Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?

Autor david 
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
08. 06. 2007 10:02
To Sta: Když znáš trasu, tak by se Ti to stát nemělo, ale jsou úseky, kde kde jsou dost velké prodlevy mezi benzínkama a když si nedáš pozor můžeš se dost opotit. Já na stejný trase mám téměř čtrvrt nádrže rozdíl podle toho jak šlapu na plyn. A například v Itálii před Terstem tam určitě alespoň 50 Km (možná i víc) benzínka není, nebo bývají v noci zavřené.thumbs down A ručička paliva taky neukazuje pořád stejně - chvíli houpne nad, chvíli pod. Jako tupost mi připadá ne že někdo projede nádrž, ale arogance lidí jako jsi Ty, kteří si myslí, že nad ně není a nemůže se jim stát, že pojedou na rezervu. Zřejmě jezdíš po dobře zasíťovaných cestách. Poradím Ti zkus jinou trasu a jeď kolem půlnoci, ono tak růžové nebude.smoking smiley
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
08. 06. 2007 11:17
Taky vozím "pětku" v kufru a použil jsem ji už 4x, ale vždy pro někoho, kdo zůstal trčet na suchu. Jednou za půl roku to lupnu do nádrže a kanystr opět naplním čerstvým. Peníze to nežere a jednou to třeba pomůže i mně. Přál bych vám vidět radost toho borce, co vezl v zimě z Beskyd švagrovou do porodnice až do F-M (její manžel měl plnou, ale nenastartoval) !!! Mirus.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (08. 06. 2007 11:19).
sta
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
11. 06. 2007 22:43
To Pašák:Škoda že to znělo pro tebe arogantně,ale fakt jsem ještě nikdy nevyjel nádrž do dna ani doma,natož na dovolené.Jezdím vždy v noci a od Karlovace po staré cestě.Nádrž mám 65L a rezervu asi na 100km přesto jak mám pod půlkou tankuju.
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
12. 06. 2007 00:35
Máš dost velkou nádrž, když jsme jezdili s nádrží 35l, tak to tak jednoduchý nebyloyawning smiley. A idneska cestuje řada lidí s menšími nebo staršími auty, co maj menší nádržecool smiley, a kdo jede poprvé a neví ani přibližně, kde benzínky jsou, může mít problémy. Navíc jsou lidi, který nádrž nezajímá dokud se nerozsvítí kontrolka a síť benzínek není všude stejně hustá.....thumbs down
avatar Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
12. 06. 2007 07:16
Tak já pokud jako spolujezdec registruju-že manžel bere plnou doma(L n Labem),dotankovává ve Znojmě znovu do plný a pak
tankujeme až někde po dojezdu.(většinou až v Omiši na ježdění tam i pak cestu zpět)Myslím že to tak má jaksi propočítané za ty roky a taky zná auto.(nádrž máme 60)
Jinak ale loni s námi jeli známí a ti jeli felicií a tak jsem jak my tak oni brali kanystr s 5l-kdyby potřebovali.Je ale fakt že oni museli dotankovat cestou víckrát.Navíc jsme jeli po staré kde jak víte není kde nic tu nic(až na odmoriště a tam jaksi benzín neseženeš )
kik
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
14. 06. 2007 17:19
Jezdim z HK, takze plna nadrz v Hradci, dotankovat mezi Brnem a Mikulovem a pak obvykle znovu v Krapine (to jsem tak na pulce nadrze) a to mi do Primostenu a okoli bohate staci. Na zpatecni ceste je to totez v bledemodrem. Kanystr s sebou nevozim. Ted mam benzinovou Primeru P11 2.0, predtim jsem jezdil s Favoritem a jednou s Felicii. Co je zajimavy, ze ta spotreba byla vzdycky skoro stejna.
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
14. 06. 2007 17:55
V roce 2004 jsem se vracel z Gradacu a jako obvykle jsem chtěl tankovat u 1 benzinky ve Slovinsku a ejhle byla zavřená protože nešel elektrický proud! To se opakovalo až do Mariboru ale vyšlo to takže pozor i nedostatek napětí může zastavit provoz a je jedno jestli jedeš na benzin nebo něco jiného.
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
14. 06. 2007 19:53
Už mi to nedá :

Koniec apríla 2007.
Trasa Bratislava - Szombathely - Lenti - Goričan - Karlovac - Plitvice (Rakovica) - Karlovac - Goričan - Szombathely - Bratislava - Modra - Trnava - Bratislava - Modra.
A potom začala svietiť kontrolka.
Spolu cca 1200 km, ak to dobr ráta,...
Fiat Scudo 2,0 JTD 80 kW
Nádrž 80 l, nafta.
Max. rýchlosť 110 kmh.

Nič proti nikomu, len sa chválim...

Hoši a babizne, máte oči, rozum a kontrolu nádrže...

Mnoho km na nádrž všetkým... smoking smiley
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
14. 06. 2007 20:39
V loni na 1. benzínce ve Slovinsku hned za přechodem jsem nabral plnou 60l a další tankování jsem si naplánoval do Neumu. V noci po dálnici tak 150/160 a ještě s rakví na střeše takže si to vzalo asi o něco víc než normál. Z Ploče do Neumu když ručička ukazovala už jenom za roh a kontrolka jenom protivně svítila jsem se už jenom modlil
a jel 60/70. No dojel, ale vo chlup natankoval jsem 58,5lthumbs upthumbs up smiley
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
14. 06. 2007 21:15
Tys chtěl prostě ušetřit, tak jsi to hnal až do krajnosti, že? smileys with beergrinning smiley
avatar Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
14. 06. 2007 21:35
Smejkali my ti stejně nevěříme dokud sem nedáš foto toho stojanu s kterého jsi těch 58,5l bralthumbs up smiley

MirekŠi
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
14. 06. 2007 21:41
No to máš sice pravdu, ale kdybych tam někde v těch kopcích za Biokovem našel otevřenou pumpu tak bych radši natankoval, ale okolo 3 , 4 hodiny ránní nikde nic až v tom Neumu v 5 ráno.No ale zase to byl dobrej adrenalin a udržoval mě v bdělostithumbs upgrinning smileythumbs up smiley
avatar Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
14. 06. 2007 22:02
To samé jsem prožil od Karlovace do Zágrebu,už jsem tu rafiku ani neviděl a nikde ani ta pumpa na"dešťovku",až na odpočívce Plitvice.Také jsem asi dijel na výpary.Ani jsem netušil,že na tom úseku není žádné PHM /2005/.cool smiley

MirekŠi
avatar Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
15. 06. 2007 07:14
Něco podobného se nám stalo taky někdy v roce 2002. Vyjížděli jsme z Vodice a v autě bylo asi 1/2 nádrže. Tehdy ještě se dálnice stavěla, tak se jezdilo Benkovac, Obrovac, Gračac a dál po staré a ještě k tomu přes Velebit pomalu v koloně. Protože tehdy na malých benzinách INA nebrali neembosované karty, řekl jsem si, že benzín dám až na dálnici kolem Záhřebu. Ale stalo, že jsem to nějak projel s tím, že budu tankovat až ve Slovinsku. Jenže v 11 večer benziny zavřené tak až nejbližší nonstop otevřená benzina v Mariboru. No a pointa na závěr, nádrž Felicie má objem 42 litrů a přesně 42 litrů jsem tankoval než cvakla pistole od stojanu. Byl to docela dobrej adrenalin, přesně tak jak píše smejkali. thumbs up smiley
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
15. 06. 2007 08:22
Uf, to jsem si oddechlayawning smiley
Já už myslela, že jedinýho normálního chlapa mám doma já. A jsem moooc ráda, že už další přiznávají, že to červené hladové oko viděli a autíčko k benzině dotlačili silou vůle.
Jak říkám. Můžu se snažit jak chci, ale prostě stane se. Jsem přesvědčená, že tenhle benzinový adrenalin zažila většina z nás.
A jsem jenom ráda, že už to přiznalo pár zástupců mužského pokolení zde přítomných.
Takže díky PÁNOVÉ.thumbs up smiley
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
15. 06. 2007 08:36
tvsat napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Smejkali my ti stejně nevěříme dokud sem nedáš
> foto toho stojanu s kterého jsi těch 58,5l bralthumbs up smiley

Foto stojanu sice nemám, ale abys měl radostthumbs up smileyhot smiley tak ti tam dám foto účtenkygrinning smiley. Mám jenom potvrzení platby kartou, takže se to musí spočítat thumbs up smiley

litr tam stál v loni.....2,05 KM

119,15 : 2,05 = 58,12thumbs up


avatar Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
15. 06. 2007 18:02
Smejkali dostals jsi "zelenou" jak říkám jsi největší "fotkový" borec tohoto fóra.Jen vkládej další.hot smiley

MirekŠi
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
19. 06. 2007 08:00
Smejkali prostě mi to nedá. Můžeš mi poradit jaká benzinka vloni prodávala litr za 2,05? Docela bych takovou ráda objevila. My jsme bohužel platili úplně jinou částku za litr.angry smileyconfused smileyangry smiley
avatar Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
19. 06. 2007 08:12
lála, adresu benzínky máš hore na smejkaliho účtenke. Btw. cena za liter je 2,05 KM = konvertibilná marka (1 EUR = 1,95 KM). thumbs up smiley
Nutno číst pořádně, natankováno bylo v Neumu a to je stát BIH. Tady se platí konvertibilní markou, 1EU = 2KM.
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
19. 06. 2007 08:23
Obě benzínky v NEUMU prodávali benzín v loni koncem července za 2,05 KMthumbs upgrinning smiley
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
19. 06. 2007 08:40
Aháááá, díky za vysvětlení.
Ten Neum jsem si přečetla, ale dál jsem byla trochu mimo.
Takže díky, alespoň jsem si rozšířila obzory.eye popping smiley
avatar Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
19. 06. 2007 11:34
Smejkali je "JEDNIČKA",toho tady nikdo nepřečůrá.thumbs up

MirekŠi
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
19. 06. 2007 15:03
souhlasím s tvsatthumbs up
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
23. 02. 2011 15:45
JIRKA Z RI napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...CENA POH. HMOT V CH. STATEM REGULOVANA
> NENI...JEDINE V INE, KTERE STAT PODLE JEJICH
> DOHODY DAVA "POVOLENI" NA ZMENY...STAT MA 25%+1
> AKCI...MADARSKY MOL MA SNAD JIŽ 51% (?), ALE
> SOKROMNICI A OMV BUD URCI STEJNOU CENU, ANEBO JEN
> O CHLUP NIŽŠI...JE TO NORMALNI...ČAU!

Pred bezmala 6 lety se zde psalo o teže vecech...8.6.2005...a podle mne to tak muže jet dal...a kdo chce vyhledat starši prispevek, tak se trošku rozkouka a vyhleda si to....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JIRKA Z RI (23. 02. 2011 16:00).
avatar Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
26. 02. 2011 15:28
david napsal(a):
-------------------------------------------------------
> do pristiho leta chce OMV otevrit v HR 13 novych
> cerpacich stanic. Takze dobra konkurence. Ono
> nemit benzin v nadrzi a pumpa zavrena neni zadna
> legrace. 70% trhu ma v Chorvatsku INA a cena u
> ostatnich prodejcu je regulovana statem.
> [www.novilist.hr]
> &WCU=285F2863285E2863285A28582858285D2863286328632
> 859285C285C285E285E286028632863286328592863D . Tak
> se podelte o zazitky, jak jste dojeli ci ne.


Do HR se nejezdí na rezervu jako když jedeš se svojí ženou v neděli do marketu a zpět s platem vajec za sklem....
eny
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
26. 02. 2011 17:45
To Srnec: ty bláho,ty jsi hustý. Tvoje reakce na 100 let staré příspěvky jsou úžasné,jen tak dále a brzo se staneš "oblíbencem no.1" Aspoň je sranda drinking smiley
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
26. 02. 2011 17:57
Srnec začíná. Musí se pročíst.hot smiley
Re: Stali jste uz s prazdnou nadrzi vecer u zavrene pumpy INA ?
26. 02. 2011 17:59
No zpátky k tématu. Ne, že bych stál někde před benzinkou s prázdnou nádrží, ale vzpomínám si, že v r. 2003 jsem hned za Karlovacem po staré u první benzinky chtěl dotankovat, k benzince však byl zákaz vjezdu, tak jsem pokračoval dál, u další jim zase nešel proud a protože jsem tehdy nevěděl, kde je další benzinka, tak jsem měl dost zvláštní pocit, ručička se již blížila rezervě. Naštěstí pak myslím ve SLUNJI jsem dotankoval na plnou - tam je malá pumpa INA doteďka.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 219
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.