Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Klidné místo s klidnou pláží

Autor Sergej 
Klidné místo s klidnou pláží
22. 09. 2007 13:53
Zdravím kolegy z fóra
Chtěl bych se zeptat co by jste mi doporučili na příští rok. Chtěl bych jet někam kde je klid, menší klidné pláže, něco jako Igrane. Neco jižněji, tak třeba v dalmácii.
Předem děkuji za tipy

upraveno pro zklidnění diskuze, doufám že teď už to příjde všem vhod cool smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Sergej (27. 09. 2007 16:25).
Re: Klidné místo s klidnou pláží
22. 09. 2007 15:16
To "samozřejmě" jsi si mohl odpustit. Toto není fórum jen pro milovníky Dalmácie.
Re: Klidné místo s klidnou pláží
23. 09. 2007 20:10
To Globík : Je to fórum pro milovníky Chorvatska a Dalmácie je v Chorvatsku, tak se hoď do klidu, ten dotaz je úplně normální a slušnej.
Re: Klidné místo s klidnou pláží
23. 09. 2007 21:03
děkuji za odpovědi zatím mě velice pomohli, odnesl jsem si mnoho zkušeností. thumbs up smiley
Re: Klidné místo s klidnou pláží
23. 09. 2007 21:30
Lukyn, hoď se do klidu ty! Mezi řádky je napsáno: "Samozřejmě v Dalmácii, přeci nebudu jezdit na nějaký blbý Kvarner!" (O Istrii nemluvím, tam se klidné místo hledá blbě. I když neříkám, že neexistuje). Dalmácie je v Chorvatsku, ale Chorvatsko není jen Dalmácie. Pokud by tam nebylo to "samozřejmě", neměl bych důvod na to takto reagovat.
Re: Klidné místo s klidnou pláží
23. 09. 2007 22:00
Globíku,podle tvých reakcí zde i na jiných vláknech soudím, že tě něco trápí. Svěř se, vypovídej, určitě se ti uleví. thumbs up Nebo se na to vys.r a nepruď. thumbs down

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Klidné místo s klidnou pláží
23. 09. 2007 22:02
Re: Klidné místo s klidnou pláží
24. 09. 2007 22:18
56 hodin a během té doby jsme tu akorát stihli: já prudit Sergeje a Lukyn s Hopkirkem mě. Velmi užitečné! spinning smiley sticking its tongue out

Hopkirk, každého něco trápí. Jestli tebe ne, jsi pokrytec! yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Globík (24. 09. 2007 22:19).
Re: Klidné místo s klidnou pláží
25. 09. 2007 17:32
To Sergej : Doporučuju ostrovy jak ve Střední tak v Jižní Dalmácii a samozřejmě poloostrov Pelješac. Vyhledej si některé moje příspěvky ve fóru určitě najdeš inspiraci. A ať uklidníme toho chudáka Globíka, kterého zajímá jenom co je mezi řádky ,tak z Kvarneru mám sjetý ostrov Rab ,tam taky najdeš klidnější místa a je to trochu blíž.
Re: Klidné místo s klidnou pláží
25. 09. 2007 17:38
To Globík : Toto je fórum pro milovníky Chorvatska ale ne pro tebe.
Re: Klidné místo s klidnou pláží
25. 09. 2007 18:09
Globíku, představ si, asi budu pokrytec, ale mě momentálně nic netrápí, divné že? Měl by sis svoje komplexy jít léčit jinam, sem na toto fórum se to opravdu nehodí - no uznej.
avatar Re: Klidné místo s klidnou pláží
25. 09. 2007 20:08
tentokrát mi připadá, že jste na Globíka zlí...
představme si inzerát :
Hledám hodnou a hezkou dívku za účelem seznámení, samozřejmě z Prahy.
Všechny hodné a hezké dívky odjinud se budou cítit poněkud nasrány.
Stačilo třeba napsat "nejraději v Dalmácii"...yawning smiley
Re: Klidné místo s klidnou pláží
25. 09. 2007 20:28
avatar Re: Klidné místo s klidnou pláží
25. 09. 2007 22:41
ten, kdo mi to tu začervenil, neví moc o mluvnici a je "samozřejmě" mluvnický ignorant, který ví prachnic o lingvistické disciplině zvané syntaxe (vztahy mezi slovy ve větě, správným tvořením větných konstrukcí...)yawning smiley
Re: Klidné místo s klidnou pláží
25. 09. 2007 22:47
Jelimane, nejsme na něj zlí - my ho máme v podstatě rádi. Jen v té době kopal kolem sebe a hledal jakoukoli záminku ke konfrontaci (i na jiných vláknech). Takže potřeboval trochu pošťouchnout.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Klidné místo s klidnou pláží
26. 09. 2007 18:57
No, já mohu z vlastní zkušenosti doporučit Bašku Vodu. Jeli jsme tam 2. týden v září roku 2001 a byla tam naprostá pohoda. Na severu Chorvatska v tu dobu bylo již chladno a pršelo, kdežto v BV krásně a k tomu vše co hledáte.
Tak moc se nám zalíbila, že jsme se do BV vypravili hned v příštím roce, ale v plné sezoně a to byl úplný opak.
Re: Klidné místo s klidnou pláží
27. 09. 2007 16:26
úvodní příspěvek byl upraven drinking smiley
Re: Klidné místo s klidnou pláží
29. 09. 2007 21:11
Když čtu Vaše příspěvky, tak bych doporučoval Šumavu. Od Chorvatska to není daleko, je tam čerstvý vzduch a možná se Vám vyčistí hlavy. Ale jinak bych taky hrozně rád poznal nějaké pěkné místo na jihu Dalmácie.
avatar Re: Klidné místo s klidnou pláží
30. 09. 2007 12:18
pepuard napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Když čtu Vaše příspěvky, tak bych doporučoval
> Šumavu. Od Chorvatska to není daleko, je tam
> čerstvý vzduch a možná se Vám vyčistí hlavy. Ale
> jinak bych taky hrozně rád poznal nějaké pěkné
> místo na jihu Dalmácie.

pěkné místo...
někdo preferuje dovolenou na majáku, někdo Václavák na Makarské...
někdo jezdí pod stan, někdo do hotelu all inclusive...
někdo má rád ostrovy, někdo nerad jezdí trajektem...
někdo má rád holky, jiný vdolky..

dej si čas, projdi důkladně toto fórum a stovky a stovky dalších stránek o Dalmácii na netu, a vyber si sám, dle svého gusta, vždyť už jsi velkej kluk...
avatar Re: Klidné místo s klidnou pláží
30. 09. 2007 19:30
tak alespoň, Pepuarde, vidíš že už se našlo dost lidí co můj příspěvek červeně zařízli, ale aby ti někdo z nich smyslupně poradil to nee...
Lukyn nahoře napsal : Doporučuju ostrovy jak ve Střední tak v Jižní Dalmácii a samozřejmě poloostrov Pelješac. Vyhledej si některé moje příspěvky ve fóru...
řekl vlastně jinými slovy to, co já...
Lova zase napsala, že se jí líbila Baška Voda v září a druhý rok v sezóně to bylo naopak...
Abych tedy i já nějak přispěl, tak mně se třeba líbilo v Primoštenu...
už máš tři typy...
avatar Re: Klidné místo s klidnou pláží
30. 09. 2007 20:24
Tak menší klidnou pláž a krásný výhled na moře jsem zažila v Zečevu - je tam ale horší dojezd z hlavní -po nekvalitní cestě.Ale klid.....Taky na Pagu v Potočnici - klídek a pohoda,rovněž na Rabu..tam zase koupání jak v termálu - ale nebyli jsme u téhlavní pláže, ale u malé plážičky. Jsou to místa, kde nejsou promenády, někomu to schází....V Gradacu promenáda byla, ale zase těch lidí....prostě každý má jiné priority, a podle těch se rozhoduje....vždy je něco za něco - ostatně jak v životě.A pak jak v životě i kousek toho štěstíčka na počasí.....
Re: Klidné místo s klidnou pláží
04. 11. 2007 17:22
To Rero:
Ahojky, zminovala jsi Zečevo. Jezdíme tam již několik let. Vážně nádhera, pro mě srdeční záležitost. Kam tam konkrétně jezdíš? My jsme ubytováni až dole v těch domcích, u paní Dolores. V červnu, jsme na pláži téměř sami. Jen o víkendu přijede pár místních. No prostě ráj na zemi.

N.
avatar Re: Klidné místo s klidnou pláží
04. 11. 2007 19:24
Jo,jo Zečevo je Goood!!!thumbs up smileythumbs up
avatar Re: Klidné místo s klidnou pláží
04. 11. 2007 20:55
Máš pravdu, bylo tam super,ale byla jsem tam před 3 léty.Letos jsme se tam stavili cestou při přemisťování z Ruskamenu na Rab.A říkala jsem si, že by to chtělo zopakovat. Byli jsme tam v apartmanu Nikola - týden, bylo to hned vedle toho apartmánu s bazénem - hned u moře ze zahrádky, no a druhý týden jsme si obstarali bydlení na místě - náhodou v apartmánu okousek - asi 100 m dál -nevím jak se ten apartmánjmenoval, ale majitel by rovněž Nikola.byla jsem moc spokojená. jo,a dcera bydlela právě v tom apartmánu s bazénem - bydlení jak na lodi - super výhled a pár krůčků do moře. Ale ten byl docela drahý.Majitelé byli odněkud od Imotského. A kde vy? Zdravím.
Re: Klidné místo s klidnou pláží
06. 11. 2007 01:04
Zdravim,
to jste byli asi v novem Zecevu. Ja zminovala rybarskou osadu Mali Zecevo.
Z jedne strany je puvodni Marina a jeste zachovala kasarna.
Naproti poloostrova, asi 20m je ostrov Jaz.

N.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 239
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.