Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2009 09:46
Stando asi máš pravdu. ..vykašlu se na ně..i na nějakou pí...co mě furt mejluje..asi mě milujethumbs up smiley
4Detien..tady sem našel mapu okolí Živogošče, tak jukni na ten odkaz




Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (14. 02. 2009 09:56).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2009 12:43
Pro vasnivéhokolistu: Tak pardon, myslela jsem, že tyto stránky slouží k tomu, aby informovali a lákali turisty do této oblasti a když se tam rozhodnu jet a napíši o pár informací člověku, který zda píše a nabízí rady, tak pak dostanu název, že jsem pí.. Děkuji moc za rady a ptala jsem se jen z důvodu, abych věděla jaké to tam je a také na příjezd do apartmánu, protože lidé jsou rádi, když nemají obsazený apartmán po příjezdu na místo po tak dlouhé cestě. Bylo by asi nevhodné čekat v autě než bude apartmán volný. Jezdili jsme jinam již deset let a tak vím o čem to je.
jiné místo letos volíme z důvodu, že již okolí minulého místa známe a máme rádi klidná místa z tohoto důvodu jsme se rozhodli do Živogošče a to nejen kvůli Vašim fotkám. Pevně věřím že domácí nejsou takoví jako Vy, že jsou to slušní lidé a nemiluji Vás. Mohla bych Vám dělat mámu. Mám již pomalu tak starou dceru jako jste Vy. Omlouvám se, že mé dotazy po meilu Vás natolik rozohnili, že jsem dostala od Vás tak slušné ohodnocení.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2009 13:13
No toto. Někdo se tu může upsat vtipy...a já nic. A pak si přečtu 2 příspěvky, a to od Vášnivého kolisty a p. Dajabenové, a můžu se smíchy.....
Ty kdybys byl, Vášnivý kolisto, vedoucím nějaké cestovní agentůry, a já bych ti napsala dotaz, kolik má apartmán v Živogošče Blato ložnic, a v dalším e-mailu jestli jsou lůžka měkká nebo tvrdá, jednotlivá nebo spojená - tak by sis myslel - to co si myslím, že by sis myslel?...
Tak tydle situace jsou pro režiséra Trošku jak stvořené.....
Anonymní návštěvník
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2009 13:21
StandaM napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to vasnivykolista:
> vubec to neres.Jsou lide, kteri si neuvedomuji, ze
> psat sem informace a jeste navic vkladat sve fotky
> je jen ochota toho druheho a hlavne to zabira cas,
> ktery tomu venujes a pritom bez techto drobnosti
> by zde nic nebylo.Takze nejake ty tzv.kydy nejsou
> na zavadu a nikdo nemuze ocekavat, ze zde bude jen
> to co chce.
Za vkládaní fotek a smysluplných informaci o Živogošče-Blato Vám patří určitě velký dík od těch co mají v úmyslu tam jet. Já jsem tam byl taky vloni a tak jen čtu jak tam byli lidi spokojeni a rád si připomenu loňskou dovolenou. Já osobně jsem byl velmi spokojený. Ale příspěvky typu tři dny mi nešlo PC to určitě všem, kteří tam chtějí letos jet hodně pomůže.
Aby to nedopadlo jako v tématu Pisak (tam jedu letos) kde jedna paní shání konkrétni informace o tomto letovisku a odpověď na její dotaz bylo"přečti si celé téma (29 str.), které má 850 příspěvku a pak budeš odbornici na Pisak"


pro p. dajabenova - jestli chcete ještě vědět něco o Blatu klidně mi napište SZ a jestli budu vědět tak pomůžu.


> to elo:
> jsi borec tvuj prispevek po mesici a stoji za
ono někdy méně znamená více
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2009 13:58
....



Upraveno 2krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:07).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2009 14:23
to elo:
taky jedu letos prvně do Pisaku a věř, že jsem těch 29 stránek přečetla a vůbec mi to nedělalo žádný problém.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2009 15:08
Já také přečetla vše o Blatu a to na několika tématech, ale dozvěděla jsem se právě z tohoto, že Pan vašnivýkolista jede do apartmánu jako my, tak jsem jej žádala právě o radu neboli informace a dopadlo to jak to dopadlo. Pomalu, aby se člověk bál napsat o radu-informaci. To si raději napíši příště o radu chorvatsky přímo majiteli /v tomto případě ani nemusím chorvatsky majitelka je z Čech.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2009 16:29
Ale, ale co to vidím kdo se mi to tady hádá. Nevím co se to tady děje, ale moji klijenti jsou s toutou reklamou nadšení. Fotky se jim moc líbí hlavně pláž na Dubě, já tyto stránky douporučuji protože Vaše informace jsou pravdivé a nemáta si proč vymýšlet. Myslím, že to má své kouzlo.
Já si toho určitě vážím, tak mi to nekazte.
Všechny Vás zdraví Edit.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2009 17:11
elo:Aby to nedopadlo jako v tématu Pisak (tam jedu letos) kde jedna paní shání konkrétni informace o tomto letovisku a odpověď na její dotaz bylo"přečti si celé téma (29 str.), které má 850 příspěvku a pak budeš odbornici na Pisak"

Mohl jsi mě klidně jmenovat,napsal jsem to já a za tím si taky stojím.
Každý průměrně inteligentní člověk by si tu námahu dal a celé vlákno si
přečetl a ty informace by tam určitě našel.Na druhou stranu jsou i lidi jako ty,líní
a pohodlní,kteří jsou ještě schopní říct,že "nemají čas" si něco číst....a takový mě s....
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2009 18:04
smazáno po vysvětlení



Upraveno 5krát. Naposledy upravil vasnivykolista (15. 02. 2009 08:13).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2009 18:15
4 dajabenova...proti tobě sem nic neměl ani nic nemám..a jenom sem chtěl pomoct, proto sem založil tohle téma, kdybych nechtěl tak bych se na nějaké Forum HR vykašlal a jenom četl příspěvky ..takže si mě špatně pochopila...mě chodí i spousta mejlů od jiných lidí, kteří nám nepřejí...a to byl ten důvod co sem odpověděl Standovi..a který si si vyložila jinak



Upraveno 3krát. Naposledy upravil vasnivykolista (14. 02. 2009 19:03).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2009 18:18
.smazáno..vysvětlené v ostatních příspěvkách



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (14. 02. 2009 19:11).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2009 18:41
dajabenova napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já také přečetla vše o Blatu a to na několika
> tématech, ale dozvěděla jsem se právě z tohoto, že
> Pan vašnivýkolista jede do apartmánu jako my, tak
> jsem jej žádala právě o radu neboli informace a
> dopadlo to jak to dopadlo. Pomalu, aby se člověk
> bál napsat o radu-informaci. To si raději napíši
> příště o radu chorvatsky přímo majiteli /v tomto
> případě ani nemusím chorvatsky majitelka je z
> Čech.
co dopadlo.....poslal sem Ti vyčerpávající informace..můžeš to sem ze soukromých zpráv hodit i ten kolega co jede do A2..a jestli tam bude něco co nesouvisí z Blatem a nějaké jiné věci, tak si zde nechám zrušit účet a skončím tu na hodinusad smiley

Vlastně bude tam něco co nesouvisí...vysvětloval sem mu cestu jak objet dálnici ve Slovinsku



Upraveno 6krát. Naposledy upravil vasnivykolista (14. 02. 2009 20:33).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2009 20:58
Téma Živogošče Blato je pěkné a musím říci, že po najití ubytování na tomto místě jsem začala šmejdit po diskusích a našla jsem toto téma, které mě ujistilo, že se mi na tomto místě bude dovolená líbit a néjen mě. Nejprve se omlouvám vášnivémukolistovi, že jsem si vztáhla jeho příspěvek ze dne 14. 2. 2009 9:46 kdy psal "Stando asi máš pravdu...vykašlu se na ně...i na pí..co mě furt mejluje..."atd., a před tím jsem mu psala dotazy na meil a v celém tématu jsem nenašla nikoho kdo by tam psal o dotazy, tak jsem na to reagovala, že toto patří mě. Dále jsem reagovala na příspěvek od KUDU a z tohoto důvodu jsem napsala "Já také přečetla vše o Blatu a to na několika tématech......atd.". Tím jsem chtěla sdělit, že hledám o tom místě kde se dá a sháním informace kam se dá jezdit do okolí a co shlédnout zajímavého, že není pro mě zatěžko shánět informace. Slova a dopadlo to jak to dopadlo jsem myslela, že za otázky jsem dostala nadávku. Veřejně se omlouvám vášnivémukolistovi, ale opravdu tam nevidím žádný příspěvek, který by nepřál /který by byl připsán paní Květě/a tak jsem v tom našla sebe a vztáhla to na svoji osobu a bránila se. Fotky na tomto tématu jsou pěkné a pevně věřím, že toto nedorozumění se tímto příspěvkem vyřeší a neodradí ostatní. Vášnivý kolista, přesto, že získává dosti červené/nevím kdo to ovlivňuje/, tak mi podal vždy informaci na jakou jsem se dotazovala. Vášnivýkolisto odepsal jsi odpovědi opravdu týkající se Blata a z tohoto důvodu není nutné rušit účet a končit na hodinu. Píši rovnou sem, neboť mi to připadá zbytečné omlouvat se Vám a pak psát i do tématu. Přeji všem pěkný večer a hlavně ještě hezčí dovolenou plnou slunce. Živogošče Blato na fotkách vypadá pěkně a doufám, že to budu moci říct i po dovolené.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2009 21:27
Tak se mi to líbí, už jsem se lekla, že nám na Blato přivezete bouři. Musím se přiznat, že jsem nebyla vůbec v obraze a trochu mě to vyděsilo co se děje. Věřím tomu, že se dajibenove bude u nás na Blatě líbit jeko tady klukům co nám tady dělají super reklamu.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 02. 2009 01:01
Rosto yawning smiley Ty vole sem ti říkal abysto už neřešil že je to tady samá píštalka smoking smiley kdo chce tak pošle soukr.zprávu yawning smiley a ten ostatní pí...k pošle červenou smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 02. 2009 01:07
vuinac napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak se mi to líbí, už jsem se lekla, že nám na
> Blato přivezete bouři. Musím se přiznat, že jsem
> nebyla vůbec v obraze a trochu mě to vyděsilo co
> se děje. Věřím tomu, že se dajibenove bude u nás
> na Blatě líbit jeko tady klukům co nám tady dělají
> super reklamu.


Ale my Edit nejsme u tebe yawning smiley ale u Mile Vuinac smileys with beer a to, je docela velkej rozdíl smoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 02. 2009 08:20
4dajabenova..díky za vysvětlení našeho nedorozumění, jsem rád, že to tak dopadlo..a jsem připraven tobě i ostatním podávat informace těm co jedou nebo se ještě nerozhodli navštívit Blato
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 02. 2009 08:30
Panoramatický záběr ze Strnje a druhý z moře na Blato a okolí
musíte párkrát kliknout až se objeví velikost jak má být

[img134.imageshack.us]




Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (15. 02. 2009 08:47).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 02. 2009 09:51
dobry den, mozete mi prosim povedat, ako je daleko z Blata do Igrane ? Je tam slusna cesticka ?
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 02. 2009 11:06
Z Blata do Igrane určitě nedojdeš. Za prvé je to daleko . Z Blata se dá dojít po krásné kozí stezce do zátoky Vela Duba (paráda na koupání) a odsud se dá dojít do vesničky Mala Duba (2km). Dál se suchou nohou nedostaneš. Následuje Živogošče a pak je teprv Igrane. Co ale doporučuju je si udělat výlet na vyhlídku nad Malou Dubou. Dá se tam dojet krásně autem a stojí to za to.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luděk (15. 02. 2009 11:20).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 02. 2009 21:21
Dobrý den všichni návštěvníci Živogošče Blata, jelikož jedem do této oblasti poprvé, tak by mě zajímálo, co je ještě pěkné shlédnout krom nabízející se vesničky Malá Duba. Předem děkuji za nabídky a už se těšíme na dovolenou, opět budem valit oči po okolí.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2009 06:43
to: dajabenova
Pesky muzes asi jen vyslapnout kopec nad Blatem.
Autem zajet do mestecka Makarska,Drvenik a nabizi se zde i vylet do Dubrovniku.
Vylet lodi po okoli s prestavkou na Hvaru (Sucuraj) a Drveniku bych urcite nedoporucil.


to: mojkos:
Jen pro predstavu Igrane, Zivogosce a pak Duba a Blato to uz na fotce neni videt:



avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2009 08:56
no dá je jít ještě do sklípku na víno do vesnice Strnj nad Blatem asi 1km..viz předcházející stránky kde je vyznačeno jak v mapě, tak na obrázku se šipkama... vesnice je u té žluté šipky a někde tam je ten sklípek

to už je lepší zajet do Drveniku autem (asi 4km)..a pak trajektem na Sučuraj na Hvaru..tam pochodit, pojezdit, vykoupat se a vrátit se zpátky trajektem

nebo další možnost na výlet autem...do Podgory (10km) a z tama vede asfaltka na nejvyšší vyrchol Biokova Sv.Jure 1762m.n.m (30km)... s překrásnýma výhledama..ale taky adrenalinem při jízdě tam i zpět..viz mapka





Upraveno 8krát. Naposledy upravil vasnivykolista (16. 02. 2009 09:54).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2009 09:09
....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:08).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2009 09:33
vím, že to nesou visí z Blatem...ale jukněte zde..je tam hrůza fotek od cyklistů kteří projížděli Makarskou riviéru i okolí...takže si zde můžete najít nějaké místo na výlet
[jinysvet.bloguje.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (16. 02. 2009 10:01).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2009 10:56
renonous - to vůbebec nevadí do jakého ap. jedete to vůbec není důležité i ,když je mi líto, že nebudete u mě, byla by aspoň sranda. Ale jedete prostě ne Blato a pořád doufám, že se uvidíme aspoň u nás na té kávě.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2009 13:23
Tak jak tak koukám kam se dá zajet a zajít v okolí Živogošče Blata, tak mi letos nezbyde ani na posezení u sklenky vínamoody smiley. Vypadá to, že letos návštěva této vesničky nebude vniveč, ale naopak to bude svělá dovolenáhot smiley. Díky za nabídky.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2009 15:01
to vasnivycyklista

Zdravím,
chci se zeptat na tu cestu z Podgory na Sv. Jure.Jak je to daleko a opravdu se tam dá dojet autem?Nebylo by to třeba lepší pěšky?No já jen,že jsem tak trošku blinkací typ a ta modrá klikatice mě docela vyděsila.Loni jsme byli v Malé Dubě a byli jsme moc spokojeni.
Díky
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2009 15:02
jé,já se moc omlouvám Vasnivykolisto!!!!!!To jsem opravdu nechtěla.Pardon.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 204
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.