Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

cestovní pojištění

cestovní pojištění
16. 08. 2007 11:29
Zajímalo by mě, zda je držitel jakékoliv platební karty pojištěn při cestě do zahraničí, anebo musí pojištění uzavřít před vycestováním.
Re: cestovní pojištění
16. 08. 2007 13:21
Jakékoliv karty ne, většinou to mají ty embosované. Ale na ně nic není třeba uzavírat předem, pojištění platí snad i pro rodinné příslušníky se stejným trvalým bydlištěm.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: cestovní pojištění
16. 08. 2007 13:46
Kartu s cestovním pojištěním mám - ale dostala jsem k ní od banky ještě extra kartičku o tomto pojištění. Předpokládám, že jen na základě té platební karty bych se asi nějakého plnění v zahraničí nedohádala (ale nevím, naštěstí jsem ještě neměla příležitost využít).
Re: cestovní pojištění
16. 08. 2007 23:26
Pozor na spoluúčast.Většinou se to vztahuje ke kartám. Chce si to zjistit v bance
Re: cestovní pojištění
16. 08. 2007 23:56
Vše je velice individuální, vždy se informujte ve své bance, která kartu vydala.je dobré si vyžádat veškeré informace,to zklamání za zbytečné výdaje opravdu nestojí.Máte v podstatě nárok na to, co místní obyvatelé za srovnatelný peníz.Akutní případy zdarma.Ostatní zaplatíte ze své kapsy a po návratu nárokujete ve své pojištovně, či bance, která vám takovou službu k platební kartě poskytla.Pozor- čtěte i takové ty věty pod čarou apod.
Fil
Re: cestovní pojištění
19. 08. 2007 14:24
Mám Visa elektron od České spoř. a zajištoval jsem si připojištění pro sebe ,manželku a dvě děti.Spoluůčest pouze na ztrátu zavazadel jinak pohoda.
Platí na rok a cena je 300 Kč pro majitele karty a 450Kč pro jednoho dosp.+tři děti do 18-ti let.Takže jsem to pořídil za 750Kč smiling smiley) Právě se mi posunul odjezd o dva dny a nic neřeším.Prostě si posunu dovolenou a vrátím se až mě to nebude bavit.Na to je celoroční poj.pohoda.Ahoj
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 84
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.