Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2

Autor admin 
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
22. 12. 2019 20:21
jeste jednou advent
[www.uschovna.cz]
...
vidim, ze je vam taky smutno
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
22. 12. 2019 20:46
vrgada … tak to teda vidíš dobře … fotky = paráda thumbs up

smileys with beer
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 01. 2020 20:56
Dnes v 6:30 odjezd ze Zadaru, nějaké menší zastávky a po 950 km jsme byli zhruba v 19:00 doma v Ostravě. Cesta dobrá, před tunelem Sv.Rok +5, za tunelem a hlavně od Gospiče dál -8! Cesty prosolené, ale jeli jsme s respektem. Na cestách téměř nikdo nikde, jelo se krásně. Pak přes Maďarsko, více v jiném vlákně.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
13. 03. 2020 03:54
Ani jsme nevyjeli a zaplaceny pobyt velikonocni pobyt na Braci propadl, domaci nam nic vracet nechce a samozrejme dle podminek bookingu ani nemusi. Dopredu mame zaplacenou i velkou zalohu na pocatek cervence a pomalu se smiruji s tim, ze to dopadne uplne stejne. Samozrejme kdyz se nestane nic horsiho a Merkelove nevyjdou predpovedi 70 procent nakazene populace, mrtve si muzete dopocitat, mne to vychazi na milion Nemcu a adekvatni pocty v okolnich zemich o bankrotu Evropy nemluve
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
13. 03. 2020 09:00
Aj, opět pohřební řeči, jako kdyby toho nebylo v mediích málo.
Taky jsem byl naštelován na velikonoční pobyt v HR, po stopách Vinnetoua - Plitvice, přejezd Velebitu, Zrmanja, Paklenica atd.Není všem dnům konec, dáme to jindy.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
13. 03. 2020 09:48
A proc Vam prosim propadl? Cestovat do HR neni zakazane a neni to rizikova zeme, pokud to tedy neni narizeni jejich vlady.

vrgada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ani jsme nevyjeli a zaplaceny pobyt velikonocni
> pobyt na Braci propadl, domaci nam nic vracet
> nechce a samozrejme dle podminek bookingu ani
> nemusi. Dopredu mame zaplacenou i velkou zalohu na
> pocatek cervence a pomalu se smiruji s tim, ze to
> dopadne uplne stejne. Samozrejme kdyz se nestane
> nic horsiho a Merkelove nevyjdou predpovedi 70
> procent nakazene populace, mrtve si muzete
> dopocitat, mne to vychazi na milion Nemcu a
> adekvatni pocty v okolnich zemich o bankrotu
> Evropy nemluve

2006 - Makarska, 2008 - Baška (Krk), 2009 - Makarska, 2010 - Fažana, 2011 - Makarska, 2012 - Makarska, 2013 - Makarska, 2014 - Štinjan (Puntižela), 2015 - Primošten, 2016 - Primošten, 2017 - Primošten, 2018 - Primošten + Makarska, 2019 - Makarska, 2020 - Makarska, 2021 - 2xMakarska, 2022 - Makarska, 2023 - Primošten + Podgora, 2024 - Podgora
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
13. 03. 2020 11:15
Propadl....to je nejspíš rozhodnutí vrgady. Asi se mu nevyplatí, předpokládám, jet 2000 km tam a 2000 km zpátky pouze na Velikonoce, trasu, jak popsala Rero v Pane jo.
A navíc je tam mrňavoučkým písmem napsáno, že už i průjezd Maďarskem je zakázán.
No je to veselé.
Možná tak letadlem....ale ani tomu nevěřím.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
13. 03. 2020 13:00
Ode dneška už celkový zákaz vycestování, takže propadl. Ale Velikonoce jsou ještě daleko...
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
13. 03. 2020 13:13
Čistě náhodou, roční cestovní pojištění vč. storna nemáte?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
13. 03. 2020 14:23
Praveze daleko nejsou, protoze stav nouze plati jestli se nepletu mesic, tj. konec bude nekde kolem Velikonoc (12.4.2020).


Vlada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ode dneška už celkový zákaz vycestování, takže
> propadl. Ale Velikonoce jsou ještě daleko...

2006 - Makarska, 2008 - Baška (Krk), 2009 - Makarska, 2010 - Fažana, 2011 - Makarska, 2012 - Makarska, 2013 - Makarska, 2014 - Štinjan (Puntižela), 2015 - Primošten, 2016 - Primošten, 2017 - Primošten, 2018 - Primošten + Makarska, 2019 - Makarska, 2020 - Makarska, 2021 - 2xMakarska, 2022 - Makarska, 2023 - Primošten + Podgora, 2024 - Podgora
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
14. 03. 2020 07:48
to kabinet302
kde bydlite, ze to mate do Chorvatska 2000 km daleko? My zpravidla na kratke pobyty jezdivame nekam na Kvarner ci Istrii a to je z Mikulova 600km. Brac je samozrejme dal, ale ten jsem manzelce sliboval roky a ani ten neni 2000 km. Kdyz jsem to psal, tak uz jsme nesmeli ani do Rakouska ani do Slovenska a oklika Polsko-Ukrajina-Madarsko mi doma neprosla. Celkovy zakaz prisel pozdeji, takze nebylo to moje rozhodnuti.
...
Meli jsme to pres booking a chteli jet i s mladymi. Ti byli v jinem apartmanu a jejich domaci jim vetsinu penez vratil, ten nas nam napsal, ze muzeme prijet misto toho v rijnu. Pritom ma podle bookingu obsazeno. Je to jen o jejich dobre vuli, moznost storna tam nebyla. S hamiznosti nekterych ubytovatelu mam zepar hodne spatnych zkusenosti, ale nikdy jsem to tady neventiloval, protoze kladnych zkusenosti mam mnohem vic
....
A jsem stary, prelozeno pesimisticky, jako dalsi krok po zavreni obchodu ocekavam zakaz vychazeni, oni tomu rikaji karantena a myslim si, ze v lete budeme mit uplne jine starosti nez dovolenou u more
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
14. 03. 2020 10:27
vrgado, psal jsem o trase, kterou navrhovala Rero pro objezd v "současné" době,kdy nebyli uzavřeny všechny hranice okolo celé ČR. Tam bylo uvedeno 1900 km + nějaké drobné.
Od nás bychom tímto "objezdem" najeli ještě o pár set kilometrů víc.Takže to rozhodně nepřicházelo v úvahu.To už bych mohl jet pomalu k sultánovii do Turecka do Antalye. To je od nás jen 2300 km. No a to rozhodně nepojedu.
Jinak cestu na Makarskou (tam jsou mi "podmínky", kam počítám "vše", nejsympatičtější) od nás zvládneme do +- 950 km a i na Pejlešac do Orebiče je to "jen" 1059 km po pevnině bez trajektu.
A co se týká pobytu, taky ho máme z poloviny zaplacený. smlouvu neruším, "pevně" věřím......rozepisovat to tady nebudu. A kdyby, peníze budou, my nebudem.
Chorvatsku zdar.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
14. 03. 2020 21:02
Antalye mne mrzi moc, chtel jsem tam kdysi na zatmeni slunce a nakonec si na to netroufnul (problemy s uvolnenim v praci a nikdo nechtel se mnou a bal jsem se, ze to neodridim)
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
14. 03. 2020 21:11
[m.youtube.com]
...
to uz je tak davno, kristepane
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
17. 05. 2020 09:59
Tady je reportáž z cesty do HR:
[cnn.iprima.cz]
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
17. 05. 2020 10:14
Jsem spíše zvědav na reportáž z cesty zpět.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
18. 05. 2020 13:41
Slovinsko vzalo zpět plošné otevření hranic a teprve vybere státy, kterých se to bude týkat 🙏
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
07. 06. 2020 21:22
dnes Viden a zpet. Uplne prazdna dalnice.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
18. 06. 2020 15:05
Přátelé-vrátil už se vůbec někdo letos z HR?Kdysi nejvíc příspěvkové téma a zatím všichni jeli jen na jih a zpátky na sever nikdo?,třeba přes HU.
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
17. 06. 2020 20:40
Cesta 14.6. Česko - Rakousko nikde nikdo, Rakousko - Slovinsko nikde nikdo, Slovinsko - Chorvatsko, na straně Slovinska celník spal, projeli jsme bez problémů, na straně Chorvatska cca 6 aut, zdržení 5 minut... Podíval se na doklady, nic neskenoval a na nic se neptal...ani žádný papír nechtěl vidět... Je tu krásně, tak hurá na Chorvaty... smileys with beer
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
17. 06. 2020 22:08
Zdar vsem,
tak jsem vyzkousel trasu s karavanem - Znojmo (7:00) - Viden obchvat - Koszeg - Redics - Lendava - Mursko Sredisce - Varazin - Zahreb - Karlovac
Prujezd Vidni kolem kolem 8:30 v pohode, Madarsko za Kormend temer sam (cca 14:30), prechod Redics HU-SLO, bez zdrzeni , nikdo nikde, tedy pro osobaky, u TIR dva celnici. U Mursko Sredisce predemnou cca 10aut, zdrzeni cca 10min, Slovinec odmavl, Chorvatka skenovala pasy, nejak ji to tedy u me trvalo,cca 3minuty, ale pasy vratila a jel jsem.
Mel jsem tedy vyplneni onen formular kam jedu,ale nemel jsem potvrzenou rezervaci, ale nikdo po me nic nechtel, jen mi pak prisla SMS, ze jsem vkrocil do HR, asi na zaklade prave vyplneneho formulare a naskenovane obcanky.
Jinak tedy za me takrka srovnatelna cesta jako loni.
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
17. 06. 2020 22:40
SMS posiela operátor...
avatar Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
18. 06. 2020 06:08
@Jiriczek1978 - mel si teda vyplneny elektronicky formular?
Re: Sezóna 2020 - Cestovní omezení a souvislosti
18. 06. 2020 11:23
To PatrikHR
Neměl a nikdo se mě na nic neptal... spinning smiley sticking its tongue out
Ale jeli jsme v noci, hranice do HR jsme přejeli 15.6. kolem 3:00...
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
18. 06. 2020 16:34
Něco přesunuto z jiného vlákna

.
.

_________________________Jirka_________________________
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
19. 06. 2020 08:52
Ahoj, zatím jenom k Jadranu. - včera trasa Brno, Blava, Szombathely, Redis, Mursko - Središče, Čakovec a A4.Přechody - maďaři měli asi dobré téma a proto jen mávli rukou. Mursko - Središče - fronta cca deset aut, zdržení pět minut a pasy jsem vytahoval zbytečně. Formulář nikdo nechtěl. Prázdné maďarské a chorvatské dálnice, českých aut bylo minimálně. Největší problém byl příjezd do Brna po A1. Nyní Podgora - začíná pařák. Jdeme se koupat. Mirek
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
19. 06. 2020 09:09
mjlh: Kecáš, na kamerách nikdo není smiling smiley

Dělám si legraci, dík za zprávu a ohřívej moře. Jedeme 1.7.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
20. 06. 2020 04:52
Dobro jutro z odmoriště Krka.
19,5C
Jinak cesta Vídeň v 19.00 skoro sami. Dále prakticky pořád v dešti.
22.00 slovinská čára a 5aut. Za chvili chorvatská čára a to už bylo na Macelju zábavnější: dlouho žmoulal naše občanky a pak to cele zápisoval do pc. CHTEL i potvrzeni kam jedu a znovu se mne ptal kam jedu.
Pak už jen pár uzavřených pruhů na trase Krapina.
Jinak před tuneli i 10C. Nad Zadarem větrno a bouřka. Ve 2 v noci jsem se skoro bál, nikde nikdo, ale prostě nikdo!
Teď už to trošku jezdí.
Ps na Gralle byla ale už k deváté zavřená restaurace, počítal jsem s gulášovkou.
Teď je 4.50 pauza na Krce. Čekame na svítání.
Ps foto z hranic jsem fuknul do te jedne fb skupiny koho to interesuje
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
20. 06. 2020 08:51
info od známé z CK - formulář předem na netu a příjdou zpět pokyny co se musí a co doporučuje pro pobyt,autobus projel už minulý týden bez problému,dezinfekce na vstupu do ap. domu,při úklidu se ap. dezinfikují,pláže prázdné,slyšet jen česky a chorvatsky,v rouškách se nechodí a ani v obchodech to nevyžadují - záleží na každém jak se cítí a bude opatrný...
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
20. 06. 2020 20:32
Dnes v 5:40 odjezd z Pakoštane, cestou vnitrozemím místy vydatný déšť, na Lučku ve směru od moře prázdno, směrem k moři slušně hustý provoz. Následně přes HU a starý Goričan, opět cesty téměř prázdné . Od Bratislavy téměř vytrvalý déšť. Nicméně cesta jako taková velmi rychlá, 3 x zastávka na cca 20 minut a doma v Ostravě jsme byli v 16:30, najeto cca 1000 km.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.