Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nehoda v HR

Autor Josef 
Re: Nehoda v HR
13. 06. 2009 17:48
pozri si prispevok od mamutv, od ktoreho sa tato diskusia odvinula.....
Re: Nehoda v HR
13. 06. 2009 19:38
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 18:09).
avatar Re: Nehoda v HR
13. 06. 2009 20:04
JirkaD
Koukám, že jsi jeden z těch nevybouřených a spravedlivých pacientů, co si léčí vlastní těžké komplexy na zde přítomných těma červenýma, že ?



Re: Nehoda v HR
13. 06. 2009 20:39
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 18:09).
Re: Nehoda v HR
13. 06. 2009 22:34
Srážka s jelenem ve 130 nebo ve 150 to výjde na stejno. Stejně nezareaguješ.
Re: Nehoda v HR
13. 06. 2009 23:02
cloudyman napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Chorvat vjel do protisměru a zemřel. Čtyři Češi
> jsou zranění : Chorvat vjel do protisměru.....


Promiňte, koukám, že diskuse padá někam jinam, já jen chtěl upozornit na to, že nemusí být každá cesta šťastná.
Re: Nehoda v HR
16. 06. 2009 11:42
Znáte někdo pojišťovnu,která by v rámci asistenčních služeb přivezla auto domu v případě nehody,nebo poruchy?
Re: Nehoda v HR
16. 06. 2009 11:43
Znáte někdo poj......,která by v rámci asistenčních služeb přivezla auto domu v případě nehody,nebo poruchy?
avatar Re: Nehoda v HR
16. 06. 2009 12:22
radim napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Znáte někdo poj......,která by v rámci
> asistenčních služeb přivezla auto domu v případě
> nehody,nebo poruchy?
Mám asistenčví kartu UAMK.Kupuju ji ke konci roku když je akce a je to i s dálniční známkou za necelé dva tisíce.
[www.uamk.cz]
avatar Re: Nehoda v HR
05. 07. 2009 05:52
Chci se zeptat vlastníků karty UAMK,jestli ji už někdy byli nuceni použít v cizině a jak to dopadlo,díky.

Rovin 2x,Sv.Filip i Jakov 2x,Bilo,Podstrana 3x,Srima 4x,Brist a pokračujem...... Srima
Re: Nehoda v HR
05. 07. 2009 11:07
my jsme ji použili vloni, rozbilo se nám auto na cestě domů, skončili jsme v Mariboru na benzínce tak jsme zavolali asistenční službu UAMK, poslali pro nás odtahovku, která nás (tedy auto s manželem), já s dětmi musela zůstat ne pumpě, odtáhla do servisu. Zaplatili jen odtah, opravu a práci mechaniků jsme platili sami. Náhradní díl stejně neměli (prý až za dva dny), tak jsme požádali o provizorní opravu a dojeli alespoň na české hranice. Letos už jejich kartu nemáme, protože pojišťovna u které máme poj. auto nabízí uplně stejné služby.
avatar Re: Nehoda v HR
09. 08. 2009 10:24
Re: Nehoda v HR
09. 08. 2009 11:11
tenhle zacatek srpna je kazdorocne nejakej tragickej
avatar Re: Nehoda v HR
09. 08. 2009 13:01
...VW Passat sedan B5...museli jet dost rychle...nešťastníci...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (09. 08. 2009 22:13).
Re: Nehoda v HR
09. 08. 2009 13:23
Podle www.24sata.hr zemrel jeden z rodiču a jedno decko...druhy rodič a druhe decko jsou težce zraneni...to je fakt velke neštesti...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JIRKA Z RI (09. 08. 2009 13:29).
Anonymní uživatel
Re: Nehoda v HR
10. 08. 2009 05:08
Ahoj.
Před měsícem jsem psal jak mne předjíždělo několik aut slováků a to bylo hrozné. Jel jsem asi 140 a oni jeli asi tak 280. Zcela jistě jedno auto bylo GT 3. Potom se někdo diví problémům na dálnicích !!!!! Kouknu do zrcátka - nic!! Vyhodím blinkr a najednou - průser, kolem mne jenom frrrrr. No a viník bych byl asi já. Přejel jsem z pruhu do pruhu bez předchozího ubezpečení že jsem mohl atd. Že on jel jak prase ? To by se asi moc nebralo.
To že to byli slováci to byl fakt. Kdyby to byli avaři - napíši byli to avaři. Není potřeba řešit národnostní otázku. Řešme otázku nezodpovědného řidiče !!!! Já jedu na dovolenou. Mně těch 150 na dálnici stačí.angry smiley
Re: Nehoda v HR
10. 08. 2009 07:02
ahoj
netreba to zase hádzať do jedného vreca. áno sú tu takí, je ich dosť. gt3 vlastní neviem kto,SPZ si opísať v takej rýchlosti asi nestihol. tieto autá vlastnia väčšinou športovci, resp páni podnikatelia smiling smiley ale sú aj mladí ktorí si zoberú auto s nulovou akontáciou na leto a o 2 mesiace im ho zhabú. moja osobná skúsenosť, predbiehal ma marián gáborík na svojom ferrari na 50ke asi 130 na svojom červenom ferrari. a naposledy jedno biele porsche,ani som nestihol zaregistrovať aký model to bol ako ma ofukol,tiež okolo 130 v zákrute
Re: Nehoda v HR
10. 08. 2009 08:06
V Česku se to už bere. Srazila se auta na křižovatce, protože ten na vedlejší "nedal přednost". Problém byl v tom, že to auto na hlavní bylo daleko, tak nebyl důvod nejet. Jenže jelo podstatně rychleji, než byla povolená rychlost a na té křižovatce bylo dříve, než ten na vedlejší předpokládal. Soud vyhrál ten na vedlejší, protože správně předpokládal, že ten druhý pojede podle předpisu. Nemůžu přeci, když vidím půl kilometru daleko auto na hlavní, čekat jen proto, kdyby náhodou jel 300 místo 90. To by byly silnice zablokované.
Ale v Chorvatsku by to člověk asi prohrál...
avatar Re: Nehoda v HR
10. 08. 2009 08:41
no, nevím jak dnes, ale kdysi mne autoškole učili, potom dokonce v profi přeškolování řidíčů, že by se člověk meměl vzrušoval, když ho někdo nepředpisově předjíždí, nechat ho předjet a hotovo....
proč ? nikdy nevím zda on zapomněl na stole zapnutou žehličku, veze ženu do porodnice, hasič k poplachu a podobně...
že jsou namachrovaní blbci jezdící hlava nehlava je fakt, který byl a bude a sám bych proti sobě, kdych to v zájmu své bezpečnosti nebral do úvahy....
Re: Nehoda v HR
10. 08. 2009 08:59
Včera se na A1 rozsekal čech v pasatu a stálo to kvůli němu.
Re: Nehoda v HR
11. 08. 2009 15:32
avatar Re: Nehoda v HR
11. 08. 2009 15:44
Co na to říct? Lidi jeďte opatrně, raději přidejte hodinku spánku někde na parkovišti, ať se tu na konci sezóny zase všichni ve zdraví sejdeme.
Re: Nehoda v HR
11. 08. 2009 20:01
Radšej v živote stratiť minútu ako za minútu stratiť život
Re: Nehoda v HR
11. 08. 2009 20:38
Od kolegy to byl kamarad a toho pasata si na vytouženou dovolenou půjčil. Neni tomu opravdu co dodat.
Re: Nehoda v HR
11. 08. 2009 22:43
neustále se píše o přepínání organismu a nic to není platné. Velmi častý model : řidiče nemá kdo střídat sám pracuje do večera ve stresu vše nabalí a honem abychom byli co nejdříve u moře, protože nám uteče odpoledne na pláži a ap je přístupný od 12:00. Pak jsou tyto tragédie, sedmiletá holčička zůstala sama, doufám že má aspoň prarodiče, kteří se o ni mohou postarat. Nebyla tam žádná brzdná dráha, prostě usnul.
Anonymní uživatel
Re: Nehoda v HR
12. 08. 2009 09:26
Rosmarine napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Co na to říct? Lidi jeďte opatrně, raději přidejte
> hodinku spánku někde na parkovišti, ať se tu na
> konci sezóny zase všichni ve zdraví sejdeme.


Co na to říci - jenom to co jsi napsala.
A hlavně pokud to jde, nenechte se vyprovokovat těmi nezodpovědnými řidiči. Všiml jsem si, že jezdějí partičky madých - cca 17 až 25 roků - mají poměrně silné vozy ale bohužel - takové "jebky" staré a najeto jistě mají moc až hafo km. Oni Ti řidiči toho asi také moc najeto nemají. No a před nimi raději - OU. Jak může někdo "vpálit" na odpočívadlo rychlostí převyšující 100 km/hod. Byl to tmavě mofrý vůz Renault ale buď 9 nebo 11. No a ani nezastavil protože nebylo místo - bylo tam plno kamionů a tedy prolítl a valil dál. Nepochopitelné.
Anonymní uživatel
Re: Nehoda v HR
12. 08. 2009 13:20
To Mack: Souhlasím s Tebou. On třeba argument o přednosti ve fiatu seicento, jedoucím po hlavní, když z vedlejší se řítí tatra s kamením, je pravdivý. Ovšem k čemu je na prosektuře...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tomm (13. 08. 2009 10:23).
avatar Re: Nehoda v HR
13. 08. 2009 10:00
...viděl jsem hodně, ale kdo se může takové sedmileté holčičce podívat do očí...aniž by jste ji neviděli zpoza vlastních slz...
avatar Re: Nehoda v HR
13. 08. 2009 11:40
Můj názor:loni když jsme plánovali cestu na Pelješac se nám spousty lidí smálo jak můžu jet celé dva dny.Ráno jsme vyjeli pěkně po snídani a večer kolem 23hod jsme spali na odpočívadle do rána.V 7 hod.jsme vyjeli v klidu dál a byli na místě večer kolem 17.hod.Nepochopitelné?Zpět jsme jeli již na jeden zátah s odpočinkem cca 2 hod.Letos jsem to již zvládl tam i zpět na jeden zátah s odpočinkem po cca 4 hod.25 min.Řídit soustředěně 5-6 hodin jde,ale po cca 10-12 hod.jízdy je to zcela něco jiného.Máte jako řidič odpovědnost za celou svou rodinu,to si musí každý uvědomit.Poznat a pochopit jak se jeho tělo i mysl v takto vypjatém čase zachová.Tomu se říká souhrně trénink.Jsem rád,že jsem nedal na posměšky jiných a poznal kde je má hranice bezpečné jízdy,než pak hledat pěstouna pro malou holčičku....Jiné je ovšem pokud se takto uvědomělý řidič potká s člověkem v "pasatu".Víte co tím myslím.....Jinak jsem chtěl moje věty zakončit větou,která tu již zazněla...ta o minutě...já bych to ještě zkrátil na vteřinu....

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
avatar Re: Nehoda v HR
13. 08. 2009 15:17
Ahoj když to čtu tak až mrazí při vzpomínkách našich cest do HR jsem si připomenul naše cestování loni a předminulé roky za sezónu 6x tam a 6x zpět kdy jsem si také sáhnul až na pomyslné dno.
Připravit práci pro lidi na 14 dnů všechno zabezpečit pro chod firmy sbalit věci a hurá Jadran do lodě.Po tomhle maratónu tak ve 2h. ráno to bylo vždy špatné.Žena říkala že jsem spal a ještě se točil motor.Jinak dnes velké přehodnocení zdravotního stavu - mojí plotýnky která nás letos od HR odstavila a dovolená proběhla na Rhodosu.
Ale když musíš tak musíš a Jadran je Jadran za 14 dnů JEDEME KRK PUNAT
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

308SW , Gigi3 , Mi
Hosté: 232
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.