Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POZOR na cestovku VICTORIA !

Autor dala 
Ahoj,dnes jsme se vrátili z Rabu,San Marina,kde jsme byli skoro 14dní pod stanem..Bylo to super!!!Všechno!!Stan v dobré poloze,ne na hlavní cestě,delegáti,cesta,výlety od CK,moře,které se mi ale líbilo víc u skal a útesů.Brzy mě omrzelo chodit tak dlouho,než si zaplavete.Prohlížím si fotky a smutním...Hned bych se tam vrátila....Tak zase moře za rok!!!
Mimochodem ostrov Rab je nádherný,barva moře spojená se skálama-NÁDHERA!!!!!!!!!!!!!Takže,kdo tam ještě nebyl-DOPORUČUJI!!!!!!!Jen tem přístup do moře je opravdu hoooooooooooodně pozvolný.Ale pro malé děti značka ideál!!!!Krásnou dovolenou všem!!!!!
Re: Pro SIMČU !!!
07. 08. 2007 08:58
Ahojky,

tak to mě moc mrzí, Vilka jsme si oblíbili jak my, tak i naše děti. Odjížděli jsme domů v den, kdy jste vy přijeli. S Vilkem jsme se rozloučili a byli jsme rádi, že přišel k autobusu (i s vaší dcerkou). Jak píšeš, děti byly zklamané a taky to do knihy napsaly, já jsme rovněž napsala svůj názor. věděli jsme toho dost yawning smiley))). Vím jak se paní Andělová k Vilkovi zachovala, viděla jsem ten plesnivý a mokrý karavan, který mu přidělila na pět měsíců pobytu yawning smiley((((. Přeju Vám, celé rodině, aby zbytek prázdnin byl lepší. Na Rab by jsme se strašně rádi vrátili i do kempu Padova III, ale nesměla by tam být paní Andělová. Vilko nám říkal, že bude mít nějaké možnosti, ale nenašla jsem na něj kontakt.
P.S. chci ještě napsat, že v kempu bylo fakt příerné nádobí a to klienti platí za rozbitou skleničku tzv, duritku 50 Kč.



Ahoj Gábi, měj se krásně a přeju tobě, Vilkovi i vašim dcerkám krásný zbytek léta a hodně štěstí. Simča



Upraveno 1krát. Naposledy upravil sarymi (08. 08. 2007 09:00).
Re: Pro SIMČU !!!
07. 08. 2007 09:21
Pro Gabču,

ten předchozí příspěvek byl reakce na tvou odpověď.

P.S. toho panáka beru spinning smiley sticking its tongue out

Ahojky Simča



Upraveno 1krát. Naposledy upravil sarymi (08. 08. 2007 09:00).
Gabriela
Re: Pro SIMČU !!!
07. 08. 2007 12:21
Ahojky ,

tady je email můžeš psát na něj. padova3@centrum.cz Je založený pro ty co byly spokojeni a třeba i nespokojeni.

Jinak dík za přání. Gába spinning smiley sticking its tongue out

smileys with beer a jinak panák platí!!!
Zdravím všechny účastníky zájezdů CK Victoria,

taky bych se ráda podělila o zkušenosti s touto cestovkou, které jsou značně rozdílné. V roce 2005 jsme s cestovkou byli poprvé na ostrově Rab, v kempu San Marino, kdy to měl ještě pod palcem nýnější výkonný ředitel pan Matějka, který dvakrát svému jménu čest nedělá, ale to sem nyní nepatří. Byli jsme okouzleni prostředím, líbila se nám poloha, pláž (ta je opravdu výborná pro rodiče s malými dětmi), sociální zázemí, ale služby pana delegáta nic moc. Tedy, abyste to správně pochopili, on si svou práci dělal dobře, ale jde o to, jakým způsobem se vyjadřoval. Jak jsem se před časem dozvěděla, tak pan Matějka je voják z povolání a šlo to poznat na jeho vystupování. Vedle nás, ve stanu, bydleli vcelku mladí rodiče s dítětem...na tom není nic zvláštního, ale v den odjezdu, kdy se mají dávat stany do, co možná nejlepšího stavu, jsem zažila šok. Pan Matějka po mladé paní začal nehorázně křičet, jak si dovoluje přerovnávat nádobí, příbory...že pořádně nevydrhnula vařič...no prostě mi nad tím rozum zůstal stát. A stál tam do té doby, než ho pořádně (podle jeho představy) "vydrhla". Nás několikrát napomínal, ať nemluvíme tak nahlas. Bydleli jsme na konci kempu, kdo tam byl, tak jistě ví, o čem mluvím. Jak nemůžu mluvit nahlas? Přece nebudu na dovolené šeptat? Pak nám přímo před stan nastěhovali mladý pár z Německa, takže jsme neměli pro sebe ani kousek soukromí, ale jelikož jsme Češi, tak si to musíme nechat líbit, no ni? smiling smiley To by si přece delegát, který má dělat čest své cestovce, neměl dovolit, nemyslíte? Aby svou tehdejší profesi motal do té současné....V roce 2006 jsme s touto cestovkou jeli opět, nyní však na Makarskou Riviéru, do Podgory a do karavanu, moře bylo sice trošku dál, ale to co ztrácelo na kvalitě místa, tak vyhrávalo po stránce delegátky, paní Ritě Mamunové, opravdu skvělá dáma, která si za Vámi přišla sednout a pokecat, řekla Vám něco o situaci v kempu, něco z historie Chorvatska, prostě opravdu vlídná mladá paní, která nás svým chováním mile překvapila. A letos jsme byli opět na ostrově Rab (jelikož si nás ostrov svými půvaby podmanil), ale v kempu Padova III. Ze začátku jsem si říkala, že dovolená bude opravdu pěkná a klidná, ale opak byl pravdou, již při první informační schůzce jsem si všimla vystupování paní Andělové (nechápu, jak někdo tak lhostejný jako je ona, může mít tak božské příjmení :-D ), upoutávala především pozornost na sebe, tedy lépe řečeno na ty svoje výlety, z kterých má ona svou provizi, že? Také upozorňovala na lodě, kole, apod., z kterých musela mít také provizi...také mi neseděl způsob, jakým představovala své kolegy...např. Vilka, bylo to asi tak: "Tohle je Vilko, technický delegát." Vím, že to písmenky nelze vycítit, ale ve slově delegát byla značná nechuť k panu Vilkovi. A neoslovila jej ani pan, což je v dnešní době snad slušnost, no ni? Ani jednou za svůj pobyt, jsem jí neviděla, že by se prošla po kempu a zeptala se, jak se máme, jestli nám něco nechybí...apod. Očekávala jsem to alespoň v den, kdy se k nám hnala bouře, ale marně, paní Andělová měla na práci asi jiné věci, než své klienty. Např. měla čas na oslavu svých narozenin...na kadeřníka...apod. Byla milá jedině tehdy, když jste se zašli informovat ohledně výletů nebo si půjčit loď či kolo. Nejvíce jsem se pozastavila nad jejím chováním, když jednu paní z kempu, která měla horečky, poslala do nemocnice na kole. Tož je toto normální přístup rozumně vyspělého delegáta? Kdyby se stalo něco jí, tak neváhá a nechá si přivolat klidně i vrtulník. A to si myslím bezesrandy.
O celý běh kempu se staral pan Vilko, opravdu seriózní a po všech stránkách ochotný člověk, bez něhož by byl kemp dávno vzhůru nohami. Zastavil se u stanu, popovídal nám o historii Chorvatska, pomohl, když jsme měli problém, zavtípkoval s námi, prostě zlatý člověk, který nám dovolenou udělal hezčí. A jeho manželka Gábina je taky moc fajn ženská, které bych touto cestou chtěla poděkovat za její i manželovovu pomoc, kterou nám poskytli. A to, že si paní Andělová zavolá na cestovku a tam jí zobou z ruky, že pan Vilko nic nedělá, je pěkná ohavnost z její stránky a je vidět, že nemá smysl pro lidskost, sama si do kapsy nahrabe nějakých 300.000 korun českých a slušnému otci tří dětí a živiteli rodiny nechá všechny provize strhnout z platu, je z její strany sobeckost. Nevím, jak bychom se cítili my na jeho místě, ale je mi líto, že musel být pod vedením (s prominutím) takové "fuchtle" jako je Andělová. Slyšela jsem totiž, že u ní nevydrží žádný delegát, pro její chování. A o animačních programech pro děti nemůže být ani řeč. Slečna, která je měla dělat, působila už sama o sobě jako znuděný člověk, který si zde přijel jen přivydělat. Nechci nikomu znechutit dovolenou u CK Victoria, ale měli byste si dát pozor, s kterým delegátem jedete. yawning smiley Lucie
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
09. 08. 2007 12:05
Tak tohle je hustý!!! Ale upřímný!!! Bylo by vhodné poslat takovéto a více takových stížností přímo do CK Viktoria, ať si uvědomí, že nebýt nás klientů, ani by si nevrzli. A nejde jen o ten přístup delegátů, ale také o zastaralé vybavení stanů. Já jim psala v minulém roce, stěžovala jsem si trochu na delegátku v kempu ve Vrsaru, poslali mi poukázku na slevu v další sezóně(tedy letošní) a že pevně věří, že s nimi budu dále jezdit. Letos jsem nejela!!!
Pro Simču!!!
13. 08. 2007 20:16
Už jsem svou stížnost odeslala, ale mé slova asi nepadla na úrodnou půdu, napsala jsem jim do emailu toto:

"Dobrý den, zasílám Vám svůj příspěvek z Vámi nečteného fóra a byla bych velice ráda, kdybyste se mi k němu jakkoliv vyjádřili. Vím sice, že budete hájit své zaměstnance, ale je fakt, že tu jste pro své klienty, bez kterých byste korunky nevydělávali. Byla bych ráda, kdyby se mi k mým připomínkám vyjádřili majitelé firmy, protože vím, že Vy, podřízení, s tím nic neuděláte a odkopnete mě jen předem naučenými frázemi."

Nikdo se mi neozval a tak jsem si opětovně potvrdila to, že ikdyž napíšou na svou stránku, že jich náš názor zajímá, tak jsme lidově řečeno u prdele, promiňte za tento výraz, ale jinak to napsat nejde. Nemám ráda ty jejich umlčováky, kterými si myslí, že všechno spraví a vše bude zase dobré...to ne..nikdy se tomu nepostaví čelem, což není správné.

Lucie
Zdravím,
hodně mě udivuje to, ze jste psali, že nejaky delegat je byvalej vojak boco. A ze řval na nějakou slecnu.

To udelat pritelkyni tak mu urazim hlavu.

Nejede nekdo nahodou v patek do kempu pineta ?
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
13. 08. 2007 23:26
Ne. Ale jedu ve středu do kempu Orseragrinning smiley A bez cestovky Victoriathumbs up
Zdravim vsechni dobre lidi a milovniki nicem se nerusici dovolene.
Na samem zacatku omlouvam se za moji cescinu, ted uz asi vite gdo pise. Jsem to ja o kom tadi pisete tak ze meno me je Vilko bivali delegat Victorie kteri jsem daval vse od sebe pro klienti z CZ v me rodne zemi HR.
Vam vsem velkej dik za potporu a hlavne pochvale ktere s jedni strani cloveku delaji dobre ale z moji strani zlobim se sam na sebe ze sem daval maksimum a takto dopadl a Ta osoba s andelskim menem slizla med.
Gdis ctu Vase prispevki spominam se na krasne chvile a zivotni skousce v ktere jsem neopstal.Malo je mista pro Vas vse abich vas menoval a take pro slova ktere bich jako dik chtel napsat a nevim jak se spravne vijadrit ale Vi co me znate pochopite a nebudete mi to brat za zle.
Jsu zpet se svoji rodinou a snazim se na vse spatne zapomenout zacit od zacatku ale zapomenout to neide.
Proboha pane J. otevrite oci a zacnite neco delat s hromadou nezodpovednich, bezohlednich atd zamesnancu az na nektere vijimke a tich je bohuzel malo.
Tolik odemne, velka pusa Vsem od bivaleho delegata Vilka.
P.S. stojim za vsem co jsem zde napsal
muray
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
15. 08. 2007 16:07
Nevite jestli v kempu pineta jsou v ophodě delegati ?
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
16. 08. 2007 13:24
Vilko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravim vsechni dobre lidi a milovniki nicem se
> nerusici dovolene......................
> Tolik odemne, velka pusa Vsem od bivaleho delegata
> Vilka.
> P.S. stojim za vsem co jsem zde napsal

Tak konečně jsem se po roce dostal na svůj zakládající topic o nepříjemných praktikách cestovky Victoria a nestačím se divit. Všechny Vás obdivuji a jsem rád že tento příspěvek za něco stál a na základě Vašich zkušeností je stále živý.
Vilko tebe neznám, ale děsně ti fandím - dej na sebe kontakt hot smiley
Vilko
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
16. 08. 2007 14:17
Zdarec to jsem nečekal ze bi negdo fandil jednomu malemu pribehu običneho techn. delegata.Dik za podporu a pokud chcete muzu Vam to napsat do diskuz. fora jak to vse vlastne začalo,probihalo a skončilo. Vedl sem takovi deniček kteri jsem uz chtel zahodit a všechno zapomenout ale vidim že bich to mel zverejnit at se lidi ponauči a dozvi jak se chova hlavni delegat ke svim klijentum a take celi ten proces od prijezdu az do odejzdu klijenta.
Osobne bich chtel podekovat zakladateli tohoto fora jen škoda ze si to večina cte az je uz povšem.
Jinak dala ptaš se na muj kontakt stači kliknout na me meno pokud to nefunguje tak tadi je padova3@centrum.cz je zalozeni pro vsechni spokojene i nespokojene klijenti.Dene dostavam dopisi od lidi tak tu je jeden :
Pane Vilko
děkujeme za pěkné ,,delegování,, a strávenou dovolenou na ostrově Rab. Budeme na tyto dny vzpomínat ještě dlouho a rádi.
Z Vašeho profesionálního přístupu by se i ostatní delegáti mohli učit. Přejeme mnoho zdaru a úspěchu v osobním životě.

S pozdravem
Jmeno sam tam z pochopitelnich duvodu nechtel zverejnit.
Tolik od Vilka ahoj-bok
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
16. 08. 2007 15:05
Vilko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdarec to jsem nečekal ze bi negdo fandil jednomu
> malemu pribehu ...... ptaš se na muj kontakt .......> Tolik od Vilka ahoj-bok

Ahoj, já myslel kontakt jiný - teď jedu na 2 týdny do Baško Polje a Primoštenu. A pokud jsi takový, jak tě zde popisují , tak se vykašli na nějakou cestovku a nabízej ubytování sám , ne ?? Pokud vím, je mnoho krásných míst u pobřeží, u kterých nejsou ještě vyjasněná vlastnická práva a které nakonec stejně propadnou, tak jen být ve střehu.thumbs up smiley
pro dala!!!
16. 08. 2007 19:09
vilko je nejlepší človíček, kterého jsem doposud poznala (myslím z pobytu na rabu), je hodně obětavý, zábavný a fajn chlap.
Pro Vilka
16. 08. 2007 19:12
pane Vilko,

doufám, že tu svou cestovku rozjede, moc Vám z Ostravy fandíme a ještě jednou Vám jménem naší rodiny moc děkuji za to, co jste pro nás udělal. Jste velmi obětavý člověk, z kterého by si měla paní Andělová vzít příklad. Psala jsem na Victorku, ale asi dělají, že nic nedostali, takže titulek na jejich stránkách, že je náš názor zajímá, je pěkně falešný a neplatný. A máte pravdu v tom, že je škoda, že se lidé ozývají až tehdy, když už je po všem, nebo to zažijí na vlastní kůži.

Budu Vám držet palečky a pozdravte paní Gábinu a děti

zdraví Vás pán tisíc a jedna otázka a Lucie smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil zviratko10 (16. 08. 2007 19:14).
Zdravím Vilko ,
osobně vas neznam, ale pokud vas tu lidi tak chválí tak na tom asi neco bude. Takze pokud budete delat vlastni zajezdy nebo neco v tomhle smyslu, pocitejte i s nama :-)
Zdravim do Ostravi i do ostatnich kraju Česke Republiky.
:-) poprve jsem použil tvrde y.
Chtel bich Vam vsem podekovat na potpore a zaroven skazat ze co jsem slibil to i dodržim.
Nechtel bich abi me lidi nebo negdo, lidove rečeno sprdli ze použivam tento forum pro komerčni učeli ale po zažitkach na vlasni kuži rozhodl jsem se pro Vas udelat internet.stranku a katalog samorejmne zdarma s nabidkou levnich apartmanu a pokoju jelikoz mam dost znamich u Jadranskeho pobreži od kud i sam pochazim.Řijena a listopad budu na ceste po Chorvatsku tak ze vse bi melo bit hotove do 15.12 2007 pro sezonu 2008.
Oblast od Istrie do Makarske a i nektere ostrovi celkem asi 300-500 apartmanu s cenama od 10 eu.Dalsi podrobnosti a dotazi prosim piste na muj e-mail.
Dostal jsem par dotazu tech kteri me neznaji proc to vlasne delam.
Staci si precist par Vašich prispevku hore napsanich jak sem dopadl a zase ja vim jak dopadli klijenti tak sem se rozhodl na tento krok.Napriklad proc biste meli platit za pobitovu taksu 50 kč gdis v Chorvatsku to stoji 1 eu coz je gdis prezenu 30 kč atd atd
Behem svi prace delegata poznal jsem spoustu dobrich lidi a ted uz konecne nasel jsem spusob jak jim a Vam obcanum podekuji za vse co jste ucinili pro utecence a uprclike z Chorvatska, moji rodinu matku s bratrem kteri s stovkami dalsich nasli ukrit tady v ČR a tim se zahranili pred jistou smrti.
Budu strasne rad gdis se pristi rok setkame pri zapadu slunicka s sklenickou rakije muze bit i Karlovacko pokecame a zapomeneme na bezne starosti.
Jsce jednou krasni pozdrav od Vilka ahoj-bok.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
20. 08. 2007 16:45
Zdarvím všechny cestovatele,
12.8.07 jsme se vrátili z Biogradu, kemp Soline, pobyt v mobilhoumech CK Victoria. Musím podotknout, že jsem odjížděl trochu s obavami (toto forum jsem našel až po zaplacení zájezdu). Zájezd jsme řešili nejprve přes cestovku v Třebíči, kde nabízeli zájezdy z katalogu CK Victoria. Po pokusech o získání informací o konečné ceně jsme to vzdali a kontaktovali přímo ck Victoria v Brně). Zájezd jsme si objednali elektronicky a stejným způsobem pak probíhala i komunikace s cestovkou. Po příjezdu do kempu jsem byl už klidný, nebyl zde jediný problém jak s delegátkou tak majiteli kempu. Ubytování odpovídalo popisu a vše bylo bezvadné. Proto mohu napsat s klidným srdcem - Biograd na moru s ck Victoria bez obav.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
21. 08. 2007 07:28
Já s delegátem od victorie mám dobrou zkušenost(Živogošče kemp Dole),ale jak to
pročítám díky vašemu popisu delegátky Andělové si musím na mapě udělat bod
kam s victorii nepojedu:-)

to Vojta309:
také jsem to řešil přes cestovku v Třebíči a bez problémů

Jinak Vilko...držím palce
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
21. 08. 2007 08:29
To StandaM: u nás byl problém s dítětěm, mají v katalogu děti do 5-ti let zdarma a přesto po nás chtěli za něj platit, protože v listopadu mu bude 6 let a nedali si to vymluvit. Po telefonátu do ck Victoria mi potvrdili že dítě je samozřejmě zdarma, a tak jsem to radši vzal přímo od nich.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
23. 08. 2007 09:38
Pro Lucíka: souhlasím s tvým názorem na kemp Padova III., napsala jsi to výstižně, jen by mě zajímalo, co s tím udělá CK Victoria. Protože my bysme se moc rádi tam zase podívali, ale nesměla by tam být Mgr. Andělová.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
23. 08. 2007 10:27
Pro Vilka,

milý Vilko jsem ráda, že o Vás slyším, a že jste v pohodě. Rádi taky využijeme vašich služeb. Vzpomínáme na Vás a zejména na společný výlet lodí kolem Rabu. Hezky jste nám popovídal o ostrově Grgur a Goli. Zdravím a přeji hodně štěstí celé rodině. Š.
Moc dekuji sarymi a zdravim vsechni dobre lide.
Spominka na vylet lodi kolem Rabu je jedna z malo prijemnich spominek. Ale co se da delat sel sem tam za praci a diki Vam pratelskim klijentum sprijemnili ste mi neprijemne chvile s pani Dabelovou jak ste si ji sami klijenti nazvali.
A proto Vas nesklamu prisci rok to zas rozjedem spolecne na lodi a nebo i v baru hlavne ze bude to stat zato.
Dik jesce jednou ze jste namne nezapomneli a tesim se ze to brzi rozjedem a vsici na dovolenu pojedem.
Jo malem sem zapomnel zvu Vas vsechni milovniki dobre zabavi a srandi na zitrejsi damski fudbalovi zapas. O srandu bude postarano(Gabina take hraje)
bude tam i TV ja griluji masicko a vecer super zabava vse to k 750 let Vranovic.Vstup dobrovolni coz znamena gratis a vlak z Brna jede kazdou hod.
Tak ze zitra 25.08 v 15.oo na stadionu Marakana ve Vranovicich okr.Breclav
ahoj-bok Vilko
Všechny vás zdravím.Chtěla bych se informovat jestli někdo z Vás jel k moři autobusem do kempu a do stanu?Cesta by mě moc nezajímala spíše jesti jsem v kempech nějaké trezory?Jesti se Vám stalo že by někoho ve stanu vykradli,jak je v kempech bezpečno,jesti je u stanu zámek atd..Má stím někdo skušenost?Moc Vám děkuji za informace ahoj
My jsme byli letos poprvé ve stanu.Cestovka v katalogu psala,že je možnost peníza dát na recepci do trezoru..Ale na místě(San Marino,Rab)jsme zjistili,že je to na Chorvatské recepci a za poplatek.Ten bohužel nevím,kolik byl.Peníze jsem nechávala ve stanu na více místech.Stan neustále dokořán a za 14 dní žádný problém.Delegátka nam doslova řekla,že Němci to nemají zapotřebí,Chorvati v žádným případě a Češi na dovolené SNAD TAKY NE!!!!!!!No,tak jsme ty Čechy risklispinning smiley sticking its tongue out,a v pohodě!!!!
světlana
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
03. 09. 2007 18:15
Vilko, kde ty se bereš ve Vranovicích? Moc mi mrzí, že jsem týden zahálela a tuhle zprávu nečetla. Vranovice jsou 30 km od mého bydliště!
Zdravim Svetlanu a take vse co ctou a pisou do fora.No tak sem se ocitl ve Vranovicich uz pred 8 leti mozna i 9 to uz nepocitam ale trosku ses me zaskocila premislim a nemuzu se spomenout od kud se zname.
Znal jsem jednu Svetlanu z blizkosti Mikulova ale to je 22 km od Vranek.
Pokud neni tajemstvi tak osvez moji starou pamet a ja budu doufat ze jsem negde neco nezvoral smiling bouncing smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
19. 09. 2007 21:29
Ahoj všem


akorát jsem se vrátila z dovolené s touto CK. Byla jsem v kempu Jezera - Lovišča.

Shrnu to tak: kemp naprosto v pohodě, delegát Milan rovněž. Problém byl s paní Ilonou. Na uvítací schůzce se tvářila jako anděl. Ale pouze tam.

Jeden mladý muž si chtěl prodloužit pobyt, nabídli jsme mu náš stan a vše bylo v pohodě, paní Ilona zařídila bus a ok. JEnže problém nastal, když náš nový známý opravdu odjet musel. Nabídl jí, že jí telefon, který kvůli němu měla, zaplatí. Delegátka ho uzemnila, že si to měl rozmyslet dřív, že už na jeho místo někdo v Biogradu nastoupí (na nástěnce visel rozpis - 5 nebo 6 míst v autobuse mělo být ještě volných)... Prý se má jít zeptat pána ve žlutém tričku, že ho možná do autobusu pustí (tím pánem ve žlutém tričku byl sám delegát - ten s tím problém opravdu neměl, prostě ho posadil na místo a bylo).
jen jsme doprovázeli známého k autobusu, paní Ilona volala na 2 starší dámy u stanu, tak co děvčata, slyšely jste to? Ne? Pojďte sem.... a vylíčila jim ani nevím a radši ani nechci vědět co.
když autobus odjel, my jsme šli ke stanu, delegátka zrovna bavila nově přijíždějící tím, jak náš známý si vymyslel, že tu zůstane a nic proto neudělal, že nám závidí hezké počasí, protože byloé týden škaredě. A se slovy : podívejte se na tu mladou dvojici, ta ho zpunktovala, aby tu zůstal a on odjel. Oponovala jsem jí, že ona s ním nebyla na poště, když si dovolenou zařizoval, jak může tvrdit, že proto nic neudělal a paní Ilona si mlela svoje. A ze mě, přítele a známého udělala debily před celým kempem... a to , že jako první, kdo známému navrhl, aby tu zůstal (pokud ho vezmeme na milost do našeho stanu) byla ona, o tom nepadlo ani slovo

dále byl problém s pasy. Já na dovolené nemám jiný doklad a nechat pas na 1 den někde pryč, jak jsme museli, to taky nešlo... tak jsme ho nechali přes noc, zašli jsme si na recepci hned další den ráno a vyzvedli si ho sami, potřebovali jsme jet do Šibeniku. Byli i tací, kteří byli ubytovaní v apartmánu a museli údajně nechat 1 pas celou dobu na recepci či kde, jako zástavu. Když se bránili, že hodlají vyjet do zahraničí a že pas je jediný doklad, který tu mají, tak si paní Ilona usmyslela, že prý oni jsou jediní, kdo si stěžoval a že nechápe, proč pasy chtějí. A označila je jako (ať teď nekecám) problémovou nebo problematickou skupinu!!!!

problém s myšmi, které nám v noci lezli po rukou a po zádech řešit nechtěla, že prý se pastičky neprodávají. a konec. pan Milan nám dal aspoň jed na krysy. A nezametl to pod stůl.

dále si vzpomínám na reklamaci zájezdu na Kornati, jsem zvědavá, jak to dopadne, ale o tom se nechci rozepisovat, prostě zájezd, který se skládá za 3 částí - 2 absolutně nesplňoval a žádná náhrada nebyla. A to reklamaci zájezdu podepsalo 11 lidí různé věkové kategorie a ještě se k tomu přidali "problémoví" obyvatelé apartmá...

a slibované nástěnky se ztaky každý den neměnily....

jinak pokud nebyl problém, paní Ilona odpovídala a zařizovala velmi ochotně, to se musí nechat.
rozhodně daleko lepší a snad i spolehlivější byla komunikace s panem Milanem

tím jsme chtěla říct, že nezáleží pouze na kempu,ale i na delegátovi, jak se ke všemu postaví a jak bude pomlouvat jedny před druhými...
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
20. 09. 2007 19:11
Také jsem byla s celou rodinou letos na dovolené od CK Victoria. Jeli jsme do kempu Perna na Pelješaci. Delegátka byla v pohodě, jen si myslím, že na jednu osobu toho měla na starost celkem dost...stany, bungalovy a hotel Komodor. My jsme byli ve stanu a bohužel jsme chytli 2 týden škaredé počasí (termín 27.8.-8.9.), 5.-6.8.v noci klesly teploty jen na 10 st. Měli jsme pocit, že trempujeme na Šumavě a ne kousek od Dubrovníku. Deky navíc byly naštěstí k dispozici.
Ale za počasí cestovka nemůže. Chci vás upozornit na jiné nedostatky: sociální zařízení je v katastrofálním stavu. Na celý kemp připadají 2 soc. zařízení. Ty první byly asi 20 m od stanu, turecké záchody, které nikdo pořádně neumývá. Výkaly byly rozmatlané na kachličkách do výšky 1 m. Dále tyto sociálky poskytovaly sprchy bez dveří jen s igelitovým závěsem, věčně neodtékajícím odpadem, prostě hnus.
Další vymožeností byly dřezy na nádobí jen se studenou vodou a odtok končil uřízlou trubkou, která vedla do koryta na zemi, takže při umývání nádobí byl každý totálně postříkaný mastnou vodou z odpadu! A teď něco o těch druhých MODERNÍCH soc. zařízeních, které CK Victoria ve svém katalogu uvádí: když pominu to, že jsou od stanů vzdálené cca 150 m a s malým dítětem čůrání prostě nestíháte, o modernosti se nedá bohužel mluvit. Záchody nejsou sice turecké, ale polovina z nich nebyla funkčních, a nebo byly tak znečištěné, že se tam nedalo jít. Úklid se prováděl jen ráno a večer a při tak velké vytíženosti si myslím, že je to nedostačující. Jiná věc je, že někteří lidé jsou hovada a neumí si po sobě, nebo po svém dítěti poklidit. Jezdíme do chorvatských kempů asi 8 let, ale toto jsme ještě nezažili. Četli jsme si v knize přání a stížností,do které píší klienti CK VICTORIA již od roku 2004 a stěžují si na soc. zařízení, ale pan ing. Jarý ji nejspíš nikdy nečet a pochybuji, že v kempu někdy byl, alespoň letos určitě ne, jak jsem se dozvěděla od paní delegátky.
Další věc co nám vadila, byly velké plynové bomby na vaření, které stály vedle stanu celý den na slunci a několikrát se mi při zapalování stalo, že plamen vyšlehl až 20 cm do výšky a pak i občas během vaření. Delegátka mi řekla, že o tom ví a že s tím nic nenadělá.
No a ještě něco k tomuto místu: Kemp Perna je opravdu pro zájemce o dovolenou "na konci světa". Nejen, že nám od září zavřeli trafiku v kempu, ale dokonce i ty bližší soc. zařízení. Ne, že bych je využívala, ale alespoň se tam dalo opláchnout to nádobí. Nezbylo mi nic jiného než si ohřívat vodu na nádobí na vařiči, protože v areálu moderních soc. zařízení byla korýtka několik dnů ucpaná zbytky od jídla. No prostě romantika...
Pláže v kempu jsou kamínkové, ale nejsou to ty bílé kamínky, co na Makarské a místy je tam dost nepořádek. Kdo rád šnorchluje, tak u pláže v kempu rozhodně nic nenajde. Musíte jít na menší plážičky směrem k Orebiči. Ale abych si jen nestěžovala, líbil se nám výlet na Korčulu, ke klášteru nad Orebičem a ke kapličce nad kempem. Ty hory nad kempem jsou fakt úchvatné. Shodli jsme se ale i s několika dalšími lidmi, že kemp Perna nikdy víc...škoda.
P.S. bez surfu tam nejezděte, protože tam fučí od rána do večera a většinou i v noci...s malými dětmi nedoporučuji!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.