Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hvar, kamp Lili, Jagodna

Autor Ondra T2 
Franta PM
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
07. 08. 2007 10:56
Jak píše Libor, pláž v Jagodné je opravdu malá. Proto tam poslední dobou jezdíme před a nebo po sezóně. Jinak pěkná pláž "Lučiště", kde se povede, že jste sami, je směrem na západ asi 2km za Sv. Nedjeljí. Je však přístupná pěšky oslí stezkou nebo člunem. Takže z Jagodné 2 km autem do Sv.Nedjelji a dál cca půl hodiny pěšky. (Dobré boty, jídlo a pití na celý den sebou). Ale stojí to za to. Pár fotek je tady ve fotogalerii.
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
09. 08. 2007 09:11
Dobrý den,
příští týden plánujeme jet do kempu Lili. Můžete mi, prosím, říct, jak to tam vypadá? Zajímá mně vybyvení kempu, zda je nutná rezervace, jestli tam je elektrická přípojka, dětské hřiště, obchod, stín na stan...Moc děkuji za jakoukoliv informaci.
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
09. 08. 2007 09:33
Prosím o jakékoliv informace ohledně kempu Lili. Jedeme tam s 3 a 6-ti letýma dětma a trošku se toho bojím. Cesta na pláž, pláž, hloubka, stín, místo v kempu, teplá voda, dětské hřiště...Psala jsem email majiteli kempu, ale neodpověděl mi.
Moc děkuji
Bohuna
Franta PM
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
10. 08. 2007 10:23
O kempu LILI v Jagodné na Hvaru byla řada informací uvedena tady na fóru. Zkuste do vyhledávače zadat "KEMP LILI".
Jen stručně:
Kemp na terasách pod borovicemi, auta i stany ve stínu, jediná nevýhoda - všude spoustu jehličí - doporučuji něco na přikrytí auta, alespoň na přední sklo (smola se špatně myje). Ze silnice dolů do kempu letos nový asfalt. Kemp i apartmány letos nově napojeny na vodovod. Kemp je rozdělen do dvou částí, navazují na sebe, v každé jsou jedny umývárky. Jednoduché, na první pohled kuča, ale čisto. Teplá voda na solár celý den. Kuchynka není. Rezervace nutná není, vždy se najde místo. Letošní ceny tuším 7 Euro na osobu, děti polovic, za stan a auto se neplatí. El.přípojka za poplatek, raději delší kabel. Zadní část kempu (nad FKK pláží) je asi klidnější. Pláž je rozdělena skaliskem na normální a FKK (www.ihvar.cz nebo fotky zde ve fotogalerii). Pláž je poměrně malá, v sezóně dost přeplněná. Část FKK je při přílivu a větších vlnách z větší části zaplavena. Mírně se svažuje do vody, oblázky na pláži i ve vodě. Nejsou tam ježci, alespoň ne tam kde se vystačí. Boty do vody nejsou nutné, snad jen boty na pláž a pro děti - rozpálené kameny. Cca 50 m od břehu je natažen řetěz - čluny a surfy nesmějí k pláži. Kolem skaliska a útesy, super na šnorchlování. Hřiště není. U recepce malý obchůdek - základní potraviny, ovoce, zelenina, víno, med, olej. Každý den čerstvé pečivo. Dole nad pláží něco jako restaurace, grilují maso a ryby, jinak pivo, víno, káva, cola, nanuky od Algidy. Jinak za nákupy 2-3km - Sv. Nedjelja nebo Ivan Dolac. Nebo cca 15 km do Jelsy - přistav, trh, stánky se suvenýry, restaurace, pizza, a hlavně nepřekonatelná zmrzlina. Přeji příjemný pobyt. Franta.
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
11. 08. 2007 19:40
My se od tama vratili minuly tyden, cena je 7euro na osobu, jinak souhlasim s tim, co uvedl pan Franda. Ja tam byla letos poprve a bala jsem se jaka to bude divocina, ale byla jsem prijemne prekvapena-ne ze by to svym zpusobem divocina nabyla, ale z toho co jsem vypozorovala, tak tam i jezdi hodne lidi s malymi detmi-byly tam i rodinky s detmi cca 1rok starymi, jinak socialky jsou skutecne ciste-kazdy den rano se uklizi! Kuchynka tam neni-takze varic urcite s sebou. Majitele jsou v pohode...neberou to pouze jako byznys, coz u mnohych v Hr funguje. Jinak ohledne te cesty na plaz, tak jsou tam dve horsi, ale ta hlavni cesta je v pohode-jezdili tam i s kocarky!smiling smileyDale, co se tyce stinu v kempu, tak my si nasli dobre misto, takze jsme byli cely den prakticky ve stinu-i plaze jsou treba dopoledne ve stinu...ale rozhodne bych doporucila si vzit i destnik!Co se tyce bezpecnosti kempu, tak je to urcite lepsi nez v CR, ja si treba nechavala pravidelne mobil v koupelne v nabijecce-a nebyla jsem sama (ale pokud mate nejaky novjesi, tak mozna lepsi hlidat...-jen pisu o sve zkusenosti, tak at neni malersmiling smiley ). Jinak je to skvele misto na vyklidneni-clovek tam uplne zapomene na normalni zivot...Tak dobrou cestu...krasnejsi more najdete malokde...
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
11. 08. 2007 19:43
oprava: novejsi mobil...
franta pm
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
30. 08. 2007 08:13
mam zpravu, ze vcera mel byt evakuovan kemp jagodna na jizni strane hvaru kvuli pozaru. ma nekdo informace? diky pavel
Dusan P
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
31. 08. 2007 17:21
Kemp ten stredecni pozar jako zazrakem prezil,ale vsechno kolem lehlo popelemthumbs down.Byl to celkem fofr,ale nastesti se nikomu nic nestalo.Evakuace to zas takova nebyla, jen par lidi odvezl clun do Svate Nedele - jelikoz horelo tesne nad kempem(a vsude kolem),tak se preparkovali auta a lidi k molu,kde se cekalo jak to dopadne.
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
01. 09. 2007 13:32
Tak to je drsne-presne pred mesicem jsme tam byli, tak hlavne, ze to dopadlo takto a nikomu se nic nestalo.
Stesti v nestesti...
annie
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
04. 09. 2007 13:24
Ahoj, prosím o nějaké informace ohledně kampu Lili.Jak to tam vypadá po požáru? Je vůbec v provozu? Jedeme v pátek a ted taková informace...prosím ozvěte se někdo at víme, jestli to má cenu tam vůbec jezdit....děkuji mockrát
Dusan P
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
04. 09. 2007 22:37
Byli jsem tam kdyz okolo horelosad smiley. Kemp je v poradku,pouze nesla elektrna,ktera by uz mela byt opravena.Kazdopadne radeji zavolejte Line o blizsi info.
Franta PM
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
05. 09. 2007 15:02
>to: annie -
V kempu i ve všech apartmánech prý je vše OK. Alespoň podle posledních informací, které mám od "našich" domácích i podle SMS zpráv od známých, kteří tam jsou už od soboty 1.9. v apartmánu u Fínky a také podle zpráv od Jitky z Ivan Dolace. Hořelo prý u vinice za kempem vzadu směrem na Bojanič a šlo to nahoru přes silnici a pak směrem na Sv. Nedjelju. Hasičům a dobrovolníkům se podařilo nepustit oheň do blízkosti kempu a k apartmánům. Jen nefungovala elektrika, ale i to už je spravené. V Jagodné je prý zase vše OK, až na ten pohled na spáleniště. Dnes v noci tam prý dost pršelo, takže snad už to dá pokoj.
Přeji ničím nerušenou pohodovou dovolenou. Voda prý je super, má 26 a slunce svítí zase na plný pecky.
Pozdravujte v Jagodné.
Franta z Plzně
annie
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
05. 09. 2007 17:19
děkuku mockrát za uklidnění..spadnul mi kámen ze srdce..budu pozdravovat mořesmiling smiley
Franta PM
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
06. 02. 2008 08:59
Do Jagodné jezdíme raději před nebo po sezóně, je tam méně lidí na pláži. Jiné pláže v blízkém okolí, kam by se dalo dojít pěšky, nejsou. Další možnosti koupání v okolí jsou ve vesničce Bojanič Bad (asi 1 km na východ). Dá se tam dojít pěšky, ale je to po silnici a navíc je tam také malinká pláž a dost místních turistů. Lepší už je to v Ivan Dolacu, nebo Sv. Nedjelji. Stačí tady si vyhledat příspěvky k těmto lokalitám nebo mrknout na "ihvar.cz". Jinak mohu doporučit pláž v zátoce Lučiště, cca 2 km pěšky oslí stezkou na západ ze Sv.Nedjelji (ve fotogalerii je pár fotek). Pěkná procházka, super koupání a když se to povede, budete tam sami. Chce to ale dobré boty, alespoň tenisky, jídlo a pití sebou. Dobré je tam vyrazit na celý den, stojí to za to. Také se dá domluvit s rybáři ve Sv. Nedjelji (nejlépe je zeptat se v restauraci v přístavišti), že vás tam někdo odveze lodičkou a zase pro vás večer přijede.
bob333
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
06. 02. 2008 13:55
thumbs up

uš to není co bejvalo, v sezóně turistů víc než dost. Na druhou stranu pořád lepčí než Makarská nebo Omiš spinning smiley sticking its tongue out


Chci se zaptat jestli jste už někdo byl u Simiho v apartmánech, co to stojí, jak jsou velké a co tam všechno je??? A kdyby někdo měl pár fotek jak to tam vypadá, díky moc Honza
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
02. 04. 2008 13:36
Zdravím
Nemáte pls někdo link na Šimeho web? Přes vyhledávače je to docela peklo je najít.
Honza Z: Byl jsem předloni v apartmánech pod terasou restaurace, takže pár fotek bych mohl poslat. Jiank vybavenost je kuchyňka, lednice, elektrický vařič a nějaka základní vybavenost.
Ondra
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
02. 04. 2008 17:33
fotky
03. 04. 2008 17:55
Fotky prosím pošlete na JanZima@seznam.cz,děkuji a jaká byla loni cena za apartmán???
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
08. 04. 2008 07:58
Ceny za apartmán (mimosez/hlsezona -2007) - apartmán pro 3os. 30/37€, 4 os. 40/50€.
Ceny za kemp v hlavní sezóně 2007 byly – dospělá osoba/den 7€, dítě 3,5€, elektřina 2€, stan a auto je zdarma. Mimosezonní ceny za kemp 6€/3€.
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
17. 05. 2008 15:34
Franto PM.Prosím, nevieš aká je cena ubytovania v apartmánoch v kempe Lili v Jagodnej?Dík za odpoveď.
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
17. 05. 2008 15:44
Franta PM.
Prepáč, asi som prepracovaná.Teraz som našla čo som chcela na nasledujúcej strane,ale môžeš mi poslať kontakt na Šimeho a link na web .Ďakujem.
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
19. 05. 2008 22:50
[www.geocities.com]

Ceny jsem napsal dva příspěvky nahoru!!
Franta PM
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
26. 05. 2008 14:37
Ahoj všichni.
Tak už se to blíží. Vyrážíme v sobotu 14.6. na dva týdny. Těším se jak malej Jarda. Díky všem kolegům, kteří odpovídali na dotazy na mne. Než jsem se stačil po zimě rozkoukat, tak je tady léto.
Hned po návratu se někdy první týden v červenci ozvu s informacemi, co je nového nejen v Jagodné.
Takže všem přeji pěkné počasí, teplé moře a hlavně šťastnou cestu.
Čau, čau
Franta
avatar Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
11. 06. 2008 10:44
... thumbs up

.. a přeji šťastnou cestu...
vetroplach
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
30. 06. 2008 01:59
V septembri roku 2006 sme v kempe Lili v Jagodnej strávili 18 aktívne-relaxačných dní
z tejto akcie vznikol tento článok: [vetroplachmagazin.sk]
s bohatou fotogalériou, hvar je super a určite sa tam ešte vrátime
môj sen do budúcnosti - na morskom kajaku prejazdiť Pakleni otoci - pri meste Hvar
Zdravim vsechny, kteri uz letos byli na Hvaru v Jagodne v kempu Lili.
Zajimalo by me, zda zustala cena stejna jako byla loni, tedy 7 euro/osoba.
Diky za odpoved a pripadne za dalsi informace, co se zmenilo nebo nezmenilo. smiling smiley
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
18. 01. 2009 12:10
Ahoj všichni ,chtěla bych se zeptat na apartmány v kempu Lili. Zajímá mě jak jsou velké , vybavené a ceny ? Také kdyby měl někdo nějaké fotky které by mi poslal, byla bych ráda.
Můj e-mail je ssnipp@seznam.cz ,předem moc děkuji .
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
27. 10. 2009 20:39
Pro podívání dvě videa.






Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
16. 07. 2010 22:20
Přátelé bojím se to i vyslovit nahlas, ale pokud dobře proběhne následující týden, je možné,že tady opět pojedeme.Hurá!!!!!!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 43
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.