Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Oblíbené místo

Autor Fido 
Oblíbené místo
08. 07. 2007 09:10
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (21. 12. 2012 18:11).
Re: Oblíbené místo
08. 07. 2007 09:48
Nám se taky lidi divili,proč jedeme 4x po sobě na Makarskou.Až loni jsme to změnili a přesídlili o 26 km níž.Taky kvůli ceně za pokoj.Na Makarské je dost drahé ubytování.Letos jsme byli v Drveniku po druhé a jestli to výjde,tak na rok tam pojedeme zase.U nás je to v tom,že jsme měli příjemnou/Slovenku/domácí a od té se nám nikam nechtělo.Teď máme zase příjemné domácí a víme do čeho jedeme.Já osobně nemám ráda nejistotu.Letos jsme taky poznali kus jihu.
Re: Oblíbené místo
08. 07. 2007 19:04
Hm já byla podruhé v Podgoře a zase super. Bohužel nesdílí to stejné se mnou manžel - ten rád poznává a chce i jiné místa. Já bych neměnila a jezdila pořád na stejné místo. Miluji ty lidičky kolem, jejich čao - že si nás pamatují a prostě je mi tam skvěle. Pozvedne to náladu na celý rok i dva.
Re: Oblíbené místo
08. 07. 2007 19:04
Hm já byla podruhé v Podgoře a zase super. Bohužel nesdílí to stejné se mnou manžel - ten rád poznává a chce i jiné místa. Já bych neměnila a jezdila pořád na stejné místo. Miluji ty lidičky kolem, jejich čao - že si nás pamatují a prostě je mi tam skvěle. Pozvedne to náladu na celý rok i dva.
Re: Oblíbené místo
08. 07. 2007 19:17
My letos jedeme pošesté na Brelu, místa ubytování jsme měnili- 2x,2x,1x a letos taky jinam, ale jen ta vesnice zůstává. Prostě se nám tam líbí a kvůli malé jedeme na jistotu
Re: Oblíbené místo
08. 07. 2007 20:31
Já se zase snažím jezdit každý rok jinam,abych poznal další místa,kterých je v Chorvatsku mnoho,proto si myslím,že jezdit pořád na jedno místo je škoda.
Loni jsme byli na Hvaru,letos jedem do Pisaku a příští rok zase někam jinam.
thumbs up smiley
Re: Oblíbené místo
08. 07. 2007 20:48
jared napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já se zase snažím jezdit každý rok jinam,abych
> poznal další místa,kterých je v Chorvatsku
> mnoho,proto si myslím,že jezdit pořád na jedno
> místo je škoda.
> Loni jsme byli na Hvaru,letos jedem do Pisaku a
> příští rok zase někam jinam.

> thumbs up smiley

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

tam kde jsem spokojen tam mě to táhne znova - ale podruhé se na stejném místě tak třetí den nudím , oběhnu známá místa a pak už není co oběvovat a to jezdím autem
Re: Oblíbené místo
08. 07. 2007 21:06
Snažím se jezdit pokaždé jinam... Ne úplně bez výjimky - jednou jsem jela s dětmi "na blind", tak jsem si namířila tam, kde jsem rok předtím byla sama na aerobiku, abych měla aspoň základní orientaci... A pak jsem jednou na společnou dovolenou ukecala i manžela a tak jsem "pro sichr" taky raději zamířila tam, kde už jsme byli loni - na něco nevyzkoušeného jsem si s ním netroufla :-) Ale pokud zrovna nenastanou takové nestandardní okolnosti, tak podruhé na stejné místo nevyrážím... Líbí se mi ten rytmus, kdy první tři dny si teprve "osaháváme" prostředí, zjišťujeme, kde co je... pak nějaký výlet... a poslední dny už máme to své nej- místo ke koupání popř. oblíbený stánek se zmrzlinou - a když to tak začne vypadat jako stereotyp, jedeme domů...
Re: Oblíbené místo
08. 07. 2007 21:49
Fido, proč to řešíš? Někdo má rád holky a nekdo vdolky. Někdo jezdí 30 let na stejné místo a druhý každý rok do jiné země. Každý jsme jiný a to je dobře.
Re: Oblíbené místo
08. 07. 2007 21:56
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (21. 12. 2012 18:10).
avatar Re: Oblíbené místo
08. 07. 2007 21:59
Fido napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No, myslím, že se v jiných vláknech probírají
> větší krávoviny. Mně zajímalo, kolik z nás se
> vrací na stejné místo. Já vím, že se to nikdy
> nedozvím přesně, ale chtěl jsem si z odpovědí
> udělat alespoň přibližnou představu o počtech.


A jak ti ty počty vychází ?grinning smiley
Re: Oblíbené místo
08. 07. 2007 22:06
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (21. 12. 2012 18:10).
Re: Oblíbené místo
08. 07. 2007 23:03
Nejde o toto fórum, ale vůbec. Namyslím proč to řešíš tady, ale proč se necháš "rozhodit" tím, že nekdo má jiný životní názor.
Re: Oblíbené místo
08. 07. 2007 23:39
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (21. 12. 2012 18:09).
Dagmarka
Re: Oblíbené místo
10. 07. 2007 13:04
Ahojky, taky jsem říkala "pokaždé jinam, ať toho co nejvíc poznáme". Výsledek 2x Brela, 4x ostrov Krk z toho 3x Malinská, teď jsem se vrátila z Bašky, je bezkonkurenční.1x ostrov Vir, 1x Tučepi, 1x Postira na Brači.
Ani mi nevadí, že se vracím na stejná místa, z čehož jsem sama překvapená.
avatar Re: Oblíbené místo
10. 07. 2007 17:57
Rok 2002, 2003, 2004, 2005 na ostrově Vir. Letos jsem navrhla změnu a jeli jsme do Černé Hory. Po týdnu jsme ujeli zpět na Vir - prostě v "rozšláplých botách" se nejlépe chodí. Jezdíme mezi známé sousedy a na známá místa a je nám tam dobře. A plány na příští rok? Základní tábor rozbijeme na Viru a na 2 - 3 noci pojedeme na jih na "čumendu" - Split, Dubrovník. A už teď se začínám těšit smiling smileyyawning smiley
Re: Oblíbené místo
11. 07. 2007 14:24
Souhlasím se všemi,kteří se rádi vrací na stejné a oblíbené místo.My byli 3x na Čiovu.Loni jsme byli i na Peljašacu...ten je bezkonkurenčně nejkrásnější co se přírody týče,ale my máme "svoje" domácí...jsou to naše babi a děda od moříčka,je nám u nich naprosto báječně,cítíme se u nich jako doma,tak proč se nevracet?!Loni jsme učinili v září pokus a jeli do Stupin Čeline u Rogoznice....a už nikdy víc!!!Po třech dnech jsme to zabalili a jeli zase k "našim",kteří nás přivítali jakobysme byli jejich!Na příští rok už jsme domluvení na 3 týdny v červnu a když to vyjde,tak ještě i v září!!!
Re: Oblíbené místo
11. 07. 2007 21:25
Rab, Trogir, Brač 2x , Vis, Mljet, Pelješac 2x, Korčula, Dubrovník, tady všude je to super , ale Hvar ten bude letos po 3 a asi už napořád u nás je prostě nej a po těch letech poznávání jihu Chorvatska už si zasloužíme trochu toho klidu a pohody už jenom tím, že víme do čeho jedem a i ta cesta tam je tím prostě od prvního okamžiku jenom samá pohoda a bez nervů jestli to bude tak super jako vloni nebo jestli budem hledat něco jiného.
Re: Oblíbené místo
12. 07. 2007 10:06
Dalo mi to docela práci zalovit v paměti,ale nakonec jsem to dala dohromady.
Takže: Živogošče,Poreč 2x, Krk-Punat,Zaostrog,Brela,lodí kolem Brače,Pag 2x,Zablače a letos Pelješac. Jednoznačně preferuji jih a protože rádi poznáváme nová mmísta tak většinou pokaždé jinam. Později se chceme vracet na místa, která se nám líbíla nejvíce a kde jsme byli spokojeni.
Re: Oblíbené místo
13. 07. 2007 13:58
Letos opět do Premantury - už po páté smiling smiley Líbí se nám tam, není to tak daleko, a na Istrii je stále co navštěvovat, co se týče památek a přírody, letos se chystáme na Brijuni, tak snad se nám to konečně povede.
Re: Oblíbené místo
17. 07. 2007 08:17
Letos odjíždíme opět na naše oblíbené misto a to je Promajna- po deváté.
Je to pro nás místo kde si odpočineme od běžného ruchu. Kdo hledá diskotéky a noční život, pro toho toto místo není. Večer celá Promajna ztichne a můžete vychutnávat pocit absolutního klidu, které zve k večerním procházkám po pobřeží. Na pláži se též setkáváme s návštěvníky které jsme tu potkali v minulých letech. Též se těšíme na setkání s lidmi kteří se sem pravidelně vrací , což je nejlepší vizitkou pro pana domácího.
Příští pátek v Promajně- Dobro došli
Fousáč
Re: Oblíbené místo
22. 10. 2007 19:24
Vážení příznivci dovolené v Chorvatsku "kdekoliv"
Domnívám se že nastal pomalu čas, v době kdy nám sněhové vločky padají na hlavu kam se vydat do Chorvatska v moři do které destinace ,do kterého města či osady ,no prostě už se těšit na teplo , příjemný vánek od moře a najít sem tam nějakou mušličku či píchnout si do nohy ježka a nebo kde se opálit až se člověk spálí za každý názor předem děkuji.
Znám už Medulin, Pulu, Pag , Zadar i Novi Vinodol s Vrbnikem
Tak kam v příštím roce?
Re: Oblíbené místo
24. 10. 2007 13:54
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Fido (21. 12. 2012 18:41).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 233
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.