Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 09. 2007 17:14
Martiina napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj,také se chystáme na Hvar,přímo do Ivan
> Dolac,tuším 17.9.Doudám,že se počasí
> umoudří,bereme sebou 2 retrievry a ubytování máme
> zajištěné v apt. přímo u pláže.deště a teplot
> kolem 10ti stupňů si užíváme dost teď u nás eye rolling smiley.


Myslím že se ještě ohřejete.dle dlouhodobé předpověďi bude od 20- 26 st,ale je to ještě daleko.Každopádně přeji hezkou dovolenou a počasí.Pozdravujte Chorvatsko.drinking smiley.
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 09. 2007 17:44
Martiina - tak to se tam potkáme - chystáme se tam 21.9 a budeme mít s sebou bulíka.
Fakt?A kde budete ubytovaný?Nás zaručeně poznáte,budeme mít sebou dvě retrievří holkyyawning smiley)).
Martin:děkujeme a pozdravovat budemeyawning smiley)).
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 09. 2007 19:26
Martiino, nevím, bude záležet na Jitce, kde nás ubytuje. Taky nebudeme nepřehlédnutí - poznávací znak - žíhaný bulterier. Jinak vyjíždíme už příští pátek do Viganje (Pelješac) a z tama přejedeme 21.9 do ID.
Gina:My máme ubytování už zajištěný,aspoň doufám,zařizovala ho ségra se švagrem.A tuším,že je to ta samá Jitka,ale nejsem si jistá.Máte fenku nebo psa?
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 09. 2007 19:37
Psa, jestli mi dáš majlíka, pošlu fotečku.
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 09. 2007 19:42
už to letí
Díky,na těch stránkách můžeš sledovat novinky ve výpravě grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 09. 2007 12:04
Martino, ano jsem to ja a nebojte holky urcite se potkate.
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 09. 2007 12:10
Tak to mě těší a doufám,že se poznáme brzy i osobně.Slyšela jsem,že máš (snad můžu tykat) také labradorku smiling smiley.
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 09. 2007 20:04
Jitko jaký tam máte počasí?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 09. 2007 23:16
Právě jsme přijeli, od soboty je v Ivan Dolaci zase léto. Ještě dnes po půlnoci jsem se byl na závěr vykoupat.

Michal
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 09. 2007 12:00
Michale, jsem rada, ze jste se vratili v poradku, opravdu jste meli smulu a poznali jake to zde je v zime, ale mas pravdu od soboty jsou vedra, prave je ve stinu 29°C a more je teple.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 09. 2007 12:36
To počasí zase tak hrozné nebylo. Koupali jsme se každý den včetně toho studeného čtvrtka.
Cesta nazpátek byla naprosto plynulá a v pohodě, jen kdybych pořádně četl své fórum, tak jsem si mohl ušetřit poněkud hloupou zajíždku na kraji Vídně. Teď nás čeká zpracovat ty hromady fotografií.

Michal
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 09. 2007 12:07
Doufám Michale, že se vám podaří dát pár nových fotek z Hvaru do fotogalerie nebo na ihvar.cz. Už se těším. Mně letos kleknul foťák, tak toho moc nemám. Už se to ale podařilo opravit, dokonce v záruce, tak zase příští rok.
Franta
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 09. 2007 14:17
Proto jsme fotili. Občas to byl souboj s mraky, ale nakonec vždy sluníčko bylo. Máme i pochmurné záběry od silnice u Jagodné. Do kempu jsme raději nejeli.

Michal
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 09. 2007 22:59
Zde jsou týden staré záběry Jagodna

Michal
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 09. 2007 11:48
Je mi z toho smutno. Jsou to místa, kde důvěrně znám snad každý kámen a do těch hor mezi vinice jsme pravidelně snad každý den v podvečer vyráželi. Místní z toho asi musí mít depku. Tam je pro ně obživou pouze vinice a cestovní ruch. Teď tam všechno shořelo. Určitě je to neutěšený pohled. Viděl jsem jak to vypadalo v roce 2003 po požáru v okolí Lučiště nebo nahoře pod Sv.Nikolou. Ještě dnes, po čtyřech letech, se tam ta příroda nevzpamatovala.
Franta
Ondra T22
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 09. 2007 14:19
Mam slzy v ocich. Byli jsme tam tyden pred pozarem. Na otazku co chysta Sime na pristi rok, odpovedel, ze nevi, ze camp nebude. Sam si to na sebe privolal.
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 09. 2007 11:00
Z Hvaru jsme se také vrátili před týdnem. Byli jsme na Sv. Nikola z Jagodné, celou cestu až nahoru se šlo spáleništěm. Fotky z dovči máme zde, jestli se někdo chce mrknout - jsou tam fotky i z výstupu na Sv. Nikolu. []
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 09. 2007 11:19
Lenka,
krásne fotografie aj komentáre thumbs up .... tak som si trochu zaspomínala aj na našu dovolenku z ktorej sme sa vrátili pred týždňom cool smiley Boli sme v Drveniku a 3.9. sme si urobili taký 1-dňový výlet na Hvar smiling smiley Sučuraj-Jelsa-Hvar
Len je mi smutno, že to vždy tak rýchlo ubehne moody smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 09. 2007 12:21
kdo se chystá na Hvar???
Přece Rohal a spol.Počasí se prý zlepšuje den ze dne tak už se těšíme.
Příští pátek odjezd.To zese dopadne.
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 09. 2007 14:12
Lenko, krásné fotečky,díky. Mirus.
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 09. 2007 12:37
Ahoj všichni, dnes ráno jsme přijeli z Hvaru. Počasí při odjezdu už zase super, ale od 4-tého do cca soboty 8. září fakt nic moc, hlavně čtvrtek 6-tého normálně jsme uvažovali o odjezdu ale nakonec vydrželi a ještě trochu tepla užili. Všem co tam ještě jedou a právě jsou přejeme hezké počasí a šťastný návrat.
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 09. 2007 19:43
Ahoj Jitko, tak jsem te bohuzel nestihla, nebylo tolik casu sad smiley zakotvili jsme jen na jeden vecer, ale kdyz jsem se na tebe ptala v pizzerii pape, tak te znali smiling smiley)
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 09. 2007 20:21
zono44, to je skoda, ale trebas nekdy jindy. No ono je lehke ze me znaji, cely ostrov je vlastne jedna dedina a Jitka jsem tady jenom jedna. Jinak dnes na slunci 41°C, more super :-)
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 09. 2007 14:09
Zdravím příznivce Hvaru, minulý týden jsem prakticky celý týden ztrávil ve městě Hvaru kromě několika kratších výletů, protože na delší výlety ještě není má 16 měsíční dcera připravena.

Koupání přímo ve městě dvě hezké oblázkové pláže, další pak cca 15-20 minut lodí na blízkých malých ostrovech,tam jsou částečně i písčité a případně dostatek soukromí.

Z město Hvar jsem byl opravdu unešen celkem dost mi připomínaly naše lázeňská města Vary nebo Marijánky. Poměrně dost čilý turistický ruch, který přetrvával téměř celý den i noc vůbec nepůsobil rušivě, nikdo nikam nespěchal, netlačil se a vůbec všichni lidé na Hvaru moc příjemní!!!

Příroda ve městě i v okolí poměrně dost zelená, nikde v blízkosti naštěstí nehořelo.

Zvlášť musím pochválit hotel Palace, kde se o nás moc pěkně starali a super výhled z terasy při snídani či večeři na centrální přístav byl úchvatný.

v porovnání např. Stari Grad a Jelsa úplně mrtvé město, ale krásné kamenné tiché uličky za návštěvu stojí.

Kdybych měl starší děti a nebo děti neměl možná bych zvolil i klidnější lokalitu na Hvaru, ale takhle jsme mohli využít dětské hřiště, školku...

Jídlo skvělé hlavně ryby, čokoládové dorty a zmrzlinysmiling smiley)

Počasí od 8-15. září kromě jednoho odpoledne jasno a cca 23-27°C na sluníčku peklosmiling smiley

Na závěr ale musím říct, že ceny nebyly přívětivé, tedy v restauracích - čerstvá vynikající ryba byla cca 300Kun/kgsad smiley, zmrzlina 6Kun,pivo 20Kun to už šlosmiling smiley)...no ale byla to dovolená super takže to za to rozhodně stálo!!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 09. 2007 15:46
Město Hvar se mi taky moc líbilo. Super výhledy byly z pevnosti.Myslím, že v Jelse a Starigradu je to o něčem jiném v sezoně, hlavně po tom ochlazení se mi zdálo, že se třeba zrovna Jelsa dost vyprázdnila, i dost pouličních prodejců zavřelo...
Ad ceny: Abych pravdu řekla, to bylo to jediné co mě trochu rozčarovalo. Loni jsme byli na Sardinii, o které se říká, že patří mezi nejdražší regiony Itálie, ale ceny jídla plus mínus podobné. A půjčování lodí/aut/skutru dokonce levnější! (porovnávám město Hvar a městečko Cala Gonone na Sardinii) Když jsem viděla ve Hvaru kolik chtějí za půjčení motorového člunu, tak jsem ztratila řeč:-)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 165
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.