Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

igrane

Autor honza 
Re: igrane
22. 02. 2019 10:21
Nejmenší problém je domluvit se.
Místní linka autobusu je a co jsem slyšel funguje bez problémů, ale osobní zkušenost nemám.
Výlety lodí od cestovky jsem absolvoval už dávno, ale ano, ta nabídka je pořád. Kromě Makarské a Hvaru taky Brač a Korčula. Ta Krka mi už připadá dost z ruky. Jedete až v září, tak nemohu sloužit stran zkušenosti. Já tam byl předloni v srpnu a nikdy více. Neskutečné maso. A to jsme tam byli hned po otevření.
Záleží na délce pobytu. Jestli jen týden, tak nejspíš nestihnete ani to, o čem se u zatím psalo. Pokud na dýl, tak ještě zkuste zvážit Split a hlavně Trogir. Sám mám ještě v budoucích plánech výlet katamaranem Split - Hvar a zpět, nebo koupání na ostrově Drvenik Mali (trajektem z Trogiru).
Ale když už budete v Igrane a nejsou-li vám proti mysli pěší výlety, tak i tady je spousta možností.
Re: igrane
22. 02. 2019 12:55
Díky. Nejsme právě moc "válecí", i v tom Řecku jsem vždycky byla maximálně střídavě jeden den u moře, a další den po výletech, organizovaných i po vlastní ose. Pěšky se určitě po okolí projdeme. Do Krka nebo Plitvice jsme chtěli na jednodenní výlet z domova, tak mě napadlo, že by to třeba šlo z dovolené, zvláště když tam jede přímý bus. Asi to necháme raději až na příští rok.
avatar Re: igrane
22. 02. 2019 13:51
O návštěvě a prohlídce Krka vodopádů z Igrane bych bez auta a ještě k tomu v "horké" sezoně vůbec neuvažoval. Nejkratší trasa po pobřeží 83,4 km doba jízdy podle Googlu jedna hodina 41 minut, nejdelší trasa 106 km (1h 32 minut) "Dálkový" autobus nejspíš pojede nejkratší trasu podél pobřeží, bude stavět v každé "díře" na trase (a že jich tam je). Doba jízdy se pěkně protáhne. A to ještě nepíšu, že se možná s největší pravděpodobností bude přestupovat v Šibeniku. Že by autobus zajížděl až na parkoviště nad Krka vodopády se mi nezdá .A klimatizace v těchto spojích asi zrovna žádná není. Takže vás potěš koště.To si užijete. Navíc autobusy jezdí poměrně dost obsazené (vlastní zkušenost).
Já bych to "neriskoval"!
Snad jen, kdyby nějaká agentura pořádala zájezd přímo tam. Naháněčů na různé výlety je ve střediscích dost.
Re: igrane
22. 02. 2019 21:46
Počkáme s tím, a letos vystačíme se dvěma už plánovanými výlety a pěšky po okolí. Našla jsem spojení bez přestupu, jestli to bude do září aktuální nevím, ale asi to opravdu napoprvé nebudeme pokoušet
[getbybus.com]
Re: igrane
23. 02. 2019 09:03
Ahoj mavejka,
choďte sa pozreť na jazera pri meste Imotski. Je to nenáročny výlet, da sa tam aj okúpať a stihnete aj poobedne kúpanie v Igrane.

[www.google.com]:
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 50
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.