Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POZOR na cestovku VICTORIA !

Autor dala 
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
15. 06. 2007 20:40
heled sme sa na Prazaka na vola.vole vole
Od victorie jezdím už několik let a zatím max.spokojenost,záleží co kdo očekává,jinak 2x jsem byl na Murteru a delegáti super.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
20. 06. 2007 17:03
Prosím tě, letos tam jedeme poprvé s CK Victorie do tohoto kempu na Murtru. Dá se zaparkovat u stanu?
fiesta
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
02. 07. 2007 12:49
Právě jsem se vrátila z Murteru. Parkovat se dá přímo u stanu nebo poblíž. Byla jsem moc spokojená. Bezva pro rodiny s dětmi.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
02. 07. 2007 13:15
fiesta napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Právě jsem se vrátila z Murteru. Parkovat se dá
> přímo u stanu nebo poblíž. Byla jsem moc
> spokojená. Bezva pro rodiny s dětmi.


Děkuji, to mě potěšilo smiling smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
02. 07. 2007 13:48
připojuji ke groal, a ta Viktorka byla u splavu?
Ahojky,taky mám jednu zkušenost s CK VIKTORIA,bohužel špatnou... bylo to už v roce 2005.V Itálii,na Gargánu - Lido del Sole.
Delegátka uplně na nic-myslím,že to byla nějaká Šárka...nedokázala nic zařídit..
Ubytování v bungalovu představovalo to,že jsme každý den čichali ty hnusy z kuchyně a dívali se do betonu.Ovšem koruna toho všeho byla úžasná plíseň v celém sprchovém koutu i na umyvadle.Takže si teda hodně budu rozmýšlet ještě někdy s nimi cestovat.....Renča
Dobry chtela jsem se zeptat byl nekdo v karavanech s ck Victoria?cHETLI BY CHOM JED S NIMA V SRPNU jsme manzele s 5letym synem.muZE MI NEKDO DOPORUCIT NEJAKE DOBRE A PEKNE MISTO BLIZKO K MORI A DO MESTA?DAEKUJI ZA ODPOVED
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
06. 07. 2007 22:38
Rena,

to Ti nikdo nevěříme, vždyť Victoria má takovou spoustu spokojených klientů, jak se tu můžeme dočíst grinning smiley
Tumling
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
08. 07. 2007 22:18
Byl jsem s Victorií na Rabu v Padově III, na Muteru v kempu Jezera Lovišča a v Živogošče v kempu Dole a vždy v pohodě. Letos jedeme do Fažany u Puly a doufám že se opět nezklamu.
Ahoj,jedeme s Viktorií do kempu San Marina na Rabu.Dívala jsem se na fakultativní výlety od CK,ale jednak mi připadají zbytečně drahé a nemáme rádi organizované výlety,pokud to jde..Napadlo nás,že bychom se sami(pěšky)přesouvali trajektem.Do města Rabu,na ostrov Krk...Má s tím někdo zkušenosti?Jde to?Četla jsem tady,že jsou hodinové fronty na trajekt..
Jinak jsem zde o kempu San Marinu četla ledacos,něco vyděsilo,něco potěšilo...No,uvidíme.Snad bude vše ok.Hlavně doufám,že někde poblíž(do 1km)bude nějaká pláž k pořádnému zaplavání.Jedeme s dětma,takže pozvolný vstup vyhovuje,ale přeci jen si člověk chce někdy "hooopnout"spinning smiley sticking its tongue outdo vody...Taky bych ráda věděla,zda jsou podél pláží hospůdky apod..Sice známí se nedávno z Chorv.vrátili a říkali,že vše děsně předražený.Hlavně pivo apod v restauracích.....
Předem moc děkuji za nějaké informace..Pak napíšu,jek bylo.Určitě uuužasně,moc se těšíme...Ještě 14dní!!!!!!!!!
...zdravím...
taky vyráříme na Rab v pátek navečer tak doufám,že nám ta cesta půjde pěkně od kol....a nebudou žádný problémy.....
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
10. 07. 2007 09:25
pro lenik":Rab-SM-dobrá volba ,pláž u kempu pro děti i malé,při pěších výletech do okolí Loparu-mnoho pláží,ale většinou bez možností občerstvení,ale o to jsou zase soukromější a pěknější.Doprava do Rabu -autobus nebo taxi.Doprava trajektem-čekání ve frontě se týká hlavně aut-bez auta ,zakoupíte lístek a nastoupíte na trajekt-bez problémů a čekání.Dobré je dopředu si zjistit ,kdy Vám jede spoj zpět.Pěknou dovolenou!
S cestovkou Victoria jsme byli celkem 4x na různých místech,nekde dokonce 2x.A vždy velmi spokojeni.Kdo není velmi náročný tak je to fakt super cestovka
jarma
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
10. 07. 2007 17:38
Také mohu potvrdit kladnou zkušenost s CK Victoria,byli jsme s nimi v Itálii i na Rabu a byli jsme velice spokojeni.Kemp se nám líbil,stany také bez problémů a delegáti vstřícní.thumbs up
Kemp Dole - byli jsme zde letos od 11.6. do 3.7. ve stanu Ck Viktorie - byli jsme velice spokojeni - i když foukalo víc než loni - to bylo jediné "negativum". V dámských sprchách frontíčka /3 lidi/ pouze v některých časech - řešením bylo jít se vysprchovat později , pánské bez front.
Jinak jsme byli nejméně 15x na Rabu - vždy ve stanu s Ck Viktoria - a záleželo vždy na termínu - také jsme zažili frontu na trajekt, plné umývárky - ale nikdy nám to nezkazilo dovolenou - protože děti byly z písku vždy nadšeny. Nyní jak jsou větší - tak zase oceňují blízkost pláže a možnost okamžitého plavání v kempu Dole - a já hlavně borovice nad pláží - opravdu se celý den nemusíte mazat- pokud se nechcete opalovat a samozřejmě plavat v moři.
A jsou zde bezva tenisové kurty .smiling smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
11. 07. 2007 12:24
včera jsme se vrátili z Rabu kemp San Marino a musím přiznat že to co se tady psalo nebyla vůbec žádná pravda tak zaprvé žádné myši ani potkani tam nebyli, delegátka ck Victoria taky v poho a snažili se rekreantům ve všem vyhovět né jak se tady psala samá negativa , moře báječné hlavně teplé , počasí taky nádherné celý pobyt až na jeden den ale nám to nevadilo využili jsme to k poznání ostrova a že je tam co objevovat nádhera mohu jen doporučit.Jinak ovoce zelenina moc drahá nektarinky 20 -25 kun , meloun 7-8 kun , rajčata - 8-12 kun , papriky to samé , zmrzlina 3-5 kun
(3 kuna jen pro rekreanty z CK Victoria jinak 4 kuny) , pizza od 28 kun do 45 kun , chleba od 4 kun -7 kun ,mléko 4 - 8 kun , gril.kuře 40 kun ,
No vybavenost stanů této cestovky hodnotím tak 50% jsou tam dva malé hrnce na vaření taže asi početnější rodina musí vařit asi na etapy nebo si raději vzít z domu vlastní,talíře umělohmotné nic moc raději jsme jedli z vlastních a o příborech nemluvím , toalety jsou blízko a jsou několikrát denně uklízené , akorát že někteří lidé si toho neváží a dělají spoustu nepořádku na toaletách někdy to bylo až k zb...í jak to bylo zanéřáděné a to jsme tam chodili hlavně my češi pěkná reputace to vám řeknu jinak kdo jede na Rab tak vám přeji tak pěkné počasí jako jsme měli my a hezky si to užíjte ani se nám nechtělo jet domů jak se nám tam líbilo
Madla
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
11. 07. 2007 15:28
Já jedu letos s rodinou do Vrsaru,kemp Turist teď Orsera a platili jsme za parkovné taky 150Kč
Madla
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
11. 07. 2007 15:35
Nebyli jste někdo letos ve Vrsaru kemp Orsera???Jak jsou daleko stany od vody??a jaký je vstup do moře???Jedeme s dětma.Díky za odpověď
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
11. 07. 2007 16:00
Byla jsem ve Vrsaru vloni. K moři je to kousek, tak 100-150m, neumím to odhadnout, minutku dvě, tam je hlavní oblázková pláž, kde jsou především rodiče s dětmi, bývá to pak dost přelidněné, ale to je všude, kde jsou mrňata, jsou tam i sprchy, občerstvení, kousek toalety, dost travnatého prostoru pro hraní a ležení, dále podél pobřeží je skalnatý přístup. Taky betonové plochy, ale s těmi dětmi spíše ty oblázky. Všude jsou stromy a keře, takže dostatek stínu před sluníčkem. Jinak všude je kamenitý terén, i stany jsou kaskádovitě nad sebou, tak pozor na pády a bolavé kolena, zvláště u těch dětí, já mám dceru 15 let a taky si hned druhý den koleno rozbila smiling smiley. Tobogán, který je v prospektech nebyl koncem července funkční. Do městečka je to kousíček, je moc pěkné. Sociálky jsou taky kousek a hezké a hlavně udržované. Vedle nich zeleninový stánek. V kempu je kiosek, ale ve městě je v obchodech levněji a je to tam fakt blízko. Ráno jsme si chodili pro čerstvé pečivo tam. Přeji pěknou dovolenou. Sabina
Madla
thumbs upRe: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
11. 07. 2007 17:27
Pro Sabinu
Díky moc za informace,už se začínám těšit.Máme odjíždět v pátek 20.7.Tak snad všechno dobře dopadne.Ještě jednou díky.A jestli máte před sebou dovču,tak taky ať vám vyjde.thumbs upyawning smiley
Madla
thumbs upRe: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
11. 07. 2007 17:28
Pro Sabinu
Díky moc za informace,už se začínám těšit.Máme odjíždět v pátek 20.7.Tak snad všechno dobře dopadne.Ještě jednou díky.A jestli máte před sebou dovču,tak taky ať vám vyjde.thumbs upyawning smiley
Madla
thumbs upRe: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
11. 07. 2007 17:28
Pro Sabinu
Díky moc za informace,už se začínám těšit.Máme odjíždět v pátek 20.7.Tak snad všechno dobře dopadne.Ještě jednou díky.A jestli máte před sebou dovču,tak taky ať vám vyjde.thumbs upyawning smiley
Madla
spinning smiley sticking its tongue outthumbs upRe: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
11. 07. 2007 17:29
Pro Sabinu
Díky moc za informace,už se začínám těšit.Máme odjíždět v pátek 20.7.Tak snad všechno dobře dopadne.Ještě jednou díky.A jestli máte před sebou dovču,tak taky ať vám vyjdespinning smiley sticking its tongue out
Madla
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
11. 07. 2007 17:31
Jéééééééééééééééééhot smiley to jesm tomu dala..4x.No nazdar,ale ani nevín,jak se mi to povedlo.Tak se všem omlouvámconfused smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
11. 07. 2007 17:38
Jej to je v poho, super pro zasmání! Jedu taky v pátek na Mali Lošinj. Taky se těším. A ve Vrsaru je fakt moc hezky, alespoň mi se líbilo, mám ráda spíše skalnaté pobřeží, našla jsem si tam své místečko, chtěla jsem tam i letos, ale žádný lastminute od Victorie nebyl. Takže pěknou dovču!
Madla
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
11. 07. 2007 17:51
Sabino,myslela jsem si že jsem odepsala,ale nikde to nevidím.Tak snad to nebude zase 4x.My jsem na Lošinju taky ještě nebyli,tak potom prosím o napsání sem,jaký to tam bylo.Jinak děti nemám malý,ale puboše 12,14 let.Ale já nejsem jako jediná z rodiny moc extra plavec.Tak zjišťuju tímto stylem.Vypadá to líp,jako kdybych psala,že matka co neumí plavat a frčí k moři.hot smileyJiank taky přeju super dovču a ještě lepší počasíspinning smiley sticking its tongue out
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
12. 07. 2007 09:03
Jej, tak to jděte mimo tu přelidněnou pláž, fakt do vody se dá vlézt krásně a pro méně zdatné plavce to není problém, hloubka není hned u břehu. Navíc je tam čistější voda a je vidět otevřené moře, paráda. Hlavně klidněji. A ti puboši? Člověk si řekne, na ty dávat pozor tolik nemusím, ale tím tuplem se někde natlouknou!!!Delegátka tam během pobytu pořádá volejbal, různé výlety, zábavy dostatek. Určitě pak napíšu nové zkušenosti.
Ráda slyším o San Marinu dobrou kritiku!Za týden tam jedu..Chtěla bych se zeptat blíže na ceny přímo tam..Např.minerálka 1.5l v obchodě,nebo soda apod.,pivo v restauraci(jsou tam nějaké na pláži???).Nebo třeba na kolik tam vyjde bus do Rabu...Chceme si to užít,tak at vím,kolik si vzít peněz!!!!smileys with beer
Děkuji za nějaké,JAKÉKOLI,info o Rabu,kempu SM......
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
12. 07. 2007 13:11
pro lenika

na celém ostrově je jakákoliv voda na naše poměry drahá pokud si vzpomínám tak ceny minerálek a pitných vod se pohybovali od 5 kun výše ,limonády to samé například coca cola něco málo přes 12 kun v obchodě a za tu samou cenu třetinka v restauraci ,pivo Karlovačko 1 l - 11 kun v restauraci se cena pohybovala od 8 kun ( 1/3)a půl litr kolem 15 kun
v kempu San Marino je všude pitná voda a je dobrá aspon tedy za našeho pobytu ( někdo tady psal že voda je tam špatná) na Rajské pláži je spousta občerstveních kde dostanete hotové jídla od 39 kun nahoru hranolky 10 kun a s kečupem 12 kun ,obyčejná zmrzlina na špejli je dost drahá cena v rozmezí 6 kun a výše
jestli jedete od CK Victoria tak ta pořádá výlety do města Rabu a taxi co Vás veze stojí 40 kun , jinak autobus vyjde prý na 16 kun
My byli autem takže jsme projeli celý ostrov a musím říci je nádherný na 10 dní pobytu jsme měli vyměněno pro 2dospělí +2 děti 2000 kun + něco jsme vezli jako rezervu (eura, č.koruny ale nepoužili jsme je to co jsme měli stačilo), z toho 1000 kun stáli poplatky ,a domů jsme ještě přivezli 200 kun ,jídlo jsme měli sebou z domova tam jsme kupovali jen chléb,mlíko,ovoce ,zeleninu,pivo ,dětem zmrzlinu, nějaká ta pizza a zmrzlinové poháry jo a jinak v samotném kempu jsou obchůdky ,ale dost drahé na začátku Loparu je menší obchod docela slušné ceny ,my ale jezdili do Rabu jsou tam 2 docela dobré obchody jeden na kraji Petra a druhý při výjezdu na Kampor Merkur
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 137
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.