Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Tak jsem se dneska vrátil. Můžete se ptát

Autor MisakzBrna 
Tak jsem se dneska vrátil. Můžete se ptát
21. 07. 2007 21:48
Ahoj,

tak jsem se dneska vrátil z týdenní dovolené v chorvatsku. Takový vedro jsem tam ještě nezažil. Tak že se nedalo dýchat.....ale bylo krásně a naprosto super.

Jel jsem přes maďarsko,tam i zpět a až do splitu. Naštěstí jsem jel od pátku do pátku.A doporučuji: pokud nemusíte tak nejezděte v sobotu.

Pokud někdo vyrážíte a jedete přes maďarsko,rád Vám poradím...
MisakzBrna: kedy si v piatok vyrazal? ja sa chystam v piatok o 6:00, ale nie som rozhodnuty kadial. madarska sa trosku bojim koli kamionom a dedinam po ceste.
Re: Tak jsem se dneska vrátil. Můžete se ptát
21. 07. 2007 22:19
Opět duplicitní auditko, které znepřehledňuje celé fórum. Proč jsi to nanapsal sem? [www.ihvar.cz]
Aby ses zviditelnil a pochlubil, že jsi už letos byl v Chorvatsku? Tedy gratulujeme! eye popping smiley
Re: Tak jsem se dneska vrátil. Můžete se ptát
21. 07. 2007 22:43
Hold někteří než by hledali, tak založí nové téma. confused smileyconfused smileyconfused smiley Ach jo
Re: Tak jsem se dneska vrátil. Můžete se ptát
21. 07. 2007 22:51
A Misaku na co se tě jako máme ptát? Jak se ti dýchalo, jak tam bylo. Z takových ptákovin už jsme vyrostli. Jo a na klavesnici je talčítko Caps Lock. Opět další traged.
Re: Tak jsem se dneska vrátil. Můžete se ptát
21. 07. 2007 22:55
Ještě chceš něco vědět Misaku?smoking smiley
avatar
Lu.
Re: Tak jsem se dneska vrátil. Můžete se ptát
21. 07. 2007 23:06
Re: Tak jsem se dneska vrátil. Můžete se ptát
22. 07. 2007 14:46
Rohal,

čtu to po něm třikrát a stejně nechápu, cos myslel tím Caps Lock confused smiley
avatar Re: Tak jsem se dneska vrátil. Můžete se ptát
22. 07. 2007 15:47
asi to chorvatsko a maďarsko s malými...
já bych se zeptal, zdali si vezl v proviantu nějaké paštiky, ale pak by sem vtrhnul Míra11 a bylo by to v prdeli úplně...yawning smiley
Re: Tak jsem se dneska vrátil. Můžete se ptát
22. 07. 2007 15:58
jeliman napsal(a):
-------------------------------------------------------
> asi to chorvatsko a maďarsko s malými...
> já bych se zeptal, zdali si vezl v proviantu
> nějaké paštiky, ale pak by sem vtrhnul Míra11 a
> bylo by to v prdeli úplně...yawning smiley

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

nevrhnul - pokud mne jmenovitě nenapadneš - to to téma je prapodivné zatím pro mne nezajímavéyawning smiley
Re: Tak jsem se dneska vrátil. Můžete se ptát
22. 07. 2007 16:05
Jelimane to je tak když taháš čerta za oháňku, ještě jsi to nedopsal a už je tadygrinning smileythumbs up smiley
Re: Tak jsem se dneska vrátil. Můžete se ptát
22. 07. 2007 16:10
Hmm, jsem z toho vedra a z piva na to vedro nějaký slepý smileys with beer:!)-

Ale to určitě nebude neschopností používat klávesnici, ale neznalostí pravopisu - na začátku vět velká písmena hezky používá.
Ahoj
jedu do chorvatska příští týden v neděli pod split do Omiše. Mám v plánu jet přes madarsko na lendavu, Varažin, Karlovac, a dále do Splitu přes Plitvice. Budu rád když mi napíšeš nějaké postřehy z cesty přes madarsko, případně chorvatsko pokud si jel po staré cestě (z karlovacu)
Re: Tak jsem se dneska vrátil. Můžete se ptát
22. 07. 2007 16:34
tam kde se obějevím skoro vždy nějaký skřet z nory vyleze a začne chrochtat
Re: Tak jsem se dneska vrátil. Můžete se ptát
22. 07. 2007 18:11
pro Globík
to bylo myšleno jen tak na okraj, že Maďarsko a Split se píší s velkým M a S. Ale to se stává i mě ujeto slovo "klávesnici". Opravdu nic ve zlém. Sranda musí být i kdyby na chleba nebylo ale na cestu do HR musí být.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 239
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.