|
Re: viněta na člun 07. 06. 2012 20:12 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 122 |
|
Re: viněta na člun 08. 06. 2012 13:12 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 909 |
|
Re: viněta na člun 08. 06. 2012 13:44 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 122 |
|
Re: viněta na člun 01. 04. 2013 12:47 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 14 |
|
Re: viněta na člun 01. 04. 2013 19:47 |
Datum registrace: 16 roky (let) nazpět Příspěvků: 170 |
|
Re: viněta na člun 02. 04. 2013 19:46 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 14 |
|
Re: viněta na člun 03. 04. 2013 08:34 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 8641 |
|
Re: viněta na člun 03. 04. 2013 09:23 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 122 |
|
Re: viněta na člun 03. 04. 2013 09:53 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 14 |
|
Re: viněta na člun 03. 04. 2013 14:09 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 8641 |
|
Re: viněta na člun 03. 04. 2013 18:22 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 14 |
|
Re: viněta na člun 04. 04. 2013 14:09 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 909 |
|
Re: viněta na člun 04. 04. 2013 21:27 |
Datum registrace: 16 roky (let) nazpět Příspěvků: 170 |
|
Re: viněta na člun 05. 04. 2013 07:22 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 369 |
|
Re: viněta na člun 05. 04. 2013 10:26 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 909 |
|
Re: viněta na člun 03. 06. 2013 19:45 |
Datum registrace: 13 roky (let) nazpět Příspěvků: 59 |
|
Re: viněta na člun 04. 06. 2013 12:40 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 909 |
ale jak psal luky vedle ve vlákně pokud ti pojistku neudělají přímo na kapitanátu tak ti poradí na místě.
|
Re: viněta na člun 04. 06. 2013 15:08 |
Datum registrace: 13 roky (let) nazpět Příspěvků: 59 |
|
Re: viněta na člun 04. 06. 2013 15:36 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 909 |
a on(ona ti řekne že chce papíry od broda, tvoje VMP a dá ti vyplnit list posádky - tam napíšeš datum jména lidí co budou na loďi (děti do 12 let ? tušim) se tam nepíšou čísla jejich pasů a dáš jim to zaplatíš ona ti ten list orazítkuje a dostaneš vinětu, mapu a HOTOVO a pak už jen pro benzín a na moře
|
Re: viněta na člun 04. 06. 2013 18:45 |
Datum registrace: 13 roky (let) nazpět Příspěvků: 59 |
|
04. 06. 2013 19:11 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 608 |
|
04. 06. 2013 20:17 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 669 |
|
Re: viněta na člun 04. 06. 2013 20:53 |
Datum registrace: 13 roky (let) nazpět Příspěvků: 59 |
|
05. 06. 2013 05:41 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 669 |
|
Re: viněta na člun 05. 06. 2013 08:09 |
Datum registrace: 13 roky (let) nazpět Příspěvků: 59 |
|
Re: viněta na člun 05. 06. 2013 08:33 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 8641 |
|
Re: viněta na člun 05. 06. 2013 08:44 |
Datum registrace: 13 roky (let) nazpět Příspěvků: 59 |
|
Re: viněta na člun 05. 06. 2013 11:00 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 8641 |
|
Re: viněta na člun 05. 06. 2013 11:04 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 909 |
|
Re: viněta na člun 05. 06. 2013 11:08 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 8641 |