Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 02. 2012 22:18
Rosťo, bude líp,....i počasí i vše ostatní, .....smileys with beerthumbs up smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 02. 2012 10:44
Haky napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rosťo, bude líp,....i počasí i vše ostatní,
> .....smileys with beerthumbs up smiley


vypadá to že na Blato odjedu na 4 týdny od 1.7 - 27.7..nebo až 5.7 - 31.7 ale bude to dovolená ne jak ju každej zná lenošení atd ale pracovní i když se určitě taky najdou okamžiky co si dám oraz na pláži s pivem v rucespinning smiley sticking its tongue out..dovolenou budu mít řádnou zde v Českugrinning smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (19. 02. 2012 08:25).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 02. 2012 11:56
Kolisto něco podobného jsem prodělal já skoro 3 měsíce v práci na JADRANU ........akorát nevim jak může vypadat řádná dovolena jadranského typu zde u nás v Č.R. Ju oraz s pivem v ruce u nás je nejenom na dovolené v Č.R. ......a to kdykoliv a kdekoliv ......zdravim u vás KOLBENKU a konečně trochu lepši motor v nové FOBII...kurna chlape jak ty to sakra děláš .......jo MORAVA .......Schimi
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 02. 2012 14:01
KALACH Andrej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kolisto něco podobného jsem prodělal já skoro 3
> měsíce v práci na JADRANU ........akorát nevim
> jak může vypadat řádná dovolena
> jadranského typu zde u nás v Č.R. Ju oraz s
> pivem v ruce
u nás je nejenom na dovolené
> v Č.R. ......a to kdykoliv a kdekoliv
> ......zdravim u vás KOLBENKU a konečně trochu
> lepši motor v nové FOBII...kurna chlape jak ty to
> sakra děláš .......jo MORAVA .......Schimi


Fabii sem byl nucen asi 14 dní před nákupem zrušit jenom mě fotky v PC zůstaly..ale 2x sem se v ní i projel ...takže mě zůstala stará HTP sad smiley
tady budu mít nahlášenou dovolenou a taky za ní dostanu zaplaceno..nevím čemu nerozumíš..celozávodky jsou všude..akorát si ju o 14 dní prodloužím....mám ještě z loňskou celkem 31dní



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (18. 02. 2012 14:04).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 02. 2012 18:29
Tak hele Kolisto.
To bylo slávy ,dá se říci i po našem tady na západu MACHROVAČKY ,už jsem se na ni byl podívat u nás v ŠOUDOUMU ..oni mi jí dobře zajedou a já si jí pák za pár šupu koupim.To by se líbilo i mě.
A vono ...h..v...o...Co pak tenkrát tak tady chválenej motor 1.2cm3 TSI ...má ho muj kámoš v OKTÁVII ..TAK TO JE TEDA DÁBEL ...řiká se ,obsah se nedá ničim nahradit asi tě náko museli ve ŠOUDOMU ,nebo kámoši trochu pomoci a je po zázraku jménem FABIA 1.2 TSI...dokonce to prý má 77. kilowatek.
No a do H.R. ...nakonec ti bude dobrá 3.válcová H.P. což dost obdivuji asi to málo žere.
Dovolenou budu mít tady u nás v Česku ...TADY JSME SI NEROZUMNĚLI ...v Česku neznám moc dovolených nebo destinací ,aby se trochu přiblížila ...dovolené v H.R. .....už tomu rozumim.........jsi dítě štěstěny. .......a ted ti nechci radit ani tě naštvat , ale kup si ověřenou ,prověřenou někde u vás v okoli jasně ,že ŠKODU ,ale OKTÁVKU pokud nemusíš naftu ,tak ta benzinová 100konova asi ,nevim jestli 1. nebo 2. typ ..tak ta je dnes za HUBIČKU a ještě v kombíku ..což se ti hodí.
A ,když ne ....tak a pak už zbývá jedině doma vyklepat strožok a zajít do ŠOUDOMU a koupit něco nového ,ale investice je to ŽALOSTNÁ...
P.S. tak se pochlub ..proč si couvl ....Schimi
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 02. 2012 18:45
nebylo to k vůli autu...já sem ji chtěl..ale okolnosti byly jiné...tož se už neptej..zkrátka je to tak jak je..a moja blbost, že sem zde psal dřív že už ji skoro mám doma...
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 02. 2012 20:44
Jo v pohodě ... je to pryč....Schimi
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 02. 2012 09:57
KALACH Andrej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jo v pohodě ... je to pryč....Schimi


nic se nedějedrinking smiley...jen doufám, že zase nezakřiknu ten měsíční pobyt na Blatě..takže musím zaklepatgrinning smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 02. 2012 22:11
[slecinky.eu]

na tomto odkazu se jednoduše vkládají fotky na forum...dát procházet..najít fotku v PC ..nahrát na slečinky a po načtení.. zkopírovat předposlední odkaz a jeto smoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 03. 2012 23:59
Měl bych dotaz na na někoho znalýho.... Co znamenají písmena u těch pokojů? Jde o hotel Nymfa v Živogošči
Dospělý - 1lůžkový pokoj C - Cena za osobu 16 324 Kč
Dospělý - 2lůžkový pokoj A - Cena za osobu 13 332 Kč
Dospělý - 2lůžkový pokoj B - Cena za osobu 13 271 Kč
Dospělý - 2lůžkový pokoj C - Cena za osobu 14 564 Kč
Dospělý - 2lůžkový pokoj K - Cena za osobu 14 564 Kč
Dospělý - 2lůžkový pokoj S - Cena za osobu 12 030 Kč
Dospělý - 1lůžkový pokoj F - Cena za osobu 15 902 Kč
Dospělý - 5lůžkový pokoj E - Cena za osobu 19 915 Kč



Upraveno 4krát. Naposledy upravil valeri (06. 03. 2012 09:41).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 03. 2012 09:15
Myslím si,že by to mohlo být označení termínů,některé cestovky to značí písmeny
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 03. 2012 09:39
Termíny to nejsou, zadal jsem si termín 22.8. - 1.9. a tahle nabídka pokojů mi vyskočila. Bude to nějaká kategorie pokojů, např s balkonem/bez, výhled na moře/park, spodní patra/horní atd. Právě bych potřeboval vysvětlivky, abych nekoupil pokoj v suterénu s výhledem do zdi



Upraveno 2krát. Naposledy upravil valeri (06. 03. 2012 09:44).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 03. 2012 10:23
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 17:41).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 03. 2012 13:35
Pane vachmajstr, vy jste hlava... moc děkuju
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 04. 2012 15:19
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti nebo informace o ubytování v Poratu apartmány Anita nebo Jelaš? Strejdu Googla jsem použil, ale ještě to zkusím tady. Předem děkuji. Pokud máte někdo typ na ubytování v těchto končinách, tak se také nebudu zlobit. Jirka Š.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 05. 2012 11:32
Ahojte, môžete mi prosím povedať, resp napísať pre koľko rodím je tam miesta . my sme chceli ísť s detmi. Sme tri rodina 4+4+5 osob a každá rodina má 2deti. Poprípade kontakt na majiteľa a ako daleko je to od mora. Veľmi pekne dakujem Petra
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 05. 2012 12:30

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 05. 2012 12:35
To Tony: moc pěkné, už se nemůžu dočkat, až to bude na vlastní oči.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 05. 2012 13:43
Tofino, díky, kvůli té fotce jsem si narazil prdel :-D takže jsem si pak musel dat pivko :-D
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 05. 2012 18:24
smileys with beer
Tak v sobotu 2.6. zase konečně razíme, jako obvykle bude zase pěkně. Rád si dám na Vaše zdraví pivko ve Vagabundu.
Všechny zdravím a přeji šťastnou cestu do Blata i letos, a slunce pálí jen...
Karel
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
28. 05. 2012 19:21
Šťastnou cestu kar-le! Pěkně nám v Blatě ohřívejte moře!!!!spinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
31. 05. 2012 15:48
Díky, moře se určitě ohřeje, prognoza na 14 dní-jasno.
Malá Duba - Blato
06. 06. 2012 12:29
Vzhledem k tomu, že toto vlákno zdá se "žije" a přesto že můj dotaz není přímo k Blatu, chtěl bych se zeptat dá se pohodlně pěšky dostat z Malé Duby na pláž Velka Duba? Díky
avatar Re: Malá Duba - Blato
06. 06. 2012 13:01
v pátek odjíždím na Blato...budu tam do pondělí večera....tak podám hlášení..co je nového smileys with beer

jo a na Velikou dubu vím akorát jak se jde s Blata...opačně sem nešel
Re: Malá Duba - Blato
06. 06. 2012 13:17
na velkou dubu s male duby je docela pekna cesticka podel more je to daleko lepsi nez z blata,vhodne i pro male deti.
Re: Malá Duba - Blato
06. 06. 2012 13:20
kolistovi pozdravuj blato hlavne sonju a celou rodinu i se psi mej se bertik
avatar Re: Malá Duba - Blato
06. 06. 2012 17:52
Rosťokolisto, nevíš co Editka Vuinac? Vůbec sem už nechodí...

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Malá Duba - Blato
06. 06. 2012 22:22
Bomiňo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rosťokolisto, nevíš co Editka Vuinac? Vůbec sem už
> nechodí...


sem tam ju zahlédnu na facebooku..napsal sem jí, že se stavím na pokec..asi má moc práce s tím co staví před barákem grinning smiley
avatar Re: Malá Duba - Blato
06. 06. 2012 22:24
bertik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> kolistovi pozdravuj blato hlavne sonju a celou
> rodinu i se psi mej se bertik


neboj budu pozdravovat od všech z fora..



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (06. 06. 2012 22:25).
avatar Re: Malá Duba - Blato
09. 06. 2012 20:13
Ciao z Blata...dnes bylo vruče ale střídalo se slunko s mrakama...voda poctivě změřená 21...foukalo na mořu jugo a moře bylo neklidné...teď je polooblaćno a teplíčko...ahoj všem

jo a pozdravy sem předal



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (09. 06. 2012 20:20).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 239
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.