Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 03. 2009 18:53
Díky za info, zmrzlina za 5Kn, to je celkem v pohodě. Na výlet lodí asi nepojedem, to si raději za ty peníze koupíme s mamkou nějaké dobré vínkodrinking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 03. 2009 20:30
A to uděláš jenom dobře thumbs up za ty prachy se dá udělat spousta jinejch výletu co budou aspon za něco stát a né jet jenom na ten Sučuraj /městečko hezké ,ale docela dost špinavé /na to že to bylo cca 8 km lodí za cca 600 kun pro 2+2 tak jsem myslel že to bude o nečem jiném yawning smiley naprosté zklamání za ty prachy .Muj tip za ty peníze je určitě Dubrovník cca 120 km ,ale je to určitě lepší výlet a aspon víš za co ,cesta cca 2 hod a nezapoměn hlavně na zelenou KARTU ! Ráno tam a večer na zpět ,ale stojí to za to .A možná si koupíš i to vínko za ten zbytek smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 03. 2009 21:01
Doprčic komu vadím, že jsou všechny moje příspěvky červenéangry smiley, docela ráda bych si přečetla proč, to ale asi Ten nebo Ti dotyční, co mi to tu dávají neprozradí, co? Já si o Vás myslím taky svéconfused smiley

Jinak všem ostatním, kteří mi tu ochotně dávají odpovědi děkujuthumbs up
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 03. 2009 21:06
markur napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Díky za info, zmrzlina za 5Kn, to je celkem v
> pohodě. Na výlet lodí asi nepojedem, to si raději
> za ty peníze koupíme s mamkou nějaké dobré
> vínkodrinking smiley


ale jdi ...vezmi děcka na izlet lodí-celé prázdniny budou mít o čem povídat-a s mamkou si dáš vínka až ti bude šouflsmileys with beer
šťastnou plavbu a pozdravuj Makarski Jadran z Makarské pod kapetanem Mitemsmiling smileya opékačem ryb Pirátemthumbs up
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 03. 2009 17:24
markur napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Doprčic komu vadím, že jsou všechny moje příspěvky
> červenéangry smiley, docela ráda bych si přečetla proč, to
> ale asi Ten nebo Ti dotyční, co mi to tu dávají
> neprozradí, co? Já si o Vás myslím taky svéconfused smiley
>
> Jinak všem ostatním, kteří mi tu ochotně dávají
> odpovědi děkujuthumbs up


markur...zeptej se admina..on podporuje tu červenou pakáž..která jenom prudí...admin na hradangry smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (19. 03. 2009 17:38).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 03. 2009 17:32
juknite na téma ''kdo se chystá na Hvar'' tam se červená neobjevuje...a to ani některé příspěvky ani zdaleka nesouvisí s tématem...takže je to jasnésmoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 03. 2009 17:58
Blato je moc pěkné, byli jsme tam 2x.
tady se dočtete víc: [pavelkarmelita.blog.cz]

[pavelkarmelita.blog.cz]
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 03. 2009 18:03
Rendo..letos to jistí..Hvar trajektem..po Hvaru pojezdit autem, okoupat se v nějaké zátoce a vrátit se zase trajektem zpět..pak chceme vyrazit na Sv. Jure ..ale moja říkala, že se mnou nejede..prej jede na dovču a néé na adrenalin..takže asi pojedu se švagrem sám...asi bude řídit on a já si veznu půlečku slivovice abych měl lepší rozhled po okolí..a určitě vyrazíme na makarskou na promenádu..auto necháme u konzumu a půjdeme pěšky..no a to je asi všecko..jestli znáš ještě nějakej pěknej výlet tož písni....jo a ještě abych nezapoměl..Standa nás ještě někam vyveze svojím parníkem..nebo se mýlím?thumbs up smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 03. 2009 19:36
vasnivykolista napsal(a):

....zeptej se admina..on podporuje tu
> červenou pakáž..která jenom prudí...admin na
> hradangry smiley

To kolisto..... proč nadáváš adminovi,on ti snad červené nedává a nám všem dal vybrat jestli hodnocení ano či ne.
Bych chtěl vidět tebe jak bys to fórum vedl.Asi si musíš nějaké založit , aby jsi nám předvedl jak
se to dělá.....co ty na to????smoking smiley
jo
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 03. 2009 20:34
Protože tato místa navštěvuji od roku 1984, dovolím si několik poznámek k zátoce, která je zde nazývána Vela Duba:

Na tomto místě byl svého času FKK kamping. Mám dojem, že na příjezdové cestě z magistrály dosud zůstala budka z recepcí... Jinak tam jsou ruiny po malé restauraci a umývárkách.
Přístupový chodník ze Živogoště Blata je v podstatě kryt potrubí kanalizace a pitné vody do kempu (kanalizace odvádí splašky z Blata). Výpustě kanalizace vedou do moře na dvou místech ze zmíněného chodníčku.

Místo samo není udržované a je nutno počítat s hromadami odpadků kolem pláže.

Škoda té přírody...
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 03. 2009 20:47
Tak to smekám,to je doba ,ale jenom stím potrubím z kanalizace je taky jedna vypust a ta je cca 150m od malé pláže mezi promenádou a kempem v hloubce cca 15 metru a dovolím si říct skoro naproti vilce co má Edit -asi to ví hodně málo lidí ale je to tam ,ale ohledně vody to nemá žádný vliv -takhle to je skoro po celé HR s kanalizací yawning smiley poznáse to jde vír na horu a je opatřen železnou mříží .smoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 03. 2009 07:04
Konečně už tu někdo o tom napsal a obrazně se otočila i ta druhá strana mince s popisem míst, které i já velmi dobře znám - s vyustěním splašků do moře to je realita...kolikrát jsem si říkal, jak se tam někdo může koupat, ač voda je tak "vizuálně čistá" ? funkční čističky jsou vzácné a snad jen ve vnitrozemí. Pro zmírnění negativ, snad jen to, že se tak děje v naprosté většině na celém pobřeží i ostrovech a to nejen na Jadranu v HR, zvláště tam kde je v koncentraci měst - hotelů - apartmánů i větších kempů, hodně lidí a turisticky rušno, ale o těchto "věcech" se pochopitelně nikde nemluví, natož píše a o tom, zdali to má nějaký vliv na čistotu vody, nebo ne - nechť si každý udělá svůj názor ? thumbs down
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 03. 2009 07:41
....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:03).
jo
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 03. 2009 08:08
Ano, neřešme zde přítomnost nebo nepřítomnost nepořádku ve vodě. Mořská voda má ohromnou "samočistící" sílu. Kdysi byl v Blatě kemp (to je dnes prázdný prostor se zanedbaným olivovým sadem) a roury s odpadem vedly 30cm pod kamínky napříč pláží a cca 8m od břehu ústily rovnou do vody.
Proč si kazit náladu... Ale kdo má oči na dívání - vidí.

Už jsem několikrát uklízel binec, který připlaval bůhví odkud na plážičku "U jeskyně". Bohužel jsou tam k nalezení i prázdné obaly s českými nápisy - ty určitě nepřiplavaly. Nakonec jsem to naložil do sáčku a odnesl do kontejneru k Brajkovičům do Blata.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 03. 2009 11:02
Ahoj.....zdravím všechny po dlouhé době....
Potřeboval bych telefoní číslo na Editu Vuinac.....někam jsem ho založil:-)
Děkuji a přeji příjemný den
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 03. 2009 12:48
Tak jsem koukala na to mýtné a jestli jsem nepočítala špatně, tak nám vychází jedna cesta na 323 kun, to je docela dost, ještě je času dost rozmyslit kudy pojedem, těšila jsem se na dálnici, že to bude rychlé, ale ta cena mě celkem odrazuje. Den nástupu na ubytování máme v pátek, původně to byla sobota s tím, že se můžeme ubytovat už v 8 ráno, ale nakonec jsme se domluvili o den dříve- sice budeme mít volno až ve 14 hod, ale u moře se to vydrží a snad ze čt na pá bude lepší cestování.

Není někdo z Vás, co jezdíte na Blato rybář? Můj taťka rybaří a nevím, jestli sebou má brát prut, jestli se tam dá chytat a jak je to s povolenkou.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 03. 2009 13:03
TO markur.
Jak jsi přišla na těch 323 kun za jednu cestu? confused smiley

Oficiálně je na rybaření povolenka nutná. Forum OSTATNÍ, vlákno Rybaření u moře.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Mirus (20. 03. 2009 13:10).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 03. 2009 13:10
....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:03).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 03. 2009 19:32
markur - pokud jde o HR tak je část,kdy je problém se vyhnout dálnici,ale i to jde ??? confused smiley Jinak samozřejmě je možné od Karlovace jet po staré kolem Plitvic,jezdilo se tak do nedávna.Ušetří se tím nějaká ta kuna,ale někdy to může stát i několikrát více,stačí si nevšimnout nějaké cedule neexistující vesnice a nebo konce obce a je to hned. To si musí každý spočítat a vyzkoušet sám,na to ti tady asi nikdo radu neposkytne.Jsou zastánci,kteří se cestou "kochají" a jsou tady i "závodníci" . Pro mne jednoznačně vede dálnice, a pokud jde o letošní otevření tubusů u obou tunelů tak není co řešit.Plitvice jsem viděl,cestu jsem absolvoval dříve několikrát,tak se kochám dálnicí a cenu započítávám do výdajů,tak jako pivo a nebo zmrzlinu.

MirekŠi
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 03. 2009 20:34
Posílám na sebe čes. mob 777 216 711, hr. mob 00385 996822526, Edit
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 03. 2009 22:10
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rendo..letos to jistí..Hvar trajektem..po Hvaru
> pojezdit autem, okoupat se v nějaké zátoce a
> vrátit se zase trajektem zpět..pak chceme vyrazit
> na Sv. Jure ..ale moja říkala, že se mnou
> nejede..prej jede na dovču a néé na
> adrenalin..takže asi pojedu se švagrem sám...asi
> bude řídit on a já si veznu půlečku slivovice
> abych měl lepší rozhled po okolí..a určitě
> vyrazíme na makarskou na promenádu..auto necháme u
> konzumu a půjdeme pěšky..no a to je asi
> všecko..jestli znáš ještě nějakej pěknej výlet tož
> písni....jo a ještě abych nezapoměl..Standa nás
> ještě někam vyveze svojím parníkem..nebo se
> mýlím?thumbs up smiley


Čauky Rosto.Máme to taky v plánu na Hvar autem a na Sv. Jure ,ale jestli chceš tip na dobrej výlet ,tak zkus v BIH Mostar moc hezké město a při tom máš i Bačinské jezera ,ale POZOR do BIH mít sebou ZELENOU KARTU minulej rok to stálo kámoše 30 euro ,byli jsme tam 8.8.2008 smiling smiley My se tam letos asi spolu nepotkáme jedem až zač. srpna .Možná potkám Standu : tak mu ukážu aspon mojí lodku co ted snad koupím ,tak doufám že to ten sráč 1.8 dotáhne thumbs up smiley a potom jedem na Hvar lodí -když do té doby bude prukaz smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 03. 2009 22:19
markur napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak jsem koukala na to mýtné a jestli jsem
> nepočítala špatně, tak nám vychází jedna cesta na
> 323 kun, to je docela dost, ještě je času dost
> rozmyslit kudy pojedem, těšila jsem se na dálnici,
> že to bude rychlé, ale ta cena mě celkem odrazuje.
> Den nástupu na ubytování máme v pátek, původně to
> byla sobota s tím, že se můžeme ubytovat už v 8
> ráno, ale nakonec jsme se domluvili o den dříve-
> sice budeme mít volno až ve 14 hod, ale u moře se
> to vydrží a snad ze čt na pá bude lepší
> cestování.
>
> Není někdo z Vás, co jezdíte na Blato rybář? Můj
> taťka rybaří a nevím, jestli sebou má brát prut,
> jestli se tam dá chytat a jak je to s povolenkou.


Tam rybaří každej a bez povolenek ,stejně tam, h...o chytneš smoking smiley tam to nikdo neřeší ,tedy když nebudeš mít 10 prutů a nebo sítě.A to mýtné nějak nesouhlasí ,počítej cca 220 kun jedna cesta
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 03. 2009 22:47
To mýtné počítám za dodávku, asi to už bude II.kategorie, ještě je čas se rozhodnout kudy pojedeme. Už aby to bylo, to počasí tady je děsné.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 03. 2009 22:56
Tak to je jináááá yawning smiley ale to jsi nenapsala smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 03. 2009 08:59
Nebyl jste někdo na ostově Brač ve vesničce Postira ? Dcera tam má jet ze školou na odbornou praxi ,tak chci vědet jak to tam vypadá ,sice sem to nepatří ,tak se všem dopředu omlouvám zatím jsem o tom místě nic tady nenašel smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 03. 2009 09:06
....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:03).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 03. 2009 09:48
StandaM napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to renonous:
> ja odjizdim z kempu 1.8. rano, tak se potkame
> maximalne na dalnici.
> Ty pujdes do lodky? Jake?


Tak to se fakt asi spolu nepotkáme a tu lodku asi Adventure Vesta V-500 mám to kousek do prodejny a servisu je to cca 15 km od nás smoking smiley Jěště ale uvidím jak to všechno dopadne
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 03. 2009 10:06
no hoši já mám zase nafukovací lehátka s krtečkem koupené v akci v Globusu ..takže budu pádlovat směrem k Velké Dubě rukama jak o dušu..loni to směrem tam šlo bylo to s proudem ale zpátky jak sem přestal pádlovat, tož sem couval..rtuky bolely jak sviňathumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (21. 03. 2009 10:07).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 03. 2009 10:19
....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:04).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 03. 2009 22:46
Asi nejste normální thumbs down nechte se radši vyléčit.KOHO BLATO NEZAJÍMÁ TAK AT SEM VUBEC NELEZE !!!!!!!! stačí přeskočit toto vlákno a jít jinam yawning smiley Je to jako u televize ,když se vám něco nelíbí tak to stačí přeci jenom přepnout a je to ,a nebo hned rozbijete celou televizi? smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (21. 03. 2009 23:36).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 176
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.