|
kdo se chystá na PELJEŠAC??? 19. 05. 2006 07:00 |
Datum registrace: 21 roky (let) nazpět Příspěvků: 96 |





|
04. 02. 2009 17:20 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 710 |
|
05. 02. 2009 15:20 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 710 |
|
07. 02. 2009 10:32 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 710 |
|
07. 02. 2009 10:38 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 710 |
|
07. 02. 2009 22:20 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 560 |
|
09. 02. 2009 09:40 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 710 |
|
19. 02. 2009 14:48 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 710 |
|
29. 06. 2009 20:31 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 560 |
|
04. 08. 2009 20:37 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 898 |
|
09. 08. 2009 15:49 |
Datum registrace: 16 roky (let) nazpět Příspěvků: 100 |
. Musím ale uznat, že agresivní nebyly. Na pláži u moře jsem jich až tolik neviděl.
|
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC??? 11. 08. 2009 18:06 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 275 |
|
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC??? 12. 08. 2009 10:40 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 44 |
|
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC??? 16. 08. 2009 19:09 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 122 |
|
16. 08. 2009 21:52 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 655 |
|
17. 08. 2009 08:30 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 4242 |
|
17. 08. 2009 12:54 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 655 |
|
17. 08. 2009 13:19 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 4242 |
|
17. 08. 2009 14:25 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 655 |
|
20. 08. 2009 22:52 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 4242 |
|
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC??? 21. 08. 2009 11:20 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 275 |
|
21. 08. 2009 13:48 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 4242 |
- jedeme do Haniji:

|
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC??? 21. 08. 2009 14:15 |
Datum registrace: 16 roky (let) nazpět Příspěvků: 25 |
. ale samozřejmě jak pro koho, je to podle vkusu každého soudruha, že. každý od dovolené u moře zkrátka očekává něco jiného. v případě že jsem tě dostatečně neodradil a budeš mít i nadále zájem, zeptej se co by tě ještě zajímalo, fotky bych v tom případě doplnil po neděli (musím je přetáhnout z pc od děcek) .
|
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC??? 21. 08. 2009 21:44 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 110 |
|
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC??? 23. 08. 2009 22:41 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 275 |
|
23. 08. 2009 23:19 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 4242 |
|
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC??? 24. 08. 2009 13:02 |
Datum registrace: 16 roky (let) nazpět Příspěvků: 25 |
|
25. 08. 2009 14:19 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 898 |
|
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC??? 31. 08. 2009 20:19 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 52 |
,
– ochutnali jsme nakonec dva druhy – lepší (30 HRK) a slabé (20 HRK)
. Co se týká vos nebo zápachu v koupelně – to jsme tam za celých 14 dní nezaznamenali.
.
.

|
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC??? 31. 08. 2009 22:35 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 34 |
Jinak, taková dovča - to je jako sen!