Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 22:19
Bessy, ja viem. Nejde o kvalitu a to čím je to fotené. Ide o to čo je na nich... a o spomienky... a o to, že človek tam chce byť. Aj tak stále verím, že to tohto roku vyjde aj nám. Hlavne aby ste mali vy počasie v pohode. Teraz doma aj potom v HR.
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2010 23:36
Ten můj osvědčený Pelinkovac je v horní řadě,vlevo od 18-tky a ty tři flašky tam čekají na mně !! Jinak je to likér,sladký a trochu nahořklý, jako náš Jeegr Majster ( nebo jak se to píše). Když Ti nebude chutnat, nech to u Jitky, my to vyprášíme s fóristama ráz dva !! Předem díky !!! ....a neprší !!!!!!!! zatím angry smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 07:06
... Eifeli ... víra Tvá v to ... že pojedeš letos do Chorvatska ... ( Pán Bůh chraň ... nenapíšu ... " Tě vyléčí " ...v této souvislosti neééé ) ... letos, ale až v září se Ti to podaří ...věř ...smiling smiley
... Mildousi, krásný termín ..." vyprášit chlast ..." drinking smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (03. 06. 2010 10:43).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 10:23
Ogaři,
nevím jestli by jsme si neměli u Jitky objednat
ještě nějaký apartmán.smoking smiley
Se mi zdá,že při požívání všech těch tekutých
dobrot budeme celou dovču spát tak maximálně
na terase(a to kdoví jestli).......smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 16:05
Děcka, dejte do těch uzavřených prázdných láhví aspoň nějaké "motáky", ať vás ještě někdy najdem. Myslím, že by už pobřežní hlídky na Hvaru měly nacvičovat záchrannou akci pod krycím jménem "Žabka" - neboli vás zachránit, až se všichni přítomní nalodíte na zelený Bessyho člunek....a "někam" odplujete, či vás odfoukne. Doufám, že Jituška má dalekohled, ať je na ten zelený puntík v dáli aspoň nasměruje. Červnové osazenstvo ID zdraví R. Den.... a noc v ID....
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 18:40
Vojto62 si myslím že to nebude tak divoké. Jinak všecí co jedete v termínu Ajax,Květaca Bessy. vojto62atd. Nadělajte utopence. Bude košt. No a potom bude další košt.smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 19:49
...Ajaxi ...myslím že ještě zastihneme Janku ... krom toho přijede ve 3. dekádě června Jared , blankam ... ti by tam vzorek mohli taky nechat ... a jistě tam potkáš Jajaninu, která nemá pro srandu taky daleko smiling smiley ...
... takže to vidím tak, že Ivandolští rentiéři změní názor ... co je to české národní jídlo ( vepřo knedlo zelo ...to po letošním červnu nebude ...) grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 20:16
Jajanina už předchlazuje slivovičku (52°) v lednici... ale obávám se, že ty 3 týdny do odjezdu nevydrží, vypařuje se potfora! ... asi blbě zašpuntovaná....
Budu muset doplnit zásoby grinning smiley

________________________________________
Istrie, Živogošče, Omiš, Staniči, letos ID Hvar smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jajanina (03. 06. 2010 20:58).
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 20:16
Doufejme že se přidají A jelikož Mildous přijede když my už budem pomáli na odjezdu toš mu necháme trochu teho láku.thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 20:45
...děcka ... co se bojíte ... každý barel má dobrých 5 litrů ... thumbs up 53 % ...

Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 20:57
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...děcka ... co se bojíte ... každý barel má
> dobrých 5 litrů ... thumbs up 53 % ...

Nooo ono taky záleží na tom jak dlouho tam budeš... a s kým tam budeš! Dle zkušeností, bez ohledu na množství v polovině pobytu vždy zásoby dojdou smiling bouncing smiley
Hlavně zašpuntuj důkladněji než já spinning smiley sticking its tongue out

________________________________________
Istrie, Živogošče, Omiš, Staniči, letos ID Hvar smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jajanina (03. 06. 2010 20:58).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 21:15
jestli nás Bessy nelakuje...aby v těch kanystroch nebyla jenom destilkadrinking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 21:30
... Rosťo ... to je realita ... 15 litrů 53ky s čepicí ... drinking smiley
... nicméně ... všechno na Hvar nepovezu, tím jsem chtěl spíš naznačit ... že dá li Pán Bůh ... a přijedeme ... nepřijedeme s prázdnou ...
... ale taky tam nemůžeme jenom " glgat " ... rekreace ... sport ... rybolov ... cestování ... grilování ... nééé ...?grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 21:32
Jajanina napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jajanina už předchlazuje slivovičku (52°) v
> lednici... ale obávám se, že ty 3 týdny do odjezdu
> nevydrží, vypařuje se potfora! ... asi blbě
> zašpuntovaná....
> Budu muset doplnit zásoby grinning smiley


Skus to zasířit. Já sem to tak udělal se slivku v roce 1984 no a ted ju budu v srpnu na mojich kulatých narozkách otvírat. Toš su zvědavý jaká bude. Mám toho enom1litr takže v ID nebude. Zitra idu na ty utopence.hot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 21:35
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...děcka ... co se bojíte ... každý barel má
> dobrých 5 litrů ... thumbs up 53 % ...
> [img5chybny-odkaz-rajced0508]
> 1b4c96a439c7a256482a4f919ca7ab/images/030620101306
> 9.jpg


Bessy měl bys vědět že kvalitní gořalka nepatří do plastu. Ty BARBARE.angry smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 21:38
ajax napsal(a):
>
> Skus to zasířit....

Zasířit? No obávám se, že bych potřebovala hooodně síry spinning smiley sticking its tongue out Obzvláště při plánované zítřejší grilovačce bude tempo odpařování asi hodně rychlé drinking smileysmiling bouncing smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jajanina (04. 06. 2010 07:13).
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 21:45
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blankam (08. 05. 2011 12:29).
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 21:51
blankam napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Drahouškové, já si plánuji v ID odpočinek a ne
> zničení jater a zbytku fungujících mozkových
> buněkthumbs up smiley


já si myslím až uvydíme to zničené letovisko tak všecí šáhneme po tej haluzkové. Je tak Jajanino? Kurna už aby byla sobota 26.6 2010. Naplníme nádrže a at se práší za kočárem.thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 21:57
Ty kokos, chvíľu sa sem nepozriem a už nestíham čítať. Vás to fakt drží. Odporúčam jednu vec. Dva dni pred odchodom prestať piť. Samozrejme řidiči. thumbs up smileythumbs downthumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 22:02
Teda vy tam budete banda.yawning smiley Ještě, aby o vás nepsali v místním tisku.grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 22:04
Vše bude zdokumentováno Bessyho telefonem značky Nokia a publikované zde.thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 06. 2010 22:20
Tak to se moc těším na fotky a nebudu asi sama.grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 06. 2010 06:54
Paparazzi do tlupy neberem, hlavně žádná veřejná fotaeye popping smiley
Všude se doporučuje, že se máme v létě u moře namazat co nejvyšším faktorem, minimálně se doporučuje 30, ale já mám hooodně citlivou plěť, potřebuju faktor co nejvyšší, tak fakt nevím, co se komu na faktoru 53 nelíbí thumbs up smiley
A holt i chlapi jako Ajax, Bessy mají problémy s pletí, tak potřebují namazat, noooo smiling bouncing smiley



Dneska předpověď počasí v rádiu......:
"Vážení posluchači nepropadejte panice meterologický jev který se objeví dnes na obloze není nebezpečný...nazývá se sluníčko"

... u nás pořád deštivo :-(


________________________________________
Istrie, Živogošče, Omiš, Staniči, letos ID Hvar smiling smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Jajanina (04. 06. 2010 07:03).
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 06. 2010 07:00
blankam napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Drahouškové, já si plánuji v ID odpočinek a ne
> zničení jater a zbytku fungujících mozkových
> buněkthumbs up smiley

Vážení, s tím alkoholem opatrně ! Vyhlazuje mozkové závity a vyhlazuje a vyhlazuje, až vám třeba zůstanout jenom dva, které se starají o potravu. Jeden o pravidelný příjem, druhý o plánované vylučování !
Kámoš, který se dostal až do této fáze, se nepoučil a přišel o další závít, konkrétně "o plánované vylučování " , takže s ním už do hospody raději nechodím !
Znamý (MUDr) ale tvrdí, že: "Jakýkoliv alkohol podávaný v malém množství je lék a ve velkém množství ani koňa nezabije " !
Tož si vyberte !!! smileys with beerdrinking smileythumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 06. 2010 09:15
Jajanina napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Paparazzi do tlupy neberem, hlavně žádná veřejná
> fotaeye popping smiley
> Všude se doporučuje, že se máme v létě u moře
> namazat co nejvyšším faktorem, minimálně se
> doporučuje 30, ale já mám hooodně citlivou plěť,
> potřebuju faktor co nejvyšší, tak fakt nevím, co
> se komu na faktoru 53 nelíbí thumbs up smiley
> A holt i chlapi jako Ajax, Bessy mají problémy s
> pletí, tak potřebují namazat, noooo smiling bouncing smiley
>
>
>
> Dneska předpověď počasí v rádiu......:
> "Vážení posluchači nepropadejte panice
> meterologický jev který se objeví dnes na obloze
> není nebezpečný...nazývá se sluníčko"
>
> ... u nás pořád deštivo :-(


Neboj, fotky ať projdou přísnou cenzurou. Já se chci pokochat, když letos nikam nejedeme, a né se posmívat. I když nějaká momentka pro pobavení by taky nevadila.grinning smileyspinning smiley sticking its tongue out

Praha hlásí slunečno, tak vám ho tam trošku posílám.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 06. 2010 09:43
Nás zase učili ve škole toto - pravidelně v malých dávkáchthumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 06. 2010 10:07
khanka napsal(a):

>
> Praha hlásí slunečno, tak vám ho tam trošku
> posílám.

Sluníčko právě dobrooo došloooooo, díky!

________________________________________
Istrie, Živogošče, Omiš, Staniči, letos ID Hvar smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 06. 2010 11:20
Jajanina - "Paparazzi do tlupy neberem, hlavně žádná veřejná fota" - tady jsi děvče trochu zaspala dobu - ne že bych teda chtěla někoho prásknout, ale hlásit se to musí: jeden z otců zakladatelů červnové tlupy je nezničitelný a všefotící, kdykoli, kdekoli, cokoli, kohokoli... je to jeho druhá přirozenost, on si prostě nemůže pomoct thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 06. 2010 15:49
Kvetaca - otec zakladatel zná staré dobré pravidlo... foť a nebudeš focen smoking smiley

________________________________________
Istrie, Živogošče, Omiš, Staniči, letos ID Hvar smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 06. 2010 15:53
... add1) ... alkohol ... likviduje jen pomalé a neschopné mozkové buňky ... a pak takové, které se ... coby " průzkumníci " toulají, zakecávají ... a dlouho trvá než li splní svůj úkol ... tedy přenos dat ... smiling smiley
... na druhé straně zdravé buňky ... nejenže plní svou funkci dobře ... ale pod tlakem ze strachu z výše uvedeného očistného spirituálního prostředí ( dále jen ... Spiritus ) dokonce zvyšují svůj přenosový výkon ... což se následně projeví myšlením rychlejším, než je obvyklé ... yawning smiley
... tolik pro ty, co by nás chtěli obvinit z toho, že jedeme na Hvar chlastat ...a my se tam přitom jedeme léčit ... grinning smiley
...add2) ... nikdy jsem na Forum nedal fotky, které by někoho diskreditovaly ... nepíšu ...že nějaké takové neexistují, ale jsou bezpečně uloženy v archivu ...
... pokud by však přesto někdo měl obavu ( v poslední červnové dekádě kdekoliv na ostrově Hvar a přilehlém příbřeží ) ... že dojde k jeho indiskrétnímu nafocení ... doporučují sluneční ochranný faktor ... ( motorová nafta ) a černé brýle ... vzhledem k mému rádiusu je potřeba se tím namazat i na tržnici ve Splitu ...
...P.S. a nééé, že si mě tam někdo nafotí v černých fusaklích, které si zásadně beru na pláž a při potápění do ploutví ... grinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 112
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.