Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2

Autor admin 
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
01. 12. 2019 12:16
... teplota moře ? yawning smiley

smileys with beer
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
01. 12. 2019 12:50
2 a půl centimetru?
01. 12. 2019 19:57
koupani dobry, pocitove mnohem lepsi nez na Dusicky a nemeril jsem :-)
Poslu foto, ted vecerime za Mariborem, zkusim jen na Viden vrchem, treba tam nemaji IGL. Ve Slovinsku nahore listopadove prselo, ale zatim to vcelku odsypa
02. 12. 2019 01:28
[www.uschovna.cz]
...
foto, na vasniveho kolistu jeste nemam, ale myslim,ze i advent ve vode ujde
02. 12. 2019 09:44
… klobouk dolů … fotky paráda thumbs up

smileys with beer
02. 12. 2019 12:52
Vrgada - dej fotky někam, kde se nevyčerpají a jdou zkouknout kdykoliv, třeba na Rajče.
02. 12. 2019 14:22
Nechci, mne to tak vyhovuje, ze fotky po chvili z netu zmizi, skalni priznivci to stihnou shlednout a opravdu nemam zajem, aby to na webu strasilo trvale. Vecer to tam dam znovu, muzu nekolikrat tj. rekneme 4*30 kopii :-)
....
Zpet k ceste, to byla takova blbost to vzit z Gratzu nahoru na Semering, zlaty IGL, ktere uz vubec nevypinaji, protoze misty jsem jel po dalnici na dalkova svetla, takze o nejakem hluku se neda mluvit-proste buzerace ridicu. Je to sice na kilometry uplne stejne, ale zacne to 10km tunelem, kde je 80km/hod a pak to pokracuje zatacky, tunely omezeni (ktere maji opravdu smysl) a kdyz neni omezeni, tak si tech 130 netroufnu. Samozrejme zacalo v Alpach prset a nakonec to bylo i se s poletujicim snehem, a z Alpskych vyhledu jsem nic nemel, protoze tma, jedine pozitivum, ze se opravdu dost casto dalo jet na dalkova svetla, clovek, aby se tam jeste bal medvedu a vlku. Provoz tmer nulovy, na privadeci do Vidne jela misto ve 4 jen ve 2 pruzich auta a ani Viden nebyla ucpana, dokonce ani pred Mikulovem neblokovaly prijezd kamiony. Provoz v protismeru byl, jak vychod Evropy odjizdi slouzit zapadu, nevim, co to je za zivot...
...
Puvodni plan to bylo vzit pres Zagreb, 3krat po sobe nejkrasnejsi adventni vyzdoba v Evrope, bohuzel uz nebyl casovy prostor
...
Jinak domaci byli cesi, nasi krajane uz skupuji domy v Chorvatsku a podnikaji.
02. 12. 2019 17:14
na posledni chvili
[m.facebook.com]
02. 12. 2019 18:44
tak foto 30
[www.uschovna.cz]
dalsich 30
[www.uschovna.cz]
dalsich 30
[www.uschovna.cz]
a poslednich 30
[www.uschovna.cz]
...
Byl to uzasny ohrivacek na zimu. Jinak 8hodin predpisove jizdy vcetne prestavek (vecere) a stejne zpet, obe cesty vyjezd odpoledne,prijezd tesne pred pulnoci, takze si clovek ani nerozhodi denni rytmus
mdr
03. 12. 2019 08:18
Paráda, tiše závidím. Co to bylo za soutěž na poslední fotce?
03. 12. 2019 12:19
9. rocnik adventniho (pul)maratonu v Crikvenici, je tam mapka, bezi se tecko, nejdrive podel vody k Novi Vinodolski, pak podel ricky nahoru pod viadukt a pak podel vody smerem k Rijede a zpet na namesti, kde je start/cil. Maratonci to bezeli dvakrat
19. 12. 2019 18:32
Nebyla by prosím možná ještě jedna další várka fotek? Nechodím sem teď často, propásnul jsme to, Předem díky.
21. 12. 2019 18:20
Advent Crikvenica
...
[www.uschovna.cz]
...
Dusicky Rab
...
[www.uschovna.cz]
.........................
bohuzel na ty bezky v Chorvatsku uz nevypada, ale velikonoce uz nejsou tak daleko :-)
22. 12. 2019 20:21
jeste jednou advent
[www.uschovna.cz]
...
vidim, ze je vam taky smutno
22. 12. 2019 20:46
vrgada … tak to teda vidíš dobře … fotky = paráda thumbs up

smileys with beer
02. 01. 2020 20:56
Dnes v 6:30 odjezd ze Zadaru, nějaké menší zastávky a po 950 km jsme byli zhruba v 19:00 doma v Ostravě. Cesta dobrá, před tunelem Sv.Rok +5, za tunelem a hlavně od Gospiče dál -8! Cesty prosolené, ale jeli jsme s respektem. Na cestách téměř nikdo nikde, jelo se krásně. Pak přes Maďarsko, více v jiném vlákně.
13. 03. 2020 03:54
Ani jsme nevyjeli a zaplaceny pobyt velikonocni pobyt na Braci propadl, domaci nam nic vracet nechce a samozrejme dle podminek bookingu ani nemusi. Dopredu mame zaplacenou i velkou zalohu na pocatek cervence a pomalu se smiruji s tim, ze to dopadne uplne stejne. Samozrejme kdyz se nestane nic horsiho a Merkelove nevyjdou predpovedi 70 procent nakazene populace, mrtve si muzete dopocitat, mne to vychazi na milion Nemcu a adekvatni pocty v okolnich zemich o bankrotu Evropy nemluve
13. 03. 2020 09:00
Aj, opět pohřební řeči, jako kdyby toho nebylo v mediích málo.
Taky jsem byl naštelován na velikonoční pobyt v HR, po stopách Vinnetoua - Plitvice, přejezd Velebitu, Zrmanja, Paklenica atd.Není všem dnům konec, dáme to jindy.
13. 03. 2020 09:48
A proc Vam prosim propadl? Cestovat do HR neni zakazane a neni to rizikova zeme, pokud to tedy neni narizeni jejich vlady.

vrgada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ani jsme nevyjeli a zaplaceny pobyt velikonocni
> pobyt na Braci propadl, domaci nam nic vracet
> nechce a samozrejme dle podminek bookingu ani
> nemusi. Dopredu mame zaplacenou i velkou zalohu na
> pocatek cervence a pomalu se smiruji s tim, ze to
> dopadne uplne stejne. Samozrejme kdyz se nestane
> nic horsiho a Merkelove nevyjdou predpovedi 70
> procent nakazene populace, mrtve si muzete
> dopocitat, mne to vychazi na milion Nemcu a
> adekvatni pocty v okolnich zemich o bankrotu
> Evropy nemluve

-------------------------
2006 - Makarska, 2008 - Baška (Krk), 2009 - Makarska, 2010 - Fažana, 2011 - Makarska, 2012 - Makarska, 2013 - Makarska, 2014 - Štinjan (Puntižela), 2015 - Primošten, 2016 - Primošten, 2017 - Primošten, 2018 - Primošten + Makarska, 2019 - Makarska, 2020 - 2x Makarska
13. 03. 2020 11:15
Propadl....to je nejspíš rozhodnutí vrgady. Asi se mu nevyplatí, předpokládám, jet 2000 km tam a 2000 km zpátky pouze na Velikonoce, trasu, jak popsala Rero v Pane jo.
A navíc je tam mrňavoučkým písmem napsáno, že už i průjezd Maďarskem je zakázán.
No je to veselé.
Možná tak letadlem....ale ani tomu nevěřím.
13. 03. 2020 13:00
Ode dneška už celkový zákaz vycestování, takže propadl. Ale Velikonoce jsou ještě daleko...
13. 03. 2020 13:13
Čistě náhodou, roční cestovní pojištění vč. storna nemáte?
13. 03. 2020 14:23
Praveze daleko nejsou, protoze stav nouze plati jestli se nepletu mesic, tj. konec bude nekde kolem Velikonoc (12.4.2020).

Vlada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ode dneška už celkový zákaz vycestování, takže
> propadl. Ale Velikonoce jsou ještě daleko...

-------------------------
2006 - Makarska, 2008 - Baška (Krk), 2009 - Makarska, 2010 - Fažana, 2011 - Makarska, 2012 - Makarska, 2013 - Makarska, 2014 - Štinjan (Puntižela), 2015 - Primošten, 2016 - Primošten, 2017 - Primošten, 2018 - Primošten + Makarska, 2019 - Makarska, 2020 - 2x Makarska
14. 03. 2020 07:48
to kabinet302
kde bydlite, ze to mate do Chorvatska 2000 km daleko? My zpravidla na kratke pobyty jezdivame nekam na Kvarner ci Istrii a to je z Mikulova 600km. Brac je samozrejme dal, ale ten jsem manzelce sliboval roky a ani ten neni 2000 km. Kdyz jsem to psal, tak uz jsme nesmeli ani do Rakouska ani do Slovenska a oklika Polsko-Ukrajina-Madarsko mi doma neprosla. Celkovy zakaz prisel pozdeji, takze nebylo to moje rozhodnuti.
...
Meli jsme to pres booking a chteli jet i s mladymi. Ti byli v jinem apartmanu a jejich domaci jim vetsinu penez vratil, ten nas nam napsal, ze muzeme prijet misto toho v rijnu. Pritom ma podle bookingu obsazeno. Je to jen o jejich dobre vuli, moznost storna tam nebyla. S hamiznosti nekterych ubytovatelu mam zepar hodne spatnych zkusenosti, ale nikdy jsem to tady neventiloval, protoze kladnych zkusenosti mam mnohem vic
....
A jsem stary, prelozeno pesimisticky, jako dalsi krok po zavreni obchodu ocekavam zakaz vychazeni, oni tomu rikaji karantena a myslim si, ze v lete budeme mit uplne jine starosti nez dovolenou u more
14. 03. 2020 10:27
vrgado, psal jsem o trase, kterou navrhovala Rero pro objezd v "současné" době,kdy nebyli uzavřeny všechny hranice okolo celé ČR. Tam bylo uvedeno 1900 km + nějaké drobné.
Od nás bychom tímto "objezdem" najeli ještě o pár set kilometrů víc.Takže to rozhodně nepřicházelo v úvahu.To už bych mohl jet pomalu k sultánovii do Turecka do Antalye. To je od nás jen 2300 km. No a to rozhodně nepojedu.
Jinak cestu na Makarskou (tam jsou mi "podmínky", kam počítám "vše", nejsympatičtější) od nás zvládneme do +- 950 km a i na Pejlešac do Orebiče je to "jen" 1059 km po pevnině bez trajektu.
A co se týká pobytu, taky ho máme z poloviny zaplacený. smlouvu neruším, "pevně" věřím......rozepisovat to tady nebudu. A kdyby, peníze budou, my nebudem.
Chorvatsku zdar.
14. 03. 2020 21:02
Antalye mne mrzi moc, chtel jsem tam kdysi na zatmeni slunce a nakonec si na to netroufnul (problemy s uvolnenim v praci a nikdo nechtel se mnou a bal jsem se, ze to neodridim)
14. 03. 2020 21:11
[m.youtube.com]
...
to uz je tak davno, kristepane
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 68
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.