Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jaká je cesta do Senje?

Autor Racetiger 
avatar Jaká je cesta do Senje?
27. 07. 2009 12:19
Kámoš chce jet do Senje a manželka protestuje, že nepojede přes hory po nějakejch klikatinách. Podle mapy tam serpentiny jsou a co si pamatuji, někdy před 13 lety jsem tam někde jel nějakýma krkolomnýma sjezdama. Znátě někdo cestu z dálnice do Senje a jaká je?
Re: Jaká je cesta do Senje?
27. 07. 2009 12:29
Neni to tak hrozné, cesta je poměrně široká, Spomalí to jen směrem do kopce nějaký naložený TIR
Re: Jaká je cesta do Senje?
27. 07. 2009 14:17
Cesta je na chorvatské poměry úplně normální, pár vraceček ale jak píše pepasv je široká. Jen pozor v noci, i tam jsem potkal asi 4 srny u cesty .. V sobotu tudy jedu zas..spinning smiley sticking its tongue out
Re: Jaká je cesta do Senje?
02. 08. 2009 17:14
No tak klikata je to je fakt sirka normalni na dve auta, loni jsem cestou nahoru dojel kolonku vpředu TIR s kladama letos jsem cetou dolu zas dojel autobus..... nez to sjedes chvilku to trva jede se z Vratniku 700 m.nm dolu prakticky na nejaky 5m.nm grinning smiley
Re: Jaká je cesta do Senje?
02. 08. 2009 17:40
Ale ten pohlad z Vratniku stoji za to. Po prvom pohlade na more z Vratniku uz tych cca 20 km do Senju da hravo zvladnut.
Re: Jaká je cesta do Senje?
11. 08. 2009 23:16
Ale je to sesup a brzdy dostanou zabrat, uzke klikate neda se predjet stejne porad jako pred 13 lety jen uz nejedete takovy kus po stare (Josipdol atd...), ale po dalnici. Ovsem takove jsou vsechny spojky na magistralu z dalnice ktera je v horach a vyjezd Zuta Lokva na Senj neni vyjimkou. Ovsem takova cesta ze Zadvarje na Makarskou je proti tomu dalnice. Pohled z Vratniku je opravdu srdcovka uz jsem ho 3 roky nevidel sad smiley .
Re: Jaká je cesta do Senje?
12. 08. 2009 07:45
Já tudy jezdím každý rok a ani jsem si nevšiml serpentýn,normální silnice z kopce a k tomu pár zatáček něco jako se jede na Makov,a nevím jak můžou dostat zabrat brzdy?to jezdíš bez kvaltu?taky se brzdí motorem!,tak žádné obavy a hurá na dovolenou,je tam hezky i když já jezdím ještě kus po magistrále na Pag.
Jo,a TIRáci když můžou tak vás pustí,nemá problémasmileys with beer
avatar Re: Jaká je cesta do Senje?
12. 08. 2009 17:37
..ty serpentyny jsou kdyz jedes od Plitvic na Senj a kdyz je pekne,tak stoji ten vyhled za to,je krasny vyhled na more a Senj a Krk a dalsi ostrovy..




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fanky (12. 08. 2009 17:41).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 179
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.