Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Náš Jadran a volby 2006,......

Autor lada 
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
17. 05. 2006 21:47
Míša napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Evik 2:
> Jžíšmarjá, to že já jsem stará čarodejnice, to je
> jasný, ale ty
No někdo to za Tebe bude muset vzít až půjdeš do čarodějnickýho důchodu


grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
17. 05. 2006 22:32
Pavlatovic rodinko, nabízím Vám apartmán v Dobřanech. Je zdarma, stačí průkazka zdravotní pojišťovny.
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
17. 05. 2006 22:38
Třeba to má blíž do Bohnic. Ale asi se pleteme, Jiří Pavlata bude náhodou hodně chytrej - takovou slátaninu blbec dohromady nedá. A proto - Pavlata for president !!! thumbs up smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
avatar Re: Náš Jadran a volby 2006,......
17. 05. 2006 22:39
Evik2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Právě jsem se vrátila z hradu!! Prezident můj
> návrh PŘIJAL!!!!!

thumbs up thumbs up Hlavně že se tu člověk aspoň zasměje grinning smiley grinning smiley grinning smiley




** Petr **
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
17. 05. 2006 22:44
Je fakt že se nezapomenutelně zapsal do dějin tohoto fóra. Já bych na tu rodinku byla osobně móóóc zvědavá. Aby z toho nevylezl svobodný mládenec. který se nudí a tak si řekne- Dnes se zase trochu pobavím. Něco slátá a pak už se jen královsky baví a bavímoody smiley
To PetrK: A vo tom to je. Člověk si musí umět udělat srandičky i ze sebe, jinak by ten život stál za psí štěk.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Evik2 (17. 05. 2006 22:47).
Eviku, koukám že s tou partají už je to zmáknutý, tak jenom dodat přihlášky, legitky a HLAVNĚ - stanovit výši stranických příspěvků, např. počet litříků - nejen papírových, ale i tekutých! Jak se tak pohybuju po tomto fóru, o členskou základnu bych se rozhodně neobávala! grinning smiley grinning smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
17. 05. 2006 23:11
To už ale sama nezvládnu. Předsedu mám- samozřejmě to budu jágrinning smiley- teď už jenom ustanovit členský výbor tj. místopředsedu, tajemníka, pokladníka atd. a v neposlední řadě tiskového mluvčího a provianťákathumbs up smileythumbs up smiley A můžeme stanovit datum prvního zasedánígrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
17. 05. 2006 23:21
A já se hlásím jako první k bezplatnému pobytugrinning smiley Funkci žádnou nechci, maximálně beru mluvčíhowinking smiley
No, esli mě paměť neklame, máš taky dobře placenou svačinářku - taková hezky kumulovaná funkce ti z toho vyšla grinning smiley winking smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
17. 05. 2006 23:26
Uffffffff,Pavlata a řízky z hovězího
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
17. 05. 2006 23:27
Ne Leni Ty budeš asistentka-auditor a budeš mít za úkol vyhledat vhodné objektythumbs up smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
17. 05. 2006 23:35
Tak jo, to beru. Dostanu se k tomu ale až v září jestli to neva?winking smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
17. 05. 2006 23:49
Chlapi víte co se říká .jak někam vlezo baby tak je po tom h...othumbs up smiley, zlatej Pavlata



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lada (17. 05. 2006 23:52).
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
18. 05. 2006 00:03
Holky nic ve zlým ,štengr je štengr/tj,jako rípnout si,atd/thumbs up smileysmileys with beer
PP
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
18. 05. 2006 00:04
někdy se taky říká "zlatí komunisti"thumbs up smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
18. 05. 2006 00:09
PP,vidím ,že chceš rozvířit debatu,ale zlatí komunisti říkají pouze lidi co za těch dob nikdy nežili.
Jasně že nic ve zlým! Jeden kamoš Moravák zas říkával, že po blbéch řečech je dycky h...o grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
18. 05. 2006 00:12
Květa ,kdy uděláme tu tiskovku??smileys with beerhot smiley
avatar Re: Náš Jadran a volby 2006,......
18. 05. 2006 00:23
lada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Uffffffff,Pavlata a řízky z hovězího

No lado, řehtám se tu jako pako a jsem k nezastavení grinning smiley grinning smiley . Móóóc hezký smajlík thumbs up




** Petr **
Lada:
No kdy asi - po 24.7., nejlepší by bylo někde u vody grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Ještě 65 dní, to už uteče! Ty už máš asi na Brelu sbaleno, což?

PP
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
18. 05. 2006 00:41
lada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> PP,vidím ,že chceš rozvířit debatu,ale zlatí
> komunisti říkají pouze lidi co za těch dob nikdy
> nežili.


popravdě,když jsem to psal,skoro mi ruka upadla,ale dal jsem tam smajly,aby bylo jasné jak to myslím.

PS:moje orientace není vůbec tak levá jak to možná vypadá,jen nějak nemám napravo koho volit.Už proto že komunisty (nebo ty,co si s nima chtějí něco začít) fakt nemusím.
Jenže co mi může nabídnout ODS kromě toho že se s komouši dohromady nedá?
Staré xichty s novým programem,co mi připomínají Jakešovou partu jak chtěli dělat pěrestrojku?
Ekonomy,kteří nechali rozkrást co jen šlo a přivedli ekonomiku na pokraj krachu a teď jim mám věřit,že budou dělat reformy?Včetně toho nejvyššího,co teď sedí na hradě káže všem jak mají řídit stát a EU a svět a vesmír...
Zkorumpované politiky,kteří už zapomněli na Šrejbra a Lájosze Czinhu (nebo jak se ten mrtvý maďar jmenoval)?

No nic,trochu jsem se rozepsal a to už jsem se zařekl že o politice tu už nenapíšu ani slovo,že mi ti vyžírkové za to nestojí...sad smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
18. 05. 2006 05:14
To PP thumbs upthumbs up Moje řečthumbs up
Honza z Vys.
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
18. 05. 2006 07:00
No to je bomba, holky se nějak rozepsaly, Laďo, musíme s tím něco udělat. Jinak jsi chytrý a máš PRAVDU - politiku nemusím, ale je mnohem lepší, když se o ní budem vykecávat na jednom vlákně, než to motat jinam. Když přijde nějaký nový zájemce o informace třeba o SKVĚLÉM Pisaku, tak aby tam strávil pár hodin celkovým čtením.
Co si myslím o stranách většina z vás ví, i když ten nápad s SPJ je berný až dost. Jestli to fakt spustíte, tož si také nějaké hektárek v sousedství přikoupím. Protože sem píšou snad všichni co kecaj na Brele a Pisaku - co takhle spojit obě obce novým výsostním územím? Mohl by se obsadit i sjezd k moři, aby se zablokovaly obě přístupové cesty k jihu a udělat na nich mýtnice - byl by to dobrý zdroj příjmů. Ale do strany se k vám nedám, protože jedinou velkou jistotou a úlevou do budoucnosti je "malá" a "velká" strana! Mohl bych u vás dělat vyslance EU?
A vy co nechcete volit komunisty- koho teda chcete volit? Mám dojem že jedinou stranou, kde dnes nejsou předrevoluční komunisté je KSČM. Vždyť jsou nalezlí všude, docela mě rozesmál při nedávné debatě pan Tlustý (pro neznalce ODS), když tvrdil, že sice v komunistické straně byl, ale nikdy komunisticky nesmýšlel ani nejednal.

A JirkoK - nikoho kopat nebudu a už vůbec ne Miloše! Na toho mi nesahejte, s málokým je taková sranda jako s ním. S hlavičkou na stranu a dobrou becherovkou je to výborný parťák třeba na houby. (myslím na sbírání hub)
Květo - k HB to mám kousek, na tu mrkvičku radši přijdu sám.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (18. 05. 2006 07:06).
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
18. 05. 2006 07:20
Dámy a pánové, rozjeli jste to včera super. smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley Mě se večer zbláznil comp a zaboha už se nechtěl připojit. angry smiley blb jeden. Vidím, že jsem vo hodně přišla. Ale vymysleli jste to perfektně, se vším souhlasím a připojuji se .
Návrh stranického hesla:
thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley Za žraloky tlustější thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
18. 05. 2006 08:44
Za dobrý příspěvek navrhuji pro PP týden pobytu navíc.A "zlatý komunisti"? /ti po člověku nic nechtěli../ Já myslím,že je to jen věta z filmu Slunce,seno...občas to taky použiju,určitě to nikdo z nás tady nemyslí doslova.smiling smileysmiling smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
18. 05. 2006 09:20
Jarda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Třeba to má blíž do Bohnic. Ale asi se pleteme,
> Jiří Pavlata bude náhodou hodně chytrej - takovou
> slátaninu blbec dohromady nedá. A proto - Pavlata
> for president !!!
>
>

Jardo, normálně jsem málem upad smíchy ze židle. S tou inteligencí mě to taky hned napadlo. Jednoduchá duše by se totiž pustila do hádek a nadávání, po tom nářezu, co slíznul. Ale Pavlík Pavlata s dcerou Jiřinkou a manželkou Jarmilkou nee. Takovou zhovadilost by teda fakt vymyslel málokdo, ale začíná se mi to líbit. A proto jen tak dál Pavlíku Pavlato, těším se na další příběhy ze skříně. grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Jo Honzo, s Milošem teda nalož, jak chceš. Netušil jsem, že spolu chodíte na houby.
Mě zase nešahejte na Jandáka. Přestože je to politickej oponent, tak to je teda komik č. 1. thumbs up




Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkaK (18. 05. 2006 09:21).
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
18. 05. 2006 14:21
A vypadá jako PAROUBKOVÁ(Jandák)
Ty jsi SMEJKALI určitě vysoký, modrooký, bloňdatý krasavec.
Honza z Vys.: Mrkev nech králíkům, na panáka přijď! Ale prosím, radši bez Miloše! smiling smiley
zahradnik: Smejkalová Libuše je náhodou černovlasá kočka, to všichni dávno víme grinning smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
18. 05. 2006 16:29
Beze srandy - každej slušnej a inteligentní člověk by si tu hrůzu, co má na držce, nechal odborně odstranit (třeba laserem), zvlášť, když je každou chvíli v TV (vlastně se cpe všude). Je to neslušné, nutit ostatní koukat se na eklhaft ksicht. To platí pro všechny, pravý i levý, tenhle je ještě navíc rudej.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 197
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.