Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Přes Maďarsko (2)

Autor admin 
Re: Přes Maďarsko (2)
30. 07. 2013 13:41
Mně ve Slovinsku ani na hraničním přechodu Mursko Srediště nikdy auto nekontrolovali, a to mám Oktávku. Nevím, proč stále běží fáma, že se zaměřují na vozy koncernu VW. Ani jsem je nikdy neviděl v žádném autě se hrabat. Kontrola spíše probíhá formálně, stejně jako letos, nahlídl zběžně do pasu a jel jsem hned dál. To spíše na Novém Goričanu, přes který jsem jel v r. 2010, dělali problémy. Bylo tam pár aut, ale než nás pustili, tak uběhlo asi 40 minut. A to jejich opakované vyptávání na alkohol a drogy mě lezlo na nervy.
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
30. 07. 2013 15:14
Karle, vem passata a budou se ti venovat.
Re: Přes Maďarsko (2)
30. 07. 2013 16:05
Karel M.
Passat přechod Metkovič 13.7.2013 11hodin - kontrola VINU.
Hledal 4 VINY čtvrtý byl v kufru a já měl našlápnuto,že budu muset vyložit všechna zavazadla,ale pak mávl rukou. Zdržení 40 min.
Další policajt lustroval přes databázi.
To je realita Karle.
smileys with beer
Re: Přes Maďarsko (2)
30. 07. 2013 16:28
V apríli Mursko Središte nová octávia III,len 1500km, Slovinec chcel vidieť VIN,mal som čas,bol som sám,nechal som ho hľadať,.lebo neviem,neznám,ne vem,ich weis nich.
Re: Přes Maďarsko (2)
30. 07. 2013 20:29
dollpa: Metkovič není Slovinsko. Přes Mursko Srediště jsem jel snad 20 krát a nikdy jsem tam žádné odstavené auto neviděl. A proč ty kontroly dělají Slovinci a ne Maďaři, to již vůbec nechápu.
Re: Přes Maďarsko (2)
30. 07. 2013 22:20
Karel M. - nvm jak ty, já jezdím přes Nový Goričan už několik let a kufr, chtěli vidět jen jednou, jinak na vyptávání ohledně alkoholu, drog nikdy nic. A to jsme loni jeli 4 mladí kluci. Asi záleží, koho zrovna chytneš..

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..
Re: Přes Maďarsko (2)
31. 07. 2013 08:25
Karel M Vím ,že Metkovič není Slovinsko.Kdysi jsem jezdil přes Redics ,Slovinsko a pak dál přes Chorvatsko na Makarskou..
A vždy na Slovisko - Chorvatských hranicích lustrace tam i zpět od Slovinců.Zpět jsem je vždy ukecal,že jsem tudy jel v určitý den.Zašel do budky a přišel za 10 min a jel jsem dál.
Když otevřeli dálnici přes Maďary tak jsem jezdil na starý Goričan a nic se nedělo až teď jak vstoupilo Chorvatsko do unie, tak mě lustrovali Chorvaté na hranicích s BiH.
Toď vše na vysvětlenou.
Zdarec
smileys with beer
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
31. 07. 2013 13:25
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil victorinox (25. 10. 2013 18:02).
Re: Přes Maďarsko (2)
31. 07. 2013 18:07
Na starým Goričanu na mě letos taky špatně koukali. Tam 29.6. vše jako obvykle jen pasy ale nazpátek 10.7. Chorvat chtěl pasy a tak za jedna a jedem ale v druhým okýnku seděl Maďar a ten že chce taky pasy. No zkrátka, Maďaři se nastěhovali na starý Goričan a Letenye opustili. A pozor na M70 je skoro všude zákaz předjíždění ale u cedule s odbočkou na Tornyisz.... jde předjíždět. A tak jsem předjížděl kamion přejel odbočku a byl jsem ve Slovinsku a bez známky. Tak bacha.
Re: Přes Maďarsko (2)
01. 08. 2013 14:34
victorinox - asi tak jak píšeš, rodina a dvě děti jsou dosti nedůvěryhodné thumbs up smiley Loni 4 mladí synci bez problému, letos 3 dospělí + jedno dítě, 28.6. kolem 2hé ráno a zcela ok, byla jim kosa a na zpět 7.7. kolem 23hod, stál Maďar i Chorvat pohromadě, mrkli a fičel jsem.

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..
Re: Přes Maďarsko (2)
02. 08. 2013 22:44
Kde sa dá koupit maďarská známka kartou, když jedete od Bratislavy, jde to na MOL, která je kousek sa sjezdem z M15 na M1?
dik
Re: Přes Maďarsko (2)
02. 08. 2013 23:46
na M1 tu - pred odbockou na Csornu sa da.
Mozes kupit aj cez internet tu alebo tu to je bez nutnosti registrácie tu2



Upraveno 2krát. Naposledy upravil namazuma (02. 08. 2013 23:52).
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
05. 08. 2013 14:38
třeba se někomu bude hodit smiling smiley












Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tony Stark (05. 08. 2013 17:00).
Re: Přes Maďarsko (2)
07. 08. 2013 19:10
Pěkné videathumbs upAle na ten autobus jsi nemělsmiling smiley
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
08. 08. 2013 09:52
rudla, teď si nejsem jistý, který autobus myslíš smiling smiley

mám tady další úsek cesty: Csorna - Szombathely, video je zase zrychlené, tentokrát bez hudby.



Re: Přes Maďarsko (2)
08. 08. 2013 17:04
Autobus ze Slovenska za kterým si jel na dálnici M1 a on pokračoval stejným směrem jak ty. Je to druhé video hned na začátkusmiling smiley
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
08. 08. 2013 18:49
rudla, no jasně, my tam museli zastavit na čurpauzu+občerstvení smiling smiley proto ten střih ve videu, pak jsme se potkali až v Szombathely u teska smiling smiley

mám video, ještě ze zbytku HU+celé Chorvatsko po staré cestě, ale to už je šero-až-tma, tak nevím, jestli ho vůbec nahazovat na net sad smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tony Stark (08. 08. 2013 18:51).
Re: Přes Maďarsko (2)
08. 08. 2013 21:37
Pěkná videa... jestli stojí i ty další trasy za zveřejnění a je tam v noci něco vidět, tak to dej sem... určitě se všichni rádi mrknou. Jinak my vyrážíme 16.8. směr Klek
Re: Přes Maďarsko (2)
08. 08. 2013 22:14



silnice 81 mezi Györem a Szekesfehervarem
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
09. 08. 2013 10:44
Szombathely - Goričan



Re: Přes Maďarsko (2)
12. 08. 2013 12:36
vidím, že sa mé negatíva :-) asi ozaj záleží na tom koho na prechode chytíte, mi sme mali tento rok asi na starom Goričane šťastia jak cestou tam tak aj cestou naspäť mi len mávli rukou, dokonca ani pasy nepýtali !!! Cestou tam sme boli na hranici 01.07.2013 o 00.15 takže medzi prvými turistami pretože chorvátsko bolo 15 minút v EU a cestou napäť sme boli na hranici 13.07.2013 o 23.30 hod. tiež len mávli rukou...
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
18. 08. 2013 10:06
... cestou do Chorvatska na Starém Goričanu jen nahlédli do pasů ( na přechodu jinak prázdno ) ... pravda, napřed Maďar, pak Chorvat, ale oba jen ukázali směr k moři ... takže přechod tam trval cca 2 minuty ...
... když jsme se vraceli 03.08. domů, tak jsme na starém Goričanu stáli druzí za Maďarem v Mercedesu ... Maďarka na celnici chvíli diskutovala se spolujezdkyní v MB ... pak jen předala záležitost kolegovi a ten je odstavil bokem ... nás po nahlédnutí do pasů už jen odmávli ...
smileys with beer
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
24. 08. 2013 20:23
Pred 2 mesiacmi som presiel 86tkou tam aj spat.
Druha cesta bola 15.8. vyskusal som Madarsku dialnicu, vigneta kupena na benzinke, zaplatena kartou.
Madarska dialnica uplne perfektna, kvalitna, a malo aut. Ale po Madarskej dialnici uz asi nepojdem, cesta sa predlzila nie len kilometrovo, ale trvala o viac ako hodinu dlhsie. A to som si ju skratil, ze som nesiel az na Budapest, ale odbocil som na Szekesfehervar. Vela ludi nadavalo, ze na dialnici chybaju odpocivadla, ja som s tym problem nemal, su tam aj benzinky.

Cesta spat dnes kratko po polnoci po dialnici som presiel novym Goricanom, na hranici iba nahliadli do obcianskych. Navigacia Waze mala nastavene najst najrychlejsiu cestu do Bratislavy, poslala ma este asi 20km od hranic po Madarskej dialnici (vigneta mi este platila). Potom som presiel cez okresky Vasvar, Sarvar... uplne som obisiel tradicnu zastavku v tesco Szombathely, na 86tku som sa pripojil az niekde pred obcou Vasegerszeg,... Cesta bola nakoniec kilometrovo kratsia ako 86, casovo uspora asi 15minut. Cesta mala vyhodu, ze na nej nebola ziadna premavka, ziadne kamiony, ale ide hlavne popri lesoch a vsade bolo neskutocne mnozstvo zvery (srny, zajace, lisky).

Nabuduce sa urcite vratim na 86tku, zadarim sa za kamion...
Policajta som v Madarsku nevidel.
Na ceste tam v chorvatsku pred tunelom Mala Kapela, odstaveny policajt na motorke s radarom.
Re: Přes Maďarsko (2)
25. 08. 2013 16:43
Ja len nechapem ako mozte jazdit za kamionmi, raz som to skusal, ale v kudoli prachu a drobneho kamenia som nikdy dlho nevydrzal...
Vcera o polnoci som sa vratil z HR 86-tkou domov do Bratislavy. Mam z nej rozporuplne pocity - okrem nezmyselnych 30tok v dedinach popribudali aj nezmyselne 40tky a 70tky mimo dedin - madari sa snazia budovat, ale asi si zobrali trochu velke susto, po roku ziadne velke vysledky...
Nebol problem stretnut madara co ide na 40tke stovkou, aj takeho co ide 40 - a vcul si vyber jak ist, cestou tam policajti na dodavke! odchytili dvoch co ma predbehli (tiez som nesiel predpisovo), pri ceste naspat uz som nastastie ziadneho nevidel.
Prejazd som absolvoval z vacsej casti potme, no je to riziko, je to loteria stretu so zverou, hop alebo trop, nabuduce vyrazim skor, cim dalej po svetle od slovinskej hranice - tym lepsie.
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
31. 08. 2013 09:11
... starý Goričan ještě dnes ...
od neděle, 01.09. ... už jen přes dálniční přechod Letenye / Goričan
smileys with beer
Re: Přes Maďarsko (2)
31. 08. 2013 12:12
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... starý Goričan ještě dnes ...
> od neděle, 01.09. ... už jen přes dálniční přechod
> Letenye / Goričan
> smileys with beer

To si asi písal mne.O 14,00 vyrážam už tretí krát,cca o 20,00 starý Goričan,naspäť ako píšeš cez nový.
/pivo veziem/
Re: Přes Maďarsko (2)
03. 09. 2013 09:27
Vzhledem ke stavu vozovky po 86 jsem se rozhodl naplánovat alternativní trasu. Máte jiný tip než tento?

[goo.gl]

Jak jezdíte od města Kám po Sarvár? Je to ta "polňačka" ? Mne navigace táhla dále na Ostffyasszonyfa.... smiling smiley Hrůza.
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
03. 09. 2013 10:39
Už jsem taky nějaký týden zpátky.... Proti loňsku mám dojem, že se 86-ka lehce zhoršila. Nejedná se ani tak o díry, těch bych řekl že je +/- stejně, ale zdála se mi víc nerovná - koleje, rolety, prohlubně. Cestou tam jsem ji projel jenom částečně, kousek jsem jel přes AT, potom nájezd na 84 a nakonec napojení na 86. Zpátky jsem 86-ku projel celou.

Teď v pátek se chystám (pokud bude pěkně) ještě na jednu cestu. Ale protože pojedu s autem, kterému se moc nelíbí horší cesty, uvažuju, že přes AT pojedu ještě dál a 86-ku použiju opravdu jenom co nejmíň.
Re: Přes Maďarsko (2)
03. 09. 2013 11:01
to alda007
Ja som išiel podobne, len mal zmena na začiatku a konci. To Rakúsko je úplná báseň a dole som v Baku zišiel na Sojtor. Cesta aj od toho Baku pekná rovná.
Ba-St.Goričan



Upraveno 1krát. Naposledy upravil namazuma (03. 09. 2013 11:01).
Re: Přes Maďarsko (2)
05. 09. 2013 18:35
[www.mapy.cz]

Kvalita této cesty byla hodně špatná, ale příště tu pojedu zase,protože nevidím jinou možnost a není to tak dlouhý úsek.V některých místech se srnky doslova na cestě pásly.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 188
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.