Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Náš Jadran a volby 2006,......

Autor lada 
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
20. 05. 2006 23:00
PetrK, , možná to zvedlo hodně lidí ze židle.thumbs up



Upraveno 2krát. Naposledy upravil lada (21. 05. 2006 12:20).
petre
CC: Náš Jadran a volby 2006,......
21. 05. 2006 00:01
Nastesti p. Macek na Jadran nejezdi. Jako zaslouzily politik ma jinou uroven a dovolenou travi jinde a jinak. :-)

Jak konstatoval jeden politolog, v USA by ho mininstrova ochranka na miste zastrelila....

Bohuzel p. Macek je dokonaly prefabrikat Husakovy normalizace a choval se vzdy tak, jak za tohoto odpudiveho rezimu naucil.

Nenavidet vlastni stat, obchazet zakony, fizlovat, zneuzivat informace, ktere ziskaval jako politik proti zajmu vlastnich obcanu, tunelovat....

Bohuzel nejen on prozil vetsi cast zivota za normalizace....

A podobne jako za normalizace vsichni zase nadavaji na politiky, pomery....

Poznavate se ???

Honza z Vys.
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
21. 05. 2006 08:25
Tak jestli tohohle ubožáka považujete za národního hrdinu, tak nemám ani chuť s vámi diskutovat. Macek je normální ubožák, co si myslí, že může někoho "umravňovat". Pominu jeho historii, teatrální kousek před volbami v jasné snaze zesměšnit oponenta (mohl si to vyřídit jinde, ne před kamerou a třeba i tvrději), jeho motivy, i to že je poradcem prezidenta a měl by se podle toho chovat - ale pánové to provedení, to je chování pražského krysaříka.
U nás na Vysočině by to správný chlap v jeho situaci řešil jinak. Po té slavné řeči by přistoupil k ministrovi a řekl: Pane ministře vstaňte! A pak by mu jí napálil. Ale z čela, ne zezadu. Dal by mu možnost se bránit. To je čestné. Čestné a obdivuhodné bylo např. to, když režisér Menzl vypráskal ze sálu tuším v Karlových Varech člověka co ho podrazil rákoskou, řka že svině se vždycky hnali prutem. To je u mě chlap.
Mimochodem objektivně vzato, Rath to zvládl mnohem lépe a jestli to chcete brát jako sportovní utkání, tak při následném čelním souboji to bylo jasné 2:0 na body pro Ratha.
Macek pro mne jako člověk je 0 a jako politik je hloupým představitelem politiky ODS 90. let, který té dnešní ODS (před volbami deklarující, že se nebude pouštět do inzultací) velice velice ublížil.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (21. 05. 2006 08:59).
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
21. 05. 2006 09:51
V USA by asi pana ministra za jeho urážky kdekoho zastřelila spousta lidí včetně presidentovi ochranky, tam by si takhle vystupovat asi nedovolil.Tam o presidentovi říct ty jeho arogantní bláboly tak ministrem není ani náhodou a nepomoh by mu ani chlap Patroubek.thumbs up smileythumbs up smiley

Pro Jardu: Já myslím že levej nejsem spíš říkají že docela šikovnej, a růžovej mám jenom takovej čudlíkgrinning smileygrinning smileythumbs up smiley
Jíra
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
21. 05. 2006 10:48

Vidím že jste se dali na politické rozbory.
Mně by zajímalo, kdo z nás chodil před listopadem s mávátkem. A zajímalo by mě to i u pana Macka a pana Ratha.
Pak bych se mohl vyjádřit, jestli ten pohlavek byla záležitost vyřizování osobního sporu nebo demonstrativní politická sračka.
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
21. 05. 2006 11:26
ouvej, ouvej, to je průser. Lidi, jako je Macek by měly být před volbama někam uklizený, aby se na ně trochu zapomnělo. Na místo toho si ten blb dovolí takovej úlet. Nikdo nemoh Soc. dem. nahrát na smeč líp, než ten tulpas. Takže si k těm černým předvolebním bodíkům může ODS udělat další a pořádně velkej.
Jardo, nepochopils tu Smejkaliho glosu opačně ? confused smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
21. 05. 2006 11:30
Honza,samozřejmně s tym národním hrdinou jsem to přehnal. Jen jsem chtěl říct ,že konečně někdo na veřejnosti dal té ružovo-červené aroganci co ptoto.
Ho osobně to odepsalo,ale nemyslím ,že to bude mnět tak katastrofální dopady na volby.Jak napsal Jarda:Za blbý keci musí počítat z následky. A stejně nevím jak se dá dat pohlavek ze předu.A jestli mně zrak nešálil ,tak on stál z boku a né ze zadu.
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
21. 05. 2006 11:36
no to mu měl dát ne pravou rukou do zátylku, ale levou přez celou hubu. Když už musel, tak to by se mi aspon líbilo víc a nebylo by to ze zadu. hot smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
21. 05. 2006 11:50
JirkaK - kdž to teď čtu znova, tak máš asi pravdu. Měl sem ňáký zatemnění či co.
Tímto se Smekalovi hluboce omlouvám - mně to bylo hned divný a nějak mi to k němu nesedělo (levý nebejvaj vtipný, že jo!). smoking smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
21. 05. 2006 11:55
Jíra napsal(a):
-------------------------------------------------------
> > Vidím že jste se dali na politické rozbory.
> Mně by zajímalo, kdo z nás chodil před listopadem
> s mávátkem. A zajímalo by mě to i u pana Macka a
> pana Ratha.
> Pak bych se mohl vyjádřit, jestli ten pohlavek
> byla záležitost vyřizování osobního sporu nebo
> demonstrativní politická sračka.


Já se teda přiznám , mám fotku z 1. třídy kde stojím s mávátkem ale potom už si nevzpomínám, ještě jsem byl jiskřička ale pionýrskej šátek mi sebrali za trest ve 3. třídě.grinning smileygrinning smileythumbs up smileyhot smiley
PP
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
21. 05. 2006 12:08
smejkali napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pro Jardu: Já myslím že levej nejsem spíš říkají
> že docela šikovnej, a růžovej mám jenom takovej
> čudlík


Tak jak to s tou tvou politickou orientací vlastně je?Ty máš modrýho ptáka s růžovým čudlíkem?
Děsná kombinace...eye popping smiley
Jíra
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
21. 05. 2006 12:59

Smejkali, výborně. Sebraný pionýrský šátek je už slušná kvalifikace charakteru, pokud jsi se za deset let nekál. Hned mám pocit, že bych Ti rád nalil panáka. Já chtěl přes otcův protest taky chodit do jiskřiček a tak jsem se tam byl jednou podívat. Slibovali, že budeme hrát fotbal, ale lhali a chtěli, abych sbíral šípky. Rozčílilo mě to lhaní a tak jsem hned odešel a pochopil, že komančové lžou. Ta učitelka co to vedla se vdala časem někam do Chorvatska. To jsou událostě, třeba jí tam potkám a vyměníme so rudé stuhy na přátelství.
vtípek: Víte co se stane když ODSák spadne do vody? Nejdřív vyplavou špinavý peníze a potom čistej komunista.
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
06. 06. 2006 09:43
pro podnikatele je dobrý,že vyhráli ODS,pro normální lidi co chodí makat do práce to je moc špatný.
avatar Re: Náš Jadran a volby 2006,......
06. 06. 2006 10:35
To Jared :
A představ si že ty zlý podnikatelé zaměstnávají ty hodné zaměstnance. A pokud se budou mít na hovno podnikatelé tak se časem budou mít na nahovno i ty zaměstnanci. To se se mnou vsaď. Leda by sis myslel, že když se třeba zestátní pékárny, tak budou lacinější rohlíky a pekaři se budou mít královsky. On už by to diktátor Paroubek nějak zařidil že jo. Že za vlád sociální demokracie vznikl státní dluh 1 bilion CZK už nikoho nezajímá. Kdo si asi myslíte že to asi zaplatí ? Nezaměstnaní nebo státní zaměstnanci ?

Tak jsem si ulevil a na závěr jeden vtip kterej vymyslel můj 17 -letý syn. Víte proč je tady tak hnusné počasí a nesutále prší ? Protože je Paroubek blbý až to mraky brzdí !!
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
06. 06. 2006 10:50
No von je to takovej českej Jánošík bohatejm brát a chudejm slibovatthumbs downthumbs downangry smiley
avatar Re: Náš Jadran a volby 2006,......
06. 06. 2006 10:50
"Jak se máte?" žertuje pan Klaus.
"Dobře, dobře," žertují občané.
avatar Re: Náš Jadran a volby 2006,......
06. 06. 2006 15:07

TK.
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
06. 06. 2006 15:15
Luděk :
A ty si myslíš , že tu faktutu proplatí hned celou najednou nebo ve splátkách.
Abych věděl kdy mám čekat první peníze ze svého dílu. Nás je doma pět tak to bude docela slušné přilepšení.
avatar Re: Náš Jadran a volby 2006,......
06. 06. 2006 15:39
to TK: spis naopak- vyrazne zhorseni
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
11. 06. 2006 20:53
smileys with beersmoking smileythumbs up smiley Láďo, ozvi se, stýská se nám, čekáme na tvé dojmy confused smileysmiling bouncing smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
14. 06. 2006 01:59
Míšo: Tož su tady zase .Ale ty volby ?Jako by žádný nebyli.Doufám ,že nebudu muset jen doufat a pozitivně se to vyřeší, ku prospěchu ODS.
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
14. 06. 2006 09:18
Dopadlo to sice na h...., ale je to lepší než před tím to měl Patroubek s bolševikama většinu a mohli si dělat co chtěl, tedˇ je v pr.... A po volbách vypadal jak když malímu dítě seberou hračkuangry smileyangry smileyangry smileyangry smileyangry smileyangry smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
14. 06. 2006 10:06
Také doufám, že se to "zdárně" vyřeší, a ten primitiv Topolánek půjde co nejdřív do háje.
avatar Re: Náš Jadran a volby 2006,......
14. 06. 2006 10:32
To Saša:
Ani se Ti nemůžu divit- vzhledem ke Tvému "nicku" tě to musí hóóódně moc táhnout vlevo.... smoking smiley
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
14. 06. 2006 10:55
No kdo může volit KSČSSD? Začátkem každýho měsíce od rána je vidím postávat před radnicí a pokřikovat " Už dávaj "
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
14. 06. 2006 11:48
Škoda, že sem neviděl tu Paroubkovu držku při tom jeho hysterickým projevu, to musel bejt zážitek !!!

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
avatar Re: Náš Jadran a volby 2006,......
14. 06. 2006 11:56
smejkali napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No kdo může volit KSČSSD? Začátkem každýho měsíce
> od rána je vidím postávat před radnicí a
> pokřikovat " Už dávaj "


Já ti odpovím kdo je volí státní správa, státní zaměstnanci, závistivci a nefachčenkové. To je jejich největší voličská základna. K tomu přibude samozřejmě pár slušných lidí, kteří jim naivně věří že co je státní je vlastně zadarmo a moc nepřemýšlí nad tím co bude za 5 či 10 let až nebudeme jen levnou pracovní silou. Kdo má sympatie k Paroubkovi je podle mě nemocný člověk a měl by se nechat léčit. Nejlepší léčba je jak před rokem 89 vodním dělem a obuškem.spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luděk (14. 06. 2006 11:57).
avatar Re: Náš Jadran a volby 2006,......
14. 06. 2006 12:05
To Jarda: Můžu Ti ji poslat na e-mail



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jir-Ka (14. 06. 2006 12:06).
Petrepetr
Re: Náš Jadran a volby 2006,......
14. 06. 2006 12:27
Já si Paroubka vážím, veškeré zákony, které prosaduil a jeho politické kroky schvaluju. AKecy o komunistech jsou trapná demagogie modroptáckých fanatiků. A že je Topolánek primitiv, je fakt.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 192
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.