Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Co je lepsi? Brno-Brela

Autor Hanzo 
Co je lepsi? Brno-Brela
03. 07. 2007 10:38
Zdravim, tak to tady ctu a vzhledem k tomu ze jsem do Chorvatska autem jeste nikdy nejel (zvlastni ze smiling smiley) tak jsem trochu na rozpacich mam-li jet pres Rakousko anebo pres Madarsko. (trasa Brno-Brela)


Pripominam ze jsem bohuzel okolnostmi nucem jet jak vetsina bl**u v patek odpoledne.

Diky predem za rady.

H.
avatar Re: Co je lepsi? Brno-Brela
03. 07. 2007 11:09
Ono to bude skoro jedno,v případě dálnice se pak všichni potkají na Lučku a u tunelů.Vyhneš se jen Slovinsku /Maribor-Macelj/.Pokud se rozhodneš pro dálnici tak sjedeš jenom s konce /Šestanovac/ a jsi v Brele.confused smiley

MirekŠi
avatar Re: Co je lepsi? Brno-Brela
03. 07. 2007 11:14
Hanzo, to je pekné, že si tak nadávaš. thumbs up smiley Keď ideš v piatok popoludní, skús radšej Maďarsko.
Re: Co je lepsi? Brno-Brela
03. 07. 2007 14:26
uz hodinu zapolim s Map24 abych nasel spravnou (tedy rozumnou trasu,kudy mam v Madarsku jet?
je tohle spravne?:
Bratislava - Mosonmagyaróvár - Csorna - Szombathely - Körmend - Lendava - Varaždin - Zagreb - Karlovac - Bosiljevo - Brinje - Zadar

??
avatar Re: Co je lepsi? Brno-Brela
03. 07. 2007 15:41
Skús si prečítať toto. Je tam toho popísaného viac.
[www.ihvar.cz]
Re: Co je lepsi? Brno-Brela
03. 07. 2007 17:11
Hanzo zkus se podívat ještě na cestu z Körmendu na Zalaegerszek a Nagykanizsu. Potom následuje hraniční přechod Letenye - Goričan. Hned za přechodem je nájezd na dálnici, která vede až k Zadaru. Ušetříš si jeden hraniční přechod a cestu přes ten malý kousek Slovinska. Jel jsem tudy mnohokrát.Omlouvám se já jsem pochopil,že jedeš k Zadaru, samozřejmě, že dálnice vede dál.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil kened (03. 07. 2007 17:16).
Re: Co je lepsi? Brno-Brela
03. 07. 2007 19:09
Ja mam zase z usekem na Zalaegerszek a Nagykanizsu spatnou zkusenost. V noci je tam v tech lesich spousta zvere a muj sef se vratil na odtahovce ze srnou na kapote tongue sticking out smiley kterou nabral u Nagykanizse. Nekolikrat je tu na foru vzpominano otravne chovani celniku na prechodu v Goricanu (nas taky prohlizeli jako paseraky - navadil jim ani plac nasi tehdy trilete dcery ve dve v noci!). Navic ve Slovinsku na benzice do sebe lupnu kaficko a "o facku" levnejsi benzin do naseho Fikuse. Ja Honzovi doporucuju jednoznacne trasu, kterou vypsal....tož tak drinking smiley
Re: Co je lepsi? Brno-Brela
03. 07. 2007 19:20
Já jsem v Goričanu nikdy potíže neměl. Největší zdržení bylo asi čtvrt hodiny. Asi záleží na tom, na koho narazíš, na blbce můžeš narazit jak v Goričanu, tak v Lendavě. Je fakt, že jsem přes noc nejel. Vyjížděl jsem z Brna v neděli ráno a přes den tak snadno na zvěř nenarazíš.
Re: Co je lepsi? Brno-Brela
03. 07. 2007 19:22
Taky bych si dovolil se přiklonit k Raadekovi jezdím Körmend-Redics-Mursko-Središče-Čakovec a za Čakovcem hupky na dálnici.Sice jedu přes dva přechody, ale skoro pokaždé v klidu(poslední šacovačku jsem viděl tak před 3 rokama-Redics)
Re: Co je lepsi? Brno-Brela
04. 07. 2007 22:17
Hanzo: Trasu cez Maďarsko a Slovinsko, ktorú si napísal, som absolvoval 2x tam a 2x späť (2002 a 2006) úplne bez ťažkostí. V 2002 bola síce cesta cez Maďarsko ešte dosť rozbitá, minulý rok to bolo už v poriadku. Hraničné prechody som prechádzal okolo 01 hod. Colníci nerobili absolútne žiadne problémy. Minulý rok som šiel tiež smerom na Brelu, ale z diaľnice som zišiel už v Karlovaci. Viac som napísal v prispevku k téme "obchádzka tunelov".
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 122
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.