Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 12. 2007 21:14
Jitka nám v létě poskytla řadu fotografií z Hvaru. Nyní jsem je začal postupně zpracovávat. Dnes jsem dal na web první sérii leteckých snímků z jižního pobřeží. Další včetně našich budou následovat v příštích týdnech:

letecké snímky

Michal
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 12. 2007 16:57
Michale,
je to moc hezký, loni jsme na Hvaru vše projeli co je na těchto fotkách a Hvar je opravdu jedinečný a nádherný ostrov, kam se rádi budeme vracetthumbs up
Ale příští rok to určitě nebude, to budeme jezdit s kočárkem a vozit dalšího člena fanclubu Jitka na Hvaru.
Takže všechny zdravím.smileys with beer
Bob 333
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 12. 2007 21:31
Zajímalo by mne zda má někdo zkušenost tady: http://www....
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 12. 2007 11:30
Na krásný HVAR zasílám přání krásných vánoc a hezký vstup do Nového roku hodně zdraví všem lidem kteří tam mají domov a všem kteří mají toto místo rádismiling smileysmileys with beer
Anonymní návštěvník
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 01. 2008 00:23
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil podgoranin (18. 02. 2008 16:39).
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 01. 2008 10:41
Ivane sikovnej :-)
Dobrý den,sháním informace o Zavale i s ubytováním.Jestli někdo nemáte kontakty děkuji moc za rady.
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 01. 2008 14:21
podgoranin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> KLIKNĚTE SI NA MALOU VZPOMÍNKU Z TEPLÉHO A
> SLUNEČNÉHO I.D.smiling smileydrinking smiley
> IVAN DOLAC


Podgoranine, skoro se mi orosilo oko...smiling smiley
V Praze je hnusně a lepší to hned tak nebude, takže díky za to povzbuzení! thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 01. 2008 19:36
Víte loni jsme s manželkou museli řešit dovolenou nečekaně rychle. Když jsme letěli na vybrané Korfu tak nám počasí přálo bylo jasno a viditelno a v tom se to stalo.Uviděli jsme "náš" HVAR:Víte proběhlo mi takové mrazení po zádech při vzpomínkách na krásné chvíle strávené na tomto místě, s domorodci, s naší Jituš, že jsem slzu v oku neuhlídal.
Pak už jsme se tam nedostali ale letos to určitě napravíme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 01. 2008 21:34
Ahojte příznivci Hvaru a Ivan Dolce zvláště! Konečně se to tu trochu probouzí po těch vánocích. Pořád jsem tu chodila a na vlákně Hvar nic, až dnes. Podgoranine, díky za to video, taky mne mrazilo nejen z pohledu na milovaná a důvěrně známá místa v ID, ale i z té krásné písně Vinka Coce. Tak se mi nějak bude dnes líp usínat a hned jsou pryč ty hnusné zimní depky. Zdravím Jitku a všem přeji alespoň slunce v duši. Pa, Jana.
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 01. 2008 13:53
Ivane také dík za příjemnou vzpomínku. (2.15 - 2.21)
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 01. 2008 15:05
podgoranin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> KLIKNĚTE SI NA MALOU VZPOMÍNKU Z TEPLÉHO A
> SLUNEČNÉHO I.D.smiling smileydrinking smiley
> IVAN DOLAC


Ahojte všichni, taky jsem se zasnila a zatoužila být v ID. Krásně jsem si zavzpomínala. No letos nikam nejedeme, neboť čekám dvojčata, a tak vám budeme jen závidět.yawning smiley Zdravím Jitku a ostatní milovníky Hvaru a ID zvlášť.smiling smiley Hanka
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 01. 2008 16:51
Hani,gratuluju a držím palce,aby vše dobře dopadlo.yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 01. 2008 20:15
Hanko, gratuluji ta dvojcata mas jako odmenu za to cekani, ale je to pekne ja si je taky vzdycky prala a kdyz to nevyslo tak 3 ve 3 letech vyslo skoro nastejno. At se Ti dari a pozdravuj manzela.
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 01. 2008 09:32
Diky, diky za přáníčkayawning smiley, budu se moc snažit, aby bylo vše ok, zbytek je už na přírodě a doktorech.
Jitko, Tom děkuje a také pozdravuje.
Tak ať máte na budoucích dovolených hoooodně sluníčka a hlavně pohodu. Hanka
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 01. 2008 13:16
Ahojky Hvaráci, mám dotaz, asi na Jitku, jestli bude už na letošní sezónu dálnice protažena až do Ploče a jestli někde v oblasti Drveniku bude sjezd na trajekt Drvenik-Sućuraj. Jinak Hance přeju zdravá a pohodová dvojčátka, ať je můžete co nejdříve vzít vykoupat v Jadranu. Jana
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 01. 2008 15:09
Ahoj Jani,sice nejsem Hvarák,ale odpovědět můžu.Dálnice do Ploče už bude letos otevřená,doufám,že to stihnou do začátku sezony.Z tohoto úseku by měli být dva sjezdy(tunely) na Makarskou rivieru.Jeden bude z Rastovce do Bastu(nad Baškou Vodou) a druhý Ravča-Drvenik.Prvně jmenovaný už se začal stavět a bude hotový v roce 2010 a ten co tě víc bude zajímat,se začne stavět začátkem tohoto roku a píšou,že to bude trvat 4 roky.Čau Michal.yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 01. 2008 20:21
Ahoj Michale, dík za informace. Hvaráky jsem myslela hlavně příznivce Hvaru. Takže v sezóně 2008 bude dálnice až do Ploče, ale sjezdy na Makarskou a do Drveniku až později. Ale z Ploče do Drveniku to bude asi po magistrále blíž než ze sjezdu nad Brelou. Ještě to prozkoumám na mapě. Jelikož jezdíme na Hvar až v září, načerpám doufám na toto téma ještě během sezóny na tomto fóru hodně informací. Zdravím, Jana
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 01. 2008 20:23
Tak sa pridám aj ja.Tiež sme si s manželkou pospomínali keď sme pozerali vídeo od Podgoranina. Ale musím vám s radosťou oznámiť, že tento rok neprídeme do ID hoci už som predbežne zahovoril termín. Dôvod je krásny. Tiež čakáme na august lebo sa nám narodí prvé bábätko. Ale buducí rok prídeme už traja. S pozdravom Marcel. PS: Prajem všetkým kto sa chystáte tento rok na krásny Hvar aby ste docestovali šťastne smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 01. 2008 22:24
Marceli tak to mam obrovskou radost s vami a Hvar vam neutece . Pristi rok vam bude aspon veseleji. Musim se pochlubit, ze jsem uz konecne koupila ten digi tv, jeste malickost novy kabel k taliri a koukam i na vas slovaky :-). Moc pozdravuj pani a ze preji at vse dopadne dobre.
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 01. 2008 15:56
Marceli, také moc blahopřeji k minimimi a at´je mimčo i mamina v pořádku.Hankasmiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 01. 2008 18:23
Marceli, Ty kluku jeden šikovný,mejlíky mi posíláš, ale takovou novinu se musím dozvědět jen díky tomuto fóru.Jak tak počítám, nemá ta radostná událost něco společného z loňskou dovolenou v ID ??? A nebo se vzpomínkami na Hvar těsně po dovči???? Držíme palečky a přejeme hladký a bezproblémový průběh těhotenství,dej vědět až se to narodí a my všichni dáme symbolicky " po kalíšku " na Vaše zdraví!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 01. 2008 21:13
Ďakujem vám všetkým a určite tu radostnu udalosť oznámim. Síce tohto roku v ID nebudem ale namiesto seba tam pošlem kolegu. Poslal som ho aj minulý rok a zapáčilo sa mu v ID. Hvar je proste úžastný.
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2008 00:08
Kaštánku, vloni jsem našel v ID za stěračem Tvou nálepku, jedeš i letos ??
Zdravím všechny milovníky Hvaru.s ohledem na to že jsem navštívil Hvar pouze 1x a to ještě pouze na otočku přístav Sučuraj,prosím o info protřelé cestovatele a znalce této části HR.Měl bych zájem navštívit Hvar tak cca na 3-4 dny během srpna.Poradíte tip na ubytování nejlépe i s cenami a další cenné informace a zkušenosti.Vím ,že to asi bude problém pouze na tak málo dní,ale chci opět zavítat na mé oblíbené místo asi jsem moc nostalgický,ale nemohu jinak.Takže pokud někdo můžete poradit budu rád.Díky předem.Ať už je léto...smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2008 12:14
Ahoj pro všechny přítomné.Věřím tomu že najde někdo kdo bude muj dotaz kritizovat ale nevím kde jinde se zeptat.V Chorvatsku jsme byli už několikrát ale na ostrově ani jednou.Sehnal jsem nám ubytování na Hvaru a na doporučení mi poradili trajekt z Drveniku.Může mi někdo říct jestli je to dobře značené přístaviště trajektu a kolik stoji cesta osobní auto+5 osob do do přístavu SUČURAJ.Jestli jsou na ostrově také nějaké větší obchody atd a jestli je to dražší než na pobřeží.Doufám že nikoho urážím mou otázkou a že dostatu kladnou odpověd.Jěště jestli někdo nemá jizdní řád na trajekty,chceme být v drveniku kolem 8h ráno a jedeme v polovině června.Díky moc,hezký den všem.
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2008 12:43
Na úvodní stránce, kde je i vstup do diskuzního fóra si klikni na stř. Dalmácii a dále trajekty atd. Přístav v Drveníku nepřehlédneš, všude jsou směrovky a sjíždíš vpravo z hl. cesty. Jak jsem se díval, tak Ti to jede v 07:30 a pak v 09:00 hod. cca 25 min.Ceny se pohybují na stejné úrovni, záleží kde a co kupuješ.(markety,soukr. obchůdky, atd.)
Jinak při jízdě ze Sučuraje směrem Jelsa....si dost užiješ, po pravé straně srázy, bez svodidel a doproti mnohdy divočáci za volantem. Takže nedojíždět nevyspaný!!!!Pokud máš zájem o jižní stranu ostrova, najdi si výše adresu Jitky2, která má agenturu a určitě Ti zajistí príma ubytování.
Já jezdím na Hvar ze Splitu, je to dražší, ale pohodlnější !Hezkou dovču a třeba se v Ivan Dolac uvidíme !!!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2008 13:54
Díky moc za info,jedem do zátoky poblíž vesnice Zastražiště.Jěště se tě zeptám jestli to znáš kde je tam nejbližší obchod myslím město,jestli je tam nějaký větší obchodák,benzinka,směnárna,pujčovna lodí nebo skutru atd.Moc děkuju
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2008 15:47
Tak tu vesničku neznám, ale markety najdeš v Jelse,Stari Grad naproti přístavu,ve městě Hvaru,tak samo i benzinky a směnárny.Skůtry jsme si půjčovali vloni i v Ivan Dolac, lodě zřejmě ve větších městech - Jelsa, Stari Grad a město Hvar (nevím ).Já na ostrovy jezdím s plnou a Eura měním v ubytovací agentuře dle potřeby.Tak aspoň tolik !
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2008 23:52
Slofiku, Pro tebe je lepsi jet trajektem z Drveniku a letni jizdni rad vyjde az 1. cervna. Nejblizsi , ale maly obchod mas v Zastrazisti a Gdinju. Vetsi je nejblize v Jelse, kde je vse .
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 203
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.