Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 12. 2008 21:10
...ahoj lidičky.
Dostali jsme nabídku strávit letošního Silvestra v ID. Nevíte někdo jaké tam touto dobou bývá počasí ? Webová kamera v Jelse je momentálně mimo provoz.
Díky Jana
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 12. 2008 08:11
Jano, jestli ti to pomůže, tak aspoň posílám odkaz na webkameru ve Splitu [www.izor.hr]
Určitě počasí na Silvestra nic moc. Nejvíc by mohla vyprávět Jitka a ta nám říkala, že zimy na Hvaru jsou hnusné, vlhko z moře dělá tu zimu hrozně vlezlou, však se Jitka určitě ozve. J.
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 12. 2008 12:43
Není problém, tady máš kontakt. ahoj[www.hvarinfo.com]
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 12. 2008 18:42
Jano, v zime na Hvaru.... opravdu jak pise Janka je to spatne, nikde teplo, vlhko, zima a smutno. Ale pokud mas dobrou spolecnost tak je dobre vsude. Jen si myslim, ze je to celkem daleko a ten zazitek zcela jiny jak v lete.
Pokud pojedes tak preji peknou zabavu. Z destiveho Hvaru zdravi Jitka
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 12. 2008 21:07
Tak to nechápu. Jet na 2 - 3 dny na Hvar oslavit Silvestra. To se vyplatí...eye rolling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 12. 2008 06:35
V ID bydlí celoročně jen asi tři rodiny, ptal jsem se Jitky2, když jsem tam v létě byl, takže v zimě ID "mrtvá" vesnice.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 12. 2008 18:04
tu je taky dobrá kamera..z Drveníku..je viděť maják na tej špici ostrova v Sučuraju..jméno a heslo je kameradrinking smiley
[chorvatsko.dyndns.info]
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 12. 2008 22:29
Ahoj Jituš i když pozdě ale říká se přece Gratulace z mé strany ke vnoučecímu páru i když na babičku vůbec nevypadášspinning smiley sticking its tongue out a přání ať Vám dělají jen a jen radost a jsou zdraví jako řípy a mají k tomu nejlepší předpoklady co se týče prostředí že Hvaráci????

Jinak otázkou pobytu na Hvaru o vánocích či silvestru už se v rodině zabýváme několik let není o to o tom že se to vyplatí či ne je to o tom poznat tento krásný ostrov se vším všudy ...takový je i život nebo né?? akorát nevím jak bychom tam topili a čím??a zda by se vůbec nechal pronajmout domek či apartmán...
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 12. 2008 01:11
Pavle, dekuji i za kompliment, ale kazdy vime sve .... zazracna zrdcadla jsou jen v pohadkach , takze.....
A co se tyce Hvaru na Vanoce a Silvestra.... moje kamaradka s manzelem , kteri jsou cesi a ziji ve Svicarsku sem prijedou uz podruhe na Vanoce a vloni jsem jim to trosku vymlouvala, ale.... asi to ma neco do sebe. Oni jezdi nekolikrat do roka do Jelsy, kde se jim zalibil jeden domecek a tam se i vraci. Na Vanoce si to pekne vyzdobi a jak je videt asi se jim ten zimni Hvar libi.
Topi s klimatizaci . Ty mas rad Gdinjskou zatoku, ale to na zimu neni.
Ja radeji utikam domu, ale to je asi neco jineho.
Jinak na Hvaru uz tyden jen prsi..... smutne....
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 12. 2008 09:10
Když budu chtít poznat zimní Hvar, tak pojedu a nebudu o tom přemýšlet řadu let.
Vemu lyže, pláštěnku a jedu lyžovat - 1200 km. A to se vyplatí.hot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 12. 2008 09:57
kontrolní otázka,
jak je to, prosím, s trajektovou dopravou na Hvar, když zamrzne moře ?...confused smiley




Upraveno 1krát. Naposledy upravil jeliman (18. 12. 2008 10:10).
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 12. 2008 12:20
Dobrá otázka.Co já vím,tak jediný ledoborec mají pouze v Rijece a je třídy BRDT 7 tedy lehký,ale kdo má zájem,tak dle přesného fota projděte
sněhovým průchodem vlevo,přejděte zátoku a tam na úrovni skalisek jsou připravena psí spřežení.Upozorňuji,že v dané lokalitě neznají nějaké
horské nebo polární psy např.Haski a pod,takže spřežení je složeno převážně z vesnických pinčlů.Takže se nedivte,že psi po několika stovkách metrů postupně odpadají a utíkají nazpět domů.Poslední úsek sáně potáhnete sami,ale s tím se počítá neb v ceně je započítána termoska s čajem a žrádlem pro psy,neb ti nejvytrvalejší se nechávají vézt na saních a není v lidských silách je odtud vyhnat.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Vašek (18. 12. 2008 12:21).
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 12. 2008 18:07
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (11. 02. 2009 13:52).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 12. 2008 18:53
Rohale, jsi špica thumbs up
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 12. 2008 19:18
ten opičák, s červenou prdelí, co se tak snažil , nechť si přečte toto:
Rohal to četl asi jinde, ale je to pravda...
[www.vesmir.cz]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 12. 2008 19:48
dalši červená od stejného týpka, který nerozumí nadsázce a který si neumí v makovici sesumírovat pár vět, které by sem mohl napsat, když se mu to a co nelíbí....
boha, vždyť ty poslední příspěvky jsou v legraci a co psát v této okurkové sezóně....
sorry
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 12. 2008 20:02
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Rohal (11. 02. 2009 13:52).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 12. 2008 20:37
Ahojte. Teda.... doufám, že mi ta vodní cesta na Hvar nezamrzne příští rok v červenci.
Nějak se mi "nelíbí" ten Rohalem uvedený rok 1708-09 , konkrétně tedy ty konečné číslice 8-9, teda přesně 300 let.
Snad mi mé obavy rozptýlí historik Modena, či někdo jiný..... Ne nadarmo se říká, vše nové dohledáš v historii.
A co se týče těch červených....někdo má třeba "vánoce" už jen z toho, že klikne myší na červený čtvereček, co už s ním...asi se trápí sám se sebou.....má svůj vrchol......velikosti krtčího kopečku.....
Ale všem ostatním přeji hezký předvánoční čas.....R.
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 12. 2008 21:56
I já jsem si už zvykl, že mě někdo stále červení, ale když ho to baví.....
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 12. 2008 23:43
tak panove, kdyz nam zamrzne more...., usetrime za trajekt, Rohal priveze brusle a za tech par kilometru do Spltu schodime par kilo, budeme v kondici a kdyz bude svitit slunicko tak se i opalime. Vlastne znacka ideal :-)
Rohale ze brousis vsude jsem vedela, ale vesmirem????
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 12. 2008 09:21
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (11. 02. 2009 13:51).
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 01. 2009 11:37
do Nového roku 2009 všem Hvaristům či Hvarákům hodně zdraví, štěstí,hodně příjemných chvil na dovolených na našem Hvaru a k tomu hodně sluníčka a teplého moříčka
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 01. 2009 14:33
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (05. 02. 2009 15:01).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 01. 2009 15:26
...přidávám se...šťastnou cestu a vše dobré Jitce a jejím blízkým...smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 01. 2009 16:42
Ahoj Jitko, doufám, že jsi nabrala do krabice sněhu pro vnoučata !!! Hodně pozdravů na Hvar posílá Mirus a Eliška. drinking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 01. 2009 00:42
Dekuji panove za prani, ano moje milovane Brno jsem jeste uvidela ve zpetnem zrcatku a Hvar me privital s lepsi teplotou a to pres den 11°C a na slunicku i vice. Aspon se lepe dela ve vinohradech :-)).
po ceste bylo v hr vice snehu nez pres cele Rakousko, skoda, ze tady nemame vice hor k lyzovani.
Mirus snih jsem vnukum nedovezla , ale dnes me starsi dcera rekla, ze i kdyz lyzovani neholduje, syna bude ucit na snih , je to prani otce, coz me tesi , ale vim, ze rodice budou sledovat vycvik z hospody a baba..............
pozdrav vsem co jsou na snehu v dalce
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2009 07:25
.



Upraveno 13krát. Naposledy upravil Rohal (05. 02. 2009 14:58).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2009 08:47
Soudruhu Rohale.....a který pohled myslíš?
Plocha nebo desktop?yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2009 21:40
> Rohal

Vkládaná adresa obrázku musí být platná. To znamená, že když se vloží samostatně do adresního řádku prohlížeče (IE, Firefox, Opera, Safari), musí se obrázek zobrazit. Jinak nebude fungovat ani ve fóru.
To v tomto případě nebylo splněno.

Michal
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2009 16:05


Už jsem na to vkládání přišla, tak opravuji první příspěvek.
Je to výhled z naší terasy, vloni na ostrově Hvaru.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil waja (13. 07. 2009 12:02).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 184
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.