Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
Re: auto
25. 01. 2012 09:33
No a z toho potom udělali VOLVO xc70 !
V životě jsem viděl hodně věcí, na př. hada souložit, medvěda zvracet, převržený cigánský vůz ale toto - alespoň super záběry na super auto. A to si vezme ještě stopaře. Asi bych cestou trochu blinknul !
Anonymní uživatel
Re: auto
25. 01. 2012 09:51
Sakra, to by se mi hodilo do lesa..Jurajs, kde to prodávají?:
avatar Re: auto
25. 01. 2012 12:43
Pánové, taky se mi líbí, ale prodejnu jsem ještě nezjistil smileys with beer
Re: auto
25. 01. 2012 16:58
Až bude znama prodejna taky jedno koupim na naše dalnice do lesa je to škoda.
Re: auto
26. 01. 2012 19:05
Ahoj všetkým. Tak sa tu po rokoch ocitám znova... smiling smiley No tak som sa privítal a k veci... Jak ste debatili o motorke vs. auto, tak mám nejakú trošku do mlyna. Audi A3 1,9tdi 66kw+chip=ani boh nevie, ale frčí to krásne vs. Suzuki Bandit 650s - jednoznačne vyhráva Audi... To isté auto vs. Honda VTR 1000F - jednoznačne výťazí Honda... Aby som sa ale dostal k pointe! Obe motorky boli moje a obe považujem za MOTORKY - t.j. ani jednu z nich nepovažujem za menejcennú, či podradnejšiu a aj napiek tomu je možné aby bolo auto rýchlejšie ako motorka. U Bandita to bol hlavne podvozok čo lymitovalo jeho možnosti...
Re: auto
26. 01. 2012 19:31
Já to tenkrát myslel vyloženě na normální cestě. Samá zatáčka atd. Pokud projedeš ty vingly kontrolovaným smykem - motorka na tebe nemá.
Re: auto
26. 01. 2012 23:33
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek (01. 08. 2012 05:20).
Re: auto
27. 01. 2012 13:00
to radek : máš pravdu,nám taky na dovolenou s přehledem stačí místo v kufru do výšky plata.Dodnes jsem nepochopil dovolenkáře,kteří na Oktávce kombi mají ještě rakev.Co tam proboha vozí ?? I když jsem vyděl machry,zejména středočechy,kteří vezli nafouknutá lehátka a vodní balony,tak těm by byl i Tranzit málo.
Re: auto
27. 01. 2012 13:18
Já loni musel dát rakev na Picasso a to ze tří důvodů: v autě bylo asi 70 plechovek, v rakvi byla také rezerva (na původním místě je nádrž na LPG) a zbylé tři spolucestující byly ženy, které veškerý ostatní prostor dokázaly spolehlivě ucpat. Ale zásadu jen po plato ctím také.
Re: auto
27. 01. 2012 13:30
Pokud jedete na tyden do app, zajiste vam staci kreditka a kartacek na zuby. Ne vsichni ale tak cini. My se treba ve dvou "po plato" vejdem. Kdyz jsme byli ctyri, tak uz byl kufr vyplnen spojitou hmotou.
Re: auto
27. 01. 2012 15:21
To Jozka, chtěl jsi napsat,že kdo jede do hotelu, tak mu stačí kreditka a kartáček. Jinak Radek klame, ta výbava mu stačí, když jede na koupaliště do Zbýšova, před kterým také stojí.K moři toho veze o mnoho více.
avatar Re: auto
27. 01. 2012 16:05
teda chtěl bych poznat kouzelníka, který by vše co moje žena připraví naskládal do fábky po plato a bez boxu na střeše. Na to je i Kožíšek krátký.
Jezdím ve třech a VŽDY mám pocit, že se mi všechny tašky do Octávie kombi nevejdou. To je samozřejmě na střeše i box. Ještě bych potřeboval za sebou tahat "páva" co se tahal za starou Jawou. Je fakt, že se mi tam posledně podařilo naskládat i člun a motor, ale dřív jsem jezdil bez něj a bylo to taky plný, tak já nevím kde dělám chybu smoking smiley
[www.celysvet.cz] [www.celysvet.cz] [www.celysvet.cz]
avatar Re: auto
27. 01. 2012 16:24
Jsi rozmazlenej a u nás je to stejné nejdříve krátká Peugeot 306 plus box narvané 3 děti dva dospělí žrádlo atd. poprve podruhé 2 děti bez žrádla narvané po strop a rakev Naposled Scenic 2 děti 2 dospělí a řešil jsem kam vše nandám to jsem kupoval zahrádku na box a nakonec rozum zvítězil ,ale v pohodě letos 2+3 a snad též ok Vždy tam ty svoje plavky a trencle dostanu jen ta elektr. foták notas druhej foták dětem nabiječky mobilu DVD kamera to je na další kufr neřešim a těšim se hot smiley
Anonymní uživatel
Re: auto
27. 01. 2012 19:31
Také mám podobné zkušenosti. Jezdíme ve 4, já a moje 3 ženské a ony pokaždé zaplní kufr auta až po okraj. Kolikrát je to až na zvednutý hlas, že toto teda určitě néé, ale stejně si to prosadí. Dříve menší citroen, sám jsem tomu nemohl uvěřit, že jsem tam tu hromadu ,, potřebných ´´ věcí nacpal. Když poté přišla oktávka, se skoro dvojnásobným kufrem, poznat to nebylo. Opětovně kufr až po okraj. Prostě těch potřebných věcí, bez kterých by tam ty moje nemohly vyžít, nějak s větším kufrem přibylo. A tak je to s každým dalším autem. Kdyby jsme jeli do CH náklaďákem, tak bude korba asi až po strop. Na zadním platu také nic nevozím, pouze deky na přikrytí přes noc a cestovní polštářky. Když kolikrát vidím ty po strop naložené zadní plata, tak nechápu. Bych chtěl vidět co se děje při nějakém nouzovém brždění, to musí být řidič v lepším případě, těmi věcmi doslova zasypán.
Re: auto
30. 01. 2012 08:40
Že to člověku napadá na hlavu je taky blbý, ale mně by strašně vadilo jet celou cestu jen na vnější zrcátka. S tím vnitřním jsem si tak nějak jistější i proto, že nejsem žádnej lamač rekordů a tak dost aut pouštím uhnutím ke krajnici, proto o nich potřebuju včas vědět. A nakonec i na dálnici všechny vidím raději včas.
Re: auto
30. 01. 2012 09:04
prochy, Alda:

jde jen o to, jak sikovne se to nasklada, nahoru lehci veci a nepamatuji, ze by mi nekdy do auta neco proputovalo a to jezdim "na plnej kufr" casto. Co se vnitrniho zrcatka tyce, to uz jsem skoro odepsal, zpusob odnauceni je jednoduchej. Jmenuje se vlek. A tim myslim vlek, ne ty veci na dvou bantamech, pulmetrovou oji a loznou plochou metr krat metr.

Karel M.:
Myslel jsem zkratka ty, co prijedou na jednou misto, vsechno maj tam a obcas vyrazej na vylet. Pokud se do auta ale dava jeste stan, varic, nadobi, krome bot a obleceni na vodu i to same do hor, pripadne i lod... ono to naskace.
Re: auto
02. 02. 2012 16:15
[Dotaz pro znalé, jaksi mi huplo do klína vozítko s motorem HTP. Potřeboval bych vědět, po kolika km se dělají u tohoto motoru rozvody.
avatar Re: auto
02. 02. 2012 16:29
Znalý nejsem,ale na dvou autech mi je už měnily. Výměna rozvodů je zapisována do servisní knížky a nebo by jsi měl mít někde v motoru nalepený štítek a nebo to někde napsáno.Stav tachometru a také datum výměny. Obecně přesně nelze určit kdy!! Pokud koupíš auto,je podle servisáků nejlepší je nechat udělat co nejdříve-lepší tato investice a jistota,než zničený motor. Rozvody se mění asi ?? po 6 letech a nebo dle typu auta-např. Octavie I asi kolem 90 000 km,Fiat Ducato asi 60 000 km. Samozřejmě je to jen orientační počet km,ale pak už je nutné o výměně uvažovat. Pokud praskne rozvodový řemen je po motoru. Z výměnou řemenu se vyměňují i další komponenty,např. napínač,kladky atd. Pokud někde nenajdeš informaci kdy byly rozvody dělané tak je nechej udělat co nejdříve. Cena není až tak závratná.

MirekŠi
Re: auto
02. 02. 2012 16:39
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (07. 01. 2013 21:22).
avatar Re: auto
02. 02. 2012 17:31
Re: auto
02. 02. 2012 17:37
Před zimou se musí uklidit.thumbs up
avatar Re: auto
02. 02. 2012 20:03
Je to jednovačka 40KW nebo dvouvačka 47KW? dvouvačka je náchylná na přeskočení řetězu tam jsem to většinou řešil až po průseru jinak jsem to ještě neřešil při km takže ani jsem to nikde v autodatech nenašel M.
Re: auto
02. 02. 2012 20:22
Díky za rady, nebyl jsem schopen nikde dohledat, zda je tam řemen, nebo řetěz. Je to HTP 47kW v koncernovém autě, konkrétně v Seatu Cordoba. Kolega s tím lítal od nového, teď už se šel důchodovat a auto odevzdal. Pokud to má řetěz, tak OK, dokavaď to neprošoupe víčko, budou rozvody sloužit (zkušennost ze Š120).



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (02. 02. 2012 20:24).
Re: auto
02. 02. 2012 20:35
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (07. 01. 2013 21:23).
Re: auto
02. 02. 2012 21:06
HTP 1,2 47kW a sedm let stáří.
avatar Re: auto
02. 02. 2012 21:11
hele mechanici.... posune někdo moje znalosti směrem vpřed a vysvětlí mi, na co se prodávaj u novejch aut na zimu kryty na chladič? Mé skromné znalosti mi říkají, že prvotní je zahřátí motoru, což se děje pomocí malého okruhu. Pak teprve nastupuje velký okruh. To jsou ty kryty jen na to, aby se vlastní tělo motoru neochlazovalo proudem vzduchu ? Nic jinýho mne nenapadá.
Re: auto
02. 02. 2012 21:21
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (07. 01. 2013 21:18).
Re: auto
02. 02. 2012 21:34
L.K. Díky.
Pavle, když budeš mít namícháno na -25 a bude -20, tak při rychlosti 100km budeš mít na chladiči kolik? -30? Nebo víc? Než ti termostat pustí do chladiče, muže ti v chladiči zamrznout. Dnes jsem takhle pár aut viděl odstavených a byly už hodně daleko od baráku na to, aby měly zamrznuté všechno.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (02. 02. 2012 21:39).
Re: auto
03. 02. 2012 07:11
Ty kryty bych v techto dnech chapal. Laguna dci, 12km do prace a teplomer vyleze na prvni(!) dilek misto osmi az deseti obvyklych...
Re: auto
03. 02. 2012 08:08
Naprosto souhlasím. Se synem máme stejná auta a já na horách najedu pěkných pár km než to ohřeji. On nastartuje, chvíli nechá a potom ujede pár km a je u něj vysmáto. Tak jak začaly ty mrazy dal jsem před chladič kus kartonu. Silně se to vylepšilo.Ty mrazy jsou skutečně extrémní. Pro nás.
Doufám, že neexistuje člověk, který nechá domácí zvíře přes noc venku !!!! Při takovém počasí bych ani vlastní ženu nevyhnal ven.
Oroduji za ně !!!! Prosím !!!


Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 173
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.