdil hlavně v zahraničí s kamionem. Proboha kdy to nevím. Asi tři roky ho vidím rozvážet maso po okolí. Jo ak kdybych byl jeho děda hned by ji dostal. I na veřejnosti.
První auto jsem si koupil v r. 1967.
20 let jsem jezdil s náklaďákem, na osobních mám najeto hrozně moc - jenom na tomto Volvu asi 300 tis., na MB asi 250tis., na Citroenech dohromady tak půl mega a na ostatních dohromady - prostě moc. Stejně ale jezdím moc a moc opatrně abych něco nevyvedl. Jak jsem již napsal - nebojím se sebe ale těch ostatních. Dnes směrem na Jablonné n.Orl. kamion tak metr přes dvojitou plnou čáru. No jet něco proti je hotovo, byl by párkek nebo pohřební guláš, zahrála by dechovka a nevinný by šel do urny nebo země. Děkuji - nechci.
Anonymní uživatel
Re: auto
03. 01. 2012 21:38
Trošku to tu rozproudím, když už se tu diskutuje o bezpečnosti. Za sebe říkám, že tady tento šofér jede poměrně ohleduplně a na vlastní riziko.





Jsou to Buchlovské hory (Kožušice-Buchlovice), bydlím odtamtud nedaleko, takže ten úsek dobře znám.
Re: auto
03. 01. 2012 21:40
Já bych tu svoju krasavicu představil, ale nemám ju čím vyfotit. Služební sem vrátil a svůj eště nemá.
Zastavte se někdo z okolí a zdokumentujte. Možná si i štrngnem (se spolujezdcem).
Všichni máme auta co jezdíme k móři, že Ivo (Ivak)
D.
Re: auto
03. 01. 2012 21:55
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (07. 01. 2013 21:24).
Re: auto
03. 01. 2012 22:03
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 16:45).
Re: auto
03. 01. 2012 22:09
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (07. 01. 2013 21:24).
Re: auto
04. 01. 2012 08:30
in0x,
plná čára a to i dvojitá , max rychlost je na snímku tak asi 220 km/hod (nečitelné na tachu) pouze odhad, vyhodil blinkr pouze ke konci při odbočování, ke změně jízdy v pruzích vůbec ne, využíval levý pruh nejenom k předjíždění.
A to nejhorší : ten před ním jel zatáčku tzv. po uchu ale horní část těla - ramena a hlavu - zvedal na opačnou stranu, do protisměru položení motocyklu. Tím zvedal těžiště a to je první možnost jak si rozbít hubu. No a jako silničář seděl na motorce jak popelář. Že by třeba vyklonil i koleno? Tím krásně v rychlosti vyrovnáváš těžiště. Ale když má ta ramena a hlavu - je to zbytečné. Jemu to moc nepomůže. Tělem se dá krásně odlehčit i brzdám. Jen vědět jak na to.
Jednoznačný závěr - jede jak cvok. Nebezpečně. Ten kamioňák mu uhýbal dost na stranu, přes krajnici. Tam je největší bordel, písek, kamení atd. A on nic. A na dvojité plné ho vzal. Říkám, nebezpečný cvok. Až se dva takto potkají? Dva křížky.
Důležité - vůbec si neuvědomoval, že za ním může jet ještě další a ryhlejší. Vůbec nesledoval provoz za sebou. Jezdi rychle ale nedělej dusno jiným.
To nemyslím na Tebe, tak všeobecně.

Toto je druhá stránka věci. [youtu.be]

No a koukni na toho troubu s tím choperem. Ten než by zabrzdil před nenadálou překážkou, tak by bylo po něm. Stejně si nohy jednou urazí o asfalt. A ta přilba. Já vím, je to to pravé choperské. Ale ....! Člověk oblečený na motocykl v bermudách a v tričku, pokud možno s krátkým rukávem ? To setkání s asfaltem úplně lechtá holé tělo.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Hradečák (04. 01. 2012 09:03).
Re: auto
04. 01. 2012 09:33
in0x,
já bydlím ve vesnici po Buchlovskými kopci a to u hlavní cesty po které jezdí "rychlá" právě k takovýmto "supr" řidičům.
Navíc jezdím dosti často s dětmi na Buchlov,nebo do akvaparku v Uherském Brodu a můžu říc,že ta zatáčka v 2.46 min. videa je moc pěkná a měl jsem už i možnost odtamtud tahat motorkáře rozmázlého "jen" o strom a ne o ty betonové svodila a stejně to nevydýchal.A děti z toho měli fakt "krásný" závěr výletu.
Já bych všechny takovéto řidiče,kteří jedou jen na vlastní riziko, dal povině dívat se na natočené videa z havárek.A co pak provádějí,jak jsou rozlítaní, na cestě do Kroměříže ,svědčí i tří stále svící svíčky před Těšánkami -16,17 a 20 let jim bylo a skončili to všichni tři najednou pod autobusem.To musel mít autobusák velkou radost.
Re: auto
04. 01. 2012 09:57
motorkář z videa měl moooc velké štěstí že tam byl momentálně slabý provoz.Obyčejně ve stoupacích pruzích jede i pět kamionu za sebou + osobáky v levém a kamiony v protisměru.Navíc prázdné kamiony tam rozhodně nejsou brzdou provozu.Jel jsem z rodinou do Buchlovic a v té horní serpentýně mě předjížděl kamion stovkou.Přitom bezpečně se dá ta zatáčka projet cca devadesátkou.Honiči adrenalinu by si měli vyhonit své ego na okruhu v Brně,Mostě popř. Nurburgringu. Viz. [www.automotodrombrno.cz]
Re: auto
04. 01. 2012 17:08
Někteři motorkaři jsou dobrovolni darci organu,ale moc použitelneho po nich nezustavá Podle odpovědi na videu o Buchlovskych kopcich rozumni motorkaři jezdi z rozvahou a nesnaži se dokazovat jak mají silne stroje.Stara poučkařika :Neni uměni se rychle rozjet,ale bezpečně zastavit.
Re: auto
05. 01. 2012 06:31
K tomu jen slogan Kooperativy, ktery jsem nekde zahledl:

Nekdo se jako zavodnik narodi, jiny jako zavodnik umre!

Nechapu, proc takovi magori na to lezou, kdyz nemaj na to, aby si zaplatili hodinu na okruhu...
Re: auto
05. 01. 2012 16:36
jé tam jsem se loni honil s nějakou motorkou a když jsem měl v zatáčce asi 130 km/h (mám MB 220 CDI s chipem smiling smiley ) tak má vzácná žena jen prohodila "uvědomuješ si, že máš na střeše kola". No krve by se ve mně nedořezal, jak jsem měl sevřenou prdel. Ale vše dobře dopadlo a já si poté nadal blbců. To jen pro Vaše pobavení.
Re: auto
05. 01. 2012 19:31
chodac, a věříš tomu, že autem motorku vesele pozávodíš? To mám sám mockrát ověřeno. To Tvé má asi 200 ks a tam se to již nechá pěkně vychytat. Stačí v levé jít pod něj a uvidíš jak bude mít brzdu červenou.
Co ve vinglech uděláš autem na motorce nikdy. Tam je počítáno spíše na akceleraci a takovou tu mrštnost. U auta zase posezení na vozovce atd. I když za 7 - 8s na 100 - to je i u mého auta normální a je to 4x4. Ale v zatáčkách a v zimě? Nezajezdíš si jako třeba s LADOU !
Každé má prostě své + a - !
Re: auto
05. 01. 2012 20:33
chodac,Hradečák : vy chcete autem prohonit motorku ????? smiling bouncing smiley smiling bouncing smiley

Re: auto
05. 01. 2012 21:09
Darko nejsem motorkář,ale muj syn ano. Na krátké vzdálenosti má navrh motorka. Na delší auto. Tot skušenost mého syna. (HondaCBR900).
Re: auto
05. 01. 2012 21:22
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (07. 01. 2013 21:24).
Re: auto
05. 01. 2012 21:52
to ajax : zaplatˇ synovi alespon dvě jízdy na okruhu,aby se naučil jezdit na silné motorce.Zde video motorka vs. Gallardo . To chci vidět jak "chodac" naháněl motorku naloženým medourem.Tak možná lepší skůtr.

Re: auto
06. 01. 2012 06:39
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to ajax : zaplatˇ synovi alespon dvě jízdy na
> okruhu,aby se naučil jezdit na silné motorce.Zde
> video motorka vs. Gallardo . To chci vidět jak
> "chodac" naháněl motorku naloženým medourem.Tak
> možná lepší skůtr.
>




Nemám potřebu mu nic platit. Vydělává dost aby si tyto vyjíždky včetně okruhu zaplatil sám. Nevím podle čeho soudíš že neumí jezdit na silné motorce kterou vlastní již 8let.
Re: auto
06. 01. 2012 08:34
no podle toho že tvrdí že na delší vzdálenost má navrch auto.Což je blbost.I podle videa běžná seriová motorka si hravě poradí i s Lambem,natož s dýchavičným dvoulitrem.Když pominem bezpečnost,tak např. do stoupání do buchlovských kopců od Slavkova je kopec natolik prudký že i s dvoulitrem se nedá vyjet rychleji než 120.Motorka hravě přes 160.Viz video o pár příspěvků výš.
Re: auto
06. 01. 2012 09:54
Bavíme se o běžném provozu i když běžně nepojedeme. Vy mi tam ukážete profíky. Až některý z Vás dupne na zadní brzdu jako on - končíte na ústech.
1260 km za noc ujedu autem i já. I přes svůj věk. Ale na motocyklu? Tam bych asi trochu "přibrzdil".
Bavme se o tom jaká je Vaše realita a ne jak Lambo prohrálo s Ducati.
Karlův syn jezdí a je dobrej. Proč ho hned posíláte na cvičební okruh? Rohal to je frajer, v jeho letech sám a na motocyklu do HR! Vím že nelhal. Mimo jiné doložil i fota. A byla krásná.
Jo a na okruhu třeba v Mostě ? Nevím jak Vy - tedy kdo tam jel - ale já se nedostal přes 240. Už jsem musel brzdit. A na R6 to myslím ani těch 240 nebylo. Taková TT Isle of Man - no tam jsem se již nedostal já. Ale tam jezdit - to je tedy pařba. Jednou mi Fr. Šťastný povídal, že jedeš 260 a jeden cm od obrubníku !!!!! No to musí být krása. Jo a takový jezdec potom může kontrovat i Lambu. Fanánek a Ivy to byly jezdci JAWY. Jezdili čtyřválec JAWA 350V4 a šikmé oči počítaly pouze do dvou.
Holt doba jde dopředu a čas mění.
avatar Re: auto
06. 01. 2012 10:12
Já myslím že to bylo myšleno tak že třeba na 1000 km je pohodlnější cestovat autem. Na motorce tam můžete být rychleji, ale jste jednou nohou v rakvi. Kdo jezdil na motorce ví o čem mluvím. 1000 km je na motorce rasovina. Ale jak píše Darko na motorku auto prostě nemá viz. [www.novinky.cz] .
avatar Re: auto
06. 01. 2012 11:09
já se nemohu moc vyjadřovat. 240km/h jsem nikdy nejel a moje motorka byla před 30 lety jen Jawa 350. Kdo vyhraje je ale podle mne ten, kdo živej dojede do cíle. No a selskej rozum mí říká, že větší šanci má to auto. O pohodlí už ani nemluvím. Jinak i po 30 letech stále říkám, že jízdě na motorce se nic nevyrovná. Cítit tu sílu mezi nohama a vidět tu krajinu ze sedla....no co budu povádat.
Duj větře sivý vichře a vlasy mé rvi v proryvu větru thumbs up smiley........ no v mém případě už to nejde.eye rolling smiley
avatar Re: auto
06. 01. 2012 11:25
TADY vyhrála motorka smoking smiley

TAKTO rád jezdím...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jeliman (06. 01. 2012 11:40).
Re: auto
06. 01. 2012 11:48
Co tak letadlo pánové?
Re: auto
06. 01. 2012 13:02
Jo, zrovna jedno vybírám, ale má sedačky v kůži a to já nesnášim. A je to jen jedno motorák. Co když mi vysadí? Dva motory, to je jistota. Takže u Cesny asi nepochodim, jdu se podívat na LearJet.
avatar Re: auto
06. 01. 2012 13:26
Hele Travolta prej prodává jedno trochu olítaný.... už mu vzhledem k věku asi propadaj papíry thumbs up smiley. Jinak Jeliman tam má krásný video, jak se sejde několik magorů pohromadě. Jeden motorkář.... řidič Porsche jestli se nepletu a další motorkář. Asi tam někde poblíž bylo hnízdo huličů trávy nebo čichačů toluenu. Jak má někdo " rejži" tak je z něj závodník..jestli není lepší takový chopper a pomalinku si to brum brum brázdit krajinou.
[imagebox.cz.osobnosti.cz]
Teda nemít ty vlasy, tak postavu máme skoro stejnou thumbs up smiley
Re: auto
06. 01. 2012 15:13
Ty vlasy má nalakované od mládí(Horečka sobotní noci).
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 240
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.