Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POZOR na cestovku VICTORIA !

Autor dala 
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
29. 04. 2009 10:15
na ostrov Murter jezdíme cela rodina rok co rok..delegati jsou úžasní a dokažou se rozdat...paní Ilonka vše dodetailu povyklada a pan Milan cestuje po výletech....západ slunce, výlet na lodi, vodopady atd atd....četla sem tady špatne recenze na delegaty, ja osobne si myslím, že lepší delegati být nemuzou...jsou dobrostrdeční, s čímkoliv rádi pomohou....kemp je v krasnem prostředí...ostrov je vhodny především pro ty, co mají radi klid....dodržuje se tam noční klid, tak jestli chcete v noci vyvadět, tak to nebude mit dobre vysledky....cely den se dětem věnují animatoři a jsou tam i akce pro despělé, ranní gymnastika, polední aquaaerobic a večerní aerobic...behem dne take tenis, pinec, minigolf, vše po domluve s animatorama...velmi krasne okolní pláže....městečka....tak kdo jede v červnu tak se tam uvidíme:-)spinning smiley sticking its tongue out
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
10. 08. 2009 15:18
Taky něco napíšu k CK Victoria, hlavně k jejich autobusové dopravě do Chorvatska. Je to hrůza, jak příšerně mají zorganizovanou dopravu. Je to vážně dostavník. Kamarádka s touto CK jela do hotelu v Chorvatsku - Živogošče. Měla zaplacenou i autobusovou dopravu společně s pobytem. Z Chorvatska odjížděli ve 22 h večer od hotelu, pak nabírali další turisty v kempu Dole, na Makarské, v Omiši apod. Průjezd Chorvatskem a Rakouskem v pohodě, žádné kolony, žádné překážky na cestě, nepředvídané události. Ve Vídni byli na druhý den kolem 7 h ranní a pak řidič autobusu značně zpomalil, ploužil se tak rychlostí 50 km/h, takže cesta z Vídně do Brna se nutně prodloužila. Na dotaz cestujících, proč jede tak pomalu, odpověděl, že má dost času, že v Brně se stejně bude čekat na další BUSY. Takže do Brna se dorazilo až po obědě, Brňáci už byli konečně doma, ale všichni ostatní museli čekat na ostatní BUSY z Chorvatska!!! Čekání se opravdu protáhlo, takže pozdě odpoledne kolem 17 h vyrazil BUS směr Ostrava, ale ne přímou cestou. Zase měl po cestě různé zastávky, kde vystupovali cestující této CK, takže do Ostravy dorazil snad až kolem 20 hodiny večerní. SUPER, že!!!! Takhle příšerně zorganizovanou dopravu, jenom aby CK ušetřila na busech, na úkor klientů, to je vážně horor. Přestože mají ve svých pokynech napsáno, že doba přepravy do Chorvatska činí 14 - 16 h. Přitom po cestě se nestalo nic, co by dobu přepravy prodloužilo - kolony, zácpy, nehoda apod. Kamarádka tak cestovala skoro 24 h, než dorazila domů!!!!
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
11. 08. 2009 12:22
Bohužel takto to má většina cestovek, pokud nabízejí svozy. Odjezd z daného místa je jasný, většinou z Brna, i ta cesta z té Ostravy, já z Opavy do Brna se pěkně prodlouží, protože se nabírá různě. Dokonce jsem jela svozem pro různé cestovky, potřebují tak vykrýt místa. Logické. Cesta zpět bývá ještě zdlouhavější. Právě kvůli tomu svozu. Většinou se čeká a to dost dlouho. Stačí když má jeden bus po cestě problémy a další nemohou bez klientů odjet. V tomto případě doporučuji zpáteční cestu neřešit s cestovkou, ale sednout na vlak, ty jezdí z Brna docela často.
CK Adrialand
11. 08. 2009 19:17
11.8.2009
Dobry den
Před 14 dny jsme se vratili z dovolené z Chorvacka z Biogradu kepmu Mia s CK Adrialand.S touto CK jsme jeli poprvé a byli jsme velice spokojeni kemp je čisty stany mají své za sebou ale na přespaní stačí.Strava byla chutná porce dostačující a jídelna čista.Chorvatsko jsme projeli s několika CK a jsme spokojeni i s Adrialand asi nejsme naroční.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
25. 08. 2009 16:59
Ahoj,
můj příspěvek se sice netýká Chorvatska,ale třeba někomu pomůže.
Právě jsme se vrátili z dovolené v Itálii,kemp Stella del Sud na Gargánu.
Cesta byla úplně v pohodě,moc milí a hodní řidiči,tam i zpět.
Kemp byl docela v pohodě,byl tam i levný obchod-potraviny,teplá voda,čisto...
Bohužel kde měla Viktorka stany,tak zcela chyběli stromy...přes den ve stanu asi tak 50 stupňů,být se tam nedalosad smileyA v noci mi tam byla zima,takže doporučuju s sebou tepláky.
Nejlepší byly večeře v krásném hotelu Adria,super nezapomenutelné.
Celkově je tam hezky.
Musím ale konstatovat že dovolenou mi kazila slečna delegátka Denisa Haikerová,nikdy nám s ničím nepomohla a ještě byla nepříjemná a drzá,pokud tedy vůbec v kempu byla,že...výlet se nedal odhlásit ani týden dopředu,peníze samozřejmě nevrátili,ani část,ani se neomluvila nic.Byla fakt hrozná.Lhala a vykrucovala se.Hnus.Na zpáteční cestu nás dokonce rozdělili,někteří lidé měli jet zpátky s jinou cestovkou,delegátka ani nebyla schopná tuto skutečnost oznámit a říct kdo a jak a hlavně kdy pojede.
Naprosto nebyla schopná poradit,pomoct nic...nevím na co tam byla...asi jen aby vybírala peníze...máte rovnou napsat,že je to pokladní a ne delegát.
Voláme po stromech co v kempu původně byly a taky po milých delegátkách-které tam tam také původně byly.
avatar Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
24. 01. 2010 16:43
Slunce napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Taky něco napíšu k CK Victoria, hlavně k jejich
> autobusové dopravě do Chorvatska. Je to hrůza, jak
> příšerně mají zorganizovanou dopravu. Je to vážně
> dostavník..........

Toto je problém u všech cestovek , navíc určitě platila nemalý příplatek za ten svoz z a do Ostravy. Vy zde nadáváte , že v Brně museli čekat a odjížděli až kolem 17-té hodiny. Já bych to bral jako solidnější než to , co nám provedla cestovka Bonton. Poslední autobus na rozvoz z Brna odjížděl tuším ve 13. hodin , my přijeli později a když jsem volal na cestovku , tak mi majitel zdělil, že mi vrátí peníze a z Brna (dalších 70 km) se máme dopravit jak chceme. angry smiley A navíc těsně před odjezdem na dovolenou nám poslali dopis , že při nástupu do autobusu budou vybírat palivový příplatek 200 Kč na osobu !! angry smiley angry smiley
Nakonec jsme dojeli domů vlakem , a ještě ušetřili dost penízků - takže lepší se do, a z Brna dopravit sám

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, BristUpraveno 1krát. Naposledy upravil Isekon (31. 01. 2010 18:52).
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
30. 01. 2010 10:38
palivový příplatek za autobus smiling bouncing smiley tak to už je fakt síla angry smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
30. 04. 2010 02:29
Jezdíme s CK Victoria několik let a jsme naprosto spokojeni.
avatar Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
30. 04. 2010 08:59
CK Victoria měla karavany na ostrově Krk v Bašce, pro 4. osoby ,cena na 7 noci asi 3800.-kč a doprava 1800kč na osobu.Ale to bylo v r. 2005 . .Měli tam 10 a 10 karavanů proti sobě v 1. zoně hned u moře, pak je nák vypakovali do 2. zony. dál. Ptal jsem se tam lidi na místě tak byl o to velký zájem .Díval jsem se do jejich katalogu tak ceny jsou stejné, navíc maji nové větší karavany s klimatizací.


MIR
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
24. 07. 2010 20:46
Tak jsme se v sobotu vrátili z dovolené byli jsme na Ostrově Krk-baška kemp zablače a nemůžu jinak než se s Vámi podělit o ubytování které nám bylo poskytnuto CK VICTORIÍ.I přes inzerované modernizované karavany typu LUX jsme dostali toto.Karavan i přes to že měl nově zavedenou klimatizaci vůbec neplňoval podmínky k žití a už vůbec né na nějaký odpočinek.Stěny ,okna a poličky olepené plesnivýma izolepama aby nám to nespadlo na hlavu.Okna prakticky neotevíratelná.Ze všech deseti karavanů byly tři takto zařízené(nezařízené),vyřazené? Klimatizace v poledne neměla šanci vychladit ani tak malý prostor a v noci při hluku který vydávala se nedalo spát.Kemp zablače jinak v pořádku sociální zařízení na úrovni pětihvězdičkového hotelu v porovnání s karavanem který byl opravdu na odpis.Na bašku se budeme určitě rádi vracet.Krásná pláž,promenáda se spoustou obchůdků a zmrlinových stánků ale již nikdy více nepojedeme s ck Victoria.
Ck Viktoria
24. 07. 2016 13:53
Včera jsme se vrátili ze Šibenik solaris resort. Objednali jsme si mobilhome luxusní klimatizovane ubytování jak nabízí Ck Viktoria. Po příjezdu jsme byli zdeseni. Vůbec to neodpovídalo popisu ani fotkám. Domluva s delegátem zadna -řekl nám jen, ze by tam také nebyl a předal kontakt na vedoucí Ck. Ta byla az trochu směšna. Podle ni bylo vse v pořádku i přesto , že mobilhome nebyl uklizeny. Jako omluvu jsme dostali 4l staceneho vina 😊
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 39
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.