Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POZOR na cestovku VICTORIA !

Autor dala 
Julka
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
13. 07. 2007 22:48
Ahoj.Jedeme letos do Vrsaru do kempu.Chtěla jsem se zeptat,zda je tento kemp vhodný i pro malé děti a zda je tam také nějaké vyžití pro děti.Nevím zda jsem se neunáhlila a neměla raději jet do kempu San Marino,prý tam je i zábavný park pro děti.Může mi někdo poradit,jestli jsem zvolila dobře.
Madla
spinning smiley sticking its tongue outRe: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
14. 07. 2007 17:53
Pro Julku
Jedem taky letos do Vrsaru kemp Orsera,dřív Turist.Ptala jsem se tady a Sabina mi píše na předešlé 4 straně.Tak se zkus podívat.Prý pro děti to jde.Jinak pěknou dovolenou.My jedeme od victorky 20.7.spinning smiley sticking its tongue out
Julka
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
14. 07. 2007 19:32
My také jedem do kempu Turist,už se moc těšíme.Vyrážíme 27.7.,tak to ty už budeš spátky.Přeju příjemnou a klidnou dovolenou a pak dej vědět,jak bylo a jaký je kemp.
Julka
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
14. 07. 2007 19:34
To jsem to pěkně spletla,my tam dorazíme a vy budete vyrážet zrovna domu.Třeba se tam potkáme.Tak si to moc užij a štastnou cestu.
S CK Viktorkou jsem byla několikrát a pokaždé to bylo supr.Senza delegati i program.Mohu jen doporučit.Arka
Byla jsem v Živogošče, delegáti se fakt snaží... dělají program, výlety, půjčuji sportovní vybavení (jen jsem teda nedostala od ničeho účet....). Ale na výlet lodí jsme jeli sami a za podstatně výhodnějších podmínek, než nám nabízeli delegáti... Taktéž vínko, co Vám budou nabízet, se dá koupit podstatn levněji.. že by nějaké provize od místních zlatokopů? confused smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
18. 07. 2007 09:12
Od Victorky jsme byli u moře asi 5x vždy spokojení a v pohodě. Stany i karavany. Červnové termíny neb děti byly malé. V posledních letech musíme až o prázdninách a to už jsme zapátrali jinde. Ono dát za osobu ve stanu či karavanu v sezoně kolem 3 tis. na týden znamená, že za stejné peníze seženu apartmán.

Pro ilustraci: Letos by nás u nich vyšel na 4 krát 2600(stan) nebo 3100 (karavan) minus 10% sleva na děti + pobytovka, parkovné což bylo cca 11-13 tis. Apošek 150m od vody 2+2 (placen v únoru) stál necelých 10 tis. (pobyt+park v ceně). nicméně respektuji, že někdo ze zásady volí stan a jiný hotel. To je téma pro jiné vlákno.

Takže na závěr s Victorkou jsme neměli problém.
Ahoj, jedu na Rab do SM po 9,asi se tam potkáme.S ubytováním i pláží jsme spokojení,občas jen malé drobnosti s nedovíráním lednice a pod.Hupsnout do vody můžete hned pod skalami v pravo,to uvidíš.jinak je náhodou bezva dlouho nízká voda,je pěkně prohřátá,lidi se tam rozptýlí,takže si každý najde to,co mu vyhovuje.Dá se přeplavat na malý ostrůvek naproti,odtud je nádherný výhled.
Plavat se dá dál od břehu,super voda.My jezdíme se člunem,to je ještě lepší.doporučuji pěší výlety nebo lodí do dalších zátok -Sahara,ta stojí za to.
Do města Rabu trajekt ze SM nejezdí,spíš autobus,na Krk je to z Loparu trajektem,jezdí omezeně.Z Jablanaku na Rab jsou velké fronty.Je třeba se na to připravit,pokud jedete autem,tak abyste tam byli do 6 hod ráno,pak je to na celý den.

Přeji příjemný pobyt.My odjíždíme 30.7. Ahoj
Simča
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
24. 07. 2007 15:40
Pro Lenik: autobus stojí 20 kn. My jsme se vrátili z Rabu tuto neděli. Ale CK dělá denně výlety do města Rabu a myslím, že zařizuje taxi, je to za cenu autobusu, tedy 40 kn (dvě cesty). Provází tam delegátka z kempu Padova III.
Simča
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
24. 07. 2007 15:57
V neděli jsme se vrátili z Rabu, byli jsme tam s CK victoria v kempu Padova III. Za naši rodinu (máme větší děti) musím napsat, že kemp San Marino, kde jsme byly na celodenním výletě na nás neudělala dobrý dojem. Stany i karavany jsou na sobě doslova nalepené, některé dokonce stojí v písku. Pláž je určitě příjemná pro malé děti, ale mě za ten den ten písek stačil, měli jsme ho všude. Mělčina v moři je asi taky dobrá pro malé děti a důchodce, ale voda byla dost špinavá. Byly jsme na výšlapu v Loparském krasu, ten byl moc hezký, bohužel mladík, který ho provázel už odjel z Rabu a te´d to snad nikdo nedělá. Taky pro větší děti tam je tobogán, což je dobrý, když pominete 3,5 kn za jízdu. Bohužel delegátky z obou kempů mají mezi sebou nějaký zvláštní vztah, naše nám řekla, že se můžem na delegátku v SM vždy obracet, ta však nás úspěšně ignorovala. Na druhou stranu delegátka s Padové III o tomto výletu asi taky nic nevěděla, protože nám doporučila dětem vzít mikiny do jeskyně, načež jsme byli pro smích, protože bylo v té jeskyni 20 °C. Zaplatili jsme 160 kn za tento výlet!
Kemp Padova III se nám moc líbil, je malá, stany jsou pěkně rozprostřené. Ve stínu. Moře krásné, kamínková pláž, ve vodě ještě kousek kamínků a pak písek. Vstup byl také pozvolnější, ale ne zas tak dlouhý jako v SM. Stany byly fajn až na nádobí. CK asi štří, protože stany jsou vybavené příšernými plastovými talíři, kde vidíte pozůstatky všeho co jedli kliento před vámi (jsou poškrábané a nedají se umýt), hliníkové příbory nejsou taky nic moc, o plastovém struhadlu ani nemluvím. Sociálky byly dobré. Ale bohužel hlavní delegátka paní Mgr. Andělová se ke klientům nechovala moc hezky. Jediné co jí zjímalo, bylo, aby prodala co nejvíce výletů (má z nich 20 %). V noci klientům přestříhávala šňůry na prádlo a pak psala vzkazy. bylo to dost neosobní. Tahle "pošta" se konala i v případě odjezdů na výlety apod. Animátorka Eva byla jaksi zvadlá, programy, ktré se platily (např. turnaj ve stolním tenise) byly v pohodě, ale diskotéku, kterou slíbila dětem na rozloučenou i přes zájem zrušila a odjela sama na diskotéku. Nejlepší byl technický delegát Vilko, zná oba jazyky a je velice ochotný a vstřícný. Bohužel kvůli neschodám s Mgr. Andělovou končí. Důvodem a asi také poslední kapkou bylo to, že CK prodala ze 48 stanů - 49 - tedy i stan kde pobýval Vilko. Jemu zbylo auto. nechápu jak se může CK Victoria zbavit takového člověka, který zná prostředí, jazyk a místní poměry. Asi nečtou knihu chvály a stížností, protže tam moc chvály na Mgr. Andělovou nenajdou.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
24. 07. 2007 22:23
Shrňme to - delegáti Victorie jsou magoři. Nedivím se, že jsou zrovna tady, jinde by se neuživili. Znal jsem jednu normální a už tam není. Bodejť by byla, když majitelé CK mají k personálu poněkud zvláštní chování. Viz p.Vilko.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
24. 07. 2007 22:35
dnes ráno jsem se vrátila s rodinou z Rabu ,kde jasme byli v kempu San marino, a přivezla jsem si pevné rozhodnutí že nejedu už nikdy v červenci, v sobotu a do stanu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil belinka (24. 07. 2007 22:36).
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
24. 07. 2007 22:43
P.S. "Tady" nemyslím San Marino, ale Victorii.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
24. 07. 2007 22:43
no znám jen dva delegáty CK VIctoria paní Fialovou a jejího manžela, kteří dělají delegáty v San Marinu a musím říct že určitě magoři nejsou,(ale to letošní sezoně možná budou) chápu že je nekdo na ně naštvaný ale jak popisujete chování ck k delegátům taky mi připadá divné že na 86 stanů a asi 30 karavanů jsou sami dva bez technika a podobně a k ruce mají pouze animátorku mimochodem moc milou dívku Janu,tak si myslím že toho mají plné brejle, a tak se ani nedivím že občas ten úsměv opadne, přijeli jsme z Rabu dnes ráno a musím říct že opravdu jsem s nini byli velmi spokojení, oba byly velice ochotní a vstřícní, všechno co jsme potřebovali nám řekli
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
25. 07. 2007 14:10
belinka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> dnes ráno jsem se vrátila s rodinou z Rabu ,kde
> jasme byli v kempu San marino, a přivezla jsem si
> pevné rozhodnutí že nejedu už nikdy v červenci,
> v sobotu a do stanu.


Však jsem tady do toho o kus dřív rýpal - stan pro rodinu v sezoně = stejná cena jako za apartmán do 200m od moře drinking smiley
Leninek
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
25. 07. 2007 14:47
Ahoj,my jsme se vrátili v neděli 22.7 z Igrane,bydleli jsme v apartmánech,bezvadné bydlení,čisté moře,zakoupili jsme si večeři v hotelu.Mohu vřele doporučit!!!Je to hotel Punta pro francouzkou klientelu,byli spokojení.Mohu pochválit i delegátku CK Victoria sl.Hájkovou,byla velmi ochotná a milá,2xnás vezla na Makarskou k lékaři s dětmi.Co nám ale pokazilo,celý nádherný pobyt,byla příšerná cesta autobusem od CK Victoria,tam i zpět!!!!Už nikdy autobusem!Cestou tam,jsme stáli 3hod v noci ve Slovinsku,protože nás zastavil policista kvůli nefungujícímu zadnímu světlu,řidiči nebyli schopni závadu odstranit!!!Na cestě zpět,jsme jeli bez problémů,ale zase prý příliš rychle,takže jsme měli povinnou 1hod přestávku na hranicích v Mikulově!!A v Brně jsme pro jistotu čekali pak další 4hod na zpáteční svoz do místa bydliště!Nejdřív bez žádných informací,než asi po 2hod.přijeli 2delegátky a řekli nám,že musíme čekat,ale ne,jak dlouho!!!Měli jsme sebou 2děti,8 a 5,ten mladší,dostal antib.,měl angínu a čekali jsme na špinavém parkovišti,na slunci!!!
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
26. 07. 2007 10:11
Victorka stávala v Brně u krematoria. Jeden rok jsme si při čekání museli odskakovat kam se dalo. Umíte si představit tu hlínu, když tam vyleze pár autobusů lidí? Pak tam měli chemickou kadibudku co otvírali když přijížděly zájezdy.

A čekání taky známe. Když jedeš dál třeba do Prahy musíš na všechny co tam jedou taky počkat. Takže třeba i na lidi z Makarské. Brňáci ráno zatleskali, že jsou doma z Rabu tak brzy a my tam tvrdli než přijeli ti pomalejší. Dneska je to možná jinak, ale my tam taky stály (seděli na trávě) asi 3 hoďky, jen s infem čekáte na bus z Mak.
Dopravu jim tehdy většinou zajišťovali externisté. Možná jste měli smůlu na jelita co neměla ani žárovku.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Petr_K (26. 07. 2007 10:12).
bedrunka
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
26. 07. 2007 18:26
Ahoj lidičky,
tak jsem se trochu zděsila, co všechno se dá zažít o dovolené. Naše rodina jezdí zásadně před sezónou a to poslední týden v červnu. Máme dvě děti školou povinné a ten poslední týden už ve škole stejně jen sedí a hrají nesmysly.Každý rok jezdíme jinam i když se nám vždy všude líbí, ale... Prostě rádi poznáváme nové. Letos jsme se vrátili z ostrova Rab - Suha Punta. Paráda ! Konstatovali jsme , že to bylo to nejlepší, co jsme zatím viděli z Chorvatska. Myslím prostředí, přírodu a moře.
Původně jsme měli objednány apatmány a to nerenované (které jsou levnější a o dost) s polopenzí. Když jsme dorazili, místo apartmánu jsme dostali hotel Eva, ale po počátečním protestu, že do hotelu nechceme, jsme na to nakonec přistoupili a udělali dobře. Strava v hotelu byla pestřejší, formou bufetu ráno i večer, včetně pití a to zahrnovalo nejen džusy, ale i víno a pivo - volně čepované !!! Bylo to poprvé, co jsme vezli pivo v plechovkách zpět. Za ten týden jsme tam ztloustli , ale kvůli tomu jsme tam nejeli, ale mile to překvapilo. Celkem nás to vyšlo pro tři dospělé a 1 dítě na 15 tisíc Kč. Objednávali jsme přes slovinskou cestovku GRADTUR na internetu.
Na místě jsme zjistili, že ceníky z recepce se od těch z cestovky nelišily, taže kdybychom jeli naslepo, zaplatili bychom stejně, jen bychom asi neskončili v tom hotelu... Apropo, proč jsem se ozvala, Viktorka tam má taky své rezervace, viděli jsme to na nástěnce v hotelu a delegátka, která tam byla nám ochotně podala informace, přestože jsme nebyli jejími klienty a ona to věděla. Jinak v kempu jsme byli dvakrát, bylo to fajn, ale bungalov nebo apartmán je bohužel lepší. Mě ve stanu okradli, bohužel se nedal zamknout, ale to neřeším, to byla i moje blbost.
Lenka01
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
26. 07. 2007 20:20
Delegáti v Loviščích byl děsběs.Chodili nás napomínat,že se po 22hodině smějeme moc nahlas,když si chceme povídat,tak jen šeptat.Když už nevěděla,jak na nás,tak nám vyhrožovala,že na nás pošlou bodyguardy a dostaneme do pasu razítko nežádoucí.ZA TO,ŽE SE SMĚJEME NAHLAS.Fakt stupidita!!!
JÁ BYLA S VICTORKOU 3.DVAKRÁT NA GARGÁNU-TO BYLO SUPER.KEMP 3HVĚZDIČKOVÝ ČISTO PARÁDA.PAK PŘIŠLA SPRCHA.VYBRALI JSME MAKARSKOU.JELI JSME Z OSTRAVY MÍSTŇÁKEM -karosou SE SEDADLY ZE ZÁJEZDÁKU.CESTA TRVALA O 5 HODIN DÉLE NEŽ BĚŽNĚ.POŘÁD SE STÁLO A TANKOVALO.ZAVAZADLA SE SAMOSEBOU NEVLEZLA DO MINI ÚLOŽ.PROSTORU TAK JE NACPALI DOVNITŘ.....NO HRŮZA.HYGIENA V KEMPU ZA 5.A DELEGÁTKA?HAHA SBALILA SE ASI PO2 DNECH A JELA NA SVADBU-ZÁSKOK ŽÁDNÝ A ANIMAČ.PROG.PRO DĚTI?NO NENY DELEGAT NENY PROGRAM NO NI??LOGICKÉ,ŽE?TAKŽE OD TÉ DOBY S VICTORKOU NEEEE!!!
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
27. 07. 2007 00:25
Zajímavé, že např.Nev-Dama je schopná v zimě, kdy sice nejsou zácpy, ale naopak povětrnostní podmínky dokáží s cestováním také zamávat, zorganizovat přestupy tak, že se čeká max.hodinu, spíš daleko méně. Až na skutečně kalamitní výjimky. Jezdíme s nimi často na lyže a to, co tu popisujete u Viktorky, nechápu. Hlavně dispečer má přehled o poloze každého busu, ne "budete čekat" a hotovo.
Leninek
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
30. 07. 2007 10:03
Tak se čeká pořád na tom stejným hnusným parkovišti,mezi odpadky a 1 smradlavým chem.WC.Kdyby tam postavili alespoň pár laviček!Nejvíc mě vytočilo,že nám první 2hod.nebyl schopný nikdo podat nějaké informace,nebyli tam žádní delegáti.Přitom z dispečinku dostali řidiči nařízeno,že nám musí dát na hranicích 1hod.přestávku,protože jedem příliš brzo.Takže o nás věděli!!!!
Kdyby nám řekli,váš svoz je opožděn,pojedete v tolik a v tolik,tak si odvoz na vlastní náklady klidně zařídím!!!!
Vadila mi komunikace!!!!!hot smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
30. 07. 2007 13:12
Jo tak tohle naštve. Seš tam vysazená jak slíva u cesty CK už nezajímáš neb jsi svoje penízky dávno odevzdala. Chápu, že tam nepostaví lavičky za svoje, to je věc města (možná by stačilo požádat...). Ale upřímně co by se CK stalo, když ví, že tě tam nechají pár hodin koukat do prázdna, poslat někoho s informací nebo tatrankou a flaškou vody? CK to nic neudělá, stojí to pár kaček a přitom má jasné + za zájem.
Simča
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
30. 07. 2007 15:28
Já si myslím, že delegáty CK klienti nezajímají už, když přijednou noví. Mám tuto zkušenost z naší dovolené na Rabu. Odjížděli jsme v sobotu 21.7. kolem 20 hod. Ale bohužel už v 5,45 hod. ráno byli do kempu, mezi stany vpuštěni noví klienti, kteří přijeli auty. Díky bezohlednosti nových klientů bylo po spánku - bouchání dveřmi, hádky mezi manželi apod. Chápu, že byli unaveni z dlouhé cesty, ale proč to měly odnášet především děti, které čekala cesta domů? Tady do delegáti těže nezvládli. Delegátka p. Mgr. Andělová se ani neukázala, pravděpodobně dodržovala noční klid, který je od 22,00 do 7,00 hod. My, když jsme přijeli, bylo to v 7 hod. ráno, jsme si mohli pouze dát zavazadla do připraveného stanu a bylo nám řečeno, aby jsme přišli nejdříve v 9 hod. Stejně na tom byli i klienti, kteří přijeli auty.
Byl jsem s Viktorii v Chorvatsku v Biograd na moru v kempu Soline . Vše super,delegatka Marketa taky,příště jedeme zase díky za krasnou dovolenou
Madla
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
01. 08. 2007 12:53
29.7. jsme se vrátili z kempu Orsera ve Vrsaru.Bylo to super.Pěkně vybavený kemp,sociálky na úrovni,pořád teplá voda a beze front.K moři kousek,sprchy na pláži,pro děcka prolízačky.Voda u stanu,pitná.Jediné co mi vadilo,byly plastové talířky ve stanech.To by mohla cestovka vyměnit.Jinak delegátka Petra byla taky fajn.Na výlet se dá jet všude okolo,ale Vrsar je moc pěkný město,takže ani není moc důvod.spinning smiley sticking its tongue outKdo se tam chystá,přeju příjemnou dovolenou.thumbs up
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
01. 08. 2007 14:17
Pro Madlu!
Jak jsem psala, Vrsar byl moc pěkný. Jsem ráda, že se líbilo. Já byla na tom Malém Lošinju a doporučuji, moc krásné prostředí, kompletně zalesněný ostrov borovicemi, píniemi, apod....Konečně porcelánové talíře!!!! A taky skleničky!!!Jinak ty plastové jsou skutečně příšerné!!!
jo nemužu si stěžovat přiště jedeme zase smileys with beer
Tak a kdo jede 23.8 na Rab do kempu Padova? No? smileys with beer
Hurááá mořééééééé
Gabriela
Pro SIMČU !!!
03. 08. 2007 23:31
Milá Simčo
máš u mě panáka ,jelikož jsi asi první kdo se odhodlal psát o té paní co má křídla / z Padové 3 / p.Andělové.Popsala jsi to krásně jen chci dodat ,že delegáti ze San Marina jsou užasní lidé,problém je v Andělové .Nechápu jak takový člověk může pracovat na místě kde musí komunikovat s lidmi a ona je jako delegát tam především od toho.Já tam přijela 20.7.2007 to jsem ji viděla sedět na té plastové židli před karavanem a na ní seděla po celou dobu než jsme odjeli do 1.8 Ovšem jak jsi napsala nejvíce mě dostalo to, že jsem dojela skoro po dvou měsících se svími dcerami za manželem ,který měl všechny své věci před stanem ,který mu prodali.Úžasné!!!Vilko pracoval do posledního dne a ještě ten den kdy jsme odjížděli domů stihl ubytovat své klienty.Kdežto každý druhý by si poslední dny užil s rodinou.Nemluvě o animačním programu .Děti měly karneval ,bylo puštěno rádio ,které nehrálo na parketu tma jako v pytli.Potom byla miss účes která trvala snad ani né hodinu to už,ale dětem nehrálo nic a jako výhru dostali prospekt Rabu.Co víc si takové 8 leté dítě může přát,že!No a tím skončil také celý program pro děti.Už vůbec se mi nechce psát to ,když se někomu něco stane a potřebuje pomoc lékaře jako paní která byla těhotná,40 teploty a paní hlavní ji poslala na kole do nemocnice ,přestože u kempu stojí firemní auto.Dodávám ,které je velmi nutné ,když p.Anělová potřebuje k holiči,co kdyby ji náhodou narostly vlasy tak ,že by neviděla na klienty.Je toho velká spousta na psaní.Vilko je už snámi doma v klidu a pohodě,provize zůstaly paní Andělové,která stihla v tu noc kdy jsme odjížděli domů zavolat na vedení ,že po dobu pobytu rodiny Vilko nic nedělal a užíval s rodinou ,tak mu strhli i peníze z váplaty.Všechna čest CK VICTORIA ukázali se opravdu jako profíci doufám ,že se najde někdo kdo jim otevře oči.Paní Andělové by si měli opravdu vážit má přece před jménem titul a to je někdy důležitější než dobrá komunikace s klienty.
Jinak zdravím všechny ty co teprve odjíždí atˇ dovolenou uživají jen v tom nejlepším a nenechají si ji nikým znepřijemnovat.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 233
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.