Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Rakouská dálniční známka

Autor Alda 
Re: Rakouská dálniční známka
12. 07. 2009 19:30
Reaguji na Kóťu a jeho poznámku o vestách výše... Omlouvám se, už jsem se na to tady ptala, ale odpověděli mi nejednoznačně - vestu že musí mít každý na silnici. Ale děti přece na silnici nikdy nenechám! Takže podle mě stačí dvě (pro dospělé, kdyby náhodou...) Jenže já někde četla, že v Chorvatsku musí být počet vest totožný s počtem osob ve voze! Znamená to tedy, že musím mít ve voze 4 vesty když jedem dva se dvěmi dětmi? Ví to někdo, prosím, přesně?
Díky smiling smiley
avatar Re: Rakouská dálniční známka
12. 07. 2009 20:13
monikare:Bohužel na jisto Ti to neřeknu.Ono i každý policista může +- požadovat něco jiného :-) My máme mimčo 15 měs.,takže na toho vesta ani není,ale až povyroste,tak určitě bude jedna dětská v autě.Nikdy nevíš k čemu se může hodit.A investice cca 75kč za jednu není tolik v porovnání s dovolenou a příp.pokutou...
Re: Rakouská dálniční známka
13. 07. 2009 08:28
Anonymní uživatel
Re: Rakouská dálniční známka
13. 07. 2009 12:07
Někde jsem četl, že pokud se něco stane a vestu má jen řidič, tak zbytek může "vyskákat" mimo silnic (dálnici). Co je ovšem na tom pravdy, nevím ... smiling smiley
Re: Rakouská dálniční známka
13. 07. 2009 14:15
Já nevím, ale není snažší si prostě koupit 4ks vest a je to v klidu, vesta stojí max 50Kč a je to na furt, ale pozor ty vesty musíte mít u sebe v autě ne v kufru, zrovna v Rak. na tom bazírují tak pozor(když se něco stane-tak už při výstupu musí být vesta) ne ji hledat v kufru tak bacha na to.
Re: Rakouská dálniční známka
15. 07. 2009 17:26
Vesty jsem dnes dokupil pro všechny á 79,- a dál,známka A za 223,- Kč takže vše nachystané.-smiling smiley
Re: Rakouská dálniční známka
15. 07. 2009 17:30
Chtel by jsem se opytat ci muzu v Madarsku platitit za benzin Eurami ???
Prosim potrebuju tuto informaci .. MOC DEKUJI za radu
Re: Rakouská dálniční známka
17. 07. 2009 16:14
Když jedete přes Mikulov,tak koupíte známku asi po 25 km na OMV,pak mají otevřeno vpři výjezdu z Gaweinstalu,po levé straně,a když to vezmete přes Wolkersdorf(ne po obchvatě,stejně je rozdrbaný),tak při výjezdu z centra do kopce je po pravé straně malá pumpa,tam taky mají.No a pak přes Vídeň,ale směrem na Seyring,Gerasdorf,tak kousek před tunelama jsou na proti sobě OMV,tam taky mývají.Zdarec.
Re: Rakouská dálniční známka
05. 08. 2009 19:19
Nevíte zda je (nebo bude po 28.8.) potřeba dálniční známka již za Hatěma směr Vídeň ?
Re: Rakouská dálniční známka
06. 08. 2009 17:21
Re: Rakouská dálniční známka
07. 08. 2009 15:59
Rosmarine napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na Google Earth jsem našla, že by měly být dvě
> pumpy OMV ve Wilfersdorfu - ty by mohly být
> otevřené.

Nevíte někdo, jaká je aktuální situace ?
Jsou otevřené non-stop a jsou vzhledem na staveniště na trase Mikulov - Vídeň normálně dostupné ?
avatar Re: Rakouská dálniční známka
07. 08. 2009 16:18
...tady je prehled benzinek na uzemi Rakouska s provoznimi dobami a na mape



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fanky (07. 08. 2009 16:49).
Re: Rakouská dálniční známka
07. 08. 2009 16:59
Fanky, díky..
Ale benzínku ve Wilfersdorfu jsem nenašel žádnou a v přehledu není např. ani Shellka ve Vídni na zkratce přes Seyring ...
Nebo se blbě dívám. eye popping smiley
avatar Re: Rakouská dálniční známka
11. 08. 2009 15:13
tady jsou uz snad vsechny Pumpy a tady i s provoznimi dobami provoz na pumpach



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Fanky (11. 08. 2009 15:34).
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 196
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.