Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 05. 2014 08:50
Peťo, Hvaru je v lepším rozlišení nějakou dobu jen půlka, východní část ostrova bohužel ještě hodně blééé.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 05. 2014 23:01
ahojte,tady to asi přečte nejvíc lidí, a nejen hvaromilů,nevím,kam s tím-jinam spinning smiley sticking its tongue out
od 20.5.2014 (kvůli buře o pár dní později,původně ode dneška) bude jezdit další bleskový katamarán Krilo Carbo,mj.mezi Dubrovníkem,Korčulou,Hvarem,Bračem..
vyzkoušeno loni na Cresu-paráda,jak v letadle na voděsmiling smiley
ceny -aspoň na kratší vzdálenost slušné (Cres-Rijeka 30 kun) a tuto vzdálenost jede hodinu (nesmí ovšem fouknout,jinak mezipřistání v IT)
více podrobností na krilo
fotky nějaké na rajčeti /pomóc Petře Bomi,Honzo,Bessy.....dík (ionas,Cres)
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 05. 2014 08:32
Tuhle obludu jsem viděl zakotvenou v Jelse. Čekal jsem, kdy z toho vyleze nějakej marťánek a zahejbá anténkama.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 05. 2014 11:41
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 05. 2014 20:56
... Andulko, podobným zařízením jsem jel ze Sorenta na Capri ... a jak jsem vyšel při jízdě na otevřenou záď ... tak to ze mně stáhlo bundu ...
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 05. 2014 19:52
A to si dávej bacha letos, jak Tě motorek protáhne. Raději záložní tkaničku do šortek, nebo se bude Andulina divit...

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2014 08:33
Nemáte někdo zkušenost s hotelem Adriatic ve Vrbosce? Syn by tam rád zamířil autobusem. Recenze jsem našel dobré. Ještě bych se zeptal na frekvenci místní autobusové dopravy (do Hvaru atd.) V téhle části ostrova to jakž takž jezdí, nebo ne? Ve Vrbosce jsem se byl loni podívat, ale ten hotel je kousek stranou... Díky.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2014 11:29
Zkus stránky ČAZMATRANS Dalmacija, je tam i jízdní řád po Hvaru.

Druga domovina Hvar - Zavala.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fous 57 (03. 06. 2014 11:31).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2014 11:33
PočetnaGradska upravaGospodarstvoTurizamKultura i umjetnostKulturna događanjaŠkole i vrtićiUdrugeSport i rekreacijaNovosti
Javni prijevoz
Autobusne linije
Trajektne linije
Aktualno
Tjedan javne uprave u Microsoftu Hrvatska
Iz povijesti Jadrolinije - dvije ljepotice - Istra i Dalmacija
20 godina hrvatske kune - tko su autori
31. 05. - ŠRU ŠARAG - Prvenstvo u podvodnom ribolovu
Tetida - Operativni program regionalnih potpora za ulaganja u opremu za 2014. godinu
30. 05. - 1. 06. - Berislava Ćurčin na tradicionalnom sajmu "Vridne ruke obale, zagore i škoja" u Trogiru
30. 05. - Dan Hrvatskoga sabora
Dom za starije i nemoćne osobe Stari Grad - potpisan drugi Ugovor o ustupanju radova na dovršenju rekonstrukcije

260349 posjetitelja
Autobusne linije
Novi vozni red Čazmatrans otok Hvar d.o.o., Stari Grad pročitajte u slijedećim rubrikama. Vozni red vrijedi od 30. svibnja 2014. godine.
Sadržaj:
Jelsa
Hvar
Stari Grad
Trajektna luka
Vrboska
Gradovi prijatelji
Javna nabava
Obavijesti, oglasi, natječaji
Prigradska naselja
Prostorni planovi
Sjednice Gradskog vijeća
Važniji opći i drugi akti
Službeni glasnik
Ostali linkovi
STARI GRAD
Gradska Uprava
Nova riva 3 21460
Stari Grad
tel: 021/ 765-520
fax: 021/717-818
grad@stari-grad.hr
Turistička zajednica Hrvatska turistička zajednica Starogradsko polje
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2014 21:36
Kdo se chystá na Hvar v červenci a srpnu? Leda tak ten. co miluje mnoho lidí pohromadě.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2014 22:17
Tak to já nemusím moc lidí, protože jich mám dost za celý rok a právě na Hvaru jsem našel klid bez lidí. A jedu tam také v červenci. Co Ty na to?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 06. 2014 09:08
Ahoj všichni,
po dlouhé odmlce se opět hlásím a rovnou se zeptám, nemáte někdo nějaký kontakt nebo tip na ubytování pro partu pěti lidí na Hvaru?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 06. 2014 09:26
To trevlboj: v jakém termínu? Mluvil jsem s domácím a má ještě něco v červenci, bližší podrobnosti přes SZ

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 06. 2014 09:42
SZ odeslána, jen se mi to nějak nezobrazuje, tak snad došla, každopádně předem děkuji
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 06. 2014 20:00
Rodičové jsou v ID a dnes psali že bylo jasno a 24st. ve stínu.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2014 15:57
Prosím, nevíte někdo kde se nachází skála s ochozem v tomhle videu:





Je to hned na začátku - čas 0:15.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2014 19:57
Mohlo by to být v Zavale, ale tam to takto nestoupá do kopce a do zeleně. Někde v okolí Hvaru? Výstup na Španjolu?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2014 20:40
Já jsem hned věděl, že ten filuta Fous pozná, že je to někde v Chorvatsku yawning smiley Se nezdá kluk jeden.....ale že to uhádne hned přesně bych vážně nečekal. thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2014 21:33
... Jagodna asi ne ... že ?
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 06. 2014 05:42
Waja ano Bessy má pravdu.Je to opravdu skála nad pláží v Jagodne. Ale šplhá se tam kolmo nahoru a ochoz není moc velký.Možná bych doma našla i snímky, Několikrát jsem tam lezla pro ukrácení chvíle se synem a synovcem.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 06. 2014 12:28
Ale ta podoba je neskutečná, chodíme podobným chodníčkem na pláž Skalinada. a dále západním směrem. Tohle je tedy u campu Lili, Jagodna, pluli jsme několikrát kolem. Kouzelně malebné pobřeží...

Druga domovina Hvar - Zavala.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fous 57 (06. 06. 2014 12:35).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 06. 2014 21:59
Tak nějaké archivní snímky z Jagodne:

Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 06. 2014 09:02
Ještě jeden rychlý dotaz - víte někdo, jestli je na Hvaru (kdekoliv) nějaká veterina? Pro případ nouze?
EDIT: Našla jsem, že by měla být ve Stari Grad, je to pravda?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil zmrzlina (10. 06. 2014 09:03).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 06. 2014 09:39
zmrzlina: něco takového jsem tam dva roky zpět viděl a vrylo se mi to do paměti, neboť jsem si říkal, že v případě hrozby by stačil i zvěrolékař :-) našel jsem, že ve Stari Gardu by to mělo být Veterinarska Ambulanta Pharos, ulice Put Rudine bb.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 06. 2014 14:40
Ahoj,

Nemáte prosím někdo zkušenost s přeplavbou Zavala - Šćedro (a zpět) s gumákem? Mám 3,6m Bush + 15HP. Pevná skládací podlaha, pod ní nafukovací kýl.

Beru jako samozřejmost pohlídat předpověď pomocí windguru.

Děkuju za rady!

G.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 06. 2014 08:43
Ahoj!

Měli jsme člun Zodiac v podobné délce s nafukovacím kýlem a 15 HP Tohatsu a ve dvou dospělých a 1 dítěti jsme ze Sucuraje procestovali oblast od Brače přes Makarskou, Jelsu až do Ploče. Každopádně jsme vždy hodně řešili počasí kromě internetu i s místními. Ščedro je od Zavaly kousek, ale myslím, že na jižní straně Hvaru nebývá tak klidné moře jako na té, co se pohybujeme my.

M.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 06. 2014 11:44
Loni jsme to ze Zavaly absolvovali s gumákem 3,3 m a 5 HP a v pohodě. Ráno kolem 8 hod. moře klidné, pluli jsme až do zátok na jižní straně ostrova a pak pomalu nazpět přes Loviště. Kolem 16 hod. již větší vlny, ale čluník to zvládl, jen jsme byli více pokropeni. Při vyšších vlnách by to asi nebylo ono. Příště již jen se silnějším motorem. S 15HP se to dá do 30 min. pohodlně zvládnout. Doporučuji si ráno přivstat, nesrovnatelně klidnější plavba a za chladnějších podmínek. Pouze zátoky, mimo Loviště, směrem k Hvaru poněkud zklamaly svým stavem, v jakém se nacházely. Naplavený nepořádek a vosy. K vystoupení vhodné pouze některé. Také místy skleněné střepy. Chce to pečlivou obhlídku. Letos bychom chtěli obeplout ze západní strany.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 06. 2014 18:15
tak už 12 dní a fičíme !!! spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 06. 2014 11:38
Tento rok se chystám již po čtvrté na Hvar, přesněji do Jagodne a všiml jsem si že ze Zavaly přepravují na Sčedro za nějaký poplatek.Vyzkoušeli jste to někdo?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 06. 2014 11:46
... nevím jak v Zavale, ale v Ivan Dolacu by Ti půjčil člun s 5 Hp motorkem ... jeden místní človíček na celý den za 300,- HRK ... pravda, měl by jsi mít lodivodské zkoušky, ale tam to asi tak není sledováno ... je to tak trošku o tom, aby Ti k cestě vyšlo počasí a jinak žádný problém. Cesta trvá něco kolem 30 minut ... loni jsem to tak odjel, letos už mám zkoušky i nafukovák s motorem ... yawning smiley


Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 100
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.