Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Lietadlom do Splitu alebo Zadaru

Autor zuzanna 
Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
23. 07. 2007 14:23
Zdravim vsetkych cestovatelov a priazdnivcov Chorvatska.

Uz juny som jednu dovolenku v Chorvatsku absolvovala, a velmi realisticky uvazujem o dalsej. Aj ked voci cestovaniu autom nic nemam , no v tychto horucavach ma myslienka stravenia x-hodin v aute uplne desi.

Neveim ci som jedina kto si vsimol, ale "ista" letecka spolocnost ponuka lety do Splitu za fakt dobre ceny... Tym myslim jednosmerny listok na koniec autusta z BA za tisicku, so vsetkymi poplatkami.
Asi do toho skutocne pojde...ubytko klasika si booknem nejake cez net. Len by ma zaujimalo ci niekto z vas nema skusenosti s transferom z letiska, ako to tam funguje... ? eye rolling smiley

Cestovali ste niekto do Splitu, nie cez CK, zabezpecili ste si vopred aby vas niekto prisiel cakat z Penzionu, alebo uplne ste si vystacili s verejnou dopravou ?

Vopred dakujem za vsetky odpovede
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
23. 07. 2007 20:05
Při hledání APP na netu se u nabídek v blízkosti letišť se objevovala služba odvozu z letiště a opačně. Požádej majitele svého vybraného APP o odvoz (někteří kolem Cavtatu to měli v ceně), nebo aby ti popsal veřejnou dopravu.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
24. 07. 2007 10:18
Zuzka, ak myslíš tú low cost aerolinku čo sídli v Blave a má lietadlo s namaľovanou Sklenaříkovou (skratka SE), tak pozor ! Kamarát mal objednanú letenku z BA do KE a na letisku mu tesne pred odletom povedali, že z technických príčin sa neletí... Majú to v prepravných podmienkach, takže nemohol nič... akurát mu vrátili peniaze, po týždni.

Takže musíš rátať s tým, že lietadlo nemusí poletieť - preto opatrne s rezerváciou ubytovania. Keď tak na blint...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil MildeSorte4 (24. 07. 2007 10:28).
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
24. 07. 2007 10:41
Ja jsem letela uz do Splitu nekolikrat a vzdy jsem se dopravila na vlastni pest do centra. Je to totiz z letiste jeste cca 40 minut autobusem. Autobus stoji venku pre terminalem a kohokoliv se na letisti zeptate, rekne Vam, na kterem stanovisti presne. Jezdi cca kazdou pulhodinku, je klimatizovany a ve Splitu Vas vylozi u pristaviste trajektu.
Letos letime opet na vlastni pest na prelomu srpna a zari a pak pokracujeme trajektem na Brac. Sehnali jsme letenku z Prahy, zpatecni vcetne poplatku se skyeurope za 4130,- spinning smiley sticking its tongue out
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
24. 07. 2007 10:43
madamecrazy: Tých 4130,- CZK je za 1 alebo 2 osoby ?
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
24. 07. 2007 10:50
je to za jednu osobu a je to nejlevnejsi, co jsem nasla...a ze jsem toho prosla opravdu hodne...napr. s CSA stoji letenka pres 10 tis. !
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
24. 07. 2007 13:12
Dakujem za info,
ano mam na mysli Low Cost, z BA do Splipu smiling smiley so Sklenarikovou. Sice viem ze tato spolocnost nieje naj idealnejsia, lietam s nimi obcas do Londyna a poznam ich meskania ale aj tak ta cena stoji za to. Nechcem aby to znelo ako reklama, no jednosmerny listok napr. na 8 septembra (lebo chcem ist az po obdobi tychto horucav) aj s poplatkami aj so vsetkym stoji 1 194,-Sk co je ceskych asi 1 000 Kc.
NO len som vahala kvoli spojeniu z letiska, este raz dik za info
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
24. 07. 2007 13:39
zuzanna: a litaji take z Prahy??
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
24. 07. 2007 19:14
Milde,

tato společnost je ze středoevropských lowcostů jedna z nejspolehlivějších a nejlepších. Ať z hlediska procenta zrušených letů, přesnosti letů, tak i novými letadly.
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
24. 07. 2007 19:29
Ano lietaju aj z Prahy do Splitu. Neviem ci to mozem sem pisat, www.skyeurope.com
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
24. 07. 2007 21:57
Zuzanko,

jelikož s největší pravděpodobností nejsi prodejcem letenek low costů, tak není důvod, proč bys nemohla yawning smiley
Neboj se a leť. Nenech se zblbnout Mildem. Pokud chceš, dám sem link na odborné diskuzní fórum o letectví a letecké dopravě, abys zjistila, že je to skutečně jedna z nejlepších a nejspolehlivějších společností nejen ve třídě low cost.
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
25. 07. 2007 08:14
No tak schválne, Globík, hoď ten link, už keď tu tak blbnem a varujem čitateľku pred rizikom vyplývajúcim z Prepravných podmienok...
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
25. 07. 2007 08:45
Link jsem slíbil Zuzane a ne Tobě. Při představě, že bys tam začal přispívat a zjistilo se, že jsi tam díky mě nechci vidět, jak by mě tam linčovali. Přepravní podmínky jsou jedna věc a realita druhá.
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
25. 07. 2007 08:49
Psal jsem "dám sem", ale beru zpět. Pošlu ho potrubkou jen tomu, komu uznám za vhodné.
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
25. 07. 2007 17:28
Zdravím všechny Chorvatky a Chorvaty!

Měl bych na otázku na cestování z letiště ve Splitu na ostrov Hvar.
Letím tam letos 8. září, ale na letiště přiletím až ve 20h tj. pokud mi pojede autobus do přístaviště budu tam nejdříve po 21h a v té době dle plavebního řádu už žádný catamaran nejede.
Máte někdo nějakou radu jak si v této době zajistit dopravu, abych nemusel přespat ve Splitu a jet na ostrov druhý den?

Díky předem za rady!
Jirka
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
25. 07. 2007 19:26
zuzka: no tak to je parada, to jsem nevedela, ze jsou oni...o nich jsem prave ptala, ze jsme poridili zpatecni letenku dokonce za cca 3800,-! a nejlevneji samozrejme primo pres jejich stranky, ne pres dalsi cestovni agenturu...
28.8. letime, uz se hrozne tesim smiling bouncing smiley

ale take mame podobny problem, priletime do Splitu vecer a doufam, ze stihneme trajekt na Brac eye rolling smiley
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
25. 07. 2007 22:24
havelj, nevím na co se ptáš. Třeba to někdo pochopí, já ale například ne. Má Ti někdo poradit, kde si půjčíš kajak? Pokud už nic nejede, tak holt máš smůlu. Trajekt do Starého Gradu jede o půl deváté, ale to nestihneš ani vrtulníkem. Možná když budeš mít jen kabinové zavazadlo, vrtulník bude čekat před letištěm a nekdo Ti ve Splitu koupí lístek.
Anonymní návštěvník
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
25. 07. 2007 23:07
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil podgoranin (18. 02. 2008 16:47).
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
26. 07. 2007 11:25
thumbs up Díky podgoranin, ihneď tam idem prispievať, ale každému napíšem, že ma tam dostal Globík, nech ho zlynčujú, budem sa na to tešiť... thumbs down

Vlastne nie, nebudem písať rovnaké arogantné kydy ako on.
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
14. 08. 2007 19:00
Myslíte si, že se dá stihnout trajekt ze Splitu do Supetaru ve 21:00, když letadlo z Prahy přistává na splitském letišti v 19:50? Je to tedy 70 min čistého času na přesun ze splitského letiště do přístavu.... Krom toho, bue to sobota... :-) :-) Diky za radu.
Maros M
Re: Lietadlom do Splitu alebo Zadaru
14. 08. 2007 20:51
To Marcela M

podla mna bez sance stihnut ten trajekt. Mozete pocitat minimalne 30 minut na to kym sa dostanete k batozine a to som optimista. Osobne sme cakal 45 minut. Cesta sa neda spravit rychlejsie ako za pol hodinu. Teda dalo by sa to stihnut ked by ste skocil z lietadla na trajekt smiling smiley Ale to by bolo asi praktickejsie uz rovno na ostrov.(to len na odlahcenie)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 230
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.