Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky

Autor Rero 
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
18. 02. 2010 00:03
Jo, jo, Zubatac, Orada a Brancin jsou ryby 1. klasy. A k tomu samozřejmě olihně. Kupuju 3 x týdně na tržišti v Šibeniku, velký výběr a obden to prokádám jehněčím. Taky je mně líto dát 30,- E za slovinskou dálnici.
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
18. 02. 2010 13:51
Ahoj lidi.Mám takový zvláštní problém o kterém neustále přemýšlým a to ten že si marně lámu hlavu s tím jak to probíhá s ubytováním když přijede turnus na místo v cca 5:00 a má střídat v ubytování se předešlé dovolenkáře kteří odjíždějí ten samý den ale až v pozdních odpoledních hodinách.A teď nastává můje osobní dilema: přeci nevstávají ráno ve 3-4 hodiny aby uvolnili místo dalším a aby se ty pokoje stihli uklidit než přijedou další v těch 5 ráno.Jsem cestovatelský zelenáč a tudíž nevím jak to s tou výměnou lidí probíhá zasměj te se mému příspěvku a poraďte.Dík
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil in0x (15. 05. 2018 13:47).
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
18. 02. 2010 14:19
super díky, ale co když je to s cestovkou autobusem do hotelu a dojezd na místo je už předem dán



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ragor (18. 02. 2010 14:20).
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
18. 02. 2010 14:33
Většinou máš všude psáno ubytování od 14.00 a odjezd do 10.00 , ostatní záleží na domluvě s majitelem.
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
18. 02. 2010 14:34
Když jedeš autobusem a dojedeš na místo brzo ráno řeší se to tak, že je v někde v hotelu určená místnost, kam si celý zájezd složí bagáž a pak musíš čekat, než uklidí uvolněné pokoje a ubytují tě. Bývá to většinou mezi 12÷14 hodinou. A to čekání bývá dost otravné. Zrovna tak při odjezdu musíš vyklidit pokoj mezi 9÷10 ráno a pak čekat až do večera na odjezd.
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
18. 02. 2010 14:53
tak to mám jasno asi jsem si to tak nějak představoval ale když člověk nemá zkušenosti tak se musí zeptat ošlehaných kozáků DÍKY
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
21. 02. 2010 16:48
Dobry den,v googlu mapy jsou dokresleny nove dalnice v HR,A i SLO
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil in0x (15. 05. 2018 13:42).
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
21. 02. 2010 16:58
V Google Earth jsem je už viděl, ale v maps.google ještě pořád nejsou.
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
02. 03. 2010 16:08
V nových mapách od TomTomu jsou nové úseky vyznačeny.
Mapová verze 845.2666 (bez IQ Routes) pro starší typy přístrojů nebo 845.2702 pro ty novější.
I stařičké MIO A701 si s tím umí poradit smiling smiley
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
05. 03. 2010 17:34
Trasa Znojmo -Vídeň.Nevíte někdo proč vloni dávaly na prostředek betonový svodidla a jestli jsou tam i letos?Jde o některá místa od hranic po Stockerau.Dřív to byla pěkná silnice s pruhy pro předjíždění a nezdálo se mi to tam nějak nebezpečný.
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
05. 03. 2010 18:00
Ano, jsou tam doposud.
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
05. 03. 2010 18:02
To jsi mě potěšil.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jirka 75 (05. 03. 2010 18:07).
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
05. 03. 2010 22:20
Ta silnice byla tříproud, teď by to měl být čtyřproud....
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
07. 03. 2010 15:36
Jestli to bude čtyřproudovka tak to bude fajn.Teď ještě obchvat Mor.Budějovic,ten snad má být příští rok.
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
26. 04. 2010 14:00
dobrý den, přemýšlím, kudy nejrychleji do drveniku (trajekt do sučuraje). z dostupných informací to stále vypadá nejlépe po dálnici do šestanovace a pak po magistrále přes makarskou. zkratka tunelem zagvozd- baška voda letos nebude a trmácet se z ravči do ploče a zpátky do drveniku se mi zdá v daném stavu těchto silnic nevhodné. vidíte to také tak ???
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
26. 04. 2010 14:25
taťa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> dobrý den, přemýšlím, kudy nejrychleji do drveniku
> (trajekt do sučuraje). z dostupných informací to
> stále vypadá nejlépe po dálnici do šestanovace a
> pak po magistrále přes makarskou. zkratka tunelem
> zagvozd- baška voda letos nebude a trmácet se z
> ravči do ploče a zpátky do drveniku se mi zdá v
> daném stavu těchto silnic nevhodné. vidíte to také
> tak ???


Samozřejmě.
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
26. 04. 2010 22:09
Vážení,Tyto informace jsem zjistil na konkurenčním foru,co je na tom pravdy? Zřejmě budeme všichni objíždět Víden'.Pro nás ze severu republiky byla výhodnější trasa (D1- Jihlava - Znojmo-Hatě).Podle mého názoru bude lepší jet (D1-Brno -Mikulov a nový obchvat Vidně).Je to sice o pár km a minut delší ale určitě lepší než se zaseknout ve Vídni. [www.chorvatske.cz]
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
26. 04. 2010 22:20
Jsem ze Severu a jezdím odjakživa přes Mikulov.Nikdy žádný problém,ať na jaře,nebo v sezoně.Za tři týdny jedu,tak až se vrátím,hned podám hlášení.
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
27. 04. 2010 08:45
Ka.S napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vážení,Tyto informace jsem zjistil na konkurenčním
> foru,co je na tom pravdy? Zřejmě budeme všichni
> objíždět Víden'.Pro nás ze severu republiky byla
> výhodnější trasa (D1- Jihlava -
> Znojmo-Hatě).Podle mého názoru bude lepší jet
> (D1-Brno -Mikulov a nový obchvat Vidně).Je to sice
> o pár km a minut delší ale určitě lepší než se
> zaseknout ve Vídni.
> [www.chorvatske.cz]
> .asp?stav=vypis_full&id_rubriky=1&id_uzlu=30682


tady se už o tom taky půl roku vedou řečismoking smiley
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
27. 04. 2010 09:24
..nikdo nic nemusi extra objizdet,ve Vidni budou opravovat cesty prubezne jako vsude jinde,nemuzou si dovolit uzavrit cesty do Vidne,to by jim turisticke agentury daly co proto a s tou novou cestou,kdyz se muzu vyhnout Vidni (stredu),tak neni nad cim uvazovat!!! Ten vidensky obchvat je nahodou suprovni a usetri dost casu zameskaneho na semaforech a zacpach pres Viden.
Kazdy muze denne kouknout,kde je co ve Vidni zavrene nebo omezene,aktualizace jsou kazdych 10 minut.
Opravy a uzaverky Viden
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
27. 04. 2010 11:45
Já se teprve tď podíval na mapu okolí Vídně. Fakt vám příjde lepší ten objezd po S1? Ten kousek po to původním průtahu mi příjde podstatně kratší a pokud tam už jsou dodělané ty stavební úpravy co tam posledních 10 let brzdily dopravu tak to musí být rychlejší. Vždyť ten okruh začíná až za Dunajem.
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
27. 04. 2010 12:34
proštudujte tuto mapu..je tam všechno..i nová dálnice A-5 a obchvat S-1, S-2 přes Vídeň

[www.mapy.idnes.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (27. 04. 2010 12:36).
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
27. 04. 2010 13:03
No právě tam je také stejně jako na googlu ta první část S1 ještě jen naznačená a tak se musí stejně přes ten lanový most a pak za ním odbočit na obchvat a to mi příjde už zbytečné. Nebo se pletu?
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
27. 04. 2010 21:27
MotoMoto, opravdu se trošičku pleteš. Mám to osobně nejednou projeté. Celý obchvat Vídně od Mikulova po A5 přes S1, S2, A23 až na A2 je hotový a bezvadně značený a průjezdný. Za hodinu jsi bez problémů z Mikulova až za Vídní, to se přes centrum těžko podaří. Navíc Tě směrovky před Vídní automaticky odkloní z A5 rovnou na zmíněný obchvat S1,S2,A23. Google má správně vedené trasy, ale nemá vždy doplněny mapové podklady. Na výpočet trasy to ale nemá vliv. Takže klídek a nejkratší cestou na Jadran!
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
27. 04. 2010 21:51
Tak díky moc, mě překvapilo že podle mapy mám přejet přes lanový most a pak na místo jet dál rovně těch pár podjezdů, odbočit směrem na okruh podél Dunaje a pak se napojit na nedostavěný okruh. Takže díky ještě jednou.
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
08. 05. 2010 05:43
Ahojky,můžete mi někdo poradit,jak to je po cestě s dětskou sedačkou????
avatar Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
08. 05. 2010 05:58
milošhr napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ..jezdím taky od Kolína a myslím, že jezdíš tou
> správnou trasou. Jen uhýbám z dálnice před Grazem
> a pokračuji na Gornja Radgona - Ljutomer - Ormož
> sm. Varaždin a Zagreb z druhé strany ( tato trasa
> je dokonce do Zagrebu o cca 25 km kratší než
> všechny ostatní)
Ahoj,taky jezdím od Kolína resp. od Týnce nad Labem a jedině přes Čáslav,Havl.Brod,Jihlava,Znojmo a Hatě.
Re: A je to tady - cestovatelská sezóna spinning smiley sticking its tongue out2010 a dopravní novinky
08. 05. 2010 21:04
Jak jako s dětskou autosedačkou,když jedeš přes ČR tak jí máš,přeci když jinde nebude nutná,tak jí nešoupneš do kufru a dítě nepovezeš bez ní?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 114
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.