Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky

Autor Rero 
avatar A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
01. 01. 2010 10:26



Vždy šťastnou cestu jakoukoliv trasou k Jadranu v roce 2010.....R.
Ahoj Rero,
super vlákno a nápad. VŠthumbs up
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
01. 01. 2010 14:23
Výborně smileys with beer
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
01. 01. 2010 17:52
Znamenitě ... thumbs up
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
01. 01. 2010 18:03
no, když už se to tady začalo, tak co děje na známém Macelju? ....webkamera nahoru ke Slovinsku ukazuje nějaké velké terénní úpravy a dolů k HR to také vypadá trochu jinak...
dnes jsem na základě dotazu Alesim v jiném vlákně se na webky také díval a neviděl jsem tam žádný provoz.....
že by na obou stranách hranice vyspávali kocovinu po včerejším Silvestru ? smoking smiley
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
01. 01. 2010 18:16
Jen že ta cestovatelská sezóna nezačíná nejlíp - zvýšená spotřební daň na pohonné hmoty, vyšší DPH, asi od dubna zvýšený podíl biosložek dále zdraží PHM, pokud dojde alespoň k částečnému oživení ekonomik ve světě tak další růst cen ropy, již dnes jsou ceny ropy skoro dvojnásobné než ve stejnou dobu loni. A pokud bude růst státní dluh, což je před letošními volbami velmi pravděpodobné díky populistickým slibům, bude ještě v dalších letech hůř. Vždyť motoristé jsou dojné krávy, kteří díky své posedlosti jezdit a cestovat tyto sliby alespoň částečně zaplatí.To se to slibuje z cizího!

Karel
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
01. 01. 2010 18:30
nech politiky, a to ještě asi nekouříš a nepopíjíš...spotřební daně umí zvednout každá vláda, která víc neumí....a ono se jim to 100 % daří, je to v lidech, co drží hubu.......někdo řekne já nekouřím, ať stojí krabička třeba 200,- Kč, jíný řekne smradlaví motoristé, auto nemám, ať stojí benzin klidně stovku....
atd atd....

tady by to mělo být o novinkách v dopravě do Chorvatska.....angry smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mack (01. 01. 2010 18:41).
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
01. 01. 2010 18:35
mack napsal(a):
-------------------------------------------------------
> nech politiky, a to ještě asi nekouříš a
> nechlastáš...spotřební daně umí zvednout každá
> pitomá vláda....
> tady by to mělo být o novinkách v dopravě do
> Chorvatska.....angry smiley

Máš pravdu, nechal jsem se unést,raději budu myslet pozitivně a těšit se na léto.P.S. Půjdu raději na panáka, ať jim i v této oblasti dám vydělat.

Karel



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Karel M. (01. 01. 2010 18:37).
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
01. 01. 2010 20:18
mack napsal(a):
-------------------------------------------------------
> nech politiky, a to ještě asi nekouříš a
> nepopíjíš...spotřební daně umí zvednout každá
> vláda, která víc neumí....a ono se jim to 100 %
> daří, je to v lidech, co drží hubu.......někdo
> řekne já nekouřím, ať stojí krabička třeba 200,-
> Kč, jíný řekne smradlaví motoristé, auto nemám, ať
> stojí benzin klidně stovku....
> atd atd....
>
> tady by to mělo být o novinkách v dopravě do
> Chorvatska.....angry smiley


Kouřím, kupuji pašung. piju .pálím si sám.,jezdím na thumbs up smileyplyn
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
02. 01. 2010 21:50
mack napsal(a):
-------------------------------------------------------
> no, když už se to tady začalo, tak co děje na
> známém Macelju? ....webkamera nahoru ke Slovinsku
> ukazuje nějaké velké terénní úpravy a dolů k HR to
> také vypadá trochu jinak...
> dnes jsem na základě dotazu Alesim v jiném vlákně
> se na webky také díval a neviděl jsem tam žádný
> provoz.....
> že by na obou stranách hranice vyspávali kocovinu
> po včerejším Silvestru ? smoking smiley


Už je v provozu nový dálniční přechod a ještě nepřehodili webky. yawning smiley
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
04. 01. 2010 17:21
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> mack napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > nech politiky, a to ještě asi nekouříš a
> > nepopíjíš...spotřební daně umí zvednout každá
> > vláda, která víc neumí....a ono se jim to 100 %
> > daří, je to v lidech, co drží hubu.......někdo
> > řekne já nekouřím, ať stojí krabička třeba
> 200,-
> > Kč, jíný řekne smradlaví motoristé, auto nemám,
> ať
> > stojí benzin klidně stovku....
> > atd atd....
> >
> > tady by to mělo být o novinkách v dopravě do
> > Chorvatska.....angry smiley
>
>
> Kouřím, kupuji pašung. piju .pálím si sám.,jezdím
> na thumbs up smileyplyn


Měl by jsi doplnit na text :
Kouřím, kupuji pašung. piju .pálím si sám.,jezdím
na thumbs up smileyplyn,naprdím si sám
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
04. 01. 2010 20:30
Pánové, pěkně jste tohle vlákno zaneřádili. Pořád jenom dokola kopírujete co napsal(a) mack ...
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
04. 01. 2010 21:50
Fakt, kluci....budete se tak dlouho škorpit, až ten matriarchát k vaši "hrůze"opravdu přijde.....ale, už jste tu někdy viděli- slyšeli - četli - nás holky - se navzájem "natahovat"? Určitě ne. Raději mi vymyslete - prosím - ideální trasu aspoň do Bratislavy, když už teď je nový úsek dálnice Těšín - Frýdek Místek. Mějte se. R.
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
05. 01. 2010 21:36
By mě zajimalo, jak mi poradite z Chlumce nad Cidlinou?

jel jsem na Hvar, min. sezonu normalne na Znojmo, Hatě, Wien, Graz, Ptuj.. atd...

Pres Madarsko se mi nechce.. ale co ten Linz a Budejky? nebo pres Bratislavu? A nebo zase na Znojmo?
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
05. 01. 2010 22:04
To Lucano: já myslím,že z našeho směru (jsem od Kolína), je Znojmo asi nejlepší řešení.Cestu asi znáš,nemusíš řešit problémy s komunikací v H nebo hledání cesty v Bratislavě (někde jsem tu zachytil,že to zas tak jednoduché není).Linz a Budějky je podle mne zbytečná cesta oklikou.

Karel
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
05. 01. 2010 22:28
Lucano,já nejčastěji jezdím z Hradce přes Brno,Znojmo,Vídeň,Graz a pak dál dolů.Tahle cesta mi vyhovuje.Jednou jsem jel na Znojmo přes Havl.Brod. a ta cesta se šíleně táhla a pak ještě anabáze s radarem v Mor.Budějovicích...Takže doporučuju tohle.
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
05. 01. 2010 23:13
kdyz jsem jel, tak byl radar odstaveny.. nicmene, se to necha, kdyz o tom clovek vi.. pres brno mi prijde, ze to je zajizdka, ne? jinak ja jezdim na znojmo dycky pres havlbrod smiling smiley
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
05. 01. 2010 23:20
Když Brno,tak snad už rovnou do Vídně,ne?Snad jen když to tam bylo ve stavbě?confused smiley

Karel
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
06. 01. 2010 04:32
Z Brna je to jednoznačně nejlepší a nejkratší přes Mikulov, Vídeň, Graz. A zvláště letos, kdy bude od jara v provozu dálnice A5 v Rakousku ze Schricku (je to cca v polovině trasy Mikulov-Vídeň) do Vídně, kolem Vídně dálničním obchvatem S1, S2, A23 (to už je v provozu) a dál po A2 na Graz. Objížďky přes Znojmo, Bratislavu, Maďarsko apod. nedávají smysl, jedině snad pro ty, kdo si chtějí vychutnat dlouhé cestování.
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
06. 01. 2010 08:08
Jo jo, máte pravdu.thumbs up Přes to Znojmo je to delší, ale mě strašně štvala ta cesta z Mikulova do Vídně, tak proto. Připadalo mi, že z toho Znojma do Vídně to docela pěkně utíká. Taky jsme dělali kvůli dětem na Hatích delší přestávku, aby se trochu vyřádily na hřišti. Ten Mikulov je ale pro letošek více než zajímavá a lákavá možnost. Díky za upozornění tongue sticking out smiley.
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
06. 01. 2010 08:45
Ja z pelhřimovska jezdím jedině přes Znojmo.Taky jsem to jednou zkusil přes Budějice,ale cesta se mi zdála hrozně pomalá a složitá,myslím tím věčné průjezdy obcemi,takže já si popojedu do Jihlavy a v klidu do Znojma.Na Rakouské straně už to celkem jde.
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
15. 01. 2010 19:14
Citaci
By mě zajimalo, jak mi poradite z Chlumce nad Cidlinou? jel jsem na Hvar, min. sezonu normalne na Znojmo, Hatě, Wien, Graz, Ptuj.. atd... Pres Madarsko se mi nechce.. ale co ten Linz a Budejky? nebo pres Bratislavu? A nebo zase na Znojmo?

Já jezdím přes Č.B. ,Linz,Graz Maribor ... a nemá to chybu smiling smiley Někdo tudy nechce jezdit,že se musí platit za dva tunely ... Je to věc názoru ...
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
15. 01. 2010 19:29
Jezdíme také Č.B.-Linz-Graz ale dál to objíždíme Lenart, Ptuj a vyhovuje.smileys with beer
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
22. 01. 2010 17:45
Rero napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Fakt, kluci....budete se tak dlouho škorpit, až
> ten matriarchát k vaši "hrůze"opravdu
> přijde.....ale, už jste tu někdy viděli- slyšeli -
> četli - nás holky - se navzájem "natahovat"?
> Určitě ne. Raději mi vymyslete - prosím -
> ideální trasu aspoň do Bratislavy, když už teď je
> nový úsek dálnice Těšín - Frýdek Místek. Mějte se.
> R.

Taky naskočím na D1 hned v Bohumíně a pojedu kam mě kola povezou.
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
22. 01. 2010 21:37
Taktéž jezdíme přes Č.B. ale neobjíždíme smiling smiley
[zemljevid.najdi.si]

takže tady je odkaz na stránku o dálnici ve Sloveniji. Velmi zajimavé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!smileys with beer
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
28. 01. 2010 18:24
Nechápu co je na tom zajímavého ???
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
28. 01. 2010 19:01
dtto...eye rolling smiley
to už je lepší toto :
[www.promet.si]
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
28. 01. 2010 20:26
...Mack...už není aktuální...yawning smiley
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
28. 01. 2010 20:35
ako, že....confused smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 185
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.