Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Čaklje - nová silnice

Autor atnarfus 
Čaklje - nová silnice
28. 06. 2007 21:22
Nebyl už jste letos někdo v Podgoře, nebo Čaklje? Nevíte, jestli už se jezdí po nové silnici. Už loni jsem se po ní procházel a byla prakticky hotová, tak předpokládám, že se do Čaklje už nemusí skrz Podgoru, ale projede se Podgorou a až za ní doprava a dolu z kopce ke kempu Korana.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil atnarfus (29. 06. 2007 06:04).
dedy67
Re: Čaklje - nová silnice
09. 07. 2007 18:16
Neviem ale na nete je pisane minete benzinku a asi po 100m odbocite doprava. aj ja tam tento rok idem ale neviem ako sa tam dostanem ci cez podgoru alerbo uz je ta cesta hotova.
Re: Čaklje - nová silnice
09. 07. 2007 19:16
Jedu za pár dní. Určitě to zkusím po nové silnici, přinejhorším se otočím a vrátím do Podgory.
Už loni se po té silnici načerno jezdilo. Od magistrály tam nastavěli kameny, ale bylo vidět, že se tam občas někdo autem protáhne.
dedy67
Re: Čaklje - nová silnice
09. 07. 2007 22:14
Ja idem az 28.7. tak napis ako si sa tam dostal ale tiez skusim tu novu cestu myslim ze ju mal aj niekto na nete nafotenu.
Re: Čaklje - nová silnice
10. 07. 2007 06:44
Já fotky z loňska mám. Klikatá úzká silnička přes kopec. Až jsem uvažoval, jestli vůbec bude veřejná, ale ono to co vede při moři není o moc širší yawning smiley
dedy67
Re: Čaklje - nová silnice
28. 07. 2007 13:14
Ahoj. Citam ze uz si sa vratil. Ako je to s tou cestou do Caklje? Da sa zist priamo z magistraly do Caklje???
Re: Čaklje - nová silnice
28. 07. 2007 15:57
Jezdí se pořád postaru. Nová silnice stále není připojená k magistrále. Je tam kousek bez asfaltu jenom vyštěrkovaný. Já jsem tam teda jednou projel, místní tam jezdí celkem běžně, ale mě to za proražení pneumatiky nestojí.

Na co tam vlastně tu silnici udělali, to mi teda uniká.
Re: Čaklje - nová silnice
21. 08. 2009 06:52
Po dvou letech jsem se vrátil do Čaklje a nová silnice už je v provozu. Kdo jedete do Čaklje, můžete podle značení odbočit už v Podgoře, nebo můžete pokračovat až za Podgoru a tam je asi po 100m neoznačená odbočka. Po klikaté silničce sjedete dolu k moři, pak doleva a už jste v Čaklje.
avatar Re: Čaklje - nová silnice
21. 08. 2009 07:18
Mužu potvrdit, tato cesta je už v provozu, taky jsem tama jel. Akorát kolem kempu je to pěkně z kopce.
Re: Čaklje - nová silnice
21. 08. 2009 11:06
Ono Podgorou je to taky sešup, tak je to prakticky jedno. Novou silnicí to má výhodu, že se člověk nemusí motat mezi lidma podél pláže v Podgoře
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 253
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.