Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hustota provozu

Autor ivos 
avatar Re: Hustota provozu
24. 07. 2013 17:08
V podstraně je provoz stále,jezdí tam místní každý den...
avatar Re: Hustota provozu
25. 07. 2013 09:27
dollpa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Bessy zdravím tě z Tučep
> smileys with beer

dollpo,
nic ve zlém, ale pokud zdravíš jen jednoho člena fóra, můžeš to dát do SZ ... yawning smiley
avatar Re: Hustota provozu
25. 07. 2013 10:42
No jo učitelko ,ale to já bych nevěděl , že dollipo zdraví z Tučep a zdraví dokonce Bessyho , který by měl taky pozdravit dollpu patrně z Hvaru z kanceláře od Jitky .
Proto jsem rád , že to dollipo nedal do SZ , neměl bych přehled , kde kdo je a kdo koho zdraví a přeje .......zdravičum a přáníčkářům -- nazdar ve vláknu hustota provozu , takže na zdraví p. Božkova na " chaloupku " za dnes dobrou cenu v Kaufu.... [www.q3.cz]
Zdravim učitelku a děkuji za vše ..... [www.videohumor.cz] ... hustý hustotě -- pardon provozu . drinking smiley
avatar Re: Hustota provozu
25. 07. 2013 11:01
KALACH Andrej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No jo učitelko ,ale to já bych nevěděl , že
> dollipo zdraví z Tučep a zdraví dokonce Bessyho ,
> který by měl taky pozdravit dollpu patrně z Hvaru
> z kanceláře od Jitky .
> Proto jsem rád , že to dollipo nedal do SZ , neměl
> bych přehled , kde kdo je a kdo koho zdraví thumbs upthumbs upa
> přeje .......zdravičum a přáníčkářům -- nazdar ve
> vláknu hustota provozu , takže na zdraví p.
> Božkova na " chaloupku " za dnes dobrou cenu v
> Kaufu....
> [www.q3.cz]
> g
> Zdravim učitelku a děkuji za vše .....
> [www.videohumor.cz]
> dekovani/ ... hustý hustotě -- pardon provozu .
> drinking smiley
thumbs up
thumbs up
thumbs up
smileys with beer
avatar Re: Hustota provozu
25. 07. 2013 11:06
KALACH Andrej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No jo učitelko ,ale to já bych nevěděl , že
> dollipo zdraví z Tučep a zdraví dokonce Bessyho ,
> který by měl taky pozdravit dollpu patrně z Hvaru
> z kanceláře od Jitky .
> Proto jsem rád , že to dollipo nedal do SZ , neměl
> bych přehled , kde kdo je a kdo koho zdraví a
> přeje .......zdravičum a přáníčkářům -- nazdar ve
> vláknu hustota provozu , takže na zdraví p.
> Božkova na " chaloupku " za dnes dobrou cenu v
> Kaufu....
> [www.q3.cz]
> g
> Zdravim učitelku a děkuji za vše .....
> [www.videohumor.cz]
> dekovani/ ... hustý hustotě -- pardon provozu .
> drinking smiley


Andreji, také zdravím a jsem ráda, že si zpátky ... thumbs up
smileys with beer
Re: Hustota provozu
27. 07. 2013 17:59
My sme sa vracali z podgory v stvrtok a myslela som ze budu cesty prazdne kedze to nie je vikend ale napriek tomu bola poobede o druhej na lucku kolona jeden a pol kilometra. tam sme sli v nedelu a na vyjadze z lucka bola kolona este dlhsia.
Re: Hustota provozu
27. 07. 2013 18:15
Viete mi niekto poradit ako si pozriem historiu kamery na lucko? Vdaka
avatar Re: Hustota provozu
27. 07. 2013 18:28
Historie je nedostupná, to si musíš jednotlivě ukládat kopie obrazovky.
Re: Hustota provozu
28. 07. 2013 07:24
dadda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My sme sa vracali z podgory v stvrtok a myslela
> som ze budu cesty prazdne kedze to nie je vikend
> ale napriek tomu bola poobede o druhej na lucku
> kolona jeden a pol kilometra. tam sme sli v nedelu
> a na vyjadze z lucka bola kolona este dlhsia.


To mne prekvapuje. Jel jsem domu v patek. U Zahrebu jsme byli odpoledne. Na Demerje prazdno. Lucko tak 100 m fronta. Dale smer Slovinsko vzdy tak 1 - 3 auta predemnou. Trakoscan jsem ale projizdel skrz bezhotovostni branu. Na hotovostni stalo tak deser aut zasebou.
MJ
Re: Hustota provozu
28. 07. 2013 15:50
Vracel jsem se včera (sobota), u Zagrebu jsem byl kolem půl desáté. Na Lučku fronta 3km, Demerje prázdné... Jen jsem v pruhu FAST ENC zpomalil na 30km/hod, krabička pípla závora se otevřela a už jsem frčel dál...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil MJ (28. 07. 2013 17:11).
Re: Hustota provozu
28. 07. 2013 16:55
Sobota v 6 hod ráno Lučko prázdné,cesta zpět.
K moři kolony.
smileys with beer
Re: Hustota provozu
29. 07. 2013 14:28
Určitě je asi lepší volba vyjet ve čtvrtek a v pátek brzy ráno být na hranicích SLO-HR, jedeme na Istrii, s karavanem, zvažujeme přechod Plovanju, nevim ale, zda dostanu dovolenou o den dříve. Jaké máte s přechodem hranic v pátek brzy ráno prosím zkušenosti? Děkuji
avatar Re: Hustota provozu
29. 07. 2013 15:21
My jeli ted ze ctrvrtka na patek a byla pohoda na mytnicich taky klid.
Re: Hustota provozu
29. 07. 2013 16:06
Zdravím, my jeli ve čtvrtek 18/7 ve 3 ráno na Pag a ve čtvrtek 25/7 v 8:30 zase zpět. Všechno po dálnicích a trajektem. Tam pohoda zpět Demerje prázdné, na Lučku asi půl km kolona (naštěstí platím všude kartou) a před Grazem oprava dálnice, vše do jednoho pruhu a 16km jsem jel 45min jinak pohoda.
Re: Hustota provozu
30. 07. 2013 15:10
Tak koukám,že já jsem si to pěkně spapinkal za všechny.Špatný termín cesty k moři-na slovinské dálnici kolona (zúžení)ze Slivnice až na konec v Draženci cca 4km čas popojíždění 1hod 13min sad smiley v 5:00 ráno.Dále Lučko 3/4 hod na mýtnici.Cesta zpět .Ve 22:10 hod za Donji Macelj až po tunel Frukov Krč kolona zdržení 45 min.Kdo to chtěl objet přes benzínku INA měl smůlu.HR policajti to zablokovali a nikdo se odtamtud nedostal.Za tunelem šourem ale plynule až po hranice.Pak ještě jedno zdržení před Grazem před Plabutschtunnel cca 2km kolona. angry smiley Tam z pátku na sobotu thumbs down zpět ze soboty na něděli thumbs downthumbs downthumbs down Takhle blbě jsem jel podruhý a nepoučím se a nepoučím.Zlaté cestování v týdnu.Proč jsem to změnil nevím.
Re: Hustota provozu
31. 07. 2013 07:32
pavkakral:
to je potom na nas. . . .,
Kolegyně to zažila letos třetí týden v červnu (čtvrtek večer).
Pokud jsem Tě dobře pochopil, že ta 1hod.13 min. byly jen ty 4km, tak celá cesta přes SLOvinsko mohla být skoro 2hod.
1) Já osobně tu jejich pidi dálnici objíždím, hl.důvod je, že se trochu po Rak. dálnici a před najetím na HR dálnici trochu proberu.
2) Zároveň mám dobrý pocit, že jsem slovince s jejich vychcanou známkou nepodpoříl, ač tu cenu bych si v pohodě dovolit mohl.
3) Třetí plus je, že pokud nastane situace, jakou popisuješ, ten kdo jede mimo dálnici, všechny ty, kteří si zaplatili známku a popojíždějí v koloně, ten je bez poplatku předjede a u Ptuje se pohodlně zařadí před ně.

Ten třetí bod se mne netýká, v půli září, uprostřed týdne a ještě v noci je pusto a prázdno všude, až se někdy skoro bojím.
avatar Re: Hustota provozu
31. 07. 2013 10:54
Jojo, o tom nejdražším parkovišti Evropy jsem tu taky naposledy psal 20.7.13 tady.
Očekával jsem, že to letos už bude lepší... podle počítadel průjezdů je těch odbavených vozidel za stejnou dobu rozhodně víc, ale pořád to není nějak ono...
Re: Hustota provozu
31. 07. 2013 11:17
(Karel M. [ Soukromá zpráva ]
Re: Hustota provozu
24. 07. 2013 11:16 Datum registrace: 6 roky (let) nazpět
Příspěvků: 947

Přesně tak, Gornja Zdenčina byla minulou sobotu již pozdě. Původně jsem tudy chtěl vyjet, ale již před odbočkou na Jastrebarsko asi 500 m před ní, začal provoz zničehonic houstnout, že jsme jeli místy i 20 km/h, tak jsem byl rád i za to Jastrabersko, že jsem mohl odbočit z dálnice.Jinak všude plno aut, krize nekrize, prostě se jezdí dál. Ještě že mám určité vědomosti a místní znalosti, jinak se cesta může o hodně hodin protáhnout a hlavně znechutit.)

Nemám dobré skúsenosti odbočkou v Karlovaci a súbežne po starej do Lučka, samé dediny, blbá rozbitá cesta a kolóny tiež, takže asi lepšie ísť na ďalší EXIT a tam odbočiť, teda použiť najbližší EXIT pred Lučkom



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bobila1 (31. 07. 2013 11:18).
Re: Hustota provozu
31. 07. 2013 14:19
to Mirus:Taky jsem to chtěl objet ,ale nejel jsem sám a druhá posádka chtěla po dálnici,že se nebudou zdržovat objíždkou smiling bouncing smiley marné bylo mé přemlouvání.
avatar Re: Hustota provozu
01. 08. 2013 09:46
pavkakral napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to Mirus:Taky jsem to chtěl objet ,ale nejel jsem
> sám a druhá posádka chtěla po dálnici,že se
> nebudou zdržovat objíždkou smiling bouncing smiley marné bylo mé
> přemlouvání.


v tydnu a v noci je to pohoda. ....
avatar Re: Hustota provozu
03. 08. 2013 23:06
Re: Hustota provozu
04. 08. 2013 10:36
To je síla, ta kolona. Já bych se zbláznil.
O prázdninách jsme byli v Chorvatsku 2x ( jednou v pořádné koloně ) a to mi stačilo.
Patnáct let jezdím v červnu, dětem jsem vždycky napsal omluvenku ve škole a hotovo. Počasí parádní, u moře prázdno, na dálnici jsme se sami báli a v hospodě a na tržišti v Omiši odpočatá a natěšená obsluha. Prostě nám to tak vyhovuje. Vždycky se chystám ještě v září, ale mě práce pohltí a žena leží ve fakturách. Všem, kteří chtějí nebo musí jet o prázdninách, přeji šťastnou cestu.
avatar Re: Hustota provozu
04. 08. 2013 12:07
Jíra napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To je síla, ta kolona. Já bych se zbláznil.
> O prázdninách jsme byli v Chorvatsku 2x ( jednou v
> pořádné koloně ) a to mi stačilo.
> Patnáct let jezdím v červnu, dětem jsem vždycky
> napsal omluvenku ve škole a hotovo. Počasí
> parádní, u moře prázdno, na dálnici jsme se sami
> báli a v hospodě a na tržišti v Omiši odpočatá a
> natěšená obsluha. Prostě nám to tak vyhovuje.
> Vždycky se chystám ještě v září, ale mě práce
> pohltí a žena leží ve fakturách. Všem, kteří
> chtějí nebo musí jet o prázdninách, přeji šťastnou
> cestu.


Víkendy uz jsou takove....
Re: Hustota provozu
04. 08. 2013 12:14
Zdar, tak já se včera zrovna vracel. Vyjížděli jsme od Omiše v 8:00 ráno a kolem 11:30 jsme se pohodovou cestu blížili k mýtnici před Zagrebem. Asi 8 km před nás zprava předjížděl český motorkář( tedy měl nějakého většího skútra asi Suzuki Burgman ), my jeli tak 110 km/hod takže jel o něco rychleji. Po dvou minutách od předjetí kolona a po chvíli sanita a policie a skútr ležel asi 40 m daleko ve stráni, řidič na zemi v nějaké nepřirozené poloze ,spolujezdec vypadal bez zranění. Pak už, ale až po mýtnici jsme se posunovali jen velmi pomalu. Platil jsem hotově a trvalo to 2 hodiny. Teploměr mi ukazoval 46°C !!! kdo neměl klimu tak asi dost trpěl. Graz, Vídeň a pak už až do Ostravy úplně bez problému. Se 4 přestávkama cca po 15 min. dodržováním rychlosti max. 135 km/hod cesta Omiš- Ostrava 13 hodin.
Ale to co jsme viděli v protisměru tedy do Chorvatska jsem ještě neviděl ani nezažil a to jsem jel po páté. Vypadalo to na souvislou kolonu snad od Macelje až po Zagreb.
Re: Hustota provozu
04. 08. 2013 16:37
Tento vikend je klasicky nejhorsi. Germani se na zacatku srpna davaji do pohybu.
avatar Re: Hustota provozu
04. 08. 2013 18:01
Jo, je to tak. Ale dnes už ucpávají dálnice doma v Německu, protože dnes spoustě z nich končí prázdniny. V Chorvatsku tedy ta největší tlačenice skončila včera. Ostatně to jsem psal už v 6. odstavci tohoto příspěvku.
avatar Re: Hustota provozu
04. 08. 2013 18:14
žádné končí, začínají tam prázdniny a Bavory jsou dost lidnaté ( trochu víc než u nás) : proto zácpy
[www.schulferien.org]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jeliman (04. 08. 2013 18:31).
avatar Re: Hustota provozu
04. 08. 2013 19:31
Ono je to pro většinu z nás už teď jedno, hlavní vlna Chrvatskem proběhla v obou směrech od pátečního odpoledne do nedělního rána. Běžný obrázek kvůli víkendové turnusové výměně.
A v Německu se ve stejnou dobu sejdou na stejných dálnicích ti, kdo jednou od Jadranu domů, protože jim prázdniny končí, a ti Bavoráci, co jedou na sever, protože jim prázdniny začaly, ale dostali nápad počkat do neděle... jenže ten nápad jich dostalo moc najednou. Jako vždy.
Re: Hustota provozu
04. 08. 2013 21:17
Momentálně je v Dalmácii nejvíc Chorvatů, protože je zítra svátek. Ti ty zácpy způsobili víc než Němci, kterých tu letos zase tak moc není.
Re: Hustota provozu
06. 08. 2013 09:20
mistrli napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...Pak už, ale až po mýtnici jsme se
> posunovali jen velmi pomalu. Platil jsem hotově a
> trvalo to 2 hodiny. ....
To je nějaký adrenalin, stát dobrovolně 2 hodiny v koloně na 46 st.C, když Demerje je prázdné? Co Tě k tomu vedlo? Nevlastníš učet, kartu?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 213
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.